Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

: (

OSIĄGNIĘCIA PO I PSL W OKRESIE 8 LETNICH RZĄDÓW 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazo portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 13) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 14) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 15) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 16) Podniesienie VAT-u na wszystko 17) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 18) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 19) Podniesienie akcyzy na paliwo 20) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 21) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 22) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 23) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 24) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 25) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 26) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 27) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 28) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 30) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 31) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 32) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013 33) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 34) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 35) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 36) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 37) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 38) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 39) Ograniczenie potencjału militarnego 40) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 41) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy "Obywatelskiej" i PSL 42) W czasach rządów PO, PSL naji1)cej młodych , wykształconych Polaków wyjechało z Polski 43) Afera z podatkiem VAt 44) Niszczenie Państwowej Kolei oraz PKS (likwidacja połączeń, dewastacja obiektów PKP)

Zwolniony

To prawda ze w DRE zaczeli przyjmowac nowych pracownikow? Jak wygląda na produkcji Z4?

Rychu Szczena
@Zwolniony

Przyjmują na portel jest ogłoszenie ogłoszenie, na magazyn też przyszli nowi.

Stan

Dziecinada. Kierownik z Z0 slucha tylko swoich przydupasów. Na niczym się nie znają a się wpierdalają. Masa kapusi/podpierdalaczy

Rydzyk

Szkoda czasu na DRE naprawdę trzeba zaryzykować jak tak zrobiłem i wygrałem .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Tołdi

Magazyn oscieznice nie polecam same(usunięte przez administratora) i ten (usunięte przez administratora)śmieszny (usunięte przez administratora)y typ(usunięte przez administratora) Największy (usunięte przez administratora) a bierze najwięcej nie da zarobić w soboty.... Karma wraca (usunięte przez administratora)

Morda
@Tołdi

Same kapusie hahaha . A sobota żal Ci (usunięte przez administratora) ściska że Ty nie przychodzisz. Więc co tam najlepiej obsmarować komuś (usunięte przez administratora)

Sroldi
@Tołdi

Nikt nikomu nie powinien polecać tej firmy zarobki to żal kiedyś kilka lat temu ludzie wszyscy zarabiali pieniądze teraz to żart dostajemy podwyżki a upi.. Dala się premie Janka rządzi jaki chce i to jest fakt i żaden Szef mu nic nie zrobi bo choremu człowiekowi na to wszystko mu pozwalają facet robi co chce nawet jak jest nie obecny nic nie dzieje się bez jego zgody!!

Sum

Wilkołak nic innego nie umie to ciągle siedzi przed kamerami i do cfanego

Fak
@Sum

Taa mamy nowego kierownika który nie może absolutnie nic bez starego kierownika.

S.
@Sum

Ta znowu sztucznie utworzone stanowisko dla kolesiostwa.

Yan

Czego ludzie oczekujecie po pracy w fabryce? I tak uważam, że część pracowników zarabia za dużo w kontekście pracy: wsadz w maszynę i odbierz element.

Kapsel

Porażka poskracane przerwy nie dość że (usunięte przez administratora) to jeszcze to na ościeżnicah ciężko na maksa najlepiej zajechać ludzi... (usunięte przez administratora)brygadzista śmieszny tylko siedzi na telefonie... (usunięte przez administratora)

M

A Co do lepszych od zwyķłych pracowników . Nie siedz przez 8 godz. na telefonie zajmij się pracą . Kamery są ale nikt nic nie robi .

Ciekawy

Pracujemy normalnie, można zauważyć wzrost zamówień. Jeżeli jest dobrze, bo raczej nie jest źle to czy możemy spodziewać się odmrożenia podwyżki którą mieliśmy mieć w marcu?

Sos

Bezpieczny jesteś tylko w domu ty i twoja rodzina tu zarazić się możesz od każdego i od wszystkiego bo jak myslisz dlaczego jest tyle milionów ludzi zarażonych a zaraz będzie jeszcze więcej a ile jeszcze umrze.

Kikis
@Sos

Ile milionów jest zarażonych?

Z.
@Kikis

Ratownikiem może zostać każdy z nas. Wystarczy, że zostaniesz w domu, ograniczysz kontakty i w ten sposób możesz uratować siebie lub swoich najbliższych

"

2 miliony i ponad 600 tysięcy ludzi

H.

Zaraz będzie 4 000 000 mln

Skra

Podobno będzie przestojowe, to prawda?

@Skra

Przestojowe w tej firmie? Nawet nie myśl sobie o czymkolwiek takim.... Tam jesteś znieważany na każdym kroku i rzucany po innych halach. Taka jest prawda. A prawda zawsze w oczy kole i za chwilę komentarz zostanie usunięty. Proste....

Szybki 12

Jak tam zwolnienia na poszczególnych halach ,bądź obniżki pensji. Słyszałem że tym co ostatnio się zatrudnili nie przedłużają umów.?

Skra

Tak

??
@Janusz

Od kiedy?

Mam pytanie czy na wszystkich halach zmniejszyli przerwy o 15 min czy tylko na zje,,,,,j Z4

Jan Fran

Cała firma ma zabrane 15 min przerwy a jak nie pasi to na pośredniak bo co możemy zrobić produkować drzwi i liczyć na to że nie będzie gorzej Pozdrawiam

No i niestety chcą żebyśmy się wszyscy zarazili kto silniejszy da radę słabsi może dadzą radę wszyscy inni co??? do piachu będziemy z tym żyli albo nie jeszcze przynajmniej przez dwa lata!!! dwa lata!!! Dopóki nie będzie szczepionki Masssakra!!!

Masoński świrus

No nareszcie chociaż jeden z trzeźwym umysłem. Reszta to ma ciasto na ryby w głowie. Wyłączcie telewizor a włączcie mózg. Zmienić trzeba rząd.(usunięte przez administratora)

Z.

Selekcja naturalna

Zachar

Fakt my przeżyjemy ale ratujcie swoje matki i Ojców Dziadków i babcie oni są najbardziej narażeni.

Panowie i Panie Chciałby złożyć Wszystkim Wam życzenia spokojnych świąt, pomimo wszystko zdrowych, pomimo pandemii, pomimo sytuacji wyjątkowej, pokoju i wytrzymałości na te nadchodzące święta i nadziei, bo to są święta nadziei. Zostańcie W Domu Chrońcie Siebie Swoją Rodzine Swoich Bliskich i Módlcie się za Naszego Panicza Wielkiego małego kierownika oby nic mu się nie stało oby był zawsze zdrowy on i jego rodzina dzieci żona jego najbliżśi i wszystko co Kocha czyli oczywiście też my oby miał nas też w swojej opiece on i jego najlepsze ja!!

A najlepsze jest to że podwyżki wstrzymane a robota dalej idzie tak sam Wykorzystanie sytuacji

Panowie od poniedziałku Wójcik zamyka zakład a my pracujemy!!!

Nadzieja

O co ci chodzi Firma Dre tak samo i też dba o pracowników i nasze dzieci rodziny i nasze zdrowie i życie i wszystko jest super

@..

Premier Włoch Giuseppe Conte ogłosił zamknięcie wszystkich zakładów pracy, poza niezbędnymi do funkcjonowania państwa. Otwarte pozostaną m.in. sklepy spożywcze i apteki.

Co dalej
@..

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 536. Pięć z tych osób zmarło. Łącznie w sobotę resort zdrowia potwierdził 111 przypadków nowych przypadków zarażenia koronawirusem. To największy dobowy wzrost liczby zakażeń do tej pory.

Er d
@..

Będziemy pracować aż ktoś przywiezie to świństwo do zakladu i będzie problem

Kasssa
@..

Po raz kolejny wiadomo co jest najważniejsze kasa kasa i jeszcze raz kasa my to tylko mięso do zarabiania kasy. Nikt nam nie pomoże będziemy Chorzy albo umrzemy

taksowkarz

poczytaj chlopie co to oznacza i gdzie mozna to zastosowac, a pozniej sie wypowiadaj.

@taksowkarz

A ty chcesz wolałbyś mieć tu Drugie Włochy czy Bardziej Hiszpanie??

Taksowkarz

Twoja wypowiedz jest bez sensu. Jedno wyklucza drugie. Czysta obelga.

@Taksowkarz

Przepraszam Cię Bardzo ale to Nie jest Obelga tylko stwierdzenie Faktu!? Mózg ma się tylko jeden ale niektórzy go po prostu nie mają niektórzy mają tylko albo aż włochy na nogach i pod pachami ale to tylko idjjocii.

@B. ara.n

Ciebie To Na pewno nie dotyczy!!! Twoja Inteligencja i blask który jej towarzyszy jest po prostu jedyny w swoim rodzaju i po prostu szacun za błyskotliwość i potok przemyśleń i złotych myśli jakie płyną z twoich otworów gębowych Patogenie jeżeli wiesz co to znaczy.

@Taksowkarz

Ale i aż myślę że i tak nie zrozumiesz tego wszystkiego.

@Er d

Jedyne działanie to jest po prostu izolacja człowieka od człowieka kiedy to w końcu zrozumiecie!!

@69

Co ty panikujesz pracuj póki możesz to wszystko propaganda jest wirus jest ale zagraża tylko tym co mają słabszy organizm żyj normalnie dbaj o higienę nie dajmy się .

B. ara.n

Chyba ci strzałka z du.pk.i wypadła inteligencie. Współczuję twojej żonie rodzinie i sobie.

Ile masz. Lat?
@Rydzyk

Liczba osób zakażonych SARS-CoV-2 na całym świecie przekroczyła 500 tys. osób, zmarło ponad 23 tys. osób (stan na 26 marca na godz. 19). Globalnie - śmiertelność chorych na COVID-19 wynosi więc około 4,5 proc. Nic się nie dzieje jestem spokojny? nie panikuje? to wszystko to propaganda? żyje normalnie? nie dam się? dbam o higienę ale mam słabszy organizm bo jestem w grupie podwyższonego ryzyka ale wszystko jest ok nie dam się?!?

Pan Truskawka
@Ile masz. Lat?

Skąd Ty takie dane bierzesz geniuszu? Śmiertelność to wynosi może 0,01% Poprostu testów jest za mało, a są wykonywane tylko i wyłącznie jak ktoś ma podejrzenia lub objawy

@Ile masz. Lat?

TV ryje ci głowę ty faktycznie siedź w domu i czekaj aż PiS ci da tylko pamiętaj o jednym ze partia zarządca nie ma żadnych pieniędzy to są pieniądze podatników .Żeby komuś dać innemu musża zabrać będą takie podatki że klekniesz na kolana a im zależy żeby teraz gospodarkę rozwalić do końca kasy dodrukuja i powiedzą korona wirus .Pamiętaj pieniądze to nie ziemiaki na polu nie rosną trzeba się ciężko napracować żeby je mieć .Lat mam 50 bo chyba pytasz mnie o wiek, ciężko pracuje nawet teraz .Zamykanie zakładów pracy to wielki wielki błąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo