Opinie o Silvan sp. z o.o. w Jaśki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan sp. z o.o. w Jaśki

W mieście Jaśki można podjąć prację jako Stolarz. Średnie zarobki na tym stanowisku to 4000 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Silvan sp. z o.o.?

Bezrobotna
@Hvcp

Prawda ,na wypłaty pewnie poczekamy oby nie miesiącami ,każdy ma zobowiązania ale co to obchodzi pracodawcę, mały ludek poczeka ,aby właściciel mial

Koleżanka :)

Dawno tu nie zaglądałam, jak wam się pracuje teraz w Silvanie?

@Bezrobotna

A kiedy niby planowo miał wejść? Jak teraz sytuacja przedstawia się w nowym roku? Czy ludzie już dostali swoje zaległe pieniądze? Firma zdecydowała się zapłacić jakieś odsetki za zwłokę?

Koleżanka :)

Dawno tu nie zaglądałam, jak wam się pracuje teraz w Silvanie?

Edyta
@Koleżanka :)

Jakaś cisza zapadła w firmie. Możesz dać znać czy dawno zakonczylas współpracę z firmą? Jakie były powody? Pytam bo chce aplikować i szukam informacji

Ula

Na prawdę? Dawno upadła? Wypłacili wszystkie wynagrodzenia pracownikom? To było zaskoczenie czy wiadomo było że coś się szykuje i ludzie zdarzyło sobie znaleźć pracę?

Bezrobotna

Szkoda ludzi szkoda pracy źle nie było

Szkoda
@Bezrobotna

No tak ci co byli w silvan praca rozwiązali umowy dali drugie umowy w silvan i po paru tygodniach pach list wypowiedzenie umowy dwu tyg z powodu likwidacji stanowiska wyprawki nie będzie bo druga umowa a niby miało być na starych zasadach jak stary pracownik

@Szkoda

Dokładnie. Wyjumali nas jak się patrzy. Teraz ani zasiłku z urzędu ani odprawy. O pracę teraz ciężko bo jakby nie patrzeć gdzieś te ponad 200 musi pracę znaleźć, a jak wiadomo w Olecku o to ciężko.

Helena

To w taki sposób zakończyli działaność? To na co zwalniane osoby mogły liczyć na koniec? Tylko ostatnia pensja bez żadnej odprawy była?

??? Nowy wpis
@Helena

Ostatnie wypłaty to 1 czerwca były.A teraz ludzie dostają pisma jak to szefowi przykro.A co pracownicy mają powiedzieć?Może nie martw się,damy radę?

Bezrobotna Nowy wpis
@???

Może wiadomo coś, ten syndyk wszedł na firmę bo różnie mowią,?działają ludzie w sprawie wypłat?

Hvcp

Gdzie takie zarobki bo napewno nie w silvan

@Hvcp

Dlaczego na pewno nie? To na jakie według Ciebie można liczyć w takim razie?

Jaidohs
@Maria

Na najniższa krajowa i to czasami można nie dostać bo często wypłaty są złe wypłacane

@Jaidohs

W jakim sensie źle? Po prostu robią błędy i wyrównują? W sumie to oni mogą wypłacić komuś w miesiącu mniej niż poziom najniższej?

Jwjekw
@Maria

Nie wyrównują, jak idziesz powiedzieć że wyplata się nie zgadza to zawsze jest jakieś ale i nigdy się nie dowiesz dlaczego bo ### jest wiecznie wkurzona że ktoś zawraca jej głowę i nigdy nie wyjaśnij dlaczego wyplata się nie zgadza

Shao9wne

4000 ? Czasami najniższej krajowej nie dostajesz

@Shao9wne

Teraz to i tak macie od stycznia więcej, co nie? Ale padło stwierdzenie, że niby można nie dobić do tej najniższej... Jakim sposobem?

Dawca nerek

Jakie 4000 zł najniższą krajowa się zarabia

Bezrobotna Nowy wpis
@Hvcp

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Silvan sp. z o.o.?

Halina

Nie za bardzo rozumiem. Wcześniej, z tego co czytałam soboty były pracujące przynajmniej częściowo, bo ktoś pisał o 3 sobotach. To teraz one są wolne czy dalej się pracuje? Soboty w ogóle są lepiej płatne?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Silvan sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kamil

Do której godziny można złożyć cv?

Honorata
@Kamil

Oooo, a to są jakieś godziny składania tu CV? Nie można wysłać mailem o każdej porze? Trzeba iść do firmy na konkretną godzinę? Ktoś coś o tym wie, bo nie rozumiem, o co chodzi z tą godziną?

Nie da się przejść obojętnie tych komentarzy o kiepskim traktowaniu. Jaka teraz sytuacja, czy cokolwiek się zmieniło w zakładzie, jeśli chodzi o relacje z szefem?

Kamixqhe

Odradzam pracę tam mobbing jest na porządku dziennym, o urlopy trzeba błagać i nie można wziąć urlopu bo chce się odpocząć trzeba się tłumaczyć po co do lekarza. Uciekajcie jak najdalej bo z roku na rok jest coraz gorzej

Honorata
@Kamixqhe

O kurczę to słabo. Ktoś gdzies zgłaszał takie zachowania?

Kakixqhe
@Honorata

Nie bo wszyscy się boją nie wiadomo czego

Ona

Pracuje 16 lat i mam 14 50 na godzinę i z trzema sobotami nigdy nie miałam 2 600 nagrody tylko 140 zł czasem. Mniej. Tak prawda o silvan.

Lidia
@Ona

Czy jesteś zadowolona ze swojej stawki? Napisałaś tylko ile masz ale nie odniosłaś się do tego czy to dla Ciebie w porządku czy też nie. Fajnie, że firma w jakiś sposób nagradza swoich pracowników.

Lidia
@Lidia

Jestem mega zadowolona żal.

@Lidia

No żal. Tez masz tak niską stawkę godzinową? Jeśli chodzi o wypłaty coś się poprawiło, bo wcześniejszy wpis, który dodała Ona nie nastrajał optymistycznie. Może chociaż są premie za wydajność?

Czy pracownicy Silvan sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tylko w obowiązkowym szkoleniu BHP

Aleksandra
@Monika

W trakcie ćwiczeń z ewakuacji też się można pointegrować ;) Ale coś straż chyba dawno już ich nie robiła. Wiem, żartuję brzydko :) Naprawdę nic, żadnego ogniska z kiełbaskami?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Silvan sp. z o.o.?

Najniższa krajowa szkoda gadać

@ja

Wciąż najniższa krajowa? Niemożliwe, na pewno musi być to coś więcej, tym bardziej, że minęło tyle miesięcy. Musieli podnieść stawkę.

@Bartosz

W tej firmie nie zmienia się nic od lat chyba że na gorsze

Jacek
@ja

To co niby się zmienia na gorsze? Zarobki raczej nie, bo skoro utrzymuje się najniższa, to gorzej być nie może. Współczuję tej sytuacji...

Mirko
@Jacek

Nie ma dobrej kasy to wszystko nie pasuje wtedy

@Mirko

To prawda. Niskie zarobki mogą zdemotywować do pracy. A to co sądzisz? Nie da się więcej wyciągnąć? Np. przez jakieś płatne nadgodziny czy coś...

Ond

Czy ktoś jeździ z olecka do roboty i można się zabrać?

Xfd
@Ond

Też szukam

@Xfd

I co znalazłeś podwózkę? Bo wiadomo, że w kilka osób taniej. Nie ma żadnego firmowego transportu z tamtych okolic? Jak jest duże zapotrzebowanie to może warto pogadać o tym z szefem nie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Silvan sp. z o.o.?

ona

Owszem, w długie weekndy , święta zawsze potrzeba do pracy

@ona

Ok, ale rozumiem, że jest to dodatkowe płatne? Pewnie wypisują zlecenia na dodatkowe godziny, tak jak w wielu firmach na święta.

Czesio

Moze byc praca dla mnie pasuje

@Czesio

A z jakiego powodu? Atmosfera, system pracy? A może dobre wynagrodzenie?

Na jakie benefity można liczyć w Silvan sp. z o.o.?

Prp

Na zadne

ona

na żadne, umiesz liczyć...

Zuza

Czy w weekendy jest więcej płatne ?

Prp
@Zuza

Tak

Aaaa

Nie polecam. Zarobki slabe zero podwyżek ciągły problem z urlopem, zero szacunku do pracownika, praca niby na godziny a traktują jakby był akord

Nina

Witam. Jak jest teraz w pracy, czy coś się zmieniło? Jak warunki i jakie są zarobki ? Czy potrzebują do pracy ? Czy jest tylko jedna zmiana?

Xxxx
@Nina

Zależy o jaką zmianę pytasz. Potrzebują do pracy, praca jest na jedną jak i również dwie zmiany, zależy na jakim dziale pracujesz.

Nina
@Xxxx

Pytam o jedną zmianę , bo zależy mi na jednej zmianie i ile tam się wyciągnie i jaki dział ? Jak wygląda praca i jakie zarobki czy 3 tyś. Czy mniej ?

Wooolaf
@Nina

3 tys. wyciągniesz. Tyle w Olecku wszędzie płacą. Jak przyjdziesz w soboty to więcej będzie.

weteran
@Nina

Nic się nie zmieniło od wielu lat...

weteran

3 tysiące?? chyba z wszystkimi sobotami niedzielami i nadgodzinami hehhe

@weteran

A jakie jest realne wynagrodzenie dla nowego pracownika, mógłbyś coś o tym powiedzieć? Wspomnisz też coś nt. relacji pomiędzy pracownikami? Będę wdzięczny.

Radostan
@Nina

Zmieniło się owszem. Ale na gorsze. Na święta równe 0. Żeby zarobić coś ponad najniższą krajową to trzeba pracować nadgodziny. Za poprzedniego szefa chcialo się pracować. Za obecnego szuka się pracy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Silvan sp. z o.o.?

jaa

kwestionariusz i zapraszamy

Podanie złożone do pracy ? Ile czasu trzeba czekać na przyjęcie do pracy ? Jak to wygląda na początku ?

Xyz

Od tygodnia do 2 tyg

Zack

Czy firma podjeła jakieś kroki w związku z koronawirusem?

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan sp. z o.o. - Jaśki

• Jak się pracuje w Silvan sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan sp. z o.o.?

Silvan sp. z o.o.