Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Pracodawca

Na wręczenie PIT pracodawca ma czas do końca lutego i do tego momentu zostaną wręczone..

Wiola Nowy wpis
Inne

Koordynator Projektów Inwestycyjnych jeździ swoim autem czy jednak ma jakieś służbowe? Jak była niedawno dodana oferta to wymagano prawa jazdy kat B, podkreślono też wizyty w innych zakładach ale nie określono jakim środkiem transportu

Gruby Nowy wpis
Pracownik
@Wiola

Konia dostaniesz.

Lucek Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

I jak wypłaty drodzy pracownicy??

Pracownica Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Lucek

Wypłaty? Haha najniższa krajowa. Zastanawiam sie tylko czy i na jakiej podstawie nie wiadomo ile w tym prawdy ale nie którzy to podobno najnizszej nie dostali. Ale czy to możliwe?

Dzień wypłaty
Inne

Czy u was też wyszło duzo mniej bez soboty śmieszna ta firma płacą jak chcą najniższą krajowa raz czy 2 w roku zapłacą więcej a potem ciągle mniej nie pozdrawiam

2
Gość
Pracownik
@Dzień wypłaty

A ja myślę że to dopiero wypłacona zaliczka. Wypłata dziesiątego. Pozdrawiam ciężko pracujących.

Dzień wypłaty
Były pracownik

3.5k z sobota to jest kpina lepiej iść pracować na jedną zmianę niż na 2 i mieć normalny rozkład pracy w budowlanym więcej się zarabia

Czesio
Były pracownik
@Dzień wypłaty

Jak w tej firmie nawet na narzędziach do obróbki drewna tną koszty , a oczekują żeby jakość była.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Dzień wypłaty

Czy ta wypłata to jakiś żart???

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Może czas najwyższy żeby kierownictwo zainteresowało się osobami pracującymi na jedną zmianę na nowej hali. Nie są to osoby które mają małe dzieci i nie mają z kim zostawić, może mają jakieś przywileje? To nie w porządku wobec innych. Myślę że nie jedna osoba by chciała mieć jedną zmianę.

4
Rodzic
Pracownik
@Pracownik

A Ci co mają małe dzieci to nie mogą na 1 zmianę

Pracownik
Pracownik
@Rodzic

No nie mogą muszą pracować na 2 zmiany i nie oszukują jak te osoby które mają duże dzieci a pracują na 1 zmianę pod (usunięte przez administratora)że mają małe dzieci powinno się z tym porządek zrobić.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
@K
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Kandydat
 Pytanie

@Czy są przyjęcia do Prawdy i na jakie stanowisko!?

Wypłaty
Pracownik

Kiepskie wypłaty na nowej hali .. zbliża się sezon wakacyjny , będzie duża rotacja ekip

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

200
Były pracownik

Zadzwoń i się dowiedz

Pracodawca

Na wręczenie PIT pracodawca ma czas do końca lutego i do tego momentu zostaną wręczone..

Luluś
Pracownik

Prezes czy nawet dyrektor powinien zrobić ogólne zebranie z pracownikami jak kiedyś pan Roman robił i poinformować jaka jest sytuacja,czy będą dalej trzy zmiany czy dwie,czy piątki na drugiej zmianie będą wolne czy nie itd a nie jak w kalamburach jeden powie drugi doda od siebie i wychodzą niejasności a majster jak zwykle nic nie wie tyle tylko co ludzie powiedzą.

1
Stary
Pracownik
@Luluś

Odnośnie trzech zmian to jedno jest pewne. 3 zmiany były, są i zawsze będą w tym zakładzie. Takie mydlenie oczu tylko tym, że kiedyś będą 2 zmiany. Pracuję tu prawie 10 lat i plotki o dwóch zmianach słychać tu już od 3 lat. Ale nie wierzę, że kiedyś to dojdzie do skutku. Czasami tylko na niektórych maszynach wprowadzą 2 zmiany na jakiś krótki okres.

Ja
Pracownik
@Luluś

3 zmiany były, są i będą w tym zakładzie. Ściema jakaś krąży tylko po zakładzie od paru lat o likwidacji trzeciej zmiany.

1
anonim
Inne
@Ja

A czemu od paru lat to już się dzieje? Jakieś zmiany po drodze miały być zapowiadane czy o co chodzi? czyli jakby nie patrzeć zakład stale się rozwija? Jak się przyjmę to o robotę nie mam co się martwic?

Zx
Pracownik
 Pytanie
@Stary

Nie wiem jak ty ale ja już od kilku miesięcy pracuje na 2 zmiany więc jak nigdy nie wprowadzą ? Z tego co widzę większość już pracuje na 2 zmiany…

Pprac
Pracownik
 Pytanie

Gdy pojawia się tutaj komentarz na temat trzeciej zmiany, to zaraz jest usuwany. Jeszcze nie tak dawno sam pracodawca pisał tu o zamiarze zlikwidowania trzeciej zmiany. A teraz cisza. I końca trzech zmian nie widać. Czy to ładnie tak (usunięte przez administratora) ludzi?

TRUCINIAK
Pracownik

Kocham to fabrykę trócin

Pytanie
 Pytanie

Czy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. występują paczki/bony świąteczne?

1
Nawet nie próbuj
Były pracownik
@Pytanie

Teoretycznie tak, praktycznie uwalą Ci z wypłaty i dadzą bon do sklepu????

Bogusia
Inne

Ktoś się spytał o to czy faktycznie przez trzy miesiące nie będzie sobót. Nawet jeśli to co potem? normalnie je przywrócą? I czy sama firma na tym nie straci? Obrót nie będzie przez to mniejszy przypadkiem?

Ciekawe
Pracownik
@Bogusia

Skoro i tak za soboty ma nie być setek to się nie będzie opłacało w nie chodzić za grosze , lepiej spędzić czas z rodziną niż charowac za 100 zł

Pracownikk
Pracownik
@Ciekawe

Może by ktoś zajmujący się forum, wypowiedział się w sprawie płacy za soboty i reszte pytań

Pracodawca

 Pytanie
@Pracownikk

A w jakim celu te pytania i co stoi na przeszkodzie by o to zapytać przełożonego w zakłafdzie. ? Forum jest dla kandydatów do pracy i dlatego informacje tu udzielane mają wymiar ogólny i mogą dotyczyć różnych stanowisk pracy. Po konkretne informacje pracowników zapraszamy do bezpośrednich przełożonych.

Agent
Były pracownik
@Bogusia

Spokojnie,firma nie da się oszukać

Pracodawca

@Pracownikk

Wszelkich informacji odnośnie płac udziela dział kadr, serdecznie zapraszam.

anonim
Inne
@Pracownikk

A te soboty macie jakoś wpisane w umowie? zastanawiam się czy są jakieś aneksy? I jeśli ja teraz się zatrudnię to na umowie nie będę mieć ich na pewno uwzględnionych? Często dokumenty się zmieniają?

balbinka
Pracownik
 Pytanie
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Bezpośredni przełożeni nic nie wiedzą i nie chcą wiedzieć kombinują tylko jak to zrobić żeby papierosów starczyło do fajrantu i którędy przejść żeby jakiś robol ich nie zaczepił bo jeszcze będzie czegoś chciał. Przepływ informacji pracodawca - pracownik jest w tej chwili zerowy a często jeżeli któryś z tych tak zwanych bezpośrednich przełożonych coś usłyszy na odprawie to i tak twierdzi że on o niczym nie będzie informował pracowników bo do końca tygodnia i tak jeszcze dziesięć razy dyrekcja zmieni zdanie. Pytam więc za co biorą pieniądze ludzie którzy ślizgają się bokami w tym zakładzie a my robole musimy na nich ciężko pracować. Żeby przynajmniej jakimś szacunkiem darzyli za to ludzi a nie traktowali ich jak natrętów którzy bez przerwy czegoś chcą. Czy to tak wiele???

2
Znudzony
Pracownik
 Pytanie

Wiadomo coś o tym że piątki 2 zmiana ma nie robić rozumiem że nie będziecie kazać nam naszych urlopów wykorzystywać a będzie wybór skorzystania z przestojowego? @Pracodawca

@znudzony
Inne
@Znudzony

Zapomnij o przestojowym z urlopu będzie ściągane

Pracodawca

@Znudzony

Wszelkich informacji odnośnie zmian udziela dział kadr lub przełożeni.

anonim
Inne
@@znudzony

Bo? Masz pewność co do tego? czy kiedykolwiek już tak się zdarzyło czy to tylko jakieś sugestie? chyba ze od przełożonego lub od działu kadr o tym wiesz?

@@@
Inne
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Tylko najpierw trzeba poprawić przepływ informacji między działem kadr a przełożonymi wielokrotnie nic nie wiedzieli na dany temat

1
Ppp
Kandydat
 Pytanie

Witam, jakie są zarobki i jakie godziny pracy ?

Krzysztof
Inne

Soboty pracujące dla wszystkich albo wolne dla wszystkich a nie robią wyjątki ????

Lucek
Pracownik
 Pytanie

To prawda że przez trzy miesiące nie będzie sobót pracujących??? I zabiorą 10 %premii??? Jak żyć???

Pracownikk
Pracownik
 Pytanie
@Lucek

A to nie już zabrali?

anonim
Pracownik
@Lucek

Mało tego,ludzie pozarabiali z sobota mniej jak 3000, a teraz bez sobót będą dostawać po 3200.Niezle się porobiło hehe

QWERTY
Inne

Życzenia świąteczne zostały złożone, noworoczne także. widzę ze ktoś przy tym podpytał o paczki, ale jak na razie bez odzewu. A co z planami teraz na nowy rok? Jakie są? Czy mają zostać wprowadzone jakieś zmiany?

Łukasz
Były pracownik

Dla całego zarządu oraz pracowników życzę wesołych świąt bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku ????????

3
anonim
Inne

Od kiedy dysponujecie już nowa halą? ktoś do niej niedawno nawiązał. Kto na niej pracuje i jakie są przy tym warunki? na głównej stronie są niby pliki rekrutacyjne do pobrania, maja jednak dość dawna datę i nie widzę obok żadnych ofert. Prócz kierownika projektu kogo jeszcze ostatnio było potrzeba?

1
Morda
Pracownik
 Pytanie

A gdzie jest pan Darek G? Ktoś chyba nie myśli.zabrali super osobę ????

6
Życzliwy
Pracownik
@Morda

Na nowej hali . Bardzo pomocny i życzliwy człowiek.Prosimy o więcej takich ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

    Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii