Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Ciekawy

A dlaczego zakład nie chce zatrudniać Polaków a młodych Ukrainców biorą? I to takich w wieku poborowym.

@
@Ciekawy

Nie biorą już nikogo przez agencje pracy sporo osób pożegnano

Nicky Mike
@Ciekawy

To Mlodzi polacy nie chcą być zatrudniani przez zakład a większość tych którzy przychodzą to 2 lewe ręce

kodeks pracy

Prosze o wytlumaczenie nowego zarzadzenia zmian regulaminu premiowania z dnia 13 stycznia br. W zwiazku z formalnym charaterem sporządzonego pisma wiele osób nie rozumie jego treści, co powoduje zamieszanie i obniżenie morali ludzi. Dziękuję

>>>Pan D<<<

Witam Jak jest z przyjmowaniem ludzi od nowego roku?

Pracownick
@>>>Pan D<<<

Warto spróbować, choć teraz szukają wszedzie oszczędności więc wątpię

Przypominam

Zgodnie z art. 81 Kodeksu pracy pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia za czas niewykonywania pracy, jeśli jest gotowy do jej podjęcia, a przyczyna przestoju leży po stronie pracodawcy

Przypominam
@Przypominam

Jeśli komentarz zniknie, będzie dodawany za każdym razem na nowo :)

@Przypominam

To prawda, przestój nie jest z naszej winy więc dlaczego my mamy być poszkodowani i płacić własnymi urlopami bądź urlopem bezpłatnym

Ułan Bator
@.

Na klejonce jest lista osób które chcą przyjść i przychodzą gdy osoby normalne biorą urlop. Jeżeli Ci sie noe podoba to rusz (usunięte przez administratora) i sie wpisz zamiast sypac artukulami. Od wielu lat tylko słyszę, że by mogli dać ludziom urlopy po to są, teraz jak dali to źle. Dogodzić wam nijak sie nie da, poprostu odejdź z tej pracy

Klejonka
@Ułan Bator

O tej liście wiedziały tylko osoby z hs i ci co bliżej nich się znajdują reszta hali nic nie wiedziala. Tak to jest jak się nie informuje ludzi, a wystarczyło zrobić zebranie i każdy byłby poinformowany.

@Klejonka

Zebranie? Raz na dwa lata jak zrobią to jest święto powinni częściej je robić i było by wszystko wiadomo co i jak

Aleksandra

a nie ma tu innego kanału informacji między ludźmi? bo wiadomo dzień w dzień zebrania robić raczej nie będziesz. nie wysyłają przypadkiem niczego na maila np?

@Aleksandra

Cos Ty zerowy przepływ informacji między biurem a pracownikami

Xx
@Aleksandra

Większość informacji dowiadujemy się z plotek. Aż wkoncu jakiś majster itp potwierdzi lub zaprzeczy informacje. Miało być zebranie w grudniu o tym czy są zamówienia czy będą zwolnienia i jakos nie było…

Halina
@Xx

A te plotki to skąd się biorą? Ludzie w biurach są lepiej poinformowani? To oni dają znać co miało być na tych zebraniach które się nie odbyły?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Xyz

W tym nowym roku życzę Nam wszystkim, żeby wypłaty poszły w górę, atmosfera w pracy była dobra, a przede wszystkim życzę docenienia Nas, pracowników :)

Nazarejczyk

Brykiet potaniał 1100zl ooo

@Nazarejczyk

A po ile był?

Nazarejczyk
@Echh

Pracowałem 8 lat w tym (usunięte przez administratora), zmieniłem na Delphi... I nie żałuję! Wkoncu pracowadwa docenia to co robię! A tam? Tylko jak robił się czułem co przychodził dzień wynagrodzenia to aż płakać się ciało za cały miesiąc zapierdzielania! NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU!

Druga sprawa, podobno nie wszyscy dostaną premie świąteczną podobno ci co byli na zwolnieniach i ci co dostali nagane w ciągu roku żałosne nawet narne 250 zl żałują na święta

@Gość

Lubie te zakładowe Chyba, podobno, najprawdopodobniej Warto spytać u źródła

Zuzanna
@Gość

Rzeczywiście miło jest dostać jakiś świąteczny dodatek, a firma daje te premie tylko raz do roku? No i czy jest tylko kasa na konto, czy może też jakieś paczki dla dzieci?

Xyz

Jak tam wypłaty moi drodzy?

Bez zmian, znowu rogi

@Xyz

Szczerze mówiąc będzie jeszcze gorzej ...ciężko będzie przeżyć za takie pieniążki ale nic na to nie poradzimy jest kryzys i trzeba zacisnąć pasa.

@Xyz

Mamy kryzys i trzeba zacisnąć pasa choć przyznam szczerze ,że ciężko będzie przeżyć za takie pieniądze i jest mi bardzo przykro ,że mamy taką sytuację na świecie.

Mylon
@Xyz

Super. Duża inflacja, ale za piątkę na razie jeszcze da się przeżyć. Więc proszę nie narzekać. W innych zakładach mają jeszcze gorzej.

Wicia
@Mylon

Dokładnie, za czwórkę też się przeżyje.W Silva nie zarabiają połowę naszych wypłat i żyją także nie jest źle.

@Wicia

Ludzie na jakich wy działach robicie przy takich wypłatach? U mnie przy staraniu się nawet tego nie mogę dostać...

@Mylon

Ha ha chyba w biurze pracujesz bo ja nawet trójki nie dostałem.Tragedia przy obecnych cenach.

@Mylon

To może się pochwal na jakim dziale pracujesz.

Majster
@Neutral

Ciężko jest i nam majstrom, bo z góry idą dziwne rozporządzenia. Kolegów 3 się zwolniło...a co dalej? Ludzie jakbyście się zjednoczyli podwyżka by była gwarantowana ,a tak to pracować musicie za tyle ile dostajecie niestety. Dawno akord powinni znieść to moje zdania jako dobrego majstra. Pozdrawiam

Wyppa

1 sobota 4100

Po 11 latach ledwo 3300

kolo
@Neutral

W mojej opinii to nie jest wina kryzysu tylko polityki finansowej firmy

zły dzik
@Xyz

3600 po 6 latach pracy , oceńcie sami , bo mam mieszane uczucia .

@Neutral

Nie sposób utrzymać rodziny za niecałe trzy tys. I najwyższa pora coś poszukać bo tu jest tylko wegetacja.

@Xyz

Będą biedne święta i brak prezentów.

Wypa

Wiecej informacji, ile czy byla sobota złota i gdzie robisz i ile lat Trzeba podłożyć pod wzór Lata pracy x soboty / dział

11 lat i ledwo 3300 to Ukraince pierwszą i następną tyle mają

Polaczek

Kadry pewnie

@Elo

Pan stoperek?

Elo

Wypłaty dajcie a nie jakieś resztki i cieszyła Mordy

Stary

Może czas i pora by szef pomyślał o dodatku inflacyjnym ,nasze wypłaty są teraz g... warte zamiast kupować tartak ,czas zainwestować w zwykłego Kowalskiego, Kowalskiego a nie dyrektora kierownika przyjdzie czas że wszystko wróci do normy ale do firmy nikt już nie wróci

Pies na kaczych łapach
@Stary

Szef pomyśli jak se nowe audi czy co tam kupić. Od nich nic się nie dostanie raczej. A zabiorą. Dyrektor lata i pilnuje do której ludzie pracują jakaś paranoja jak w obozie jakimś. I teraz nasuwa się pytanie czy pracujemy w akordzie czy na godziny.

turysta
@Pies na kaczych łapach

Karakan podlizuje się tym wyżej , tylko zapomniał , że jest inspekcja pracy jeszcze ...

Lucks

O ludzie to dobra kasę macie ???? , ja dostałem 2600 xd , pracuje 3 lata i raz może 3000 dostałem xd , oczywiście bez żadnych sobót xd.

Merytoryka

Szkoda że w zakładzie nie ma kontaku pracownik pracodawcą wszystko robią za plecami. Z pracownikiem się nie licząc. Ludzie chodzą gadają każdy co innego. Pracodawca powinien poinformować jaka dalej przyszłość w tym zakładzie będzie.

Musk

A czy to prawda że w okresie grzewczym zakład będzie przestawiał się na samą produkcję brykietu zamiast mebli?? I czy będzie nadal limit dla pracowników?

Ala @

Wracając do tematu koni u pana Janka dwóch zapierdziela a pan Paweł Z. na nockach przeważnie śpi w wuzku ciężko mu podstawić materjał na opticut za co mu płacą

Leo
@Ala @

Ja u prawdy pracuję sporo lat większego ściemniacza jak Paweł.Z nie widziałem też kiedyś pracował na mojej zmianie ????????

Iwan
@Ala @

Jeszcze jest tam trzęsący się pan w czapce z daszkiem. Robi co chce,kończy kiedy chce,przychodzi do pracy kiedy chce taki pracownik to skarb

@Iwan

Szczerze mówiąc takie podejście jest na porządku dziennym i to sprawia ,że atmosfera jest kiepska...plotki i jeden drugiego by utopił w łyżce wody...jeśli coś komu nie pasuje to wypad z firmy bo większąść tylko narzeka i szuka sensacji jak by tu kogoś obsmarować...niech każdy pilnuje siebie bo w zakładzie Pana Romana Prawdy wcale nie jest źle tylko trzeba się ogarnąć i robić swoje a nie zajmować plotkami...

@Iwan

Zmiast plotkować weź się za robotę pajacu...

XX
@Neutral

Plotkują bo nie mają własnego życia prywatnego po pracy,jest tam sporo starych kawalerów,starych pann z dziećmi lub bez,z problemami finansowymi.O sobie nie mają nic ciekawego do powiedzenia to jadą po innych z zazdrości że komuś się układa. Myślą że zakład to ich całe życie, tam mogą podbić swoje ego niszcząc opinie innych. Sama praca, jest ok, chociaż zarobki mogły być lepsze.

Xxx
@Neutral

To prawda,niektórzy jak czegoś nie wiedzą,to będą chodzić po hali do skutku,aż dowiedzą co się dzieje z drugą osobą,tak jak piszesz,to powinni zająć się swoim życiem,a nie utrudniać innym,bo w takiej atmosferze ciężko się pracuje.

?????
@Xxx

To prawda chodzą po hali i szukają sensacji zamiast wsiąść się za robotę to chodzą i plotkują . Jak wchodzi nowy pracownik to odrazu jest obgadywany, ubliżany i wyśmiewany może czas najwyższy coś z tym zrobić!!!

?!?
@?????

Nowy pracownik,który nie wykazuje zainteresowania szkoleniem się na swoim stanowisku.Bez chęci do pracy i z nastawieniem, że nie musi nic robić bo od tego jest operator.Nie powiesz,palcem nie pokazesz, sam z siebie nic nie domyśli się. Wiadomo pierwsze dni na oswojenie, ale kilka miesięcy oswajania to już trochę sporo??

Under26

Jeśli chcesz zarobić sobie na studia z godną wypłatą to omijaj Prawdę szkoda czasu zdrowia i cierpliwości nie zarobisz tu zbyt wiele taka moja opinia :)

eks pracownik
@Under26

Jeśli jest się leserem który nie współpracuje z operatorem maszyny to napewno dobrze nie zarobi.Akord sam się nie zrobi a operator sam nie zdziała cudów.

Grażyna
@eks pracownik

Czyli osoby zaangażowane nie mają tak źle? A ile mniej więcej można zarobić jeśli można spytac?

@Under26

Na bieżące wydatki może i wystarczy ale na zakup mieszkania czy lepszego samochodu nie ma szans. Ot taka wegetacja z miesiąca na miesiąc. A lata lecą i majątku nie przybywa.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

PRACOWNIK

Mają redukować etety,bo pracy nie ma.Narazie bez przyjęć Nowych osób

@PRACOWNIK

Aha... No dobrze wiedzieć. Ale to wszystkich po równo będą redukować czy wybrane działy? Odprawy będą?

Pracownick
@Aleksandra

Nie wiadomo, wpierw pewnie osoby na ktore firma musi dopłacać

Byly

Kurde (usunięte przez administratora) jesteście,nie potraficie nic tylko narzekać, żeby coś zmienić,nic,nie żal was durnie

Aleksandra

Może jest uznane za zbyt oskarżające? W sumie jak tak teraz to na głos sobie czytam to brzmi tak ostro

@Aleksandra

A jakie słowo byś użyła? Zrobiony w CH**? A może lepiej "zpu nie przestrzega kodeksu pracy w zakresie urlopów, jak się z tym Czujecie?

@Echh

No już ładniej. ;) A jak konkretnie to robią, bo nie wiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.