Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Pracownik 1

A może zakład w końcu zrobiłby konkretne zebranie i rozwiał ewentualnie potwierdził chodzące po zakładzie plotki? Dłuższy czas każdy mówił o 2 zmianach teraz to ucichło, a zaczyna się mówić o zlikwidowaniu soboty pracującej i że niby 4 dni robocze?? Czy to już zmierza to upadku firmy? Chyba należy nam się jakieś wyjaśnienie co tu się dzieje. Przecież jeśli okaże się to prawda to kto będzie tu pracował?

@Pracownik 1

Nam się nic nie należy. Dowiemy się na końcu, jak na drugi dzień ni będzie trzeba do pracy

Janina

Czy Należy się nam dodatek " wakacje pod gruszą " czy jakos tak to sie nazywa, jeśli mamy 10 dni urlopu przez przestój?

To nie ja
@Janina

Kobieto jakie wakacje pod gruszą, jak kolega wyżej wspomniał „kołchoz”. Nie wiem czy wiecie ale jak się powie, że pracowało się w tym miejscu to nikt nie chce ciebie zatrudnić. Tak ludzie dziczeją od tej pracy.

On16
@Janina

Należy się, tylko nie w firmie którzy (usunięte przez administratora)swoich pracowników.

Aleksandra
@On16

Czyli, że nigdy jeszcze takiej opcji to tutaj nie było?

Czy coś więcej wiadomo na temat na temat zwolnień pracowników?

KLEJONKA

NARAZIE 3 MAJSTRÓW SIĘ ZWOLNIŁO CZYLI DOBRZE NIE JEST .....ŻYCZĘ DUŻYCH ZAROBKÓW W KOŁCHOZIE

Echh

Połowa Ukraińców z umowami z agencji ma zostać zwolniona

Ciekawy

Czy z Suwałk dojeżdżają do pracy do Prawdy? Na jakie zarobki może liczyć ogarnięty pracownik znajacy rysunek techniczny, wózek widłowy? Jakieś widelka jeśli można wiedzieć...

@Ciekawy

Możesz i byc władca pierścieni być po studiach ,ogarnięty pracownik zarabia 3 do 3200 zł i to max ????????????????

Od 3? Chyba miałeś na myśli 2500 :p

Karol
@Echh

Naprawdę? Myślałem że więcej. To nikt nie przekroczy magicznej granicy 3200 zł? Bo jednak zależałoby mi na wyższej wypłacie. Może nadgodzinami da się dorobić?

@Karol

Nie słuchaj. Da się zarobić więcej.

Operator
@Karol

Nie sluchaj pseudo pracowników co jedynie potrafią to odbierac braki ze szlifrierek i nazywają siebie operatorami a jak przyjdzie co do czego to nie potrafią podać nazwy oleju potrzebnego do uzupełnienia ubytku podczas eksploatacji.

@Stary

Ostatnia wyplata z sobotą 4400???? Jezeli nie potraficie zadbać o wlasna przyszłość to nie dziw sie, że zarabiasz 3200.

@Nicky Mike

Ale żaden z was mi nie wmówi że kiedyś wypłaty też były tak wysokie, żaden. To że teraz się poprawiło to jest zasługa ludzi, którzy odeszli bo mieli dość zapierdolu za psi grosz. Taka jest prawda. A na niektórych stanowiskach wciąż mało zarabiają, mimo (usunięte przez administratora), przychodzenia jedną czy dwie soboty.

@Nicky Mike

Tylko ze tyle powinieneś zarabiać bez soboty. W sobotę moznaby było dorobić do tej kwoty.

@Echh

No nie były, dzieki negocjacjom i ludziom którzy odeszli bardziej ogarnieci mogli z tego skorzystać. Ludzie boją sie zapytać o podwyżkę, mają do gadania tylko na stołówce albo między sobą. Chcesz mieć lepiej to wystarczy tylko o to zawalczyć.

@Nicky Mike

Niestety nie wszędzie się polepszyło

Nicky Mike

Co do maszyn to wątpię ze potrafisz więcej ustawić moze i wyksztalcenie masz lepsze nie bd sie kłócić, tylko powiedz mi dlaczego co miesiąc mam ponad 4? Tylko dlatego że potrafię o swoje sie upomniec i dlatego że o swoje walcze. Jak zarobki Ci sie nie podobają to zrób se szkolenie i idź w rynek, akurat zarobki to jedyne co mnie jeszcze tutaj trzyma

@Nicky Mike

To ogólnie nadgodziny są tak? Ile płacą za nadgodzinę?

elmo
@Karol

Spokojnie koło 4 tys zarobisz.

Były
@elmo

To szacun ... ja od kiedy odszedłem z tej firmy (czyli nie cały rok temu) to 4 tys zarabiam bez żadnej soboty ... Więc zastanówcie się czy warto pracować w firmie gdzie nie traktują i nie wynagradzają was tak jak na to zasługujecie .... Ale w sumie każdy jest tyle warty na ile ceni swoje umiejętności...pamiętajcie że zawsze są firmy gdzie was bardziej docenia. Pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Żenada.Na niektórych działach praca w soboty tylko po znajomościach.

Prawda.Tez się z tym spotkałem.Ciekawe co biuro na to?

Pracownica

Na pakowaniu też brakuje roboty.

Chyba zakład zmierza ku upadkowi.Tak źle jeszcze nie było.Szukali ludzi do pracy w sobotę a teraz praca tylko dla wybranych .

Ona

Proszę zwrócić uwagę na jedną pakowaczke, która wynosi niewiercony materiał do szatni do swojej szafki. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Można sprawdzić po ilości plusów.

Ciekawy

Czy w końcu coś konkretnego wiadomo odnośnie przestoju?? Kto będzie pracował kto wolne i jak za te dni zostanie zapłacone? Za 2 tygodnie to chyba przestojowe powinno być zapłacone czy się myle?

@Ciekawy

Będzie trzeba wypisać urlop, i morda w kubeł, bo przecież inni chcą wykorzystać urlop. A ci którzy go nie mają nie mają prawa głosu

Zuzanna
@Echh

czyli przestój nie będzie płatny?

@Zuzanna

No jak nie? Zapłacą ci za urlop normalnie

Rzeczywistość zakładowa wygląda ,jakby ten zakład pracował z dnia na dzień.Nikt nie zna dnia ,ani godz. kiedy ,to wszystko pier...Pozbywają się naprawdę dobrych,lojalnych pracowników ,w imię ,,miłości "do Ukrainy.Powodzenia w osiąganiu swoich celów .

Akordowiec

Prawdą jest że jak pracujesz przy transporcie materiału(koń)to należą się dodatkowe przerwy ?Czy normalna stawka godzinowa?

Wypa

Przerwa 1 tylko, stawka większa o kilka zł

Bartosz
@Wypa

Ta przerwa jest wliczana do czasu pracy? I coś więcej o tych stawkach powiesz? Jakieś liczby by się przydały ;p

Król Julian
@Akordowiec

Tak to prawda bo trzeba konia napoić

@Akordowiec

Prawda jest taka, ze niektórzy konje mają wyższą stawkę niz trenerzy maszyn, ktorzy ustawiaja i maja w niektorych działach praktycznie obowiazki brygadzisty. A kon tylko ciaga palety. Niech zainstaluje stepler to bedzie mial prezenty za kroki.

To wychodzi całkiem dobra wypłata za przesiadywanie na palarni albo stołówce

Co ty pierd*****

Człowieku co koń ma za obowiązki???? Jaka odpowiedzialność? Zawieźć, dowieźć materiał na stanowiska, za co odpowiada za paleciak? Trenerzy mają pod sobą do 10 maszyn, muszą ustawić i pilnować, jak mają zgranych ogarniętych ludzi to czasami mają lajt, ale głównie to w tym czasie przygotowują się do przezbrojenia kolejnych maszyn. Skończ pier*o***,że przesiadują na palarni czy stołówce, bo jesteś smieszny

Nikt ważny.

Do Pracodawcy.Piszecie że chcąc zrobić dwie zmiany musielibyście zwolnić 1/3pracownikow to po co takie głupie gadanie majstrów o dwóch zmianach od nowego roku!!!Nie rozumiem tego zakładu.Ludzie są zmęczeni tymi nockami ale nie zrozumie tego nikt kto nie pracował na trzeciej zmianie.

@Nikt ważny.

Po x latach pracy tu stwierdzam że zakład sięgnął dna ,bardziej już się nie da

@Stary

Kolejna osoba która tak mówi...

Stary pracownik
@Nikt ważny.

Ludzie są zmęczeni bardziej drugą zmianą, bo zabiera ludziom najcenniejszy czas. Czas który należy spędzić z rodziną. W przypadku dwóch zmian będzie jeszcze gorzej, bo co drugi tydzień będzie zmarnowany. To już lepiej niech zostaną 3 zmiany. I o to zarząd prosimy.

@Stary pracownik

Może najpierw poprośmy zarząd żeby zaczął płacić normalnie? Niektóre kobiety pracują na 3 zmiany a dostają najniższa krajową, nawet z jedną czy dwiema sobotami... Chyba coś jest nie tak w wyliczonych stawkach akordowych? Ludzie pracujący na tym samym stanowisku a wypłaty czasem różne nawet o 600zł, mimo bardzo podobnego akordu? Maszyna losująca się zacina?

Wypa
@Nikt ważny.

Nie zwolnią 1/3 zakładu, bo nawet teraz brakuje tyle ludzi, że nawet maszyny nie sa obstawione do końca

Nocny marek
@Nikt ważny.

Wystarczyłoby zwolnić obcokrajowców i leserów i były by 2 zmiany. Maszyny byłyby obsadzone dobrą ekipą jak za starych dobrych czasów. Byłoby też bezpieczniej z racji tego, że sporo wypadków przy pracy było na nocnej zmianie. Ale po co tak robić? Kasa, kasa, kasa i jeszcze więcej ukrainców a Polak musi na nich robić bo oni nie rozumieju nic.

@Nocny marek

To co NOCNY MAZUREK proponuje jest nawoływaniem do bezpośredniej dyskryminacji. Kodeks pracy mówi Art. 183a. [Zakaz dyskryminacji – definicje] § 1. Pracownicy powinni być równo traktowani w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony, zatrudnienie w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy. Ani nie chcielibyśmy ani nie wolno by było przyjąć takiego kryterium. Podstawowym kryterium oceny przydatności pracownika jest jakość pracy a nie narodowość. W przyszłości chętnie wysłuchamy propozycji rozwiązań- jednak muszą one być zgodne z prawem.

haha
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Wow .Skoro znacie Kodeks pracy to przeczytajcie o urlopach.I wytlumaczcie dlaczego pracownicy maja tyle zaległego urlopu

@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

To co powiecie na nierówne traktowanie pracownika i nierówny podział obowiązków na tym samym stanowisku?

@haha

Trafna wypowiedz

@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Napisal dyskryminujac ,ale czy pracodawca ni dyskryminuje Polaków dając im zarobic a my to co mniejsze żołądki mamy ,chcemy godnie zarabiać żeby było nas stać przeżyć od 10 do 10 nie samym chlebem człowiek żyje.

Bo jest sluszna
@pracownik

A nie wiesz że jest lepszy i gorszy sort ludzi.

Gienek
@Stary

Co rusz słychać:,, oni przyjechali żeby zrobić", a my Polacy to dla towarzystwa przychodzimy do pracy?!?!?!

Wiertacz
@Stary

Poczekaj jeszcze pół roku będzie dno i 100 m wodorostów ????

Echh

3 majstrów na wypowiedzeniu. Czy to oznaka upadku zakładu?

Kto taki?

Marian
@Echh

A może ktoś w końcu przejrzał na oczy że po co tyle (usunięte przez administratora) którzy awansowali wiadomo przez co "ucho" a teraz nic nie robią

Echh

Dwóch z lakierni i majster z klejonki

@Marian

A może jesteś (usunięte przez administratora) To najlepsi majstrowie na swoich stanowiskach. Poprostu widzą, co się dzieje. Awans za strzelanie z ucha? To pupilki ogona dostają. Moze i racja, że juz ta firma powoli upada

@Echh

Także ludziska 3 miejscówki do awansu wolne,kto chętny?

Mariano Italiano
@Echh

W ramach solidarności z majstrami proponuje zwieszać kłódki na bramie zakładowej , to może te bałwany w końcu dostrzegą , że ich koniec jest już bliski. Panie Romanie po co Pan jezdzisz do naszych pracodawców i prosisz by nie przyjmowali pracowników z waszego zakładu ??? Nie stać Pana na utrzymanie pracowników , to zamknij ten zakład albo zrób 1-2 zmiany Zamiast inwestować w pracowników , to wolałeś Pan pompować kasę w miernoty typu: Dyrektor generalny , dyrektor finansowy , dyrektor produkcji , dział 5 s i normowanie , to teraz poproś ich niech zejdą na dół i zastąpią tych co odeszli , bo ten zniewieściały stoper wyliczył stawke na poziomie 80 zł brutto , to niech sam robi za taką stawkę , skoro ma taką pychę i szczyci sie tym, że on nie zejdzie na doł , bo ludzi nie ma do pracy. Kolejna sprawa , to ten mały karakan , skoro jest taki męski i odważny i podejmuje decyzje mające wpływ na produkcję , ale jak coś nie wypali , to nagle mięknie mu faja i wypiera się , że on nic takiego nie mówił , to po co trzymać takiego bezutycznego dyrektorka. Nastepna sprawa to bramki , jak mam codziennie stac po 15 minut żeby wyjść z tego kołhozu , to albo bedziesz Pan płacić nadgodziny , albo na koniec tygodnia bedą wychodzic pracownicy o 13, bo po godzinie 14 to jest mój prywatny czas gdzie powinienem być poza zakładem ,a nie stać w kolejce , bo kupiliście towar 2 gatunku i ze zwrotu jeszcze .

Robol
@Mariano Italiano

Stoperek od jakiegoś czasu w soboty na produkcji robi tak samo ludzie z biura

@Mariano Italiano

A już nie wspomnę że wpadli na pomysł dwóch tygodni przestoju, na który ludzie muszą wziąć urlop, bo oczywiście nie mogą zapłacić jak normalny zakład działający zgodnie z prawem pracownika i dać 80% wypłaty... Mi osobiście jest szkoda urlopu, nie mam go zbyt wiele, bo przez jakiś czas majster odsyłał ludzi przez brak pracy do domów. Mam już powoli dość tego zakładu, mimo że lubię to co robię. Zawsze mogę iść na L4, ale po co? Stracić premie, która nie raz jest prawie połowa wypłaty? Więc proszę was ludzie, nie wypisujcie urlopów, zaplanowanie go jest waszym dobrem pracownika, nikt nie może nim rozporządzać bez waszej zgody. Ja osobiście go nie wypisze i mam nadzieję, że nie tylko ja.

Sru

Co Ty gadasz? Koniec świata xd

Mariano Italiano
@Robol

A to bardzo dobrze, tylko niech stanie na takim stanowisku gdzie dniówka wyjdzie 80-100 zł. Bo tam nie widzą problemu, że taka niska wypłata potem wychodzi pracownikowi i dziwią się, że ludzie odchodzą

Wrrte
@Echh

Cię chyba głową boli. To ludzie przez tyle lat domagali się wprowadzenia przestoju żeby urlop wykorzystać. Jak już wprowadzili to tylko tydzień. A pracownicy latami domagali się dwóch tygodni. A ty co za głupoty teraz wypisujesz? Nie wypowiadaj się w imieniu innych!!!

@Wrrte

To może niech mnie ktoś zapyta o zdanie? Bo ja nie chcę wykorzystać SWOJEGO urlopu bo tak chcą INNI. Każdy powinien decydować za SIEBIE. I tyle w temacie. Przestań się wypowiadać za ludzi którzy myślą tak jak ja

Taki
@Echh

Ale nikt nie zmusi cie na przestuj. Mozesz pracowac. Razem z tymi co nie maja urlopu... lub z ukraina

@Taki

Mogę przyjść pracować, na swoim stanowisku. Nikt mnie nie zmusi do pracy przy śmierdzących farbach czy acetonie nie zapewniając mi środków ochrony osobistej. Kto był i pracował na przestoju dobrze wie jak to wygląda. Pracy na dwa dni i urlop, i co? Kolejny pupilek i lizodup który się tu odzywa ot co.

Taki
@Echh

A mnie nauczono ze ja przgchodze do pracy to wykonuje polecenia przelozonego i w umowie niemasz wyznaczonego stanowiska pracy. Nie oznacza ze lizodup. Tylko nie lubie ludzi co na forum kozacy a jak przychodzi co do czego to jak strusie glowe w piasek. Sory nie piasek a w trociny

Wrrte
@Echh

Od razu widać, że jesteś jakiś (usunięte przez administratora) dzieciak, a nie normalny, dorosły pracownik.

@Echh

A wiesz może z jakiego powodu złożyli wypowiedzienie?

@Maria

Jeden z nich ponoć stwierdził że nie będzie robił za darmo w soboty i tego samego dnia złożył wypowiedzenie. Najlepiej pytać u źródła.

@Mariano Italiano

W imieniu pracodawcy w związku z treścią posta, w której poruszono pewne problemy odpowiadamy . Ograniczenie pracy do dwóch zmian wiązałoby się ze zwolnieniem 1/3 pracowników, co nie jest wolą ani pracodawcy ani pracowników. Normowanie i inne narzędzia zarządcze są niezbędne w każdym dużym zakładzie produkcyjnym - ponieważ mają istotny wpływ na cenę sztuki towaru, która musi być ustalona precyzyjnie. Pomyłka na jednej sztuce o kilka groszy przy tysiącach sprzedanych egzemplarzy mogłaby spowodować sporą stratę lub obniżyć konkurencyjność oferty. To tak jak w dowcipie o krasnalu, który wpadł do baru i poprosił kroplę piwa, po czym grzecznie zapytał barmana ile ma zapłacić. Barman na to odpowiada kropla piwa nic nie kosztuje. A krasnal wtedy mówi To mógłby mi Pan nakapać pół litra?.... Sprawdziliśmy informację odnośnie kolejek na kołowrotach. Nie została potwierdzona - dokonano w tym celu obserwacji ruchu na kołowrotach- kolejka nie była dłuższa niż kilka osób. Być może taka sytuacja - długie oczekiwanie miała kiedyś miejsce, ale nie jest to regułą.

2 zmiany
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

"Wiązałoby się " Jest to informacja w której informujecie o zwolnieniu 33% pracowników? Na jakich zasadach ma zostać przeprowadzenie segregacji? Czy planujecie wypłacić jakąś formę rekompensaty? Za odpowiedź dziękuję

@2 zmiany

Nie. Sformułowanie "wiązałoby" nie jest informacją o planach. Jest to tryb przypuszczający - co by było gdyby.

wszystko widzący
@Robol

Robi to szumne słowo w tym wypadku owszem pan P. jak ma ustawioną maszynę to coś tam działa ale siostry T. to już temat rzeka jedna z nich pracuje 8 h wisząc na telefonie a w sobotę żeby było bardziej rodzinnie dołącza do niej siostra z biura i wtedy to dopiero bajera się klei . A żeby było śmieszniej obie stoją centralnie pod kamerą i o dziwo nikt z monitoringu tego jakoś nie zauważa ,dziwne przypadek nie sądzę? Moim skromnym zdaniem to właśnie osoby pracujące godzinowo powinny te godziny wyrabiać efektywnie ponieważ i tak wezmą swoje a nie jak na akordowej stawce trzeba walczyć o materiał bo inaczej musimy szczegółowo opisać co robiliśmy na godzinach . Wniosek jest taki że góra olewa co się dzieje aby tylko odwalić 8h i do domu.

232 kodeks pracy

Z racji upałów jakie panują pamiętajmy o naszych prawach Skrócony czas pracy bądź dodatkowe przerwy-nie bójmy się ich robić Dostęp do pitnej wody - od jakiegoś czasu jest dostepna za co dziekujemy! Jeżeli twój wydatek energetyczny podczas dnia(8h pracy) przekracza w przypadku mezczyzn 1500kcal/kobiet 1000 kcal Pracodawca powinien zapewnić bezplatny posiłek-pamiętajmy o energii jaką zapewnia nam pełnowartościowy posiłek

Mam pytanie czy na trakach to praca pod dachem? Czy pod golym niebem?

Maria

A to nie zależy od pory roku lub pogody?

Stary pracownik

To się już w głowie nie mieści, zwalniają nawet panie sprzątające.Pewnie krzywo spojrzała na swoją przełożoną. Pani Edyta zawsze miła i uśmiechnięta, w biurach czysto, a mimo to nie przedłużono jej umowy. Normalne świństwo ze strony Zarządu.

Sławomir
@Stary pracownik

Coraz więcej tu sygnałów o odejściach, czy zwolnieniach, wcześniej jacyś trzej majstrowie podobno odeszli. A ja tu chciałem o pracę pytać :/ Nie wiem, czy w takich okolicznościach jest na to szansa, ani jakie są obecnie stawki, czy ile miesięcznie bym zarobił? Może to jest powodem odejść z zakładu?

@Sławomir

Czasem mam wrażenie że wypłata wypłat następuje po zatrzymaniu się maszyny losującej

@Sławomir

Ty chcesz tam pracować? Nie żartuj sobie, podjedź na ul. Gołdapską i popatrz na twarze ludzi którzy wychodzą z pracy, po 14, po 22, po 6 rano. To ci wszystko powie o zakładzie czy warto tam pracować.

Serdecznie dziękujemy zarządowi zakładu za majówkę. Zxxxxxą majówkę. Ps z tego co mówi pip to za urlop na żądanie, zakład nie może wstawić n-ki.

Bulbon

O co tobie chodzi z tą majówką? To może zakład miał tobie zorganizować pochód 1-majowy? To nie te czasy. Dostałeś wolne 1 i 3 maja sam sobie zorganizuj świętowanie. Paranoja jakąś. Ludziom już naprawdę zaczyna przewracać się w (usunięte przez administratora)

Pracownik ze stażem
@Bulbon

Dokładnie. W polskim prawie 1 i 3 maja są dniami wolnymi od pracy. 2 maja to zwykły dzień roboczy. Jeżeli ktoś wtedy nie chce pracować jest coś takiego jak urlop. Zakład prawa nie złamał.

Urzędnik
@Bulbon

Zakład dał wolne 1-go i 3-go? Dobre sobie ???? Państwowe święta wolne od pracy i zakład nie ma nic do gadania. Normalne firmy DAŁY wolne 2-go żeby pracownicy mogli wypocząć. Ty to i w niedzielę byś chodził i byś był zadowolony skoro nie masz własnego życia.

Znudzony
@Urzędnik

Jak to normalne firmy dały wolne 2 maja??? Dać to można w mordę. Trzeba było odpracować ten dzień w którąś sobotę kwietnia albo wziąć urlop. Wolne to masz po robocie

Kanal
@Znudzony

Wziąć urlop?! Jak majster ci wprost mówi że żadnego urlopu nie dostaniemy? No no

Xxx
@Znudzony

Nie wiem jak długo pracujesz w zakładzie ale kiedyś zdarzało się ze zakład sam kazał wypisywać wszystkim wnioski o urlop w takiej właśnie sytuacji jak ten 2 maja.

Obserwator
@Kanal

Jak to wszystkie wyżej wypowiedzi zapewne są z pod ręki któregoś który wyżej siedzi. WIO I DO ROBOTY NO NIE?? Wiadomo że każdy pracownik wolałby mieć długi weekend żeby spędzić z rodziną i odpocząć.

Sosna
@Kanal

A majster to wyrocznia jakaś , że jak Ci powie , że do roboty masz przyjść , to masz być i już ??? Same boi (usunięte przez administratora) , zaczynając od majstrów co kłamią , że N-ki bedą wstawiane jak weźmiesz na żądanie urlop , bo mały książę zakazał dla nich by nie dawali urlopu wypoczynkowego dla pracowników. Sami podejmują decyzje zamiast porozmawiać z pracownikami by dogadać się i cos wspólnie ustalić , Pracowników tutaj nowych nie ma ma dużo , szczególnie tych którzy nadawali się do przyuczenia na operatorów , operatorzy ze stażem odchodzą do innych firm , bo mają dość pracy za takie pieniądze , są inne zakłady którzy bardzo chętnie przyjmą takich pracowników z doświadczeniem i za takie same pieniądze już na starcie.

@Znudzony

Inne zakłady dały wolne ale kazali odpracować, zpu prawda też mógł coś takiego zrobić i chcieli tylko szkoda że kazali przyjść w sobotę na noc... PARANOJA! A jak już chodzi o odrabianie to za sobotę powinni zapłacić jak za zwykły dzień a nie wpisywać w dzień odrabiający

Witam.Pytanie mam czemu poraz kolejny 10 nie wpływa wypłata?

Wyplata

Ciekawe jakie przelewy będą 10 Znowu tyle ludzi planuje złożyć wypowiedzenie jak będzie słaby przelew Aj Szkoda gadać, wstyd się przyznać ile się zarabia pracując na 3 zmiany, zwalniają się majstry, starzy operatorzy nie daje to do myślenia dla zarządu? Ludzie przestaną się zwalniać kiedy zaczną być doceniani a nie z 2 sobotami ledwo 3 to bardzo słabo moim zdaniem. Trzeba dbać o Polaka a nie myśleć że przyjedzie Ukrainiec czy inny taki i zrobi lepiej niz Polak. Działa to wręcz odwrotnie na jednego Polaka potrzeba z 4 Ukraińców bo taki mają zapał do pracy. Oczywiście nie mówię o każdym, bo są i pracowici jednak to kropla w morzu.

Rosso
@Wyplata

Żeby wypłaty tak rosły jak cena brykietu co miesiąc.

Kick
@Wyplata

W Z.P.U (usunięte przez administratora) zarobisz 200 - 300 zł więcej niż najniższa krajowa i to jeszcze pracując na 3 zmiany A jak jesteś kumaty , bystry i zaradny i pokażesz , że potrafisz obsługiwać nie tylko swoją maszynę , ale też inną podobną , to nie licz na to , że będziesz jakoś trochę lepiej traktowany i uważany w tej firmie. Będziesz wyzyskiwany na każdym kroku , bo dzisiejsza młodzież nie garnie się do pracy i tylko kombinuje jak zarobić by nie narobić się , oczywiście nie wszyscy , bo są też i tacy którzy starają się. A , że nie ma podań o pracę , to kombinują przyuczać innych pracowników czy operatorów z jednej maszyny na drugą. Więc jeśli Tobie pracowniku majster złoży taką propozycję , to nie zgadzaj się , bo nie zyskasz na tym nic i będziesz wyzyskiwany. Więc jeśli na okresie próbnym czujesz , że nie widzisz siebie na tym stanowisku gdzie Ciebie przydzielili , to tym bardziej jeśli zgodzisz się na przedłużenie umowy , to po okresie próbnym będzie jeszcze gorzej.

NICK NOLTE

@NICK NOLTE

700 zł

Balajlama
@Wyplata

Najciekawsze jest w tym że nawet nikt nie wie za co pracuje, w stawkach akordowych jest totalna nie wiedza, top secret, wiedzą tylko nieliczni. A jak latasz z maszyny na maszynę i o nie daj boże jesteś pomocnikiem to jesteś w czarnej... " wiadomo o co chodzi"

Luks
@Balajlama

Tajne przez poufne ???? Stawki za dany materiał nawet na kartkę nie można zapisać

Perkos_team
@Balajlama

Na każdej maszynie na maxa wykręcone stawki. Gdzie jeszcze się da szybciej to nawet nie próbujcie, bo przyjdę ja Robcio na pierwszej zmianie i utnę. Pan kierownik ptaszyna odchodzi jaka strata dla firmy ojojoj, może reszta (usunięte przez administratora) pójdzie w ślady ptaszyny?

Iwona
@Wyplata

Mówisz ze znowu może być słaba wypłata, to co oni Wam stawki zmieniają co miesiąc? No bo przecież na umowie jest jedna stawka i nie powinni jej zmieniać

Xxx
@Iwona

W umówię jest jedynie stawka godzinowa. A z akordową robią co chcą bo nikt im nie zabroni

Kanal
@Xxx

Czy ktoś z was ma też problem żeby dodać komentarz bądź opinie?

Xyz

Tez macie problem z dodawaniem opinii?

....

Witam mam pytanko kupię u prawdy brykiet drzewny 5 palet prywatnie?

@....

Kupisz

....
@200

A masz jakiś numer żeby zadzwonić?

OPTIcat

Na jakich zasadach są przydzielane polary?Za staż pracy czy za poziom podpierdzielania?

jjjjj
@OPTIcat

Niby należy się bo masz zimno na stanowisku pracy.Jest kilka osób pracujących w ciepłym miejscu,w krótkim rękawku to wychodzi że te drugie:))

Pracownick
@OPTIcat

Jak nie potrafisz pójść i poprosić o polar to sie nie dziw, że nie masz. Magazynier nie robi problemu zadnego jeśli podejdziesz jak czlowiek Jak chodzą w polarach to znaczy, że im zimno, nikt nie chodzi by sie pochwalić nim.

Pracownick
@jjjjj

Pracują w ciepłym miejscu w polarze o krótkim rękawku? Nie widzialem takich polarów

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.