Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Xxx

Moim zdaniem tutaj potrzebują taniej siły roboczej, witać to po wypłatach cały miesiąc (na 3 zmiany) robiąc razem z 2 sobotami ledwo 3100, za każdy razem kierownictwo obiecuje ze każda następna wypłata będzie wyższa. Jak dla mnie smiechu warte, obiecują nie wiadomo co. Każdemu nie polecam tego zakładu, na początku było całkiem spoko później już lecą w bambuko. Jeżeli chcecie robić za grosze i mieć problemy ze zdrowiem (przeciążenie) to zapraszamy tu!

abc@123

Na oplikatach tobie zimno, to na wielopily idź robić, zobaczysz jak tam dopiero zimno, jedzenia też niema co zazdrościć bo to co dają to nawet pies niechce jeść,

Syberia
@abc@123

Problem w tym że im przysługują ubrania które mają, a na opticutach nikt nie ma. Mi temperatura nie przeszkadza tylko brak przestrzegania zasad

Opticuty
@abc@123

Twoja wypowiedź jest poniżej poziomu sikajacego psa. Mogłeś od razu napisać "Ze jeżeli Tobie zimno to jedz na Syberię tam to nie ma co pozazdrościć." Nie widzę tu ludzi z wielopil opisujących swojej sytuacji względem panujących warunków tylko osoby z innych miejsc które przynajmniej próbują zmienić swoje warunki bytu. Nie zazdroszczę pracy ludziom na wielopilach, ale jeżeli one chcą coś zmienić niech sami o tym pomyślą. Można zaproponować przeniesienie Rainmana na miejsce strugarek które zostały przeniesione, ale czy którykolwiek z pracowników wielopil wpadł na ten pomysł? Wątpię...

@abc@123

Państwa uwagi są dla nas jako pracodawcy ważne. Sprawa posiłków dla osób pracujących w niskich temperaturach była już tutaj poruszona. Wzięliśmy pod uwagę Państwa życzenia. W ramach tych życzeń wydawane są konserwy mięsne i dania w słoikach. Dlatego uważamy,że powyższa opinia użytkownika ABC... jest niezgodna z prawdą i krzywdząca.

Normalny pracownik
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Pytanie do zarządu? Ja jako pracownik albo źle liczę albo coś nie tak z zakładem jest czy 3 soboty czy jedna Wypłata się nie różni niczym ta sama kwota . Wnioski przestaje chodzić w soboty bo nie opłacalne szkoda mojego czasu pozdrawiam

Krzywdzące to są przelewy 10

Liber

Ważne że są!!

@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Konserwy krakus to (usunięte przez administratora) ,słoiki jeszcze większy się,zamiast dac normalny obiad z restauracji,dajecie sztuczny (usunięte przez administratora)

Trotyl

Jakie zarobki sa w Prawdzie?

Straszny
@Trotyl

Dobre. Poza tym są też bardzo dobre warunki. Ciepło, czysto, nowoczesne łazienki i stołówki. Jest to zakład na wysokim poziomie.

Bogaty.

5-6 tysięcy.

Do trotyl

Prawdziwe

Ten
@Bogaty.

Chyba przez dwa miesiace????????????????

Xyx

5-6 tysięcy płacone w 3-4 ratach

@Straszny

Na nowej hali 3 tydzień mala toaletę robią i zrobić nie mogą

Xyz

I trzeba latać na drugi koniec... Akord sam się nie wyrobi

Gfd

Chyba przez 2 miesiace

On
@Straszny

Może jeżeli chodzi o pomieszczenia sanitarne to na wysokim poziomie ale jeżeli weźmiemy pod uwagę kwestie zarobkowe to chyba na najniższym w okolicy łącznie z Irydem w Gołdapi

Rilesa

Z montażu odchodzi najlepszy Majster. Brawo Panie Zbyszku za odwagę. Może inni wezmą przykład

@Rilesa

Ponoć dwóch majstrów

DJ bronia
@Rilesa

Który to Pan Zbyszek

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Ciekawa

Wreszcie może w końcu ruszy wydajność na hali opti cut u Pana Janka, ostatni leser wszystkich fachów odszedł w końcu.

Ciekawaaa
@Ciekawa

Leser? Jeśli myślimy o tej samej osobie to absolutnie się z tym nie zgodzę.

Pracownik.
@Ciekawa

Chodzi o fachowca T.?

Pracownik opticut
@Ciekawaaa

Pracuje a bynajmniej pracował bardzo rzetelnie i nie bał się roboty

Opti cut
@Pracownik opticut

Myślę że chodzi o panienkę G.

Ktoś wie od kiedy majo być dwie zmiany ?

Pomocny

Od 10 lat

Stary

Czy wg was bony na 200 zł do najdroższego sklepu w Olecku to kpina :) bo wg mnie jak najbardziej nabijanie kieszeni dla polskiego,,przedsiebiorcy'' No bo kto normalny robi tam zakupy

Robol
@Stary

Miały być do biedronki Romek mówił a ktoś zdecydował do samu prawie nic nie kupi się w nim za te 200zl

@Stary

Kpina to jest to, że zabierają z wypłat za danie nam bonów... Wolałabym dostać normalne pieniądze i wydać je gdzie chce

Klient
@Stary

Ja robię tam drobne zakupy ale lepiej dostać te 200 zł do wypłaty i zrobić zakupy w Lewiatanie lub Biedronce niż talon do Samu.

super sam
@Robol

Wolę wydać 200 złotych w Samie niż 50 złotych w Biedronce bo trzeba Polski handel wspierać który podatki zostawia tu a nie zagraniczny.Oj myślenie boli widzę niektórych

@super sam

Hahaha wolę 400 zł wydać w kaufie niż w tym (usunięte przez administratora) drogim snobowym samie !!!!!!

@Stary

Wolę wydać 200 w Lidlu niż w brudnym i śmierdzącym samie.

Karo
@super sam

Polski Chanel to ciekawe czemu tam tyle chemii niemieckiej

Hebel

W jakim samie ?

Pozdr 600

Płaczecie że mało i w ogóle,z tego co słyszałem okradli tartaczna na ponad milion złotych, także premi nie będzie aż się nie odbiją, pozdrawiam

Elo 420
@Pozdr 600

Mordo przecież dla takiego zakładu milion to tak jak dla zwykłego pracownika 10zl. Otwórzcie oczy z tym napadem to jeden wielki przekręt. Złapali juz sprawców? Nie? Ciekawe dlaczego. Naprawdę popatrzcie na firmę z boku i wtedy zrozumiecie o co tak naprawdę chodzi. Macie elektrociepłownię, gospodarstwo rolne, gorzelnię, produkcję mebli na skale światową, a ludzie pracujący u Was czują się prześladowani i wyzyskiwani co skutkuję kolejnymi wypowiedzeniami po 10 dniu każdego miesiąca. Pytanie do zarzadu czy w ciągu ostatniego roku był miesiąc gdzie od 10 do 15 dnia miesiąca nie wpłynęło wypowiedzenie? Myślę, że raczej nie było takiego miesiąca

Jagodowy

Czy zgłaszaliscie do odpowiednich instytucji państwowych co działo się 3 stycznia ?

Wrrte
@Jagodowy

Dobrze się czujesz? Może wolałeś przyjść do pracy w Sylwestra? Szczególnie na 2 lub 3 zmianę? Tak jak postąpił zakład, to uważam to za wielkie udogodnienie dla pracowników.

Ziomus
@Wrrte

W tamtym roku wszystkim w Sylwestra wypisali urlopy i było dobrze. W tym roku 3 stycznia powinniśmy mieć placone 100% za 1 stycznia (sobota), a tak mielismy akord z 3 stycznia wpisać na sylwestra i nie masz żadnych 100%, a 3 Stycznia przepadł. Jedynie kto na tym skorzystał to zakład. Miesięcznie zwalnia się około 50 osób i zarząd nic nie robi by to zmienić. Ludzie, którzy chcą przyjść do pracy podpytują znajomych co juz pracują czy warto pracować w ZPU. Powiedzcie co mamy powiedzieć? Warto? Warto robic na 3 zmiany z jedna, dwoma sobotami za 3tys, gdzie 4 km od zakladu jest zaklad co płaci tyle bez sobót i na jedną zmianę. WSTYD zniszczyliście tą firmę zatrudnianiem bezużytecznych ludzi działających na szkodę firmy, którzy biorą pensję wartości pensji 4-5 pracowników produkcji. Klejonka świeci pustkami, Ukraińcy nawet się zwalniają, otwórzcie oczy, bo jak zamkną firmę to Wasze ciepłe posadki tez przepadną.

Zawiedziony

Czy zgłaszaliście do Urzędu Skarbowego i Inspekcji Pracy ""wał "" jaki zrobiono na Was , gdzie musieliście przyjść dnia 3 stycznia do pracy i dniówkę wpisać za 31 grudnia 2021

@Zawiedziony

Non stop walki sa w tej firmie

Bulbon
@Zawiedziony

Wał to z Ciebie. Mieliśmy szczęście, że zakład poszedł nam na rękę i nie musieliśmy pracować w sylwestra. Nawet nie odrabialiśmy tego w sobotę tylko w zwykły poniedziałek. Czego chcieć więcej?

Fiodor
@Bulbon

Niestety "Zawiedziony" ma rację prawnie jest to przekręt nad przekręty? A na rękę to poszedł pracodawca sobie...pracownicy mają urlopy. A gdzie zapytanie pracodawcy do pracownika o zgodę na taki ruch...

Wał
@Zawiedziony

A ty zgłosiłeś bo ja to nie bardzo rozumiem na czy ten wał polega . O co chodzi Przewałka na podatkach to poważna sprawa. Weś coś przybliż

Na wypowiedzeniu

Tak podwyższyli wynagrodzenia że nastąpi kolejna fala wypowiedzeń ,miało być tak pięknie

Dość wyzysku
@Na wypowiedzeniu

Przy takim tempie wypowiedzeń i ludzi porzucających pracę , to chyba od 3 stycznia trzeba będzie wprowadzić system 2 zmianowy. Ten zakład już długo nie pociągnie , w niedalekiej przyszłości , tylko kłódki będą wisieć na bramie , dzięki zasługom Dg , Df i Dp , bo im jest ciągle mało , pracownikom już nie zależy na pracy w tej firmie , co było widać w piątek i sobotę , gdy sprawdzili saldo swojego konta po wypłacie. Ten zakład nie ma już żadnej karty przetargowej by zachęcić pracowników by zostali w tej firmie, talony , to śmiech na sali. Pracownicy zakładu produkującego łódki i łodzie otrzymali o wiele lepsze paczki świąteczne , gdzie przepracowali nawet niespełna 3 miesiące.

On
@Dość wyzysku

Jak im mało to niech sami staną na produkcję. Tak się dzieje kiedy się nie szanuje pracownika który na Ciebie (usunięte przez administratora) ...zero szacunku do ludzi, sobie pewnie pobrali dobre pieniądze na święta to ludziom(usunięte przez administratora)marne wypłaty. Ciekawe czy na 3 zmiany by pracowali za takie pieniądze ??

Pracowity
@On

Ponoć kierownik produkcji potrafi obsługiwać prasy na klejonce, wiec tam przydałby się , bo ostatnio z pras zrezygnowało trzech operatorów , a i podobno jeszcze dwie osoby tez rozważają szybkie odejście z tych maszyn. Więc coś chyba tam jest na rzeczy , że nie chcą pracować na tych maszynach , ale jak nie wiadomo o co chodzi , to jak zwykle chodzi o kasę. Przy tych poborach jakie otrzymali pracownicy w grudniu , to nie dziwię im się , że nie chcą ciągać tych palet i płyt , zbywani podwyżkami płac , gdzie tylko dostają kwitek , że wzrosła stawka godzinowa , a reszta pozostaje bez zmian.

Sram

Przyjeżdżaj z Ukrainy mają podstawy od 3tys do 3200 PLN, mają płacone za nocleg,Polak robiący kilka lub kilkanaście lat w tej firmie czasami ma wypłatę z 4 sobotami 3tys ,wszystko drożeje A wypłaty do góry nic !!!! Kpina !!!!

Warunki ??!!! Ludzie zobaczcie co się dzieje na trakach ,zimno ,wieje ,pizdzi

@Sram

Wiertarki, pakowanie, wszędzie tam gdzie przyjeżdża i wyjeżdża materiał(usunięte przez administratora)...

Pakowanie
@Xyz

To prawda potwierdzam chodzimy w bluzach ????

@Pakowanie

Kurtki! I to za mało ;)

Zaszczepiony

Dlaczego nie są wypłacane przelewy za zaszczepienie się??

Mylon
@Zaszczepiony

Ha ha ha. Bo przelewów się nie wypłaca tylko się wykonuje. Mam nadzieję, że już teraz będziesz wiedział.

Error 404

Co mi sie podoba? Że jezeli masz problem i pojdziesz go omówić z majstrem czy kierownikiem to masz 80 % pewności, że zalatwisz co trzeba. Na wypłaty nie narzekam od dluugiego czasu, no ale przychodze w soboty i nie gadam co 2 tygodnie, że odchodzę/wszedzie znajdę pracę, bo tu tylko specjalnie zly materiał dają nawet, co godzine zapalic w kiblu nie mogę i mam w (usunięte przez administratora) że mnie jutro nie bedzie to nie mój problem, L4 u znajomego lekarza 2 razy na kwartał. Co mi sie nie podoba? Brak ludzi, to największy problem. Są starzy pracownicy którzy pochodzą z czasów gdzie pracę sie szanowało i ludzie tak zwani "nie rozumiem/ja nie panimaju" Ktorzy są lub udają tak nie rozumnych, że robisz wszystko za nich, gdyż ręce Ci opadają(nie mam nic do obcokrajowców, bo większość których znam są bardziej pracowici od niektórych Polaków) no i tacy którzy wiedzą wszystko póki nie przyjdzie im zapłacić własną premią za zepsucie kilku palet materiału, bo nie widzieli nic przez cały dzień, że cos jest nie tak Pozdrawiam

@Error 404

To że ty nie narzekasz na pobory, nie znaczy że każdy inny też może nie narzekać. Ludzi mało, czasem to i materiału brakuje, więc na czym tu zrobić? Stawki akordowe stoją w miejscu, a wszystko w sklepie idzie w górę, coraz mniej można kupić za nasze wypłaty i taka jest prawda. Góra napcha sobie kieszenie i nie widzi problemu ludzi małych, dostaną kolejne wypowiedzenia od kolejnych operatorów może W KONCU domyśla się że coś jest nie tak. Bo w tym momencie nie widzę przyszłości dla tej firmy, jest coraz gorzej

@Error 404

Właśnie tacy jak ty dają im zarobić bo przychodzę w soboty gościu na 3 zmiany powinno się pracować 5 dni i dobrze zarabiać a nie soboty jechać by cos tam zarobić

sfrustrowany

Jak tak będziecie ludziom płacić to tych ludzi będzie coraz mniej. I tak już firma świeci pustkami. Brawa dla Dyrektora Generalnego wspaniały człowiek, który z dobrze prosperującej firmy, w której przed jego przyjściem ludzie tak nie narzekali na zarobki, robi ruinę. Podobno kolejna firma którą pan DG rujnuje, w końcu w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Zastanawiam się czy pan Roman wie co się dzieje w firmie od środka, w firmie, którą przez lata budował. No i na koniec wspomnę o paczce świątecznej. Jezeli macie dać bon na 150zl do Sama to lepiej nic nie dawajcie, bo wstyd jak znajomi pracujący w innych firmach chwalą się, że 500, 700 a nawet 1500 na święta dostają. Zacznijcie szanować ludzi i pamiętajcie, że to dzięki "mrówkom" macie pieniądze

@sfrustrowany

Faraonka
@sfrustrowany

Dziennie firma kosi ponad 1 mln. W podzięce za takie wyniki płaci coraz mniej.

Frugo
@Faraonka

Przecież to jest kwota pakowania. Jak to sprzeda to kasa będzie.

Fundusz socjalny? ???????? Dla robili nie ma dla biura zapewne jest konkret premie dostają na święta a nam za bon do samu z wypłaty odlicza się gdzie cały rok wypłata obcinana jest

Przy tych poborach i zarządzaniu długo zakład nie wytrzyma a obietnice podwyżek słyszymy już od dawna . Ludzie odchodzą bo za takie i lepsze pobory jest praca na jedną lub dwie zmiany .

Xyx

Co się dzieje na klejonce? Ludzi brak? Czy materiału?

Robotnik
@Xyx

I ludzi i materiału brak

dawaj dawaj

Przypowieść o pracowitej mrówce, biurokracji, wartości ciężkiej pracy i polskiej żeczywistości. Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Wrrte
@dawaj dawaj

Bajka dobra tylko dla małych dzieci. Bo już nawet starsze dzieci wiedzą, że ni jak ma się to do rzeczywistości. (usunięte przez administratora) Przecież kto będzie pracował dalej? On sam? On wie, że nie osiągnie takiej wydajności jak ta mrówka.

Mróweczka
@Wrrte

U nas w zakładzie akurat tego nie wiedza, ze mrówka jest najważniejsza. Jeszcze trochę i zostaną same karaluchy i cykady.

janusz1987

Świetny pracodawca. Jeden z niewielu w Olecku. Można nieźle zarobić i warunki są ok.

xyz
@janusz1987

Gratulujemy miejsca w kadrze kierowniczej!

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.