Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Czy jest możliwość pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. na część etatu?

Uczciwy bez L4

Na część raczej nie, ale wyplate dostaniesz jak za część haha

Laki

A co mało 3 tyś ???

MRS
@Laki

Na 3 zmiany? Pokaż Laki cos Ty wart, skoro 3ooo to dla Ciebie dużo

@Laki

Żebym ja zarabiała 3 tysiące to bym nie narzekała. Ale taka wypłata zdarza się mało kiedy.

Sram

Czy pracuje 2 soboty czy 4 czy zero to ten sam chuj,wypłata 3 tyś

Kolo

Pozdrowienia z Belgi .14 euro za godz 36 godz tygodniowo i premia wakacyjna 2800 euro.

Porter
@Kolo

To załatw robotę.

sfrustrowany

Co w końcu z tą premią - 5 %, za 14,5 pkt na wiertarkach? Czy to prawda, że wszystkie zmiany mają ponieść konsekwencje nieudolności jednej zmiany? Trzymania porządku na pierwszej zmianie? Już nawet nie chodzi o to, że pani Emilka do wszystkiego się czepi no ale 14,5 pkt to chyba nasrane na środku hali musiało być. To jak tam z tym będzie? Jezeli zabiorą dla tych dwóch zmian co jeszcze nigdy nie miały poniżej 19 pkt to w następnych miesiącach niech nikt nie liczy, że tam będzie porządek,

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Hott

Podczas takich upałów i wykonywania ciężkiej pracy powinni praconicy mieć dodatkowe przerwy lub skrucony czas pracy bo nie idzie wytrzymać na hali

Cold
@Hott

Pracujesz na akord i nie ma skracania czasu pracy.Tak jak zawsze było dodatkowa przerwa

Apostol

Witam , nie wiem czy osoby tutaj mają ten sam problem co ja ale rzecz polega na tym że nie można złapać Pana do magazynu w którym wydaje pracownikom ubrania rękawice itp itd. Trzy czy cztery kartki wiszą z dniem i godziną od której powinno być to otwarte a jedynie co ostatnio pocałowałem klamkę. Może warto coś z tym zrobić ?

JA
@Apostol

RZECZYWIŚCIE TEŻ NIE ZASTAŁEM TEGO PANA ALE BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU OCHRONA ZADZWONIŁA I ZA MOMENT PRZYSZEDŁ D DOLNEJ CZĘŚCI ZAKLADU. O ILE SIĘ ORIENTUJE NIE JEST TO GŁÓWNE ZAJĘCIE TEGO CZŁOWIEKA.JEST ON W ZASTĘPSTWIE PODCZAS NIEOBECNOŚCI PANI MAGAZYNIER , ROBI TO DODATKOWO PRÓCZ KLEJENIA PALET,CZY PRZYJMOWANIA DOSTAW ITP. MYŚLĘ, ŻE MOŻESZ COŚ Z TYM ZROBIĆ.....DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK SIĘ MA SYTUACJA CZY NIE POMÓC ...... PÓŹNIEJ DOPIERO PONARZEKAĆ. POZDRAWIAM

Były
@JA

Nic nie zrobisz,licz na łąkę Pana hehe

Xyz

Jak tam lakiernia po pożarze, kiedy wraca do pracy?

????????

Firma spoko tylko ...

Władek

Którego jest wypłata w prawdzie?

Praco
@Władek

Wczoraj była

Władek

Którego jest wypłata?

Zxx

Dlaczego nadal nie ma oficjalnej informacji kiedy będzie dzień wolny za 1 maja??

Xxxxxxx000
@Zxx

Nie będzie

akordowiec

Panie prezesie kiedy pańscy pracownicy dowiedzą się jakie są stawki akordowe.W dosłownym znaczeniu bo może nie każdy rozumie o co chodzi z tymi stawkami to chodzi o to kiedy zamiast taktów przy kodzie operacji pojawią się stawki za daną operację?Mam nadzieję że to nie jest tajemnica państwowa a tylko naszego dyrektora produkcji.Cała załoga czeka na wiadomość.

Bulbon
@akordowiec

Już nie raz było tu o tym pisane. Przed zamieszczeniem takiego postu należy najpierw trochę przejrzeć forum. Nie jestem prezesem, ale przypomnę raz jeszcze. Stawki są i zawsze były jawne, i są dostępne każdemu pracownikowi do wglądu w biurze działu normowania.

Do bulbon
@Bulbon

Tak dokładnie do WGLĄDU a nie wydruku żeby sobie mieć.Nawet na kartkę nie można stawki spisać, ciekawe dlaczego??

Praco
@Bulbon

Stakwi nigdy nie beda jawne póki perkoz lata i po cichu za olecami mierzy i obcina je

Shoun
@Bulbon

A dlaczego nie mogą podnieść stawek. Wszystko idzie w górę a stawkiw miejscu. Przykre.

Luna
@Bulbon

Oj jak kurla dobrze. No wprost podbój świata. Co za miód

Nie wiem o kim mowa ale napewno jest kilku pasożytów którzy demotywują pracowników.

Ggggh

Witam. Mam pytanie: Co pracownicy otrzymali w tym roku z racji świąt Wielkanocnych? Bo z tego co wiem, to w okolicznych zakładach niewiele. Zaledwie po 200 do 300 zł premi świątecznej. Zapewne w zpu Prawda było znacznie lepiej.

Stary pracownik
@Ggggh

W Prawdzie niewiele więcej. Wszędzie dają mniej więcej po tyle samo ????

A
@Ggggh

Witam . Mam pytanie: Co pracownicy dali w tym roku z okazji świąt Wielkanocnych swoim pracodawcom ? :) Pozdrawiam

A

Dobra rada. Zamiast zużywać swoją energię na pogardzanie ludźmi i marudzenie najlepiej przełożyć to na efektywną pracę. :) Efekt murowany. :Nie gardź tak szybko aby przypadkiem Tobą nie pogardzono

Xxx. Xxx

Człowiek dużej wiary tak robi przed świętami? Zamiast dać to zabiera? Odpowiedź na zadane pytanie - co my jako pracownik możemy dać pracodawcy - a to że jedna z drugą paniusie, liderzy, kaskaderzy, 5czy 6 prezesów macie środki finansowe bo to my pracownicy fizyczni na was pracujemy swoimi rękami... I co figa na święta jeszcze zabrali. Żeby człowiek pracował na 2 zmiany i 3700 zarobił śmiech na sali. Jak by nie było i tak każdy wie jak jest, nawet Ukraińcy zaczynają się buntować. Lepiej pomyślcie o pracownikach bo nie bawem nie będzie komu pracować a wam kim pomiatać. Żegnam.

Jedrzej
@Xxx. Xxx

Dobry bait! ????

@Xxx. Xxx

3700 i tobie mało? My pracujemy na 3 zmiany i nie zawsze tyle mamy. Na budowie muszą pracować po 10 godzin żeby tyle zarobić.

Oppythj

3700 na 2 zmiany tj 16h dziennie.

Mylon
@Ggggh

A jak jest w tym roku z premiami świątecznymi w Prawdzie? Inne zakłady w Olecku ofiarowali pracownikom: Stollar po 500 zł, BWP po 400 zł. W innych zakładach premie były nieco mniejsze.

Xyz
@Mylon

Podejrzewam że dostaniemy okrągłe nic i się wykręcać będą covid

sfrustrowany

Zakład nie jest zły. Najlepsze są nocki można bez stresu robić, bo na 1 zmianie tylko obracasz się w kółko czy stoperek albo jego (usunięte przez administratora) nie idzie żeby "usprawnić" stawki. Największym błędem zarządu był brak interwencji przy wypowiedzeniu Jastrzębia. Ten człowiek zarobił dla tej firmy w (usunięte przez administratora)kasy, a poza tym był szanowany i odnosił się z szacunkiem do pracowników produkcji. Teraz widać brak tego człowieka. Poza tym nie piszcie o "babach z biura" bo to naprawdę fajne kobiety, pomocne i sympatyczne. Dziwi mnie, że tyle dłużycy leży na placu a roboty jak na lekarstwo. Co sie dzieje?

Pol

Czy planowany jest jakiś przestój.

Pol

Czy planowany jest jakiś przestój w zakładzie pytań z ciekawości.

Daria

@haha dlaczego śmiech na sali?

Co to za wypłaty

Haha

Śmiech na sali.

Syberia

W pomieszczeniach pracy temperatura nie może być niższa niż 14°C (np. w halach produkcyjnych), chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają. Na opticutach średnia temperatura to 4 stopnie. Rozumiem, że ze względów technicznych nie można tam ocieplić i pracodawca zapewni ubrania oraz posiłki? Chyba nie chcemy kontroli z PIP?

Tokio
@Syberia

Po co straszyć tymi kontrolami.. i tak zrobia co chcą bo mogą sobie na to pozwolić. Budować ciepłownie a nie zadbac o swoich pracowników. Wszedzie ma być widac zysk a nie straty, aby ludziom było dobrze pracować. Na lakierni UV ostatnio było poniżej 12°... Nawet Mistrz siedział w kurtce zimowej tak pizgało. A z nawiewu leciało zimne powietrze. Wspominając odpowiedź co do kontroli to powinien ktos sie wziąć za wypłaty które były za styczeń.. No czlowiek zrobi sobie dodatkową sobote która jest liczona jak za normalny dzień. Chyba odgórnie jest ustalone, kto ile ma zarobić xd

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.