Atlant Michał Mioduszewski

Białystok

Opinie o Atlant Michał Mioduszewski

Są na forum jacyś pracownicy firmy Atlant Michał Mioduszewski? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Przemek

Ja mam same dobre wspomnienia z tą firmą. Współpracowałem z nimi 8 miesięcy, pewnie pracowałbym dalej ale wyjechałem do Anglii.

Kaśka

Nie wiem skąd tak negatywna opinia. Ja współpracowałam z tą firmą dość długo i nigdy nie było żadnych problemów. Może to konkurencja daje takie opinie?

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Atlant Michał Mioduszewski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Obecny pracownik

Niektórym nie wyszła praca w firmie ale za to marudzenie idzie jak po maśle?

Roman

Witam, zachęcają do zakupu okien w tej firmie, pani przedstawiciel dzwoni po firmach montujących okna.Co wy na to ? warto zaryzykować? Czy odpuścić sobie.

saemon
@Nicen 05.01.2018 21:25

Okna w witrażu produkują na vece i aluplaście, a to bardzo porządni producenci. Nie ma powodów do obaw.

NIE POLECAM! pracownicy są traktowani tak jakby zgłosili się jako wolontariusze (szefostwo z każdym miesiącem ucina ile może i krzywo patrzy gdy pyta się o wypłatę) warunki? przerwa 15min na 10h pracy. szatnia i toalety są praktycznie w stanie surowym, brak bieżącej wody. Szefostwo nie dba o pracownika. całą zimę pracowaliśmy w temperaturze ujemnej. szczerze ODRADZAM!

Anonim
@pracownik 24.02.2015 20:15

Tez tam pracowalam prawie rok,strata czasu na tą firme

Anonimowy

Witam,nie polecam tej firmy.Najgorsza firma jaką spotkalam nie dosc ze ludzi traktują jak smieci,to okna tez są do niczego. Dobra rada z daleka od tej firmy, nie warto marnowac czasu na prace tam.

g

Firma w której dymasz na czarno albo na zlecenie. Pracodawca ciągle niezadowolony. Za takie gówniane pieniądze nikt normalny tam nie będzie pracował. Łapiacy nie idźcie w ten syf.

bb

płaca 9 zł za godzinę co dzisiaj kupisz za 9zł ?

Dajanaa

Na nieszczęście chyba tylko Firmy ATLANT. Przyszedłeś do pracy to pracuj uczciwie. Wychodzenie co 5 min na fajka siedzenie w telefonie i czekanie kiedy minie 8h.. Za leżenie nikt nie płaci ani w ATLANCIE ani w innej firmie. Praca fizyczna zazwyczaj jest ciężka ale uważam że daje się wytrzymać. Pieniądze zawsze na czas, z szefami też da się dogadać trzeba tylko chcieć. Pracuje tam 2 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa a Ty?? Ile przepracowałeś że się wypowiadasz 1h , dzień ?? A jeżeli chodzi o porządek to w 99% zależy od ludzi pracujących na hali czyli nas. Jak po sobie sprzątamy to jest ład i porządek a jak wszystko rzucamy pod nogi to tak mamy. Firma w porządku, pracownicy też, inaczej jaki stosunek Ty masz do ludzi tacy oni mają do Ciebie. Tyle w temacie

@Dajanaa 19.05.2017 11:32

Widać, że to wypowiedź pracodawcy, a nie pracownika

firma dno

Firma dno, na moje nieszczęście pracowałem kilka dni ale szybko się zwolniłem. A inspekcja pracy faktycznie powinna się zainteresować

myk

atlant szuka frajerow do roboty za 8zt

popek

U CB W DOMU HAHHAHAAH

byly

gdzie jest inspekcia pracy chyba spi

popek

jebac atlant i szefostwo banda oszustów i złdziei .. serdecznie nie polecam charowac jak wol w tym kolchozie . okien tez nie polecam brac od nich .wszystko poklejobe na sylikon . jebac jebac !!!!!!]

czarny

Jak ludzie pracują pod wpływem alkoholu to gdzie jest właściciel??!!!, kierownik??!! Pozwalają na to??!!To jacy to ludzie że narażają zdrowie pracowników??!! Chciałeś pomóc firmie a nieświadomie ich pogrążyłeś...Sam udowodniles że dla tej firmy pracownik się nie liczy... Brawo...Twoja logika jest baaardzo pokręcona i głupia...I tak naprawdę nie masz żadnych argumentów...

PAPUCH

Już na szczęście nie pracuję... BARANIE a to jest forum i każdy może powiedzieć swoje zdanie,opinię...Jak jest tam tak dobrze jak mówisz to jak wytłumaczysz to że rotacja ludzi jest tak ogromną jak w szalecie na koncercie...Ludzie niejednokrotnie po paru godzinach uciekają a rekordzista był w pracy całe 10 minut...Nie broń sprawy z góry przegranej...SYF,SYF,SYF

HaHa

Pracuje sie po to zeby cos zarobić. I (usunięte przez administratora) to obchodzi czy jestem na umowie czy nie

gumiś

a ty po co ? umowe podpisales na dwa lata ze bd tyl lizał?

kołtun

ty wiesz co ci powiem? napierdolone masz w glacy i mama cie widocznie nie kocha .. hmm stawka godzinowa 8 zl na godzine jak ci to odpowiada to zapierdalaj a nie bronisz jeszcze podpisz sie imieniem i nazwiskiem najlepiej jeszcze pesel podaj to szef juz bd dokladnie wiedzial komu dac podwyżke i czyja główka go w dupe uwiera od włazenia hahahaha zalosny jestes jak taki mecenas jestes to do kancelari adwokackiej idz albo po godzinach sprzataj kible zjebie !!! nigdy juz tam nie zajrze!!! narty ośli łbie

HaHa

To po co tam jeszcze pracujesz skoro tak ci wszystko nie pasuje? Problemy z alko czy karany? I nigdzie wiecej nie chcą przyjąć?

Obrońca

O porządek to powinniscie sami dbac a nie teraz najlepiej zwalic wszystko na szefostwo i wgl. I sie nie dziwcie ze sie wszystkiego czepiają skoro wieksza część do pracy przychodzi pod wpływem alko. Papuch, podwyżki? za co ty chcesz te podwyzki? Myslisz ze ktos jest slepy i nie widzi jak ktos pracuje? Kto zasługuje na podwyżke to dostanie ją bez problemu. Co do tych posiłków, czy ktos wam kaze je jeść? Bo z tego co mi wiadomo kupujecie je z własnej woli. A co do kierownika to chyba on jedyny stara sie zeby jakos to wszystko sie kręciło i zeby nie on to kazdy by miał (usunięte przez administratora) (chociaz i tak wiekszość ma) No ale cóż w koncu to Polska a Polak zawsze jest z czegos nie zadowolony i musi sie do czegoś (usunięte przez administratora) . ELOO

kołtun

ty ryj tam trzym dupolizie!!!!!!! nie ma to jak dupke dla szefa wylizac co ? ile ci daje na godzine za lizanie?

PAPUCH

Polak to ty pierdolisz glupoty i powinienes sie ogarnac.Chyba nigdzie nie pracowales oprocz Atlantu bo jak ten pierdolnik nazywasz szatnia to jestes zwykly łeb...ludzie przebieraja sie na klepisku,brak szafek dla wiekszosci a petow juz nie ma baranie...to nie sa nawet warunki spartanskie bo spartanie mieli szatnie...idz do byle jakiej firmy produkujacej okna i zobacz warunki w szatni i sanitariaty...jak moze nie byc gowna w kiblu skoro woda od grudnia jest zamarznieta?Moze wdłg ciebie pracownicy maja udrazniac kanalizacje?A co do traktowania pracownikow to wiekszosc tam pracujacych milego slowa nie uslyszalo od wlascicieli,jedynie obelgi i wykrety w sprawie naleznych pieniedzy...jak mozna szanowac czlowieka ktory nie odpowie dzien dobry pracownikowi juz o podaniu reki nie mowiac i na wszystkie sposoby probuje go oszukac????CI ludzie ze wsi kolo Zambrowa nie maja szacunku i elementarnej przyzwoitosci do innych...sloma im z butow wystaje i moze dla tego...

Polak

A poza tym to kto was tam trzyma siłą? Nie podoba sie to zwijam menele i szukam innej roboty.

Polak

(usunięte przez administratora) Jaki macie porządek w takim pracujecie w szatni walają się pety bo komuś ciężko kulturalnie wyrzucić do jakiegoś pojemnika, o toalecie nie wspomnę, jak kogoś pociśnie to ciężko tej osobie gówno z podłogi zetrzeć, a do szefów jaki macie szacunek taki oni mają do was. Założę się ze wy na ich miejscu byście postępowali tak samo. OGARNIJCIE SIĘ TROCHĘ

twoja stara

Ahahahhahah black co ty cpiesz jaka kasa ? Ochlapy chyba . Wlazles w dupe dla szefostwa i teraz tylko uszy ci wystaja hahahaa latwe pieniazki to zes pojechal po bandzie :-)

PAPUCH

Gdzie pracujesz?O tej godzinie to się zasuwa a nie na irce siedzi!!!Chyba w biurze lub sam dziadoszef pisze...Po co się odzywasz Pajacu...

twoja stara

jakj sie w biurze siedzi na dupie i gra na facebooku to i p[raca ok obiadki schabowe to i sie pracowac wam chce a wynozcie te łby na chale chociasz na godzine to zobaczymy co bd pisac !!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Atlant Michał Mioduszewski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlant Michał Mioduszewski