Atlant Michał Mioduszewski

Białystok

Atlant Michał Mioduszewski
3 8

Opinie o Atlant Michał Mioduszewski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ławoczkin

Witam. Do niedawna byłem pracownikiem formy Atlant Michał Mioduszewski. Niestety współpraca zakończyła się dość szybko. Odnosząc się do traktowania pracowników, jest to jakieś nieporozumienie żeby każdego dnia kierownik wdzierał się na połowę pracującego personelu. Przydzielone przerwy to jakiś dramat nie ma czasu na zjedzenie posiłku czy też skorzystania z toalety. Jednym z nielicznych plusów jest atmosfera między szarymi pracownikami oraz to iż firma wypłaca wynagrodzenie w odpowiednim terminie.

Młody

Witam, pracowałem w firmie atlant przez kilka tygodni i muszę przyznać że praca jest naprawdę beznadziejna. Nie polecam nikomu. Kierownicy zmiany jedynie poganiają innych pracowników w stylu "szybciej" lub "napie***laj" albo "macie do wkręcenia 5 śrubek, to cały **uj". Co prawda jako iż byłem młody, to na mnie zbytnio nie krzyczeli, ale byłem świadkiem sytuacji gdzie nowy pracownik przyszedł do pracy, to tak go gnoili że aż mi się szkoda go zrobiło. Facet wytrzymał zaledwie tydzień. Pozatym napierdzielasz po 200/300 okien dziennie za najniższą krajową, masz w ciągu dnia 15 minut przerwy, ni c**ja nie idzie odpocząć czy chociażby normalnie zjeść. Warunki socjalne to tragedia. Jedynym plusem firmy jest to, że nie ma problemu z wyplatami na czas, i nic nie kręcą (przynajmniej ja tego nie doświadczyłem) Rotacja pracowników jest ogromna. Totalnie nie polecam pracy w firmie, jeżeli nie chcesz się czuć jak zwykły robol/śmieć/maszynka.

Dealer

Przeczytałem opinie na temat jakości okien producenta Atlant i nie mogę się zgodzić z tym, co jest tu opisane . Współpracuje z firma Atlant od roku, nigdy nie zdarzyły się większe problemy. Nie oszukujmy sie ze u innych jest wszystko perfekcyjnie. Poza tym producent ma swój serwis, który w razie problemow dojeżdża do klienta. Ja ze swojej strony nie zamierzam z nich rezygnować bo są bardzo atrakcyjni cenowo. Pozdrawiam Dealer z Bytomia.

Zadowolony klient

Witam Od niedawna współpracuję z tym producentem, doszło już do kilku realizacji zamówień. Nie mam większych zastrzeżeń co do jakości oferowanych przez nich okien. Jakość jest adekwatna co ceny. Wpadki zdarzają się u każdego producenta, tu również, ale wszystko jest na bieżąco prostowane. Nie miałem ogólnie większych problemów i mogę polecić tego producenta.

Krystyna

Aktualne komentarze skupiają się raczej na ocenie usług świadczonych przez firmę Atlant Michał Mioduszewski, a nie zaś jako o pracodawcy. Może jednak ktoś z obecnych na forum użytkowników chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy. Czy sytuacja tam zmienia się, a może wciąż pozostaje bez większych zmian? Zapraszam do dyskusji.

anonymous

Daniel - Witam, chciałbym wszystkich potencjalnych klientów myślących o zakupie okien w firmie ATLANT Michał Mioduszewski ustrzec przed tą decyzją!!!firma beznadziejna pod każdym wzdlędem...zacznę od jakości okien - bardzo słabo, wykonanie bardzo słabe, zgrzewy wyglądają jak na kolanie robione, problem z regulacją okien- masakra! dostawy okien to kolejny ŻART ze strony firmy ATLANT Michał Mioduszewki, okna przyjeżdżają z dużym opóźnieniem i na dodatek na raty - nieporozumienie! o wszelkie braki w dostawie nie można się później doprosić!!!stanowczo odradzam firmę ATLANT Michał Mioduszewski!!!!!firma ATLANT MICHAŁ MIODUSZEWSKI to wielka pomyłka i takie firmy nie powinny funkcjonować na rynku!!!!jeszcze raz przestrzegam przed tą firmą!!!!

anonymous

Krystyna

@łysy Fajnie, że wyraziłeś swoją opinię na temat tego pracodawcy. Piszesz, że odpowiada Ci panująca atmosfera - to niewątpliwie wielki plus, gdyż atmosfera w pracy jest bardzo istotna. Może podzielisz jeszcze innymi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w Atlant? Myślę, że to mogłoby pomoc osobom, które chcą tam wysłać CV. @Karczek Dziękuję za Twoją opinię. Cieszę się, że praca w tej firmie spełnia Twoje oczekiwania. Wspominasz o tym, że wynagrodzenie mogłoby być nieco wyższe - uważam, że to kwestia indywidualna.

Karczek

Pracuję tu już 2 lata i jest naprawdę spoko. Trzeba pracować jak wszędzie, kasa mogłaby być trochę większa, a tak to wszystko ok.

łysy

Nie wiem skąd czerpiecie wiedzę na temat pracy w atlant, ale to nieaktualne, przynajmniej z mojej perspektywy. Pracuję 8 miesięcy i co do biura to atmosfera pracy całkiem fajna a zarobki bardzo zróżnicowane. Ja tam na razie jestem zadowolony

Krystyna

@123, czy jesteś pracownikiem Atlant Michał Mioduszewski? Czy mógłbyś odnieść się do wskazanej przez Ciebie opinii? Jak w tym momencie pracuje Ci się w tej firmie i w oparciu o jakie warunki? Swoją opinią zainteresujesz osoby rozważające zatrudnienie w tej firmie.

Dajanaa

Na nieszczęście chyba tylko Firmy ATLANT. Przyszedłeś do pracy to pracuj uczciwie. Wychodzenie co 5 min na fajka siedzenie w telefonie i czekanie kiedy minie 8h.. Za leżenie nikt nie płaci ani w ATLANCIE ani w innej firmie. Praca fizyczna zazwyczaj jest ciężka ale uważam że daje się wytrzymać. Pieniądze zawsze na czas, z szefami też da się dogadać trzeba tylko chcieć. Pracuje tam 2 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa a Ty?? Ile przepracowałeś że się wypowiadasz 1h , dzień ?? A jeżeli chodzi o porządek to w 99% zależy od ludzi pracujących na hali czyli nas. Jak po sobie sprzątamy to jest ład i porządek a jak wszystko rzucamy pod nogi to tak mamy. Firma w porządku, pracownicy też, inaczej jaki stosunek Ty masz do ludzi tacy oni mają do Ciebie. Tyle w temacie

@Dajanaa 19.05.2017 11:32

Widać, że to wypowiedź pracodawcy, a nie pracownika

Są na forum jacyś pracownicy firmy Atlant Michał Mioduszewski? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Przemek

Ja mam same dobre wspomnienia z tą firmą. Współpracowałem z nimi 8 miesięcy, pewnie pracowałbym dalej ale wyjechałem do Anglii.

Kaśka

Nie wiem skąd tak negatywna opinia. Ja współpracowałam z tą firmą dość długo i nigdy nie było żadnych problemów. Może to konkurencja daje takie opinie?

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Atlant Michał Mioduszewski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Obecny pracownik

Niektórym nie wyszła praca w firmie ale za to marudzenie idzie jak po maśle?

Roman

Witam, zachęcają do zakupu okien w tej firmie, pani przedstawiciel dzwoni po firmach montujących okna.Co wy na to ? warto zaryzykować? Czy odpuścić sobie.

saemon
@Nicen 05.01.2018 21:25

Okna w witrażu produkują na vece i aluplaście, a to bardzo porządni producenci. Nie ma powodów do obaw.

NIE POLECAM! pracownicy są traktowani tak jakby zgłosili się jako wolontariusze (szefostwo z każdym miesiącem ucina ile może i krzywo patrzy gdy pyta się o wypłatę) warunki? przerwa 15min na 10h pracy. szatnia i toalety są praktycznie w stanie surowym, brak bieżącej wody. Szefostwo nie dba o pracownika. całą zimę pracowaliśmy w temperaturze ujemnej. szczerze ODRADZAM!

Anonim
@pracownik 24.02.2015 20:15

Tez tam pracowalam prawie rok,strata czasu na tą firme

Anonimowy

Witam,nie polecam tej firmy.Najgorsza firma jaką spotkalam nie dosc ze ludzi traktują jak smieci,to okna tez są do niczego. Dobra rada z daleka od tej firmy, nie warto marnowac czasu na prace tam.

g

Firma w której dymasz na czarno albo na zlecenie. Pracodawca ciągle niezadowolony. Za takie gówniane pieniądze nikt normalny tam nie będzie pracował. Łapiacy nie idźcie w ten syf.

bb

płaca 9 zł za godzinę co dzisiaj kupisz za 9zł ?

firma dno

Firma dno, na moje nieszczęście pracowałem kilka dni ale szybko się zwolniłem. A inspekcja pracy faktycznie powinna się zainteresować

myk

atlant szuka frajerow do roboty za 8zt

popek

U CB W DOMU HAHHAHAAH

byly

gdzie jest inspekcia pracy chyba spi

popek

jebac atlant i szefostwo banda oszustów i złdziei .. serdecznie nie polecam charowac jak wol w tym kolchozie . okien tez nie polecam brac od nich .wszystko poklejobe na sylikon . jebac jebac !!!!!!]

czarny

Jak ludzie pracują pod wpływem alkoholu to gdzie jest właściciel??!!!, kierownik??!! Pozwalają na to??!!To jacy to ludzie że narażają zdrowie pracowników??!! Chciałeś pomóc firmie a nieświadomie ich pogrążyłeś...Sam udowodniles że dla tej firmy pracownik się nie liczy... Brawo...Twoja logika jest baaardzo pokręcona i głupia...I tak naprawdę nie masz żadnych argumentów...

PAPUCH

Już na szczęście nie pracuję... BARANIE a to jest forum i każdy może powiedzieć swoje zdanie,opinię...Jak jest tam tak dobrze jak mówisz to jak wytłumaczysz to że rotacja ludzi jest tak ogromną jak w szalecie na koncercie...Ludzie niejednokrotnie po paru godzinach uciekają a rekordzista był w pracy całe 10 minut...Nie broń sprawy z góry przegranej...SYF,SYF,SYF

HaHa

Pracuje sie po to zeby cos zarobić. I (usunięte przez administratora) to obchodzi czy jestem na umowie czy nie

Zostaw opinię o Atlant Michał Mioduszewski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlant Michał Mioduszewski