Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Chcę być pokiem

Nie rozumie waszych żali. Ja chciałem się zatrudnić jako zwykły pok i wszyscy odsyłają mnie z kwitkiem bo nie ma etatów a kolejki się ustawiają za pracą. Jedna psp pokazała mi cały 20 kilowy karton z CV. Dużo chętnych pracy mniej.

@Chcę być pokiem

Chyba w twoich obrzydliwych propagandowskich snach. Chętnych nie ma WCALE PSP mają problem bo nikt nie jest ułomny i nie będzie pracować za tak marną pensje w stosunku do obowiazkow

Zwykła PSP

Ja ostatnio dostałam odznakę wzorowej i zaslurzonej prowadzoncej z gratulacjami od menadżerów.

Polewaczka benzyny

Krytykanci tutaj to zwykłe nieroby. Praca dla mnie jest lekka i przyjemna.

Zdziwiona

Wy tu narzekacie, ale dzięki orlenowi wielu ma stałą pracę. I co z tego że mało płatna? Ja się cieszę że w ogule płacą na czas i jest umowa. Teraz ciężko znaleźć stabilną stała pracę. A 4 tysionce jako PSP to bardzo sporo i fajna wypła.

@Zdziwiona

Buhahaa chyba na Podkarpaciu na wsi. Jest rynek pracownika. Pracy mnóstwo. A ty panie "tysionc" mówię ci od miesiąca idź do szkoły i kup słownik Widać że to tylko ty pod różnymi nickami piszesz te bzdury i propagandę. Spokojnie jeszcze trochę poleca stołki za tą miseczkę ryżu co zrobiliście prowadzącym i ich pracownikom. Jakby to wypłynęło do TVN to zniszczyliby was moment za ten k o l CH o z . Jak może pracownik w markecie zarobić więcej niż prowadzący ? To jest chore i niepoważne. Zrobiliście porażkę z tej pracy. Kiedyś prowadzący to był ktoś . Osoba biznesowa , ważna . Teraz to jest pośmiewisko do rzucania błotem w stylu naklejeczka, pajeczynka. Jest za dobrze stacje czyste , zatowarowany , ludzie dobrze handlujący , Orlen ma zyski to zamaist się cieszyć zrobili z tego zabawę kogo zgnoimy i upokorzymy na siłę. Jest ok to wpiszemy papierek albo gumę do rzucia na kostce. Już macie duży problem no nikt nie chce ani pracować ani prowadzić stacje. Niszczyciel te stanowiska jak rząd nasz kraj. Już niedługo... Bekniecie razem z nimi..

@:

Co za bzdury. Ja akurat mam fajnego menadżera, który zawsze mi pomaga. Dzięki niemu stacja zawsze jest sprawna i zawsze mam premie. Warunki umowy bardzo łatwo i fajnie przedstawione. Ja w ciągu trzech godzin szybko załapałam warunki na te 50 stron. Jestem mile zaskoczona tymi fajnymi warunkami.

Ola
@Prowadząca

Czego się napilas ?

Blabla
@Prowadząca

Co za chłam. 60 stron językiem prawnym to fajnie przedstawione ? Za wszystko odpowiadasz i za wszystko kary. Dzięki menagerowi masz premie ? No popatrz , ja myślałem że dzięki sobie i swoim ludziom z którymi sprzedajesz. Fajne warunki ? Proszę wymień ? Hahaha propaganda jak w średniowieczu. Żenada. Dzięki menagerowi stacja sprawna ? Oj ja myślała. Że to PSP odpowiada za wszystko i zgłasza pm. Tyś widziała stacje chyba w teorii. Wyjdźcie z tego forum . Jak wam nie wstyd. 0 honoru i człowieczeństwa. Patrzycie swoim rodzinom w twarz ? Zamiast zmienić warunki w firmie to miseczka ryżu i propaganda ... Tfu.. mam nadzieję że takich ludzi na świecie jest mało ..

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Była LOTOSMENKA

Dziękujemy my pracownicy Lotosu że wreszcie nas przejął Orlen. Warunki spoko. Ja opanowałam warunki umowy bardzo szybko. Poznałam fajnych menadżerów. Życzliwość i uśmiech oraz wiedza i pomoc to ich dewiza. Dziękujemy za to że jesteście. Jako stacjarka kocham pracę na Orlenie. Stała stabilna pensja minimalna jest rarytasem. Kocham pracę z ludźmi. Kochajmy Orlen.

Orlenowiec
@Była LOTOSMENKA

Popieram panią. Warunki umowy przejżyste i czyste. Odczułem ulgę kiedy przejął nas Orlen.

Stacjarz szeregowy
@Orlenowiec

Pracuję jako zwykły stacjarz bęzynowy. Mają państwo rację. Jest naprawdę lepiej. Kocham Orlen. Wszyscy klienci Was kochają.

Oczarowana firmą
@Stacjarz szeregowy

Z tego co ja słyszałam jest tyle chentnych, że benda budowane nowe stacje benzynowe. Firma się rozwija.

Już niedługo byly - już były
@Oczarowana firmą

Ja żałuję że odszedłem ze stacji benzynowej. Zlorzylem wniosek o przyjencie

Lotoska
@Była LOTOSMENKA

Co za bzdura ? Zostawiałam stacje. Prowadziłam dwie. Tutaj zaproponowano jedna i za niskie pieniądze, premie od jakiś chorych planów. Umowa ma tyle stron że trzebaby z prawnikiem czytać. Porażka. Moi znajomi zrobili podobnie więc skąd takie bzdury , jakie dziękujemy za co ? Za przymusowe bezrobocie bo warunki proponowane dla niepełnosprawnych umysłowo ?

@Już niedługo byly - już były

Ty najpierw słownik sobie kup ortograficzny. Jest masa stacji do wzięcia u nie ma chętnych. Warunki są tak słabe że wszyscy z lotosu im uciekli teraz szukają (usunięte przez administratora) który pok z Orlenu da się wkopać i poprowadzi trochę stacje za jakieś 3300-4000 z milionem obowiązków. Buahha powodzenia

Dumna Psp
@Psp

Ja czytałam warunki i obowionzki. Są naprawdę normalne i rozważne co świadczy że Orlen dba nietylko o stacje ale i o prowadzoncych.

@Lotoska

Nie zgodzę się z panią. Ja miałam 4 stacje lotosa i było ciężko. Teraz mam jedną i jest o wiele lepiej organizacyjnie i zarobkowo.

@Dumna Psp

Ale propaganda. Serio rząd już nie ma co robić ? Mieszkamy w Rosji czy w Polsce ? Jakie gonde warunki ? 3500-4000 za prowadzenie stacji paliw gdzie wszystko ciąży na głowie prowadzącego ? Chora umowa która ma prawie 60 str i mnóstwo wymienionych kar ? Brak wsparcia menagerow tylko notoryczne audyty i nic więcej. Zbyt mała etatyzacja , brak ujętych L4 urlopów itd , premie niskie bo plany wysokie a system naliczania jest słaby. Ryczalt bez zmian od lat gdzie brakuje na art biurowe , biura rachunkowe , BHP lekarzy itd tu można napisać powieść o tym cyrku. Na poczcie stacji co chwilę nowe rekrutacje bo nie ma chętnych do prowadzenia. Stacje i wszystkich ludzi tam pracujących włącznie z prowadzącymi traktują jak tanią siłę roboczą i dobrze o tym wiedzą , śmieją się w twarz. Cała wiedza ich opiera się na teorii i Excel. Stołki im się palą to widać propaganda idzie pełną parą. Co za chora firma... Tu chyba nigdy się nie zmieni bo non stop do koryta pchają się znajomości. Kasjerzy w marketach mają tyle co w Orlenie prowadzący , to jest normalne ? Szkoda pisać. A oni u góry sobie premie roczne kwartalne rozdają ciekawe za co ... Za jeżdżenie z tabletem i wypełnienie ankiety. Świetna praca. A na stacji tańcz jak w cyrku zagrają

Już niedługo byly - już były
@Już niedługo byly - już były

Jakie bzdury piszesz. Nie żałuję, że odszedlem ze stacji i nie planuje tam wracać. Cienka propaganda.

Szefu

Miałem stację Lotosu kiedy przejął nas Orlen nasze warunki się poprawiły. Czuję się dumny i spełniony Orlen to firma z dumą i ambicją. Czuję się pewniej prowadząc stację pod logo Orlen. Dla mnie to duma i satysfakcja.

@Szefu

Ciekawe. Szczególnie te wszystkie wypowiedzenia tych którzy było w lotosie i nie chcieli być w Orlenie jak zobaczyli " wspaniałe" warunki. Tam normalna praca i po dwie stacje. Tu jedna stacja , niższa pensja i multum obowiązków .hahahaa

W imieniu prowadzoncych

Menadżerowie dziękujemy, że jesteście z nami i nas wspieracie. Wszyscy prowadzoncy.

Prowadzący stację benzynową
@W imieniu prowadzoncych

Ja też dziękuję. Moja menadżerka bardzo mi pomogła. Bez niej nie ogarnął bym się na stacji

Szczęśliwa Psp
@Prowadzący stację benzynową

Ja również dziękuję że mam pracę na stacji.

Psp

Praca jest taka fajna i rozwojowa że mam już dwie stacje i 50 osób pod sobą. Zawsze na plusie. Co roku wyjeżdżam na wakacje jak i załoga na Malediwy albo Wyspy egzotyczne. Wszyscy jesteśmy zadowoleni i jesteśmy jak wspaniała rodzina.

@Psp

Dobra ściema. Malediwy chyba na wsi na Podkarpaciu. Pensje niskie , prowadzący nie wiele wyże równe dłuższego stażem kasjera w konkurencji. Dwóch stacji Orlen nie daje , jedynie awaryjnie. Co wam da pisanie propagandy ? Poprawcie warunki pracy w nie piszcie bzdur...

Niezalerzny
@Psp

Mój znajomy pracował na lotosie i kiedy Orlen przejął Lotos to skakał z radości bo poleprzyly mu się warunki biznesowe i materialne. Wiele osób z Lotosu przyjęło z ulgą że są pod Orlenem bo współpraca jest na wysokim poziomie i przy leprzych warunkach. Kolega mówił że lepiej mieć jedną konkretną stację bęzynową na Orlenie niż kilka na Lotosie. Ludzie pracujący z Lotosu mówią że z dumą reprezentują Orlen największy polski kapitał krajowy.

@Niezalerzny

A to ciekawa propaganda bo zaraz po przejęciu na poczcie była ściana wypowiedzien i stacji do wzięcia. Mało tego w lotosie nie było tyle chorych reguł i wymagań , kar. Mieli po dwie stacje więc mogli zarobić koło 10 tysięcy. Tu zobaczyli 59 stron a4 umowy z wymaganiami nie z tej ziemi , mało tego jedna stacje gdzie na małej zarobią 4 tysiące na większej może 5. I podziękowali. Darujcie sobie te głupoty o wspaniałych warunkach i cieszących się ludziach z lotosu gdzie większość z nich zwiała. Wy dalej nie widzicie że braki chętnych na prowadzenie stacji oraz na pracowników stacji to tylko wina małych zarobków, wielu obowiązków i chorych kar ? No tak zapomniałam, wybory idą , grunt się pali to trzeba kręcić propagandę gdzie się da zaczym stołki poleca które zrobiły w firmie przysłowiową miseczkę ryżu .

Jj.
@Niezalerzny

Jakoś lepiej pracownicy mieli na Lotosie, podstawę wyższa, co miesiąc pewna/dobra kasa np 5000 do podziału na pracowników za sprzedaż produktów promocyjnych, więc najlepsi mogli wyciągnąć ze sprzedaży 500/700zl, dodatkowo na wakacje , święta dodatki po 500zl. Student na zleceniu z paroma nadgodzinami mógł wyciągnąć koło 4300/4500 netto. Gdzie na Orlenie to dostanę ? Nigdzie, ani na Mopie, ani na S, ani na mega dobrej stacji w dużym mieście.

@Jj.

Dokładnie. Prowadzący dlatego rzucili papierami bo w lotosie mieli dwie stacje i pieniądze wychodziły dobre a tu ma się jedną pieniądze niskie a wymagania nie z tej ziemi. Regul tysiące wszystko chcą wspaniałe ale zapominają o najważniejszym = pieniądze. Każdy przychodzi do pracy a nie z nudy. Ta firma od lat nie jest konkurencyjna. Jest coraz gorzej. Przybywa obowiązków i pracy a pieniądze w lesie ..

Dystrybuciarz

Zwykły dystrybuciarz. 30 lat stażu na Orlenie. Tylko kilkanaście godzin pracy. Zawód to wyuczony doktór ekonomji. Pensja stabilna zawsze na czas. Są umowy. Można za darmo skorzystać z toalety. Pracuje się w ciepłym pomieszczeniu. Zero stresu wielu ciekawych ludzi i zawsze pomocny menadżer który jest pod telefonem i można się go poradzić.

Stary wyga na Orlenie
@Dystrybuciarz

Popieram. Zwłaszcza, że jest to stabilna praca. Cieszmy się, że pracujemy, bo pensja powinna być dla nas na drugim miejscu. Ja jestem doceniany tym ,, że mam pracę a to już powinna być dla nas satysfakcja i nagroda

Dystrybuciarz
@Stary wyga na Orlenie

Dokładnie ma pan rację. Ja pracuję w zgranym i szczęśliwym zespołem. Wszyscy się kochamy i do siebie się uśmiechamy i jesteśmy wdzięczni za pracę. Często poza pracą spotykamy się wspólnie i śpiewamy radosne pieśni na chwałę Orlenu.

Pokmistrz

Bardzo szypko można awansować. Mój znajomy jak zaczynał był pokiem, po roku psp a po dwóch latach został menadżerem dzięki solidnej pracy.Mozna? Można

@Pokmistrz

Daruj sobie bzdury. "Szypko" to powinieneś wylecieć z tego forum mistrzu propagandy. Nepotyzm , kolesiostwo. Kariera kończy się na byciu prowadzącym. Nie wezmą PSP na ms.

Psp

Prowadzę stację. 10 tysiency na renke. Polecam lekka fajna praca.

Klient

Orlen Radom Żółkiewskiego Nie mam miłych doświadczeń z panami podjazdowymi, którzy na sile tankują paliwo Verva. (usunięte przez administratora) w biały dzień. Byłem na tej stacji przejazdem kolejny raz, kolejny raz została zatankowana mi Verva mimo wyraźnej prośby o paliwo zwykle. Panowie maja szczęście, ze za każdym razem spieszy mi się do wyjazdu. Bardzo proszę kierownika stacji o zdyscyplinowanie pracowników i szkolenia dotyczące nauki sprzedaży.

Klient

Orlen Radom Żółkiewskiego Pracownicy podjazdowi podchodzą i na sile tankują paliwo Verva. Sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Podjeżdżając, wysiadam z auta, podchodzi pracownik obsługi podjazdu i proponuje, ze zatankuje moje auto, dziękuje i mówię, ze sam to zrobię. Pan mówi, ze od tego jest i chętnie pomoże. Grzecznie mówię proszę zwykły diesel, nie verve. Co zostało zatankowane? Verva. Następnym razem nie przepuszczę i Pan zapłaci za zatankowane paliwo.

Psp doświadczony

35 lat starzowego jako psp na Orlenie. Mam pod sobą 5 benzyniarzy. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z pracy. Minimalna pensja według mojich benzyniarzy to solidna pensja.

@Psp doświadczony

Orlen istnieje od 23 lat. Resztę sobie dopowiedz.

Ola

Psychiatra już na ciebie czeka. No chyba że jesteś zamknięty na smyczy u prezesa w domu i musisz pisać tak chore rzeczy

PSP ankieta

Ankieta na 100% wypełniona pozytywnie. Niesamowite uczucie ulgi i odprerzenia, że spełniliśmy swój patriotyczny obowionzek wobec Orlenu i Polski dając same plusy zarządowi i menadżerom. PSP ze stacjarzami.

@PSP ankieta

Zapraszam do podstawówki nauki języka polskiego , tylko nie zapomnij słownika propagandziarzu. Będziesz wiedział wyniki ankiety za to co robicie...stacjarzem jesteś chyba ty. My jesteśmy przedsiębiorcami a menadżerowie zamiast pomagać jak jest w umowie napisane to uprzykrzają życie nie mając przy tym pojęcia o prowadzeniu stacji

@Psp

Ja za to mam pojęcie kiedy prowadzę swój tyłeczek do ostrego masowania w lateksowym stroju. Mam ksywę lateksowa łania a dosiadają mnie ostre buchaje.

Kris

Nie polecam stacji orlen w Kosakowie, stacja ok, ale obsługa to dramat wymaga przeszkolenia.

Jolka
@Kris

Byłam jakiś czas temu, obsługa chyba z pierwszej łapanki.

bella
@Kris

Ogólnie dramat nowa stacja, obsługa ma zero pojęcia, jak tym zarzadza kierownik. Nie polecam.

@Kris

Taka już obsługa będzie na stacjach za te pieniądze to młodzi i Ukraince pracować będą

Maryska
@Kris

Powodem, bardzo niskie zarobki, nie ma co się wysilać.

Loli Pop
@bella

Nie polecam stracji w Olkuszu przy Al.1000-lecia za brak papieru toaletowego i ubikacje śmierdzące uryną.

Kolo

Propaganda na poziomie ułomnego psychicznie . Dziękujemy za mobbing , brak wsparcia, zarobki nie adekwatne do wymogów , chore reguły gorzej niż w wojsku , brak szacunku,brak wsparcia . Brawo partia .

PSP z załogą

Uffff ankieta z załogą wypełniona. Same plusy dla zarządu i partnerów biznesowych. Zaśpiewaliśmy piosenkę wspólnie na chwałę Orlenu. Ja napisałam krótki referat pochwalny ku menadżerom. Wszyscy zadowoleni poszliśmy do domu. Jutro trzeba będzie wstać żeby pracować na stacji z załogą w szczerych uśmiechach i zadowoleniu. Zawsze wyczekujemy kiedy przyjedzie ze szczerą pomocą i radą nasz menadżer. Kochając Orlen kochamy Polskę!!!

Uff bierz leki u psychiatry
@PSP z załogą

Wyjdź z forum nie kompromituj się jaskiniowcy z partii. A wy wykorzystajcie te 5 min i nie bójcie się. Po to jest ta ankieta żeby zarząd wiedział jak się wam pracuje , jak mało zarabiacie , jak was traktują menagerowie . Piszcie śmiało to jest was czas a nie tych propagandziarzy z forum. Tylko dzięki wam tym bezczelnym ludziom miny opadną po zakończeniu badania. Do dzieła! Jesteście przedsiębiorcami a nie kalesonami

PSP z załogą

Wypełniłam ankietę razem z podwładnymi. Wniosek jest jeden. Dziękujęmy za pracę i jesteśmy z niej dumni. Dziękujemy Panie prezesie.

Psp

Myślisz że ta ankieta coś zmieni? Ja w to wątpię.

Psp1
@Psp

Ta ankieta to lipa... nie było jej i nie będzie.

@Psp1

Ankieta będzie dostępna od 10.10 jest email na poczcie. Czy zmieni się okaże jeśli dalej będziecie trzesc gaciami i kłamać to nic się nie zmieni. Po to jest anonimowa żebyście napisali prawdę i podparli argumentami.

@PSP z załogą

To ciekawe skoro ankieta będzie dostępna 10 a rzekoma Pani z załoga już wypełniła.... Gubicie się w tym co piszecie :)

@Psp

Bo to banda propagandowych ludzi niepełnosprawnych psychicznie

@Psp

Bende za to ankietowany kiedy przebiorę się za biedroneczke z nagim odwloczkiem i benda dosiadać mnie męskie skarabeusze ostro analizując mój odwloczek

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 799, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen