"tectro"

Bydgoszcz

Opinie o "tectro"

Agata
użytkownik zarejestrowany

@gwiazdaczy dalej jesteś pracownikiem tectro? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się o obecnej sytuacji w firmie. Wspominałaś, że dużo pracowników pracuje w niej od wielu lat. Dlaczego? Jakie są zalety pracy właśnie u tego pracodawcy?

Jula
użytkownik zarejestrowany

Wiec nie wiem co komu nie pasuje skoro piszesz, ze wynagrodzenia zawsze na czas w dodatku jakieś benefity tez są które wymienilas

użytkownik zarejestrowany

Jak Ci zależy to poprostu napisz maila do kadr albo złóż w sekretariacie cv i napisz jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany, czekaniem na ogłoszenia nic nie zmienisz.

gogus

Sa tacy pracownicy w narzedziowni ze wychodza z pracy kiedy chca na popoludniowkach i nikt im nic nie robi nawet roboty nie musza zdawac a majstrowie udaja ze nic nie widza. To jest dopiero praca nic nie trzeba robic nawet mlodzi co nic nie potrafia tylko chodza jak pieski.

koparkowy elmo

jak ktos ma zapal,swiadomosc trudu swojej pracy i troche ambicji,ma w tym zakladzie pracy szanse zajsc wysoko,i bez znaczenia sa w tym wypadku kolejne wymyslone przez pana szefa produkcji absurdalne kary,upomnienia czy dekrety.praktycznie kazdy wie co robi zle,wiec INFORMACJA O BLEDZIE mija sie z celem, a bezmyslne brygadzistki,lub ustawiacze-egoisci,rowniez nie moga zaszkodzic komus kto skupia sie na doskonaleniu "swojego ogniwa" w lancuchu przetworstwa. Wiec. LOGISTYKA,Zarzadzanie - 2/10 ZAROBKI(w stosunku do realiow rynkowych) - 7/10 ATMOSFERA miedzy pracownikami - 5/10, ale w stosunku do nowych pracownikow- 1/10. KONTROLA JAKOSCI - 0,000000001/10 :-) Mimo wszystko doskonale miejsce na zdobycie doswiadczenia w pracy na produkcji,niezaleznie od objetego stanowiska. Wypłaty ZAWSZE na czas,w 100 %. Pozdrawiam rekrutow i kandydatow.

do wykształćiuch

po twojej wypowiedzi nie widać, że masz wyższe wykształcenie...... no chyba,że wyższe podstawowe :) praca w mindzie jest znośna, gorzej z ludźmi... Są osoby które są na dobrych stanowiskach a nie wiedzą o co w nich chodzi. Pracują rękoma swoich ludzi a sami by usiedli i całe 8 godzin siedzieli. A co najlepsze są pupilkami kierownika... Nie doceniana jest tam praca pracowitych osób tylko samych ściemniaczy.

Zainteresowana

Hej mam pytanie jak u Was wygląda praca kontrolera jakości? Są wolne miejsca w tym dziale?pozdrawiam wszystkich-proszę o odpowiedź

plotek

rączka rączkę myję. Wszyscy zatrudniani po znajomości. Kilka rodzinek się tam znajdzie. A co najlepsze debile są po podstawówce a są brygadzistami/kami. Tak to jest jak ma się na drugie imię wazelinka.

AB

Jak lubisz być traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapraszam do mindy. Tak sie tam traktuje ludzi. Premia jest... co miesiac zabierana. za tak zwany damski ....Dyrektorowi wydaje sie ze jest bogiem a to zwykla swinia. Probuje dorownac poprzednikowi ale do piet mu nie dorasta.

moris

sama praca w mindzie nie jest ciężka ale jest sporo (usunięte przez administratora) którzy psują ci każdy dzień w pracy. Ustawiacze mają siebie za Bogów ,a co niektórzy (usunięte przez administratora) wiedzą i nic nie potrafią.

Toczkomwoczko

W Mindzie pracuje się znośnie, kasa jest co miesiąc, zazwyczaj nawet premia prawie cała, chyba że się(usunięte przez administratora) pójdzie w kime w szatni. Jest pewien chaos spowodowany małą ilością peryferii, ale idzie to ogarnąć. kasa 7/10 atmosfera 8/10 jakość pracy 7/10

kandydat na bryg.-ust.

Witam,teraz nie wiem czy w ogóle startować do Was,sądząc po wpisach to jakaś lipa.Spytam tylko ile ma u was bryg.-ust. ?Wasze ogłoszenie jest na necie.Mam duże doświadczenie w branży,no ale jak tam są same[usunięte przez moderatora] i lizaki to już mi sie odechciewa. POzdRAwiAM :)

Janek

No i sie stało ostatnio w mida duzo wypadkuw sie zdaza na terenie zakładun oczym to swiatczy o nieodpowiednich ludziach kierujacych firma bhp nikt tam nic sobie z tego nie robi wszyscy maja wszystko w [usunięte przez moderatora].liczy sie tylko ilosc puszczonych maszyn i do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e pan pracujacych na stanowiskach szok co tam sie wprawia muszi sie tym zajac odpowiednia istytucja i tak sie wąkocu stanie...

eugen

można dostać 3,5 tyś... ale za trzy miesiące

Aniulka

Czy warto do Minda Schenk iść do pracy? Jak wygląda praca w kontroli jakości?? Jakie miej więcej pensje oferują?? Czy dostane pensje koło 3,5 tysiąca brutto na stanowisku kontrola jakości? Czy atmosfera się poprawiła czy nadal jest [usunięte przez moderatora] ludzi?? Proszę o szybką odpowiedź.

Była

A jak tam nowy szef, bo słyszałam że już nie ma pana PS?

Miki

Pan Janusz pracuje w Politechu i bardzo dobrze sobie radzi.

Stich - 2011-01-19 21:15:35 No jak kasa lepsza to już jest chyba dobrze. witam, widze ze firma zostALa przejeta, warto sie tam pchaC dobra kasa?? jest CIAGLOSC ZLECEN? JAK WYGLADA TAM PRACA W KJ??

Stich

No jak kasa lepsza to już jest chyba dobrze.

?????

HEHE ZMIENIŁO..... KASA WIĘKSZA,MANIANA NADAL...

PS

No chyba ze na lepsze.

tectrowianka

ale na lepsze czy na gorsze?

Nick

No i się zmieniło...

Dupa

Sprzedane.... Teraz sie wszystko zmieni na lepszejsze :D

Pamiętam jak[usunięte przez moderatora] na Wigili opowidał że jesteśmy jedną wielką rodziną!!! Tylko jeśli tak dba o swoją żonęv podwzgledem finansowym jak dba o Nas to ona niedługo od niego odejdzie !! Pewnie to [usunięte przez moderatora] o wszystkim w tej firmie decyduje a [usunięte przez moderatora] jest tylko pionkiem z duża pesja na koncie

Prezes

Ale i tak najlepszy jest tam [usunięte przez moderatora] dobrych pracowników wywala ze swoich stanowisk a na ich miejsce daje swoich beznadziejnych znajomków!!! A reszte pracownków traktuje jak murzunów i nawet nie mowi dzien dobry tylko łeb odwraca jak idzie!!!

Zostaw opinię o "tectro" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "tectro"