Opinie o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Olinka Grzywacz

Nie polecam nikomu pracy w tej fabryce, pracując w tej fabryce zmarnujecie swoje zdrowie i stan psychiczny . najgorszymi ludźmi w tej fabryce są kierownik tomek i jego żona ola, patrzą na wszystkich z góry, myślą, że jak mają jakąś pozycję, to są lepszy od innych, ale najważniejsze są ludzkie wartości, których nie mają. Od drugiego dnia pracy jego żona, która jest tam brygadzistą, wyzywała mnie, mówiła uniżające rzeczy, krzyczała na mnie, gdy nie mogłam czegoś zrobić, zamiast pokazać, jak to zrobić, krytykowała mnie , nigdy tam nie miałam szkolenia jak czegoś nie umiałam kolega mi pokazał ile bym się nie starała ona nigdy nie doceniała moją prace. kiedy zamiatałam podłogę, bardzo złym tonem skarżył się, że źle zamiatam i wyglądam jak bym zamiatala pierwszy raz . czasami te wafle bardzo szybko jadą , i nie obchodzi ich, ludzie zdążą je zbierać, czy nie , starałam się zbierać tak szybko jak potrafię , ale krzyczała że powinnam pracować szybciej a nie bawić się , za każdym razem szukał powodu do narzekania, cały czas siedzi w telefonie i ogląda coś . Atmosfera między ludźmi też nie jest dobra, szczególnie wśród dziewcząt, większość z nich jest zazdrosna, awanturnicza , (bardziej Ukrainki). Kierownik tomek jest niekulturalnym samolubnym człowiekiem który tylko lubi siebie swoją żonę i swój żołądek, krzyczy na ludzi traktuje ich jak psy co jest bardzo nieprzyjemnie. Bóg patrzy pewnego dnia jesteś na górze, pewnego dnia będziesz na dole???? przez tą pracę skrzywdziłam swoje zdrowie , robiąc palety które ważą 6 -8 kg (zależy kto w jakim stanowisku stoi) , cały miesiąc codziennie 4-5 godziny robiłam palety i trzeba robić bardzo szybko bo jadą bardzo szybko )) minusy fabryki 1. nie ma higieny 2. biorą wafle ciasta z podłogi i wyrzucają do łomu 3. nie ma normalnego sprzętu do sprzątania 4. brak szacunku do ludzi 5. za dużo zadań na jedną osobę 7. brak szkolenia ale zawsze wymagają żebyście umieli wszystko 8. praca w weekendy ( czasami zmuszają pracować w weekendy ) raz powiedziałam że nie moge pracować w niedziele bo mam operacje a kierownik że jak go kłamie to będzie do cholery. 9. bardzo zła atmosfera ponieważ większość ludzi to ignoranci i wulgarni

Kierownik T. to człowiek bez kultury osobistej opryskliwy nie ukrywa swoich poglądów rasistowskich ,kłamie i nie szanuje w zakładzie nikogo no może oprócz swojej pani której pozwala na wszystko Przykro że taki człowiek który ma nadzorować moją pracę pełni w zakładzie tak wysoka funkcje bo niestety nadaje się tylko do nadzoru samego siebie a i tak mu się to nie udaje bo oglądając filmy w telefonie i siedząc z zamkniętymi oczami w ukryciu tego poprawnie nie zrobi .Panie T pan zastanowi się nad swoją postawą my nie jesteśmy zwierzętami jesteśmy ludźmi którym należy się szacunek jeśli nie rozumie pan tego to chyba nie nadaje się pan na kierownicze stanowisko

Hejka. Teraz jak jest to ogłoszenie na produkcje na 3 zmiany, to piszą w nim o umowie o pracę oraz tej na zlecenie. Czy na sam początek będę mogła mieć gwarantowaną tę o pracę czy jednak zawsze na jakimś okresie próbnym dadzą zlecenie?

Olinka Grzywacz Nowy wpis

Pracownik wafli

Ja tutaj też tego badziewia nie jem bo wiem z czego jest robiony krem do tych wafli i odradzam wszystkim, a po gotowym produkcie z czekolady jak oni to pakują łapią w ręce bez rękawiczek same ślady palców na czekoladzie niektóre wafle oblepione czekolada od spodu a niektóre to ledwie lizniete od góry że widać wafel pod czekolada. Albo złamane w opakowaniu. Ja jako klient jem wafle z innej firmy.

klientka
@Pracownik wafli

Widze ze mój wpis kogoś zabolał i musieli go skasowac! Ale taka prawda ! Nie dość ze opakowanie folia wafelka uwalona czekoladą to jeszcze slady palców na wafelku ochyda! Nie polecam ostatni raz kupiłam cos z tej firmy JAGO

@klientka

Może zniknęła, bo w sumie nie dotyczyło to bezpośrednio Pracodawcy i warunków zatrudnienia? Swoją drogą skoro już takie opinie padają to tak w sumie czy jest tutaj dział odpowiadający za jakość? Prowadzona jest jej kontrola? Ogłoszenie mi nie wyskoczyło, chyba że stale ktoś się zatrudnia?

Pracownik Nowy wpis

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Roxi

Zgłaszał się ktoś może teraz na tę ofertę, która wisi na pewnym portalu? Jest napisane, że fabryka szuka zarówno pań jak i panów do pracy na 3 zmiany na Objazdową. Czemu nie ma więcej szczegółów w opisie? Jak teraz rozmowa wygląda? Coś się na niej sprawdza?

Czy firma Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mmn

Właściciel powinien sprzedać tą firmę komuś, kto potrafi prowadzić taką firmę. Płaci godne wynagrodzenie, dba o pracowników, komfort w czasie pracy. W tej firmie pracownicy zmieniają się szybciej niż piosenki na liście przebojów. Tą firmą powinni się zainteresować pip itp.

Oni wiedzą kto ;)

Witajcie. Miałem przyjemność pracować w F.W.C. JAGO Zacznijmy od plusów ;) - Pracownicy biurowi bardzo fajni ludzie z drobnym małym wyjątkiem, ale nie będę pisać bo za długo w telefon byście musieli patrzeć ;) - Kierownicy zmianowi spoko z kapitanem okrętu na czele oczywiście ;) - Kierownik zakładu uważam że ma dużą wiedze odnośnie pracy którą się zajmuje. Taka uwaga do Szefostwa, strach się bać kto ten okręt utrzyma na kursie gdy opuści pokład. Sam kapitan nie da rady ;) . Wiec może czas doceniać takich ludzi bo drugiego takiego kierownika zakładu nie znajdziecie. Wiem wiem niektóry powiedzą że za dużo wymyśla, ale przypomnijcie sobie kto tam rządzi. - Oddani pracownicy firmie. Uważam że ludzie pracujący dla Szefa od ok. 15 lat i więcej powinni być bardziej doceniania i SZANOWANI a nie często traktowani jako (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) No to teraz Minusy: - Zwracanie się do właściciela "Szefie" każda inna forma nie akceptowalna ( np. Panie) No mega dziwne i jakoś tak mi osobiście nie pasowało. - Firma inwestuje w sprzęt to fakt ale nie wszystko co jest potrzebne do pracy jest łatwo uprosić. - Nie docenianie pracowników, nie chodzi mi tu już nawet o finanse ale zwykłego "dziękuję" - Firma stara się rozwijać ale nie jest konsekwentna we wprowadzonych zmianach - Brak możliwości rozwoju - Brak wiedzy u osób na wyższych stanowiskach, nie że wszyscy ale są osoby które nie do końca wiedzą co mają roić. No i tez takie które są święte i/lub bez winy. - Zbyt wiele zadań dla jednego lub grupy pracowników lub dział. - Rodzina Właściciela w firmie (pewnie tez bym tak zrobił, nie mówię nie) Tak więc są plusy i minusy jak wszędzie. Od siebie dodam że przykro mi jest w jaki sposób na koniec zostałem potraktowany przez Dyrekcje i Właściciela F.W.C JAGO Szczerze myślałem że są to osoby które mają więcej klasy. Warto też dodać że moja ocena Dyrekcji i Właścicieli była pozytywna, takie 6/10. Mimo często negatywnych opinii osób związanych z firmą. No i niestety ostatnie moje doświadczenia z tą firmą pokazują że nie można po prostu rozstać się w przyjaznej atmosferze. Trzeba pokazać kto jest Szefem. To jest moja opinia, każdy wystawi swoją. Ja od siebie życzę szczerze jak najlepiej dla firmy. Mam nadzieję ze moja opinia pomoże w zauważeniu tego co nie koniecznie działa na korzyść firmy i ogółu. Dobrego dnia

Czytam sobie co tam piszecie i chyba atmosfera między pracownikami w firmie na plus? :) Wiecie może, czy są wakaty aktualnie? Wchodzę na stronę firmy, ale w zakładce praca pusto. Nie wiem, czy to jakiś błąd, czy faktycznie nikogo nie szukają na produkcje? Co uważacie? Warto mieć oko na firmę tak poza tym? Wynagrodzenie jest adekwatne do pracy?

@Anna

Omijaj tą firmę z daleka . Tu nikt prawdy nie powie ani nie napisze o atmosferze panującej tutaj. Dopiero jak tu trafisz to się dowiesz. Jest wiele innych ciekawych miejsc pracy w Bydgoszczy. Ja z tad też uciekam wkrótce. Zapomnij o 40 godzinach w tygodniu będziesz rypac 48h a nawet w niedzielę każą przyjść A jak się nie zgodzisz wszystkie dodatki do wypłaty premie itp zabrane .

Justyna
@Pracownik z wafli

A jak wygląda płaca za nadgodziny i w niedzielę? I czy firma informuje Was wcześniej, że macie zostać po godzinach? Bo w sumie we wcześniejszych komentarzach chyba ktoś coś takiego pisał że jednak się dowiaduje że będą

@Justyna

W Piątek że weekend pracujący . Zapłacone będzie 100% ale musisz być , nie możesz tylko musisz !

Zuzia
@Justyna

Czy warto tam aplikować do pracy czy lepiej unikać

Czerwone Winstony

praca powinna być 40 godzin w tygodniu , więc w soboty zakład powinien być zwyczajnie zamknięty. Co środę , lub czwartek kierownik danej zmiany chodzi i pyta się każdego pracownika , czy przyjdzie w sobotę do pracy. Odmowy w takiej sytuacji są bardzo źle odbierane , wywierany jest pośredni nacisk. Człowiek niby ma świadomość , że może odmówić , gdyż sobota jest dniem wolnym od pracy, ale... Mina kierownika mówi za wszystko. Do tego dodatkowo nie masz co liczyć na sobotę "EXTRA FINANSOWO" . Nie wytłumaczę tego zwrotu , bo chyba rozumiecie ;) Syf jest jaki jest . Ja akurat w tym przykładzie uważam , że pracownicy powinni dbać sami o czystość miejsca pracy. Gorzej ze sprzętem do sprzątania , to już jest poniżej krytyki. Najlepiej jakbyś wziął / wzięła starą paskudnie śmierdzącą szmatę i wycierała wszystko dookoła .Miotły tylko i wyłącznie z twardym włosiem , nadające się tylko do ścierania zaschniętego kremu z podłogi. Do zwykłego zamiatania nie masz nic , chyba że skołujesz sobie kijek, trochę suchego siana i sznurek do powiązania jak na początku XX wieku. Socjal żaden. W toalecie męskiej brak światła w "SALI TRONOWEJ" , a zepsuty sedes naprawiany był przez 5 dni . Na stołówce akurat pełen luz , jest nawet stara, radziecka lodówka (tu się nie dziwię , te cholerstwa będą działać , kiedy my będziemy już w piachu). Ogólnie możliwości awansowania , a mówię tu o kilkukrotnym awansie (no.... nawet jednokrotnym) są żadne , bądź nikłe. Jest dużo pracy , komuś kto na zabój nie potrzebuje kasy nie polecam. Można szukać dalej , jest tyle możliwości... Pozdrawiam.

cyckaj smoczka
@Czerwone Winstony

...kierownik danej zmiany chodzi i pyta się każdego pracownika , czy przyjdzie w sobotę do pracy. - ty na jakiej zmianie pracowałeś ? u nas takiego czegoś nie było! Odrazu z automatu a jak człowiek poszedł coś powiedzieć to tylko zjeby dostał itp. Reszta to święta prawda! Socjal zerowy! Zarobki - jak jesteś masochistą to za jakieś około 180-200h ( razem z sobotami ) to 2,4-2,8 tys max. Awans owszem z maszyny na drugą maszyne i robisz wtedy na dwie za te same pieniadzę. Kierownik poniżej krytyki ciągle na krzesełku z telefonem w łapie. Atmosfera w pracy bardzo nerwowa. Nie polecam

Alibaba
@cyckaj smoczka

Dobre wafle produkują polecam

...

Mi się wydaje zależy kto na jakim stanowisku pracuje

@...

W sensie? To na którym jest tu według Ciebie najlepiej, a na którym najgorzej i czemu?

@Sylwia

Obojętnie gdzie na górze czy czekolada czy wafle czy rurki wszędzie jest tragedia. Najlepiej chyba na dole u nas w ciastowni. Piecowi rypia jak beduini smarowaczka ciągle się pier.....i tam się u was na górze wszystko rozpiera.....! Złom macie i tyle

@Ciastownia-rafiner.

hej, siedzisz jeszcze w tej ciastowni może? :D nikt od miesięcy niczego nie pisał a ciekawa jestem czy po nowym roku cokolwiek u was w warunkach się zmieniło. dalej bez zmian czy stawki podskoczyły i mobilizują do roboty? były rotacje?

@Sylwia

Jeszcze siedzę w ciastowni . Wiesz dobrze jak jest Sylwia co tu dużo pisać . Podwyżki jakieś tam są tylko żeby sprzęt był jeszcze w miarę dobry . Ja tam motywacji do pracy nie mam robię bo robię .

@Ciastownia-rafiner.

Możesz powiedzieć co jaki czas można się starać o takie podwyżki i o jakich kwotach mowa? Co masz na myśli pisząc o tym sprzęcie?

Jago2000

To kierownik Leszek P. już nie pracuję??

@Jago2000

Już dawno nie pracuje zwolnił się i jego prawa ręka Michał też

Jago2000
@Wafle . G.J

Dziękuję za informacje, jestem w szoku bo myślałem że będzie tam lojalnie pracował do emerytury. A jego żona Beata też się zwolniła? Co do Michała to dziwny był ten koleś. Pozdrawiam

Wafel
@Jago2000

Czy ten właściciel Jago to ten co jest prezesem Związku Rzemiosła Polskiego? Bo jak się czyta na gowork opinie pracowników Związku Rzemiosła Polskiego to są identyczne jak wasze.

Całkowicie się zgadzam z tymi wypowiedziami, ten zakład należy omijać z daleka . Dla mnie też wielka ulga było odejście z tego wariatkowa . Tam nie będzie nigdy dobrze . I każdemu z moich znajomych jeśli mi powie że chce iść tam do Jago odrazu odradze pracę tam .

Maja

A to dlugo pracowałeś w tej firmie? Od zawsze tak było? Wspominaliście o negatywnej atmosferze zgłaszaliście to?

Wiecie może, czy w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" szukają chętnych na staż?

dokładny

Dam ci dobra rade! Omijaj ten zakład z daleka! Poważnie!

@dokładny

Oho, a uzasadnisz, bo może go to jeszcze nie za bardzo przekonało?

Hannaa

Czy dalej wysyłacie ciastka do rossjii, czy może szamacie sami?

Maciek.

Chciałbym się przyjąć do Jago, mam pytanie.Jakie płace , jaka atmosfera,i czy warto??

@Maciek.

Człowieku omijaj z daleka ten zakład . Płace stoją w miejscu od kilku lat a atmosfera nieciekawa , no może z kilkoma ludźmi tutaj się dogadasz bo niektórzy ze starej załogi są ok ale tylko kilku . Najlepiej szukaj innego zakładu . Bo tu osiwiejesz z nerwów . Nie polecam też wkrótce z tąd idę .. !!

Jaś Fasola
@Pracownik z wafli

Potwierdzam! Kiedyś był rygor Krzykacza. Tylu fajnych brygadzistów odeszło! Teraz jest rygor podpierdalacza!

@Jaś Fasola

Tak jest kiedyś krzyczeli wymuszali na tobie że Ty musisz byc w weekend w pracy . A teraz co drugi to (usunięte przez administratora) cię . . No i ten nowy kierownik za Leszka P. (usunięte przez administratora) każdego kto sie jemu nie spodoba .

@Pracownik z wafli

A kto jest nowym za Leszka?

Dominik

@Maciek.

Nie warto!! atmosfera do bani . Tutaj się nie szanuje ludzi pracowników . Jak przyjdziesz na wafle to dostaniesz taki wycisk że po tygodniu podziękujesz sam . A płace stoją w miejscu od dawna . Jednym słowem dramat..!!

Ktosia

Jak pracuje się w firmie Jago na stanowisku Pracownika administracyjno-biurowego? Ktoś może coś powiedzieć na temat tego stanowiska?

Jak się pracuje z ludźmi z Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Wafle . G.J

Nieciekawie nie polecam szczególnie jeden taki kierownik Pan D.W z wafli . Nie polecam tej firmy ...

Jaś Fasola
@Wafle . G.J

Jaki Kierownik ? Z D.W. kierownik jak z kaczki kura! Kierownik powinien cos sobą reprezentować. A ten człowiek zaczął swoją kariere w Jago od donoszenia! Uważajcie na niego! Dziwie się że jeszcze nie dorwali go gdzieś pod zakładem ;)

Zbigniew
@Wafle . G.J

Co ci nie pasuje z tym kierownikiem? Za mocno ciśnie was czy jak? Pewnie da się z nim dogadać, z każdym się da przecież ;) Trzeba odpowiednio podejść!

@Zbigniew

On jest niereformowalny poprostu i donosi jak dawniej zanim został kierownikiem tak i teraz też ..

Aleks

Pracuje się bardzo zle. Kierownik Dominik największy tyran zakładu. Mysli ze jest wszechwiedzący. Jeśli jesteś facetem może i będziesz mial w miarę dobra atmosferę, lecz jeśli jestes kobieta to nie licz na nic dobrego.

@Aleks

Zgadzam się z tym całkowicie to największy tyran zakładu i zjadł już wszystkie rozumy , uważa ,że jest wszechwiedzący o wszystkim.

Zbigniew
@Aleks

Ale co takiego robi? Każdy tu o nim pisze że to tyran ale nikt nie podał jakichś przykładów takiego zachowania.

Witam pracowników Jago , jak tam u was wygląda teraz sytuacja z pracą można się zatrudnić jeszcze w tym roku, jest jakaś rekrutacja na pracownika produkcji . Dużo Ukraińców jest tam teraz . Macie jakiś socjal dofinansowanie do wczasów bony na święta lub paczki ? Ja mam drugą grupę inwalidzka mam szanse ?

@Nowy

Witam , nie wiem czy przyjmują do pracy teraz ,ale długo tu nie zabawisz jeśli cię przyjmą bo atmosfera beznadziejna nerwowa ,ale obowiązków to ciągle dokładają za tę samą wypłatę narypiesz się jak (usunięte przez administratora) . A jeśli chodzi o paczki to dostaniesz trochę łomu waflowego z magazynu co im przez prawie rok nie zeszło ze starą czekoladą przed końcem ważności, trochę ciastek z marmoladą stara jak guma zaschnięta z początku roku i trochę Kiełby kawałek szynki kilka parówek. Za co oczywiście będziesz miał delikatnie w dwóch miesiącach potrącone z wypłaty . Także moja rada szanuj siebie i swój czas i daj sobie spokój poszukaj pracy gdzie indziej.

bel
@Czekolada

skoro tak zle dlaczego nadal pracujesz

@bel

Kwestia czasu i nie będę z wami pracowała

wafelek

JAGO w kilku słowach fabryka cudów z cudakami. p.Tomasz śpiący rycerz ciastowni gdzie siądzie kima p.Dominik kapitan ciągle odchodzi a wiecznie jest p.Jarek mały (usunięte przez administratora) młodego prezesa

@wafelek

Tak zgadzam się z tym a Andrzej brygadzista To konfident na wszystkich donosi razem z kierownikiem Dominikiem pasują do siebie dwaj prezesi firmy tuż za szefem . Wszystko wiedzą i chodzą jak pawie .

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"