Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"

Bydgoszcz

Opinie o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"

Nowicjusz

Wlasnie chcialem zatrudnic sie w tej firmie ale czytajac te wpisy nie mam najmnieszej ochoty skladac tam papierow co to za firma i co to za kierowanie zakladem i to kierownictwo, zeby zmuszac ludzi do pracy w soboty ,niedziele a juz wogule swieta ,soboty powinny byc platne 100proc. A niedziele i swieta jezeli juz to z wlasnej i nieprzymuszonej woli pracownika za 200proc. Ja tam nie ide i bede odradzal kazdemu taka prace w tym zakladzie .

AnonyMouS

Nie polecam firmy, a najbardziej działu kadr - chamstwo bije nie z tej ziemi, nie można w normalny sposób nawet porozmawiać. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk, tak samo jak za czasów "praktyk". Nie pozdrawiam, produktów z tej firmy na pewno nie kupię jak i odradzę to znajomym. Moja noga więcej tam nie postanie. Niektórzy nie potrafią odnosić się z szacunkiem do innych, a przydałoby się mieć odrobinę poszanowania. ; )

Mirek

Witam. Widziałem ogłoszenie na Waszej stronie o poszukiwaniu operatorów. Ile można dostać na godzinę czy też miesięcznie. Mam doświadczenie z dużej firmy branży spożywczej.

NowyKot

Witam mam zamiar przyjąć się do firmy Jago i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam negatywne i pozytywne opinie che zarobić boksuje i nie boje się ciężkiej pracy lecz mam tez nadzieje ze będę traktowany z należytym szacunkiem. Pozdrawiam Pracowników i może do zobaczenia.

hahaha

I dobrze róbcie róbcie. Zarobicie

wkurwiony

No i kolejny weekend w pracy za pomocą krzyków i straszenia!!!!!

xxxx

Właśnie chciałam złożyć cv w Jago ale po tych wpisach to mi się odechciało .Zresztą mam poraz kolejny przekonać się że wpisy o firmach sprawdzają się w 100%.Nadgodziny owszem za moją zgodą ale nikt nie będzie mnie zmuszał żebym tyrała każdy weekend i święta!!!Zresztą powinny być płatne 100% a w święta nawet 200%.

ciachp

czemu wafelki ktore trafiaja do biedronki sa takie brzydkie poobijane posklejane z ubytkami ? co jest tego powodem ? pracujecie tam to pewnie udzielicie odp :)

@ciachp 10.07.2016 20:40

bo ta blądyna w kitce nie pilnuje wafli tylko plotkuje

Rurkowy

Tym co marudzą że nie chce im się pracować w weekendy i nadgodziny to niech się zwolnią proste .My się cieszymy że dodatkowy grosz wpadnie zawsze się przyda.Szef w zakładzie nie potrzebuje nierobów i leni tylko dyspozycyjnych pracowników .Szefie nie uginaj się my chcemy pracować i zarabiać.

Oddany pracownik.

Nie szefie nie słuchaj ich my chcemy pracować i zarabiać ,a takich leni co chcą się wczasować i odpoczywać to najlepiej się pozbyć bo i tak nie ma z takich osób pożytku.

Szefie prosimy o wolny weekend teraz! Pierwszy weekend wakacji i do tego ma byc mega upal! Zycie nie konczy sie na pracy!

Ex magazynier

haha też robiłem w jago ale na magazynie 2 lata , dzięki bogu już tam nie wrócę , w nowej pracy tez na magazynie nie dość ze obiady kupują , daja dodatki do urlopu to wekendy wolne - a jak chce przyjśc to mam zapłacone co do złotówki i jeszcze więcej płacą(na miesiąc) , prawda jest taka ze nie macie odwagi zmienić tego kołchozu na inna firme bo trzesiecie porami , trzeba czasem zaryzykować , a teraz mam beke z tej firmy i tych tu żalów :D

Pracownik Fizyczny

Witam , mam zamiar zatrudnić się w Jago , mógłby coś ktoś doradzić / dać jakieś wskazówki :) z góry wielkie dzięki :)

Piecowy

Nie ma czego mu gratulować nawet do Jago dostał się po protekcji kolegi bo tak by go nie przyjęli ,a bajki pisać jak to jest dobrze w UK to każdy potrafi .Zapewne klepie biedę tak jak każdy Polak.Jeszcze wróci z podkulonym ogonem do Jago o ile go przyjmą no chyba ze znowu mu kolega załatwi , żeby nawet do takiego zakładu jak Jago ktoś mu musiał prace nawijać to wstyd.

T.

Jełopo-robole z "Jago" tylko z zawisci hejtowac umieja i zazdroszcza ze ktos odwazyl sie rzucic ta badziewna robote w cholere, wyjechac za granice i sie mu udalo!!! Jestescie zalosni, nadal tam tyrajcie dla J.G. ktory wa was za nic!!! Dziara nie przejmuj sie debilami, gratulacje :)

Piecowy

Dziara wszyscy Cię maja w dupie nie wracaj imbecylu ,każdy już o Tobie zapomniał . Dla nas już nie jesteś Polakiem więc tyraj na zmywaku w UK Polaczku bez szkoły pracujący na obcokrajowców.

Dziara

Dziarkowski pozdrawia z UK udało mi się zmienić prace na lepszą teraz pracuje w Angielskiej piekarni i na początek mam 9 funtów na godzinę czyli po obecnym kursie funta jakieś 51 zł za 1 H a będę miał jeszcze więcej nic tylko uczyć się angielskiego i uciekać wszystko jest w waszych rękach ja niczego nie żałuję jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia jak będę w Polsce to odwiedzę Jago

koleś
@Dziara 23.05.2016 19:23

Dziara jak byś miał jakąś robotę dla mnie w UK ,to znasz mój numer telefonu.Pozdrawiam

Kolega z pracy.
@koleś 08.11.2016 12:48

Chyba na zmywaku ha ha ! .

BLA BLA BLA A JA PRZYCHODZĘ DO PRACY DLA PRZYJEMNOŚCI HAHAHA

Bounty
@pracownik 20.05.2016 21:45
BLA BLA BLA A JA PRZYCHODZĘ DO PRACY DLA PRZYJEMNOŚCI HAHAHA

To ty chyba jestes masochista!

Śmieszni jesteście

Śmieszni i żałości jesteście tylko narzekać umiecie .Nawet jeżeli to co piszecie jest prawdą to nie macie szacunku do samych siebie żeby pracować w tak niegodnych warunkach , nie macie odwagi odejść ja bym w takim zakładzie nawet minuty nie pracował ,ale Wy jesteście miękkie faje i tylko się użalacie zamiast się zwolnić.

d.

Ukochali Nas na wekend ale to bylo do przewidzenia ze cos kombinuja z tym wekendem i swietem Bozego Ciala wazne zeby kierownictwo zarobilo kase . Pan Jaroslaw G i jego zonka przeciez musza zarobic by moc innym obciac troche z premi zeby inni za duzo nie zarobili . Dno dno dno! Juz normalnie w tym zakladzie nigdy nie bedzie .

Uwaga!! Ludzie ktorzy chcecie przyjsc do Jago pracowac zastanowcie sie 2x czy warto bo bedziecie zapier...c!! w swieta kazde narodowe i Koscielne takze soboty i niedziele za ktore niby zaplaci ale z premi zabierze wam potem . lepiej szukajcie gdzies indziej zatrudnienia bo tu w tym kieracie przyszlosci nie ma . Tempo jak w akordzie na tasmie i nikt z kierownikow nie zapyta czy mozecie przyjsc do pracy w dni wolne ,poprostu musicie i tyle . A jak nie to mobing zastosuja .

mowisz o zmianach tomasza sz. i jarosława g. zapewne u nich to norma

Piecowy

Weekend majowy był na 100% pomysłem zachłannych kierowników i ich pracowników przydupasów co za 100zł dodatku do wypłaty by podkapowali najlepszego przyjaciela z pracy .Taka prawda bolesna i przykra.

Szefie Ty chcesz miec normy na tym swoim starym rozje..nym!! piecu chyba zartujesz sobie z Nas na tym Twoim złomie juz nie idzie nic wiecej zrobic oprucz łomu oczywiscie . Daj go do naprawy firmie Franz Haas jeśli jeszcze jest nadzieja na naprawe czegoś takiego co nazywasz piecem waflowym . Tylko że to kosztuje ja wiem Nasi mechanicy nie powinni tego złomu ruszać tylko serwis od samego początku do konca. ludzie juz maja dość użerania sie z tym trupem. Ciekawe kogo był pomysł o wekendzie pracującym szefa czy Naszych kierowników

Chyba staruszku jesteś chory odnośnie początku maja. 3 maja jest świętem państwowy tj Konstytucja 3 maja i jest dniem WOLNYM. To ze Ty masz jakąś potrzebę to nie znaczy ze ja tez bo zapewne nie bede miał za to zapłacone. Pomysł też o swoich pracownikach A nie tylko o sobie.

D.

wiadomo juz co z majowka? Czy mozna cos zaplanowac czy znow trzeba sie bedzie prosic

Ha ha ha Jadzia lata na miotle a z każdego się tak śmiała ,gdy coś komuś nie wychodziło no proszę.

To nie śmiechy ,macie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i brak środków czystości.

Dobrze Jadzia kupimy Ci ta miotle zebys mogła na niej latac

pracuś

W tym zakładzie nie ma nawet porządnej miotły ani szufelki ani szmatek do sprzątania .Taki zakład i nikt o to nie zadba co nie ma na to pieniędzy raczej moim zdaniem to niedbalstwo i tyle.Wstyd żeby ludzie z domu miotły przynosili.Zakład Spożywczy a takie niechlujstwo ,nigdy bym z tego Zakładu nic nie kupił.

Jak widze co wy piszecie tutaj to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają jak to czytam tutaj. Sami pracusie i przydupasy kierowników i szefa pupilki k...a!! co za cyrk! . W tym zakładzie jest jak w przedszkolu ,że o naszym kierownictwie juz nie wspomne. kiedyś jeszcze kilka lat temu było inaczej każdy człowiek był tutaj szanowany a teraz jesteśmy tylko robolami a jak sie nie podoba to do widzenia!!. Jeszcze dla Leszka kierownika liczą sie ludzie w tym zakładzie.

pracuś

Kto pracuje to pracuje a kto się op....... to się op.... są jeszcze inne zakłady żeby zarabiać na życie i to o niebo lepsze.A szef jak ogląda kamery to nic innego jego nie interesuje jak ilość.

B...

Z TEGO CO WIEM TO KAŻDA BRYGADZISTKA MA NUMER DO MECHANIKA JAKBY SIĘ COŚ POPSUŁO.NA HALACH SĄ KAMERY.SZEF OGLĄDA JE BACZNIE,GDZIE TU JEŁOPIE CZAS NA ROMANS.KTO JAKIE ŻYCIE PO PRACY PROWADZI NIKOGO NIE POWINNO OBCHODZIĆ CZYŻ NIE??ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM GŁĄBIE I PRACĄ JAKĄ WYKONUJESZ,A NIE WPIER..TAM GDZIE NIE TRZEBA.

Małpka

BLA ... BLA ... BLA ... JAGO DNO

A.

dlaczego skasowali moj post w ktorym pisalem o romansie Iwonki z mechanikiem- jełopem Mariuszem?! czyzby i tu dotarla PiSowska cenzura??

pracuś

A pracowników ci nie szkoda?Chyba nie prasujesz fizycznie raczej na pewno.

pracuś

Dorosły a potrafi krzyczeć i krzywdzić prosto w oczy .Jak kąsa w oczy to dlaczego za plecami nie można.

Ha HA Ha Osobiście!!!

pracownica

Bo nasz Kierownik miał składane życzenia OSOBIŚCIE a to nie jest miejsce na takie wyznania.

Nikita

Leszkowi kierownikowi i jego żonce dlaczego nikt nie życzy szczęśliwego nowego roku?.

JA

Szczęśliwego Nowego Roku 2016 dla K.Jarka,zdrowia.

Robert

Serdeczne pozdrowienia Dla Szefa i całej zmiany u Jarka oraz Szczęśliwego Roku Życzę :)

pracuś

Chyba że oni tacy no to Sory.

dziękujemy za cudne paczki szefie Pozdrawiamy pana Jarka- kierownika niech wraca szybko do nas - bo tęsknimy za swoim kierownikiem bo inni ......

pracuś były

No cóż jak się kocha na wstyd sie nie patrzy.Trzeba napisać Bestseller.WesoŁych Świąt.

pracownica

O ile mi wiadomo teraz Tomek jest wolny. ale to Kasia zniszczyla jego rodzine . bo za wszelka cene chciala miec kierownika Nie ma za grosz wstydu.

Ktoś

Chcecie zmieniać świat ,zacznijcie od siebie ...

zz

no cała rodzina i oskar

pracuś

Ktoś zazdrości romansów? To sam niech sobie poromansuje,a może z tą osobą .nikt nie chce.Kacia z Tomkiem mągą ile wiadomo są wolni.Czego zazdrościcie?Ważne powinno być jacy są do pracowników.Może ktoś napisze książke bezseler.

zmeczony

Problem z komunikacja? Czlowieku tam wszystko jest jedna wielka tajemnica! Nic nie mozna sobie zaplanowac bo z dnia na dzien masz zmiane zmiany albo z 8h przychodzisz na 12h. A to do kiedy robimy to nikt nie wie bo ciagle sa zmiany planow! Jedno obiecywane a robione co innego!!!!!!!! Ot cała prawda!

Zostaw opinię o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"