Opinie o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Henry

Może nie jest idealnie ale w sumie mają dobre opinie w internecie więc nie przesadzajmy z narzekaniem

Bu
@Henry

Buuu masakra

@Bu

To komentarz raczej niewiele wnoszący do dyskusji, ale liczę na to, że zechcesz coś jeszcze dopowiedzieć. W Internecie widziałam całą masę ofert pracy od "Jago" i nie będę ukrywać, że poważnie rozważam wysłanie tam CV. Możesz mi powiedzieć, jak to tam jest z doświadczeniem? Czy jest ono wymagane, czy może daje się szanse osobom, które go nie mają?

Stary pracownik
@Helena

Rozważasz wysłanie tam cv, 10 razy przemysl to zanim to zrobisz masz życie osobiste szanuj swój czas i życie osobiste bo jak tu do Jago przyjdziesz to zapomnij o wekendach z rodzina w domu ,będziesz je spędzać na taśmie w pracy . I nie tylko wekendy a takze swieta itp Nie przyjdziesz w sobotę z jakiegoś powodu do pracy gdy beda chcieli zabiorą Ci premie i dodatki . I tak Ci życie uprzykrza ze Ci się odechce . Także lepiej to przemysl

Szymon
@Stary pracownik

Jak długo pracowałeś w Jago? Jaką pensję i warunki zatrudnienia firma oferuje na start? Na jakiej zasadzie przyjmowane są premie i dodatki?

Weteran 1.

Pracowalem kiedys w tym zakladzie . Masakra jakaś !!.a kierownictwo ! po szkolach zawodowych wszystkie rozumy zjedli uwazali sie za bogów tego zakładu jakby tam wszystko ich bylo i tak jest tam do tej pory. Nie liczyli i nadal nie licza sie z ludzmi , nawet ukraincy tam nie chcą pracować P.s ludzie ktorzy chcecie isc tam do pracy, zastanowić się 10x zanim tam pujdziecie nie polecam!!

cyckaj smoczka
@Weteran 1.

...i te soboty dla chetnych pod grożba zabrania premi!!!!

Filip

Patrzę na forum i zastanawiam się dlaczego tak sporadycznie piszecie? Warto starać się o pracę?

janek
@Filip

Po co pisac jak wszystko i tak wykasuja! Prawda widocznie kogoś boli!

Weteran

Weteran 28.10.2018 Moje podziękowanie dla ekipy mechaników za realizację nowych rozwiązań ułatwiających prace.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Helena

@Jop warto dodawać opinie, które mówią więcej o pracodawcy. Jakie warunki stwarza firma dla pracowników, jakie panują w niej zasady? Jeżeli chcesz wypowiedzieć się na temat Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago", pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.

Jop

Fajne ciacha tam sa az chce sie schrupac :D

Helena

@Jaguś każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. W swojej wypowiedzi używasz mocnych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Jaguś
@Helena

Cicho tam. Nie gadam z toba tylko z tymi cykorami ;)

My tez chcemy miec czasem sobote wolna! Jest ładna pogoda wrecz upalnie a zmuszanie do pracy w soboty jak nie przyjdziesz to masz po premi to przegiecie! O ile pamietam podpisywalismy 40 godzinny tydzien pracy a nie 48 h

Jaguś

Robić, a nie marudzić. Jak się nie podoba to proszę odejść z pracy cykory.

Helena

@Paszkwin z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś ich pracownikiem. Czy posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę i jaka atmosfera w firmie panuje?

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

@Marek

Gdzie ma te dobre notowania? W rankingu jakości słodyczy czy rocznego dochodu? Bo tam klasuje się bardzo dobrze. Żaden ranking obecny w internecie nie określi Ci atmosfery i warunków panujących wewnątrz zakładu, między pracownikami. O takich rzeczach mówią sami pracownicy, stykający się z tym co dnia.

Helena

@ Paszkwin czy Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" stawia na rozwój pracowników, przeszkalając ich i w późniejszym następstwie oferując awans? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen? Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

@Helena

Helen, niestety firma Jago nie stawia na żaden rozwój pracownika. Tam stawia się na rozwój konta bankowego szefa (mam nadzieję że bardzo kulturalnie zostało to określone). Jeśli nie masz dobrych układów z kierownikami (którzy są po najniższych szczeblach edukacyjnych) nie masz szans na awans czy podwyżkę. Firma nie oferuje żadnych benefitów - sportowych, kulturalnych czy medycznych. Na każde święta są wydawane paczki żywnościowe które z każdym rokiem ubożeją a słodycze wydawane są te, które zalegają na magazynie. Dodatkowym minusem jest również to, że o pracy w weekend czy w święto dowiadujesz się z bardzo małym wyprzedzeniem - nawet jednodniowym. Firma raczej nie zwalnia pracowników, jeśli dasz sobie radę na stanowisku i będą odpowiadać Ci warunki pracy - masz pracę na długi czas, jednak pracownicy odchodzą sami.

roma

praca na 2 zmiany czy nocki tez są?

@roma

Praca 3 zmianowa

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

peck

Zastanawiające jest ,że firma non stop się ogłasza (express bydgoski)iż przyjmie do pracy itd.Musi coś w tym być złego skoro albo niema chętnych albo firma zbyt mądrych nie chce przyjmować. Czytając wypisy to nasuwa się refleksja,że najlepiej to tu nie jest.

Ciastowy ....
@peck

Tak w expresie non stop są ogłoszenia ale kto tu przyjdzie?!! nikt !!. Pan Tomasz S. wygonił wszystkich Ukraińców swoim krzykiem i tyraniem ich , to poszli do innej firmy a jak ktoś nowy przyjdzie zobaczy co tu się dzieje długo tu miejsca nie zagrzeje. Tu jest praca dla wytrwałych. Odradzam ta firmę. Idźcie do Jutrzenki albo do Staropolskiej ....

Helena

@peck jeżeli ktoś ma odmienne zdanie to nie ma sensu od razu oskarżać się wzajemnie o nieszczere intencje. Na jakie stanowisko rekrutowałeś się w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Możesz opowiedzieć, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania??

@Wiktor

Nie ,nie konkurencja.jakieś dwa, trzy miesiące temu starałam się o przyjęcie, złożyłam CV i mimo zapewnień pań kadrowych o kontakcie tel. do tej pory nawet telefonu rezygnującego z mojej oferty.Skoro obiecuje się to wypełnia się obietnicę i tyle!

@Wiktor

Wiktor- to szefostwo firmy inspiruje do reagowania na wpisy???Miłego dnia!!

Robert

Chyba konkurencja zaczęła mocno pisać?

Nowicjusz

Wlasnie chcialem zatrudnic sie w tej firmie ale czytajac te wpisy nie mam najmnieszej ochoty skladac tam papierow co to za firma i co to za kierowanie zakladem i to kierownictwo, zeby zmuszac ludzi do pracy w soboty ,niedziele a juz wogule swieta ,soboty powinny byc platne 100proc. A niedziele i swieta jezeli juz to z wlasnej i nieprzymuszonej woli pracownika za 200proc. Ja tam nie ide i bede odradzal kazdemu taka prace w tym zakladzie .

AnonyMouS

Nie polecam firmy, a najbardziej działu kadr - chamstwo bije nie z tej ziemi, nie można w normalny sposób nawet porozmawiać. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk, tak samo jak za czasów "praktyk". Nie pozdrawiam, produktów z tej firmy na pewno nie kupię jak i odradzę to znajomym. Moja noga więcej tam nie postanie. Niektórzy nie potrafią odnosić się z szacunkiem do innych, a przydałoby się mieć odrobinę poszanowania. ; )

Mirek

Witam. Widziałem ogłoszenie na Waszej stronie o poszukiwaniu operatorów. Ile można dostać na godzinę czy też miesięcznie. Mam doświadczenie z dużej firmy branży spożywczej.

NowyKot

Witam mam zamiar przyjąć się do firmy Jago i w (usunięte przez administratora) mam negatywne i pozytywne opinie che zarobić boksuje i nie boje się ciężkiej pracy lecz mam tez nadzieje ze będę traktowany z należytym szacunkiem. Pozdrawiam Pracowników i może do zobaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"