Opinie o Chińska Patelnia w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Chińska Patelnia, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chińska Patelnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chińska Patelnia w Bydgoszcz

ona

Czy nikt nie miał wątpliwości co do naliczania wynagrodzenia? Pracując tam na zlecenie co miesiąc dostawałam wynagrodzenie niższe niż powinnam. Mimo stawki godzinowej najniższej przy wypłacie okazywało się, że brutto w ogole odbiega od tego co powinnam mieć wyliczone oczywiscie kwota byla zanizona. Czy ktoś miał podobny problem? Na moje pytania oczywiscie odpowiedz ze ksiegowa wie lepiej i jest dobrze wyliczone

Witold

Idealnie w żadnej firmie nie jest ale wystawianie opinii po kilku miesiącach to nijak się ma do rzeczywistości.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracodawca Chińska Patelnia motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Incognito Nowy wpis
Klient

Jestem strasznie zawiedziony tym jak ten lokal się zmienił , dawno stad nie zamawiałem i pamietam ze kiedyś jedzenie było lepiej zrobione i były większe kubki a teraz przywożą ci taką ciapke jedzenia które wgl nie smakuje.Dodatkowo czas oczekiwania przewidywany był na 70 minut , a dowieźli nam jedzenie po 2 i pół godzinach powód : ruch na drodze o godzinie 23-24 w nocy :) . Obsługa tez strasznie zawodzi gdyż w czasie rozmowy gdy klient coś mówi słuchawka zostaje rzucona :/ NIE POLECAM

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Chińska Patelnia?

Hej, czy w firmie Chińska Patelnia płacą za nadgodziny?

Aira123
@Pytanie

Nie, musisz przyjść szybciej minimum pol godziny a często zostajesz dłużej niż powinieneś i za to co zostajesz nie masz płacone. Mi na przykład w ogóle nie zapłacili za przepracowany czas.

Zmalowana
@Pytanie

Płacą za tyle, ile jest się wpisanym do grafiku. Jeśli zostanie się dłużej, nawet poinformuje o tym pracodawcę np. smsem albo nawet sam pracodawca o to poprosi to i tak nie ma żadnej gwarancji, że dostanie się za to pieniądze

XYZ Nowy wpis
@Aira123

Dokładnie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Witold

Nastka
@Witold

Pracowałam dwa lata i potwierdzam wszystko co tu przeczytalam

@Nastka

Rozumiem. Jednak mogłabyś dodać od siebie nieco więcej. Czytałam na stronie Chińskiej Patelni, że jeśli ktoś szuka pracy i studiuje dziennie lub zaocznie, to zapraszają do współpracy. Mam przez to rozumieć, iż jeśli ktoś nie jest studentem, nie może się tam ubiegać o pracę? Tylko studentów przyjmują?

Nastka
@Wanda

Przez dobre kilka lat mojej pracy nie było tam nikogo kto ma więcej niż 26lat. (Nie licząc kierowców i córki szefowej, która tworzy toksyczna atmosferę przebywając tam)

@Nastka

Czyli rozumiem, że studenci są mile widziani. Jak w takim wypadku z elastycznością grafiku? Jak wiadomo często zajęcia odbywają się w różnych godzinach i fajnie jakby istniała szansa na dostosowanie grafiku pod siebie.

Czy Chińska Patelnia zapewnia kartę multisportu?

Zmalowana
@Pytanie

Marzenie ściętej głowy ...

Cyprian

Czy zatrudniają własnych kierowców do dowozu?

ona

Ruda
@ona

Księgowa zawsze była odpowiedzą na wszystkie pytania. Może raz w ciągu 1,5roku zdarzyło mi się dostać odpowiednie wynagrodzenie, a kiedy oni już perfidnie się pomylili to musiałam czekać kolejny miesiąc żeby mi oddali to co od wypłaty niesłusznie odciągnęli.

Nick

Dzień dobry! Chciałbym przypomnieć światu o sytuacji która miała miejsce podczas mojej pracy w chińskiej patelni. Dlaczego postanowiłem odświeżyć ten temat? Bo w swoim czasie nie doczekał się ludzkiej sprawiedliwości wobec tego co się stało. Mialem wątpliwa przyjemność tam pracować. Menadżerką była ,,pani” magda (pani w cudzysłowie ze względu na zachowanie podłe tej kreatury, oraz imię z małej litery ze względu na mój absolutny brak szacunku). Chodziło o ustalenie szczegółów rozliczenia, o czym zostałem poinstruowany ze gdyby nie można było zastać jej (tej (usunięte przez administratora) w lokalu, to można śmiało dzwonić. Jak do tamtej pory nie było problemu z kontaktem przez telefon. Zadzwoniłem dwukrotnie - najpierw o 11:00 a później chwile po 14stej co było w godzinach pracy. Dopiero za drugim razem telefon (jej numer służbowy) odebral mąż albo jakis prymitywny bandzior i zaczął się do mnie sadzić czy jestem po*eba** czy sobie myśle ze pani magda nie ma co robić tylko odbierać telefony i czy jestem pie*d*lniety ze sobie wydzwaniam. Zachowałem zimna krew i nie dałem się wkręcić i wciągnąć w obrażanie tego gościa tylko grzecznie przestawiając się powiedziałem ze chciałem się zorientować po prostu kiedy możemy spotkać się aby się rozliczyć. Nie otrzymałem żadnej informacji poza stosem obelg wyzwisk i nieprzyzwoitych wulgaryzmów. I to jest wlasnie cena za ten komentarz. Mam nadzieje, ze jeszcze tam pracujesz, ze ktoś to przeczyta (a na pewno ty!!!) i jeżeli to możliwe to zostaną wyciągnięte wobec ciebie konsekwencje. Nie zajmuj stanowisk kierowniczych jak nie potrafisz zbudować zespołu i prowadzić kontaktu ze swoimi pracownikami (na umowę Śmieciowa zlecenie wiec i tak jest to śmieszne)

XD

Ludzie którzy tam pracują są naprawdę w porządku, ale co do szefostwa, menadżerki która zresztą sama mówi że jest traktowana jak pies przez szefostwo w ten sam sposób traktuje innych ludzi, zero szacunku. Jeżeli chodzi o kary-dla kierowców; na przykład za spowodowanie wypadku odciągane są pieniądze w wysokości 500 zł, na które nie dostaje się żadnego potwierdzenia, że zostały odciągnięte. Samochód pomimo tego że ma wykupione autocasco i potem jest naprawiany to i tak zniżki lecą z konta kierowcy. Samochody mają GPS i kamerki samochodowe które ciągle się zawieszają, wyłączają, nie działają i to oczywiście jest wina kierowcy i za to też jest kara, że kamerka nic nie zarejestrowała. Wcześniej wspomniany GPS służy do śledzenia przez menedżera kierowców twojej trasy danego dnia - zatrzymanie się w sklepie, kebabie itp - kara pieniężna, wysylanie smsow, że za szybko jezdzisz. Odwożenie pracowników na przystanek autobusowy albo gdziekolwiek nawet jeśli kierunek jest zgodny z dowozami. Na lokalach znajdują się kamery, które nie służą bezpieczeństwu pracowników, ale bacznej obserwacji pracownika. Szefostwo dzwoni, żeby przełożyć makaron z jednej patelni na druga, że nie możesz mieć nawet krzesła chociaż klient wchodzi raz na godzinę. Obecna jest tam inwigilacja, każdy ruch jest obserwowany. Kiedy już przychodzi do dnia wypłaty, jest wypłacana tylko i wyłącznie "do ręki". Wzrost najniższej krajowej od stycznia nie dotyczy już nawet pracowników lokalu - wcześniej zaniżali godzinowke kierowcom. Ogólnie podsumowując nie polecam. Najgorsze podejście do pracownika i do pracy.

klient

dostawa niby w 50 minut... dotarło po 110 minutach czyli godzinie po ustalonym czasie a do tego zimne... Jestem zawiedziona :(

Burza

Nie płacą za nadgodziny a teraz jeszcze będą oszukiwać na wypłatach bo pytała szefowa pracowników czy będą pracować za14, 50 nie za 17 zł oczywiście umowa legalna ale będzie wpisyeala miej godzin żeby wyjść na swoje wypłaty do ręki

Były/była

Pracowałem/łam tam zdecydowanie za długo, szefostwo tragedia nikt nie ma do pracownika szacunku w sumie to nawet do siebie nie mają szkoda tylko Ewy menagerki która robi wszystko za nich A oni traktują ją jak psa . Nie polecam pracy !

Klient

Nie wiem jak praca ,ale jedzenie tragiczne. Wlasnie jestem po 2 godz na toalecie. Zeby Wam nie przyszlo do glowy jesc tam nawet jak jestescie bardzo glodni. To juz chyba lepiej nawet McDonald.przynajmniej jest ciepłe.

ByłaPracowniczka

(usunięte przez administratora) Za każdą najmniejszą pomyłkę odciagaja z wypłaty. (usunięte przez administratora) Przychodzi się minimum pół godziny przed czasem i wychodzi z godzinę później żeby wszystko posprzątać. Za te dodatkowe godziny oczywiście nikt nie płaci. W piątki był taki ruch, że przez 11 i pol godziny nie było czasu na przerwę i śniadanie.

Jebac chińska

Dajcie spokoj wszystko co piszecie negatywnego to sama prawda , pracowałem tam pół roku jako kierowca niby ok ale każdy ma tam na wszystko (usunięte przez administratora) , tylko nie na twoje prawa bo przez 10h pracy nawet nie pozwalali śniadania spokojnie zjeść , pani Kasia tragedia (szefowa) chyba myśli ze jest jakimś (usunięte przez administratora) dajcie spokoj nie polecam nikomu teraz sami Ukraińcy pracują za 9,5 na rękę no (usunięte przez administratora) brak słów najgorszy czas w moim życiu no i te kary tez się zgadza za wszystko dosłownie

@Jebac chińska

O jakich karach piszesz. Za co i jakie są tam naliczane kary dla kierowców? czekam na info.

Nie znam

Musi być swoj abym odpierdo lił taki numer. Ale pozwalam ciągnąć druta ;) uj wi gdzie to się szfendało

Jarek kierowca dostawca

Chciałem pracować w tej firmie. Został ustalony grafik na sobotę i niedzielę na próbę . Pani menager się ucieszyła , że ma obsadę kierowcy na sobotę i niedzielę . Sobota 17.40 telefon ; nie dziękujemy panu , może kiedyś.; Wy to jecie , czekałem 20 minut na rozmowę kwalifikacyjną 20 min. i widziałem skrobanie przypalonych patelni ; dobrze że mnie nie przyjęli bo i tak by mnie zwolnili za zwracanie uwagi na jakość jedzenia. Pracowałem w żywieniówce kilka lat i nie pozwoliłbym truć klientów. pozdrawiam .

Były klient

Chińskiej Patelnia na Podst Wlkp,nie kupujcie tam bezczelnie obsluga ZWYKŁE (usunięte przez administratora)

Daniel

Dziś zamówiłem jedzenie czekałem na kierowcę długo z żoną, dojechał wkoncu bardzo długo mu to zajęło i jeszcze mnie zbluzgal i nie wydał reszty pieniążków nowy jest widać ale przegiol nie wiem czemu zmieniają kierowców ci Starzy ok. Najlepszy wtej czapeczce białej taki miły, sympatyczny, zawsze na czas przywiezie nawet 5 zamówień brał i dawał radę gdzie on jest taki do pracy może być

Iza
@Daniel

Dziękuję za Twoją opinię. Jak rozumiem wypowiadasz się z punktu widzenia klienta firmy Chińska Patelnia, nie jej pracownika. Oczywiście Twoja opinia jest równie ważna, co wpis pracujących tam osób, bo współtworzy renomę firmy. Powiedz mi jeszcze, co skłoniło Cię, by skorzystać z usług tej firmy? Ich produkty są dobrej jakości? Jak to oceniasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Chińska Patelnia - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Chińska Patelnia