Opinie o Chińska Patelnia w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Chińska Patelnia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chińska Patelnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chińska Patelnia w Bydgoszcz

Anucha

Witam.jedzenie cieple zawsze doprawione i przywiezione na czas bo maja nowego kierowce milego szybkiego taki z kolczykiem jest spoko niech on mi tylko to dowozi bo inni kierowcy to wolgarni sa pozdr go ania

Daria
@Anucha

Witam ostatnio zamowilam jedzenie mialo byc takie jak ja chcialam ale przyjechalo inne malo.tego taki starszy pan mnie jeszcze wciskal ze to to jest nierozumiem kogo to wina ale pan starszy to niepowinien tu pracowac tylko na recie byc pozdr daria

Magda

Jedzenie bardzo dobbre zawsze zamawialam i teraz jeszcze lepsze jest bo na czas przywiezione bo taki kierowca przystojny z kolczykiem mi zawsze cieple przywiezie ale pare dni go nie widze ci inni to muly i beszczelni kierowcy

Nie mogę zrozumieć czemu tu jest tyle negatywnych opinii - fakt, nie pracowalam nigdy po za Bydgoszczą ale to jakiś patek bzdur. Chyba poprostu naprawdę zawiedzeni byli pracownicy to pisza. Osobiście pracuje tu juz 5 miesiąc i o dziwo żyje i mam sie dobrze. Ok zgadzam sie nie jest to tak często odwiedzania knajpa jak np burger king czy tym podobne kultowe restauracje, ale naprawdę jest tu nieźle. Szefostwo jest ok. Bywa, ze rozsmieszaja pracowników, a bywa ze sie dra bo to LUDZIE! A nie kurka cyborg bez mózgu i serca! Po za tym jak jest 20 zamówień do zrobienia na juz a musisz poprawiać cos za ucząca sie pracownice to każdy ma prawo sie wkurzyc. Ja tam Dostałam zatrudnienie po 10ej rozmowie o prace i nie mogłam trafić lepiej. Mi placa8,5 za godzinę. Zgadzam sie to mniej niż średnia krajowa, ale idzie z tego wyzbyć, głodem nie przymieram, nawet na wyjazd za granice udalo i sie odłożyć. A atmosfera w ekipie moim zdaniem super. Sami swoi tam pracują można by rzec. Dlatego jeśli ktoś ma pisać cos negatywnego bo mu sie cos nie spodobało to niech zachowa takie komentarze dla siebie, lub chociaż postawi poprostu tradycyjnie 'lapka w dol' i tyle.

Natalia
@anonymous

Jak jest Pani taka sama jak szefostwo to nic dziwnego, pasuje tam Pani :D

Dorotka

Co za (usunięte przez administratora) z tej chińskiej patelni na długiej zamowilam 2 kubki bez sosu wogule!dzwonie i się pytam gdzie sos a rura mi mówi ze sos wsiaknol w makaron i się rozlaczylo!!!Ruro nie zostawię tego tak!!!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Chińska Patelnia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Czarna!

Pracowałam tam dwa lata temu i tylko dwa tygodnie. Szczerze "przeżyłam szok" szefowa-nie do opisania. Jeszcze nigdy kogos tak hamskiego nie spotkalam. Zastanowcie sie czy napewno chcecie pracowac. Szlam na 18 do pracy wracalm 3 nad ranem zanim posprzątałam bylo 3:30 szok. A rano musialam isc bo tamta dziewczyna Sie nie nadaje. Zatrudniają a dziewczyny po tygodniu odchodzą skoro widza taka atmosferę. Pozdrawiam menadzerke bo ona akurat byla spoko :) dziwie sie ze nie odeszla.

Bylapracownicak

Umowa miala pare kartek, z czego Twoich praw jest moze z 5 %. Same grozby i kary w stylu co sie stanie jak bedziesz zle wykonywal prace. Za rezygnacje w srodku sezonu kara 1500 zl. Ogolnie jak w jakims obozie. Płaca za nadgodziny? Moglismy tylko o tym pomarzyc. Szefowa stwierdzila ze to od Twojej szybkości sprzatania zalezy o ktorej wyjdziesz i jak sie dobrze zorganizujesz to max 40 minut. Nie mowie ze rano trzeba bylo przyjsc min 30 minut wczesniej aby przygotowac budke. Wiec półtorej godziny dziennie za free. Porazka nad porazkami. Nie sa to wyssane z palca bzdury, choc brzmi to absurdalnie, to tak bylo. Cieszylam sie ze udalo mi sie stamtad wrocic bezpiecznie. Z calego serca odradzam.

Bylapracownicakk

Pracowałam tam na wakacjach w 2016 roku, Jastrzębia Góra. Praca to jeden wielki absurd, szefostwo traktowalo nas jak niedorozwojow. Doszło do tego ze porcjowali frytki i pierogi w woreczki żebyśmy czasem nie rzuciły za dużo i nie zjadły reszty! Porcje były duże i małe. Przykładowo wyszły małe woreczki, klient prosi o małe frytki, na co Ty musisz odpowiedzieć : przepraszam, zostały tylko duże. No ku*wa skoro sa duże to małe też powinny chyba nie? Paranoja, wszystkie budki zamykane o 23. 00, A ja musiałam siedzieć sama na ulicy do 2 w nocy. Wracający z klubu nacpani kolesie wpadli mi do budki i zaczęli się bić, wezwalam pogotowie, zadzwoniłam do niej na co oba stwierdziła " przecież Cię nie zabili". Zdecydowanie odradzam, nie życzę najlepszemu wrogowi. Zrezygnowalabym wczesniej ale musialabym zaplacic 1000 kary a nie mialam wtedy kasy przy sobie. Straconych nerwów nic mi nie wróci. Nie pchajcie się w to.

Nie polecam zatrudniać się w 2017roku. Zaraz ruszy wielkie szukanie nowych pracowników, bo przy obecnych umowach żaden ze starych nie będzie tam dłużej pracować. Bardzo wysokie kary za wszystko, nawet odgrzanie własnego posiłku. Omijać szerokim łukiem!

Motyl

Hahaha pieniądze na otwarcie nowych lokali są a dla pracowników juz nie. Szefowa ma manię pieniądza. Bywa ze pracuje się 24 h.. Zero szacunku do pracownika. Są traktowani jak przysłowiowe sciery. Wielka 'Pani' Menager płacze do słuchawki by cos wyegzekwować.

haj

Elastyczny grafik jest rzeczywiście potrzebny, bo lepiej sobie można dopasować realizację wykonywanych zadań. A atmosfera?

JanK

Proszę o jakieś opinie na temat owej restauracji w Toruniu. Mam na myśli osoby pełniące pracę w charakterze kierowcy. Interesują mnie zarobki, godziny pracy.

dori

Jak tak można to że ktoś z was trafił akurat na źle szefostwo bądź sami byliście leniami to nie oczerniajcie reszty pracodawców tej firmy bo naprawdę ja pracuje i tak jakie wy brednie wypisujecie to naprawdę az szkoda czytać nie w każdym mieście jest tsk i punkcie lokalu jak piszecie. Przestanie ludzi zrażać do takiej pracy.

trololo

Pracowałam w Chińskiej Patelni i szczerze nie polecam. Najgorsza praca na świecie! Szefowa jest chamska zarozumiała, jak inni wcześniej podkreślili mało inteligentna, najważniejsze są dla niej pieniądze, traktuje ludzi jak śmieci. Przy zatrudnianiu obiecuje złote góry, a tak naprawdę każe ludziom wciskać rano stary, śmierdzący makaron, oddychac sie przy tym nie da co to dopiero jeść. Ale to nic jako pracownik nie można wychodzić z budki o palących nawet nie wspominam. Kontaktowanie sie z budkami obok to też problem dla szefowej. Zapiekanki przeterminowane o miesiąc które już same się rozpadają muszą być wciskane ludziom, ale to nic jeśli ona pęknie to my jesteśmy obciążane za to. Menadżerka i jej manki pod koniec też są najlepsze.Praca po nocach na wybrzeżu, pracuje się od 20 do 8 rano, bez kamery jakiej kol wiek obrony, zostaje jedna dziewczyna która tak naprawdę jest bezbronna. Umowa w której jeśli wcześniej zrezygnujesz płacisz kary po 500 zł. Chińskiej patelni tzn. " szefowej & menadżerki " nie lubi nikt na wybrzeżu. Nie polecam tej pracy najgorszemu wrogowi. Zero szacunku dla człowieka. Za żadne pieniądze bym tam nie wróciła

były chinczyk

tak kodeks pracy tak nakazuje! Ale umowa zlecenie nie podlega pod kodeks pracy tylko kodeks cywilny :) Osoby zatrudnione na podstawie umowy zlecenia nie mają żadnych praw gdyż nie mają statusu pracownika:) Umowa zlecenie= liczba przepracowanych godzin za to masz płacone, nie ma takiego czegoś jak nadgodziny:)

Była pracownica

Nie polecam pracy w Chińskiej, szefowa nie szanuje pracowników, nie mówi prawdy przed zaczęciem pracy jak ma to wyglądać, mówi , ze pracuje sie od 8 do 10 godz a pracuje sie ok 14 godz. Pracując w Jastrzębiej Górze , trzeba jeździć jeszcze do Władysławowa... Nie było mowy o pracy na nocki , które musiałyśmy odbyć. Praca do 2 w nocy nawet jak piździ nie wiadomo jak !! Nie polecam !!

kierowca z Chińskiej Patelni

No to powiem szczere że wszystkim odradzam tą pracę. Czytając umowę natkniecie się na różne kary pieniężne od 20 zł do 1000 zł czy 2000 zł, a za co to już wam opowiadam. Podpisując umowę dostajecie jedną koszulkę. No i tu się już zaczyna zabawa. Jako kierowca nie miałem problemów z utrzymaniem koszulki w czystości lecz dziewczyny za ladą już tak. No wiecie w kuchni bardzo łatwo jest się czymś ubrudzić. Bum i koszulka się poplami a następnego dnia znowu przychodzisz na rano do pracy, czyli musisz ubrać tą brudną koszulkę a w umowie że jak przyjdziesz w brudnej koszulce no to kara. Już nie pamiętam ile ale chyba koło 50 zł czyli pracujesz 8 godzin za darmo. Bezsens. No to teraz może coś o kierowcach. Jedziesz z zamówieniem do klienta, a ten gdy przekazujesz mu zamówienie stwierdza że to nie to co zamawiał i że za to nie zapłaci albo klient będzie pijany i zrobi akcję i też uzna że coś jest nie tak i nie zapłaci. Wszystko nie jest winą kierowcy ale to właśnie kierowca musi zapłacić za zamówienie którego klient nie chciał. No i znowu trzeba pracować za darmo. Oczywiście jest o wiele więcej kar pieniężnych. Teraz przypadek który najdobitniej przedstawia system kar w tej firmie. Jedziesz z zamówieniem do klienta z menadżerem, no bo chce sprawdzić jak sobie radzisz i wgl, nic w tym dziwnego. Nagle menadżer mówi że mamy jechać 90 km/h w miejscu gdzie maksymalnie można 70 km/h. No i tu się zaczyna kolejny bezsens. Podpisując umowę obiecujemy się przestrzegać kodeksu ruchu drogowego. W tej też umowie jest zapisane, że jeżeli nie wykonamy polecenia menadżera lub szefowej to czeka nas kara 50 zł, lecz wykonując powyższe polecenie menadżera łamiemy postanowienia umowy gdyż łamiemy przepisy drogowe. O przerwie też możecie zapomnieć. Kiedyś przytrafiło mi się jeździć 9 godzin bez przerwy. Nie miałem czasu aby coś zjeść i napić się czegokolwiek, a o pójściu do łazienki możecie zapomnieć no bo trzeba jechać do klienta. Podsumowując, jeśli szukasz pracy w której nie masz żadnego prawa tylko nakazy, zakazy no i oczywiście kary za wszystko, może oprócz oddychania to trafiłeś w dziesiątkę. A jeśli chcesz pracować w normalnym miejscu gdzie zarobisz normalny pieniądz to poszukaj czegoś bardziej ambitnego. Oczywiście znajdziecie w internecie różne opinie, od niby pracowników, że to normalna praca i wszystko jest ok Ale jaką macie pewność iż napisał to pracownik a nie ktoś z szefostwa? Żadną. Tak samo jest moim wpisem. Też możecie w to nie wierzyć, ale wystarczy że zobaczycie umowę i od razu przyznacie mi rację. Mam nadzieję że chociaż jednej osobie mój wpis wybije pomysł by tam pracować :)

ruda

Praca u nich to jakaś wielka kpina, umowa, zlecenie oczywiście, jest jeszcze większą kpiną. Wymagania, kontrola i straszenie karami pieniężnymi to już w ogóle tragedia. Nikomu nie życzę, żeby musiał tam pracować, a zwłaszcza jako tzw. skuterowy. Szefowa nie widzi nic dziwnego w tym, żeby umowa dla skuterowego trwała do grudnia i żeby jeździł po nocach przy jeszcze stosunkowo niskich temperaturach i wietrze. Poproszona o zmianę grafiku na dzienny odpowiedziała " nie obchodzi mnie to, ubierz sobie grubszą kurtkę". Wykorzystywanie tylko uczniów i studentów, którzy często nie mają innego wyjścia jak tylko zapier*dalać dla tej krowy. Z całego serca NIE POLECAM !

ocochodzi

Dla mnie najlepsza jest i tak szalona ruda :) Mistrz ortografii i niezaprzeczalnie umysł ścisły:) Dla niej 2+2 zawsze jest 5 :) Chociaż z twarzy wygląda na inteligentną i niestety tylko wygląda:) Jej zeszyt z mankiem, który skrupulatnie prowadzi jest jak enigma, nikt nigdy nie wie za co ma aż tyle odjete z wypłaty. Sama zainteresowana nigdy nie wie co tam wówczas napisała. Jest to niezaprzeczalnie postać kultowa tej firmy:) Razem z Panem Arkadiusem tworzą duet idealny bez którego ta firma nie mogłaby istnieć:)

zawiedzionypracownik

Pracowałam w sezonie w ChP i nie wiem w sumie co jeszcze mogę napisać, bo wszystko zostało już napisane: traktowanie pracownika jak śmiecia to dla szefowej norma, praca przez 2 miesiąca na nocki po 12/14 godzin,a i tak najlepsze były teksty typu " róbcie co chcecie "bajerujcie" klientów ale kubek ma być sprzedany itd... Szkoda gadać! jak pomyśle, że wytrzymałam tam 2,5 miesiąca to mam ciarki na dupie. Takiej pracy nie życzę nawet największemu wrogowi!

xxx

A mnie się dobrze pracuje. Paniusie które boją się szmaty i klienta powinny w ogóle się nie wypowiadać. Szefostwo też ludzie i skoro płacą mają prawo żądać i wymagać.

były worker
@xxx

Chyba obowiązkiem każdego pracodawcy jest wypłacenie należności pieniężnej za wykonaną pracę! Nikt nie wspomniał, że boi się pracy koleżanko :) Chodzi tutaj o normalne traktowanie gdzie w tej firmie nie istnieje i nie będzie bo szefostwo uważa się za nie wiadomo kogo a nic sobą nie reprezentują

Zostaw merytoryczną opinię o Chińska Patelnia - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Chińska Patelnia?

Zobacz opinie na temat firmy Chińska Patelnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chińska Patelnia