Opinie o Chińska Patelnia w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Chińska Patelnia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chińska Patelnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chińska Patelnia w Bydgoszcz

Jarek kierowca dostawca

Chciałem pracować w tej firmie. Został ustalony grafik na sobotę i niedzielę na próbę . Pani menager się ucieszyła , że ma obsadę kierowcy na sobotę i niedzielę . Sobota 17.40 telefon ; nie dziękujemy panu , może kiedyś.; Wy to jecie , czekałem 20 minut na rozmowę kwalifikacyjną 20 min. i widziałem skrobanie przypalonych patelni ; dobrze że mnie nie przyjęli bo i tak by mnie zwolnili za zwracanie uwagi na jakość jedzenia. Pracowałem w żywieniówce kilka lat i nie pozwoliłbym truć klientów. pozdrawiam .

Były klient

Chińskiej Patelnia na Podst Wlkp,nie kupujcie tam bezczelnie obsluga ZWYKŁE (usunięte przez administratora)

Daniel

Dziś zamówiłem jedzenie czekałem na kierowcę długo z żoną, dojechał wkoncu bardzo długo mu to zajęło i jeszcze mnie zbluzgal i nie wydał reszty pieniążków nowy jest widać ale przegiol nie wiem czemu zmieniają kierowców ci Starzy ok. Najlepszy wtej czapeczce białej taki miły, sympatyczny, zawsze na czas przywiezie nawet 5 zamówień brał i dawał radę gdzie on jest taki do pracy może być

@Daniel

Dziękuję za Twoją opinię. Jak rozumiem wypowiadasz się z punktu widzenia klienta firmy Chińska Patelnia, nie jej pracownika. Oczywiście Twoja opinia jest równie ważna, co wpis pracujących tam osób, bo współtworzy renomę firmy. Powiedz mi jeszcze, co skłoniło Cię, by skorzystać z usług tej firmy? Ich produkty są dobrej jakości? Jak to oceniasz?

Mario

Jedzenie dobre , ale z tymi panami młodymi to ciężko. Z nimi się dogadac dziś i zamuwilis my jedzenie to czekaliśmy długo bo pan niby miał jakiś problem z autem noi jeszcze mnie zbluzgał i chciał oszukać najlepiej jak tamci starzy kierowcy wozili jedzenie oni to wiedzą co i jak nawet taki kiedyś jeździl w czapeczce białej taki sympatyczny

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Chińska Patelnia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Iza

@Weronika, jesteś zainteresowana aplikacją do tej firmy? Musisz sama się przekonać czy opinie odpowiadają prawdzie. Jeśli będziesz na rozmowie o pracę koniecznie napisz jakie masz odczucia, co proponuje pracodawca jakich kwalifikacji wymaga i czy zatrudnia pracowników na sezon wakacyjny? Każda informacja dotycząca firmy przyda się innym użytkownikom, którzy będą zainteresowani tym pracodawcą.

Weronika

Naprawdę jest bardzo źle? Zastanawiam się zatrudnić tam na okres wakacyjny.

Iza

@Ona, rozumiem, że napiwki nie rekompensował niskiej podstawy wynagrodzenia? Jeśli chodzi o relacje z pracodawcą nie byłaś zadowolona z atmosfery w pracy? Myślisz, że spokojna rozmowa mogłaby coś poprawić w waszych relacjach? Czy mogłabyś polecić innym osobom poszukującym pracy tą restaurację, czy masz odmienne zdanie?

Iza

@Ona, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że zrezygnowałaś z pracy w tej restauracji. Czy próbowałaś wyjaśnić z pracodawcą sprawę wynagrodzenia i ilości przepracowanych godzin? Pracując tam, mogłaś liczyć na sprawiedliwe rozdzielanie napiwków między pracownikami? Dodaj więcej informacji na temat swoich warunków pracy i atmosfery jaka panowała miedzy pracownikami. Inni użytkownicy forum, czytając Twoją opinię mogą podjąć decyzje o aplikacji do tej firmy.

@Iza

Atmosfera w pracy z koleżankami była dobra, ale z szefową już nie. Napiwki każdy dostawał oddzielnie od swojego stolika, ale i tak to było wszystko mało. Praca nie dla mnie.

Iza

Witam, próbowałam znaleźć w sieci jakieś informacje na temat firmy Chińska Patelnia, niestety nie ma ich zbyt wiele. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, kogo szukają, jakie mają wymagania, czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? @ona czy wynagrodzenie naprawdę jet tak wyliczane? Mogłabyś coś więcej napisać na ten temat? Pozdrawiam!

@Iza

Płacą rzekomo za ilość godzin, która przepracowałam a tak naprawde na ewidencji do podpisu jest inna liczba godzin oczywiscie zanizona. W podpisan ej umowie zlecenie był warunek że jestem zatrudniona w innej firmie i to ona opłaca za mnie składki. Jak więc to możliwe że stawki netto za godzine pracy wychodziły tak jak u innych pracowników niezatrudnionych w innych firmach? Chyba logiczne ze wobec tego stawka powinna byc wyzsza skoro nie placili za mnie składek ... Podsumowując wynagrodzenie które otrzymywałam bylo niższe od najnizszej krajowej, ale rachunki oczywiscie tak skonstruowane żeby wszystko wydawało sie ok

@Iza

Nie wazne, ze na umowie jest najnizsza krajowa. Ustalaja sobie stawke netto dla wszystkich taka sama, niewazne czy opłacają za kogos zus czy nie i wg tego wyliczaja wynagrodzenie rzekomo za tyle godzin ile sie pracowalo a tak naprawde dostajesz rachunek i ewidencje a tam zanizona liczba godzin zeby im się zgadzało i wygladalo ze jest dobrze. Wyatarczy sobie wpisac dane w jakikolwiek kalkulator płac i od razu widać ile się powinno dostac. Na szczęście już tam nie pracuje

Daniel

Konkurencja inspiruje do pisania tych "opinii"?

Iza

@Milośniczka chińskiej patelni @Marek Łaz Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. @Trzy Korony Czy firma Chińska Patelnia zatrudnia na umowę o pracę czy umowę zlecenie?

Milośniczka chińskiej patelni

Kierowca z tatuażami przesympatyczny, zawsze miły i szybko dostarcza jedzenie. Życzę każdemu takich kierowców jak ten!

Mateusz J

Znów mnie goniła policja

Marek Łaz

Sajgonki krótkie i (usunięte przez administratora) sztywne jak włosy mojej zony dodatkowo odgrzewane w piekarniku a kosztują 9,9 na lakier żonie daje 3 zł z biedronki to co jest w końcu lepsze ?!

Trzy Korony

@Iza, zacznijmy od tego, ze ,,Szefostwo'' jest mało inteligentnymi ludźmi liczy sie dla nich ilośc nie jakość i to zeby niewidzialne zapiekanki wyjeżdżały, każdy pracownik robi ich tam w bambuko jak chce na wszystkim no rozwiązaniem dla nich jest znaleźć tylko jeden problem i sie go pozbyć, co do darmowego jedzenia prócz starego (usunięte przez administratora) makaronu za 6,5 którego nie zjesz bez sosu bo sie nie da jedyna zaleta tego kubka ze jest wielorazowy lub nie kończący sie jak kto woli nikt innego jedzenia darmowego nie daje no pracownicy biorą sobie sami zreguly sa to dania ( miesięcznie potrafiło zejść ich z 60 ) do tego zupy :D w firmie ciagle brakowało rosołu z gęsi ( lub z kury bo na fv za mięso widniała porcja rosołowa z kury ) no nikt nie wpadł na to, ze ten rosół codziennie brał do domu jeden z pracownikow. Dodatkowym benefitem jest karta na PTK paliwowe można z niej do woli korzystać i jeść hot dogi i pic kawę na stacji obok aktualnie wymyślili sobie jakiś tam system ze tylko 1 osoba trzyma kartę i za nią odpowiada, no ale karta ma numer wystarczy zrobić jej zdjęcie przy okazji i bez karty tylko z numerem karty mozesz korzystać dalej z benefitu Chińskiej. @Iza jeżeli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem

Iza

@KOBRA Może zaszła jakaś pomyłka przy układaniu grafiku, czy próbowałeś to wyjaśnić? Czasami wystarczy porozmawiać i dać sobie trochę więcej czasu. Czy nadal pracujesz w firmie Chińska Patelnia? Czy ten pracodawca zapewnia bezpłatny posiłek swoim pracownikom? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

KOBRA

Informując szefostwo w CV o chęci pracy w dzień do 8 godzin, dostałem na dzień dobry 3 nocki pod rząd po 12 godzin (kierowca) mimo ustaleń z ,,Managerem" godzin pracy. Gdy był duży ruch, to zdarzyło się pracować 8 pierwszych godzin bez żadnej przerwy. ..Aha, no i kwestia płac... szkoda strzępić ryja. :)

Iza

@łazi Pamiętaj, że warunki umowy z pracodawcą można zawsze próbować negocjować. Pracodawca z pracownikiem jest związany tzw. stosunkiem pracy, w którym obie strony zobowiązują się względem siebie do określonych obowiązków. Warto więc zadbać o to, żeby nasza umowa była przejrzysta, a przede wszystkim dla nas zrozumiała. W przypadku okresu próbnego pracodawca powinien zaoferować Ci umowę na okres próbny. Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie Chińska Patelnia? Na rynku pracy istnieje duże zapotrzebowanie na kierowców. Co z kwestią napiwków w pracy?

łazi

Wszystko ładnie pięknie praca kierowca też spoko lecz jest mały minus kary za zerwanie umowy w przypadku kierowca 200 zł dla mnie jest to niesprawiedliwe bo jeżeli ktoś się zatrudnienia to nie musi zaraz podpisywać umowy jakiś okres próbny chyba wystarczy a nie zaraz umowa zlecenie kary i itp. A wszystko po to żeby nie zapłacić i co dobrze robicie?

Siema wczoraj zamowilam jedzonko bylo bardzo smaczne szybko dostarczone na czas wkoncu bo szalony kierowca taki z kolczykiem na czs mi przywiozl pozdr go ania fordon

Zostaw merytoryczną opinię o Chińska Patelnia - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Chińska Patelnia?

Zobacz opinie na temat firmy Chińska Patelnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chińska Patelnia