Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona) w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona), lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona) w Bydgoszcz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona) organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona) poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Stały pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Przykro mi bardzo, ale dodatków nie uświadczysz ani podwyżki po roku pracy.

Nowa
Kandydat

Witam czym zajmują się kobiety na produkcji? Z góry dzięki za opinie

Stały pracownik Nowy wpis
@Nowa

Kobiety nie pracują na produkcji, tylko na magazynie.

Weronika

Jak dobrze przygotować się do rozmowy o prace? Czy ktoś już był i da pare rad?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Customer Service Representative with German (m/f/d)
TELUS International Europe
(519 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kucharz kuchni włoskiej/cuoco italiano
Roberto Bussani Pizza i Gitara
(2 opinie)
logo firmy Pracownik Ochrony MWiK Bydgoszcz
Bydgoszcz
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4161 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inwentaryzacja Bydgoszcz 6 i 7.10 !!wypłata w 7 dni!!
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(437 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Remek

Czy firma funkcjonuje? Odpowiadałaby mi praca tutaj ale trudno znaleźć oferty pracy a na forum cisza jak makiem zasiał. Może ktoś napisze kilka słów?

Weronika

@Mario podsumowując polecasz pracę w Sopur? W jakim dziale jesteś zatrudniony? Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu? Z czego przede wszystkim jesteś zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Doradca Techniczno-Handlowy - to jeden z tych przypadków @podmp gdy wykształcenie nie jest wyższe wymagane, ale za to musisz mieć prawo jazdy oraz świetne postrzeganie kolorów co jest trudniejszym wymogiem do spełnienia niż wykształcenie wyższe moim zdaniem

mcmarv

Witam. Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Przedstawiciela. Czy ktoś podpowie na co można liczyć, jakie warunki, atmosfera, szansę rozwoju w firmie. Jak plany, do realizacji ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje..

Mario
@mcmarv

Spokojnie załoga i kierownictwo ok. Jak się dostaniesz będziesz Pan zadowolony :) Powodzenia

money

Pracuję jeszcze , choć nie warto za stosunki wewnętrze panujące w firmie. Bardzo nie polecam. Dyrektorzy oby się wszystkim tacy trafiali , zarobki zawsze chce się więcej ,ale OK. Jedyna mankament tej firmy to płeć piękna z wszechwiedzącego działu labolatoryjnego :)Szukasz roboty polecam , nie w każdym dziale. Opinie o spółka SOPUR

były

Nie można zebrać w jedną ocenę charakterystyki pracy w Sopurze. Śmiało można polecić pracę w magazynie czy na produkcji (za w miarę przyzwoite pieniądze). Praca w charakterze doradcy wymaga więcej cierpliwości i zaangażowania, bo szybko może okazać się, że zostaniesz zastąpiony następnym. Praca na tym stanowisku gwarantuje średnie zarobki (około 3,5 tys). Zdecydowanie odradzam pracę w dziale laboratoryjnym (przynajmniej do czasu panowania obecnych przełożonych). Nic poza stresem tam nikogo nie czeka, trzeba także uważać na każdym kroku co się robi i kto się temu przygląda. Zarobki przyzwoite (w miarę upływu lat:)). Myślę, że jednak nie warto.

Słowa kojarzące się z Sopur (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .zerowa Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 zl Najbardziej podobało mi się w Sopur: Najbardziej nie podobało mi się w Sopur:brak mozliwosci rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona) - Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona)
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wojska Polskiego 65
    85-825 Bydgoszcz
  • REGON: 90410452 KRS: 0000230433

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopur-Hurt Sp. z o.o. (wykreslona)