Sopur

Bydgoszcz

Opinie o Sopur

Remek

Czy firma funkcjonuje? Odpowiadałaby mi praca tutaj ale trudno znaleźć oferty pracy a na forum cisza jak makiem zasiał. Może ktoś napisze kilka słów?

Weronika

@Mario podsumowując polecasz pracę w Sopur? W jakim dziale jesteś zatrudniony? Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu? Z czego przede wszystkim jesteś zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Doradca Techniczno-Handlowy - to jeden z tych przypadków @podmp gdy wykształcenie nie jest wyższe wymagane, ale za to musisz mieć prawo jazdy oraz świetne postrzeganie kolorów co jest trudniejszym wymogiem do spełnienia niż wykształcenie wyższe moim zdaniem

mcmarv

Witam. Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Przedstawiciela. Czy ktoś podpowie na co można liczyć, jakie warunki, atmosfera, szansę rozwoju w firmie. Jak plany, do realizacji ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje..

Mario
@mcmarv 19.04.2016 19:43

Spokojnie załoga i kierownictwo ok. Jak się dostaniesz będziesz Pan zadowolony :) Powodzenia

money

Pracuję jeszcze , choć nie warto za stosunki wewnętrze panujące w firmie. Bardzo nie polecam. Dyrektorzy oby się wszystkim tacy trafiali , zarobki zawsze chce się więcej ,ale OK. Jedyna mankament tej firmy to płeć piękna z wszechwiedzącego działu labolatoryjnego :)Szukasz roboty polecam , nie w każdym dziale. Opinie o spółka SOPUR

były

Nie można zebrać w jedną ocenę charakterystyki pracy w Sopurze. Śmiało można polecić pracę w magazynie czy na produkcji (za w miarę przyzwoite pieniądze). Praca w charakterze doradcy wymaga więcej cierpliwości i zaangażowania, bo szybko może okazać się, że zostaniesz zastąpiony następnym. Praca na tym stanowisku gwarantuje średnie zarobki (około 3,5 tys). Zdecydowanie odradzam pracę w dziale laboratoryjnym (przynajmniej do czasu panowania obecnych przełożonych). Nic poza stresem tam nikogo nie czeka, trzeba także uważać na każdym kroku co się robi i kto się temu przygląda. Zarobki przyzwoite (w miarę upływu lat:)). Myślę, że jednak nie warto.

Słowa kojarzące się z Sopur (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .zerowa Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 zl Najbardziej podobało mi się w Sopur: Najbardziej nie podobało mi się w Sopur:brak mozliwosci rozwoju

Zostaw opinię o Sopur - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopur