Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

ROCKIEM 5

Heh,w Brzesku pH sprzedaje po 60zl zgrzewke ciekawe skąd oni tyle tego biorą,kupuje ich 6 msc.taki młody a taki Chytry.

M.T

Dawno mnie nie było,ale widzę,ze nic sie nie zmienia w (usunięte przez administratora) z wyscigowej! Dwa światy-Biuro desantowcy z roznych miasteczek specjalisci od lansu i robienia dobrego wrażenia bez pojęcia o robieniu biznesu i ci ze sprzedazy raz red bull raz trygon raz red bull, tudziez regiony-biedni otumanieni wizja wielkiego byka,ktory ma ich w byczej (usunięte przez administratora) bo są dla menagerow leszczami od brudnej roboty i słuchania wywodów i dasow korporacyjnych wjadaczy,którzy przy wódce pokazują jakim są bydlem nieokrzesanym.wzdryga mną,ze byłem tam zatrudniony...

DERW

Witam, może ktoś się orientuje w temacie zarobków gastronomia? byłem na pierwszym etapie, czekam na odpowiedź czy przechodzę dalej ten test kompetencji to jeszcze proces rekrutacji czy formalność? pozdrawiam DERW

Sciety
@DERW

A co cię to interesuje-podpuszczaczu...

@DERW

Witam, chciałem się dowiedzieć ile można zarobić na stanowisku rks? Auto to passat, a co więcej??

?

jak zwolnienia to rozumiem firma tonie??a jak potraktowali zwalnianych ktoś napisze?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
kpb

co kto wie o zmianach?

sajonara

no i stało się , szybkie wezwanie na spotkanie i ponad 20 osób na bruk tak sobie znienacka , to jest tzw praca w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu [usunięte przez moderatora]

kuba

Jaka czystka po prostu kolejna restrukturyzacja

???

Ej ludziki, prawda to ,że dzisiaj była "czystka" w Red Bullu???????

mstw

Kojarzycie może jak zakończyła się listopadowa rekrutacja na LKAM-a na Śląsku ?

Jonson

Ludzie co tam się dzieje że takie dziwne wpisy tutaj się pojawiły????

E.T.

Dlaczego Warszawa nie widzi a przede wszystkim pozwala aby[usunięte przez moderatora] uprawiał sobie prywatę ??? Zauważcie jaka jest rotacja w tym regionie... [usunięte przez moderatora]

Sting

Kurcze ,jak widze te wpisy na temat pracy w Red Bullu to strasznie trąci jakąś frustracją "małych" ludków, którym sie wydaje ,że praca w korporacji jest miła ,łatwa i przyjemna,popracujcie w innych firmach korporacyjnych i potem takie osądy wpiszcie.

praca w regionie śląsko-krakowskim

kurde baton - 2013-03-14 21:30:44 Moi drodzy,czy faktycznie jest tak źle w firmie red bull,a w szczególności w regionie 7000 (śląsko-krakowskim) bo jeśli tak, to najwidoczniej to co tutaj piszą pokrywa się z tym co tam się dzieje.... także ja Wam Panowie i Panie życze powodzenia w szukaniu nowej pracy:)oby jak najszybciej uciec z tego obozu pracy i znaleźć coś NORMALNEGO tam gdzie inni Was docenią i zauważą Wasz potencjał...pozdrawiam red bullowcówSama firma Red Bull jest super, zarządzający nią ludzie w stolicy super. Natomiast pracy w regionie śląsko-krakowskim NIE POLECAM. A dlaczego ? Po pierwsze: brak ducha zespołu [usunięte przez moderatora]. Po drugie : szef regionu [usunięte przez moderatora]

kurde baton

hugo baton

To jak w takim razie pracuje się w regionie 7000? atmosfera, kiero? jak to faktycznie wygląda?[usunięte przez moderatora]sam jestem ciekaw jak to wszystko wygląda w tej "super" firmie red bull?

gracz

koledzy rb czy w rejonie śląskim jest jakiś kierownik ds. kluczowych klientów lokalnych?

kamdydat

a gdzie obecnie trwaja rekrutacje na jakie rejony i na jakich warunkach ?

kandydat

Witam, Na stanowisko spec. ds. rozwoju rynku 2 etap to powtórka pierwszego. Klasyczna rozmowa. 3 etap to test osobowościowy wypełniany w domu

pilnie

a w przypadku spec ds rozwoju rynku ? tez cos podobnego ?

idraulico

[usunięte przez moderatora] Scena na temat działań marketingowych w jednym z klubów + scenka z szefem lokalu. Dostajesz treść zadania, czyli np co masz osiągnąć, jakieś masz narzędzia do wykorzystania itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull