Opinie o Sundose Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sundose Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sundose Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sundose Sp. z o.o. w Lublin

Irek Nowy wpis

Dziwne tłumaczenie ze firma ma długi ale ludzie mimo to w niej robią bo nie maja lepszej perspektywy. To samo w sobie nie jest już wystarczająco zła sytuacja żeby poszukać czegoś mimo wszystko lepszego? Watpie żeby jakoś tragicznie było

Jurek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Firma jest zadłużona i będzie zadłużona wszyscy się łudzą że z tego wyjdzie. Dlaczego pracują? Bo nie mają lepszej perspektywy. Ale to się zmieni

Ryszard Nowy wpis

Pociągnie ktoś temat tamtych zadłużeń? Zmartwiło mnie to trochę ale chyba od razu nie musi to powadzić do upadku firmy bez przesady. Czemu jeszcze pracujecie jeśli z kasa może być źle?

Choć brak ofert pracy, to na swoim profilu wymieniają, że można współpracować w oparciu o umowę o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie oraz kontrakt B2B. Na jaki więc czas zawiera się tu pierwszą umowę o pracę i skoro firma podkreśla, jak ważny jest dla niej feedback, to z jakim wyprzedzeniem znałbym jej decyzje, co do woli przedłużenia współpracy?

Były pracownik Nowy wpis

Firma jest zadłużona. Pracuje tam na produkcji 6 osób o umowę o pracę i 3 studentki na zlecenie. Kierownik od siedmiu boleści, który nic nie potrafi, a całą robotę odwalają za niego brygadzistki. Sorry jednak potrafi coś pan kierownik, a mianowicie włazić w (usunięte przez administratora) prezesowi, który jest manipulantem i stosuje (usunięte przez administratora) w stosunku do garstki pracowników, która mu została. Jest mega toksyczną osobą, a długie włosy rozumu mu nie dodały (anegdota do jego filmiku). Kierownik przychodzi, kiedy mu się podoba sam narzeka na pracę podobno od 2lat wozi wypowiedzenie w schowku w samochodzie i zbiera doświadczenie do swojej firmy. (usunięte przez administratora) Bierze się tylko za robotę jak wie, że ma przyjść prezes.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sundose Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Dżoana

(usunięte przez administratora) Nie jestem w stanie i oczywiście wcale nie chcę wypowiadać się za innych ale z mojej perspektywy, czytając poniższe wypowiedzi to wygląda to tak jakbyśmy pracowali w dwóch zupełnie różnych miejscach. Nigdy nie spotkałam się z (usunięte przez administratora) (?!) wręcz cały czas mam poczucie pełnego wsparcia, wyrozumiałości i życzliwości - zarówno ze strony mojego zespołu jak i innych osób w firmie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dużą elastycznością wobec pracownika, zaufaniem i szczerym feedbackiem, transparentnością - w żadnej innej firmie nie czułam takiego komfortu psychicznego jak w sundose. Tak, brzmi to trochę cukierkowo - jednak specjalnie podpisuję się z "imienia" ponieważ wszyscy doskonale wiedzą, że zawsze mówię to co myślę i nie będę się ukrywać pod anonimowymi pseudonimami. :) Kwestia rozwoju? Rozwinęłam tutaj wiele umiejętności, zdobyłam wiele bardzo cennych doświadczeń tylko wszystko zależy od perspektywy, z której na to wszystko patrzymy. Oczywiście firma miewa trudniejsze okresy, było podjętych kilka mniej przyjemnych decyzji i w pełni rozumiem chęć wyrzucenia z siebie złości - ja najzwyczajniej będę jednym z tych ludzi, którzy jednak mają pozytywne doświadczenia z pracy w tym miejscu i dorzucę od siebie szczery komentarz - po prostu lubię tu pracować i nie spotkały mnie nigdy żadne nieprzyjemności. :) Wierzę, że jeszcze wszystko się uda i cała firma odniesie jeszcze większy sukces - tego z całego serducha życzę founderom i wszystkim pracownikom. :)

Xoxo
@Dżoana

Może nie spotkałaś się z (usunięte przez administratora) bo nie pracowałaś na produkcji?

@Xoxo

W takim razie jak określisz warunki zatrudnienia panujące na produkcji? Ile zarabiacie na h? Czy pensja jest adekwatna do obowiązków? Jakieś premie? Umowa o pracę? Jak to wygląda?

yolo
@Monika

Z tego co wiem od nowego roku wszyscy mają umowy o pracę na czas nieokreślony

Carter

Dobry pomysł na firmę i na tym koniec. Zarządzana przez dwóch bananów o wybujałym ego i nierealistycznych dążeniach, nie ma już szans wygrzebania się z impasu. Super pomysł na nowy branding, ale brak spójnej kontynuacji konceptu. Słabo to wyglada. Produkt miał szansę na powodzenie, ale firma to nie tylko produkt, ale też ludzie: szacunek do ich pracy, poświęcanego czasu, docenienie, jasne zasady. Tego zabrakło. Tyle pracy nad spójnym wizerunkiem, odświeżeniem identyfikacji, wcześniej: rozpoznawalnoscią. Miało być tak pieknie, a wyszło po prostu biedapolsko. Pomarańczki to kolor kamizelki ratunkowej, ale na nią już zdecydowanie za późno. Miłego tonięcia w imieniu byłej załogi.

@Carter

Z tego co widzę, firma jest dalej aktywna w sieci więc jakoś sobie radzą. Możesz powiedzieć coś więcej w temacie zatrudnienia? Widzę, że masz sporą wiedzę. Jakie stawki oferują dla początkujących? Jakie kwalifikacje trzeba mieć żeby zostać zatrudnionym? Dzięki ;)

miw

Dawno już doszłam do wniosku, że moja wiedza się marnuje w fabryce produktu, którego nikt nie kupuje. Tam też już nikt nie pracuje, więc nawet nie ma z kim pogadać.

bebe
@miw

jak to nikt nie pracuje? zabrali sie juz? :)

Messi

Czy ktoś jeszcze pracuje w tej (usunięte przez administratora) firmie? LOL

Hmm

@xyz Turystyczna to w sumie chyba jak się już uda przejść to lekkie przeszkolenie to nawet spoko się pracuje..?

nick
@Hmm

Dopiero dziewczyna napisała jaka panuje atmosfera a ty pytasz czy jest lepiej po przeszkoleniu ... Nie jest lepiej, jak przychodzi nowy pracownik to z wielką łaską ktoś mu wytłumaczy co i jak, juz nie wspominając o tym, że traktuje się go jakby wszystkim przeszkadzał. A najbardziej chyba wspomnianej osobie. Ale tak jest jak ktoś nie lubi siebie i ma za duzo kompleksow.

@nick

A normalnie przyjmują tu bez doświadczenia czy preferują jednak osoby z nim?

m

Praca w Sundose to najgorszy okres w moim życiu. Brak rozumienia od strony Pana Prezesa jest rażący. Faworyzuje on ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia co robią ani jakiejkolwiek dyscypliny. Wszystkie niepowodzenia w firmie zwala na pracowników. Kiedyś będąc w biurze słyszałam jak wyraża się w grubiański sposób o pracownikach i traktuje jak tanią siłę roboczą. Zresztą zostawanie po godzinach w pracy, aby dopiąć projekt i nie usłyszeć nawet dziękuję mówi samo za siebie. Do pracowników, którzy jeszcze tam pracują uciekajcie póki tylko możecie bo ta łajba trafiła na (usunięte przez administratora)

Inhouse

Zgadzam się w 100% z negatywnymi komentarzami. Przestrzegam przed tą firmą, szczególnie pracą w marketingu. Toks się wylewa. Dramat

End
@Inhouse

Ty chyba dalej nie znalazłaś pracy, skoro wciąż siedzisz na gowork? Ja pracowałam w tej firmie i mimo, że nie pracuje już to bardzo ją polecam. Super podejście do pracownika

Tuja97
@Inhouse

Niestety to wszystko prawda

po
@End

to jak ktoś ma czas napisać komentarz tzn ze nie pracuje? Nie bądź śmieszna. Jest coś takiego jak czas poza pracą.

Edyta

Kiepska atmosfera jest główna przyczyną odejść pracowników czy jest coś jeszcze?

Dx
@Edyta

Są inne powody, ale zazwyczaj to ludzie skutecznie zniechęcają do pracy. Idź popracuj to sama stwierdzisz, że nie warto. Chyba, że już tam pracujesz.

Jak długo trwa proces awansu w Sundose Sp. z o.o.?

Haha

Przepraszam czego? Awansu? Dobre sobie. :)

Bez przesady
@Haha

Nie zgodzę się. Struktura firmy jest płaska, i owszem, nie ma drabinki awansów, jednak to nie znaczy, że ich brak. To na pewno nie jest miejsce dla osoby, która rozwój widzi w zmianie nazwie stanowiska (te zdarzają się sporadycznie). Jednak jeśli jest ambitna i chcę zdobywać wiedzę i to w różnych obszarach, to uważam, że to dobre miejsce na rozwój.

@Bez przesady

A przedstawisz jak ta struktura wygląda, że tak płaska jest? I jeśli chodzi o awans to na taki finansowy można liczyć, prawda? ;)

Pusty

Zdarzyło mi się pracować w Sundose. Tak toksycznej atmosfery, podlizywania się i donoszenia nie udało mi się doświadczyć w żadnej firmie. Zero wsparcia, faworyzowanie, wymóg siedzenia po godzinach. Najlepiej być pupilkiem i uczestniczyć w wyścigu szczurów. Czas w Sundose określam jako bardzo obciążający psychicznie, pełny niedocenienia i zwalniania za nic. Ostatnio dochodzą mnie słuchy, że firma to Tytanik, i nie powiem, nawet mnie to cieszy. Niestety nie da się tak dłużej, w firmie, gdzie wszystko sprowadza się do korzystania z wiadomego podręcznika, pozornej szczerości, która w zasadzie jest (usunięte przez administratora)i braku poszanowania dla osoby, która stawia na life-work balance.

Mechaniczna pomarańcza

Patrzcie tych! Popsuli fajną firmę. Nie ma już nic i nie będzie niczego (i nikogo). Zwijamy żagle, a już witaliśmy się z gąską. Nawet influenserzy już nie piją nektaru bogów

@Mechaniczna pomarańcza

Sugerujesz jakieś odejścia czy co tam się dzieje? Bo, że negatywy się pojawiały to fakt no ale chyba bez przesady żeby mieli się zwijać?

Lel
@Iwona

Nie odpowiem ci bo pewnie jesteś po jednych pieniądzach z konkurencji skoro tak niuchasz

Kamil

Sundose to świetna firma, wiele się nauczyłem, zdobyłem doświadczenie praktyczne od founderów, którzy mają jasno określone cele. Musicie być wystarczajaco dobrzy, żeby tu pracować. Nie zatrudniają byle kogo. Atmosfera bardzo dobra, wsparcie własnych pomysłów oraz słowa pochwały. Dobry i spójny team. Świetny marketing. Z jedną rzeczą tylko się nie zgadzam ale to w kolejnej wiadomosci

WTF
@Kamil

Uważasz, że wszystkie osoby, które zostały zwolnione w tym samym momencie (czyli praktycznie połowa pracowników) nie były wystarczająco dobre do dalszej pracy w tej firmie? Ciekawa opinia bardzo… :)

@WTF

uważam że nie zatrudniają osób które nie są tego warte (tzn nie wystarczająco pracowite) a ciebie pewnie zwolnili skoro siedzisz na gowork ciągle

ooooo

jak stwierdzają ze osoba nie jest wystarczajaco pracowita? po wygladzie? tak sie sklada ze zwalniaja wiele osob, nawet dobrych pracownikow ktorzy pracowali dlugo, zamiast przyjrzec sie tym co olewaja robote lub wciaz stosują mobbing.

Butt
@ooooo

Bo tak

@ooooo

A to oni wyników ludzi tutaj nie badają przypadkiem?

nbv

tak, termometrem

@nbv

Heh i jak często pozytywny wychodzi? ;) A tak na poważnie to w takim razie nie weryfikują w żaden sposób tego jak kto pracuje?

Anprim

Dajcie spokój. Ta firma i jej produkt to totalna ściema i bujda. Suplement dobry na wszystko, podobno opracowany naukowo - tylko że rynek suplementów nie jest obłożony żadnymi regulacjami i jako suplement równie dobrze można sprzedawać zmielony piasek. Kolejna firma która robi wodę z mózgu klientom. Właściciel to (usunięte przez administratora) który myśli, że zjadł wszystkie rozumy. jakakolwiek praca tutaj to strata czasu.

Elżbieta
@Anprim

ale masz jakieś dowody na to, że te suplementy faktycznie są zmielonym piaskiem? pracowałeś tam i znasz receptury? Napisz proszę coś więcej, każda informacja się przyda i dla klienta i dla pracownika.

Aksa
@Anprim

Co się robi na produkcji i jak praca wygląda?

@Aksa

Produkuje? ;p A tak ogólnie to serio chcesz wiedzieć? Bo ta opinia nie jest zbyt ciekawa, to może i praca tutaj również?

Aksa
@Iwona

Tak serio chce wiedzieć, jak wygląda praca?

XYZ
@Anprim

Jeden z ciągnących ten stard- up to napompowany banan, nieprzyjmujący pomysłów innych jak swoje. Zatrudnia poważnych ludzi, a niepoważnie ich traktuje. Bardzo duża rotacja.

@Aksa

I co w sumie dowiedziałaś się już może z innego źródła? Bo widzę, że tu coś temat ucichł. :(

Magda

Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie rozwój, nie boją się wyzwań i lubią kreatywną pracę. Fajna atmosfera, super zespół (na który zawsze można liczyć) oraz founderzy, od których można się wiele nauczyć. Na plus także możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy oraz administracja projektami uproszczona do minimum.

Sunoverdose
@Magda

Cenią sobie rozwój? W jaki sposób? Przez brak konkretnych planów na przyszłość firmy czy przez likwidację połowy stanowisk w firmie z dnia na dzień? :) To jest ta super atmosfera gdzie każdego dnia zastanawiasz się czy firmę będzie stać na utrzymanie Twojego stanowiska? A może fakt, że Twój super zespół może przestać istnieć w przeciągu kilku godzin też się składa na tę super atmosferę? Od founderów można nauczyć się jedynie tego, że oni NIE uczą się na własnych błędach - wielokrotnie próbowali wmówić pracownikom, że najważniejsze jest niepopełnianie tych samych błędów... Problem w tym, że sami zdają się nie stosować do tego założenia, próbują wprowadzać milion nowych projektów nie zwracając uwagi na faktyczne zasoby pod postacią pracowników, czasu i $$ w firmie. :) Faktycznie plusem jest możliwość pracy zdalnej oraz w miarę elastyczne godziny. + Jeśli szukasz niestabilnej pracy, gdzie z dnia na dzień możesz dostać wypowiedzenie "bo tak", pomimo ogromnego zaangażowania w rozwój firmy - to jak najbardziej będzie to miejsce dla Ciebie! :)

Magda

Potentat rynkowy

Firma chce mieć najlepiej wykwalifikowaną kadrę na rynku, ale nic od siebie nie chce dać, żeby tak było. Masz dokształcać się poza godzinami swojej pracy, za swoje pieniądze, a jeśli już załatwisz coś samemu to musisz wziąć dzień wolny ze swoich zasobów (serio!) Bardzo nieprzyjazna polityka w dobie inwestowania w pracownika, dodatkowych szkoleń, zachęcania do rozwoju przez dawanie do niego realnych szans i narzędzi. Mi zmiana wyszła na dobre, warto zobaczyć jako to jest w innych firmach, które nie mówią tak górnolotnie o rozwoju, ale go wspomagają. Piona.

@Potentat rynkowy

Cześć! Rzeczywiście zależy nam na tym, by nasza załoga składała się z najlepiej wykwalifikowanych ekspertów i specjalistów pełnych motywacji i pasji. To właśnie dzięki zespołowi start-up może się prężnie rozwijać :) Choć obecnie nie mamy do dyspozycji rozwiązań związanych ze szkoleniami, jesteśmy otwarci na rozmowę, gdy pojawi się szkolenie, które zainteresuje pracownika lub jest potrzebne w jego pracy. Wystarczy jedynie porozmawiać z przełożonym o tym, które szkolenie Cię interesuje, by zostały przedstawione możliwości wsparcia.

@Potentat rynkowy

Hej a znalazłaś jakąs normalna firmę?

Potentat Rynkowy
@Asia

Jasne, że tak - znalezienie takiej firmy nie jest to wyczynem w 2022 roku. Firmę, która stawia rozwój i dobre samopoczucie pracownika na pierwszym miejscu, a to z kolei owocuje tym, ze ludzie od siebie dużo dają. Polecam

@Asia

Będziesz tu może aplikować?

@Potentat Rynkowy

Podasz jakieś namiary? Szukam pracy, i powiem, że jest różnie z tym poszanowaniem człowieka

@Potentat Rynkowy

Może chociaż napiszesz na jakiej ulicy znalazłaś ta nowa pracę?

@Asia

Ciekawe czemu nie odpisuje. Ty jesteś zainteresowana pracą tutaj czy o czymś innym jednak myślisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Sundose Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Sundose Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sundose Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sundose Sp. z o.o.?

Sundose Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Związkowa 26
    20-148 Lublin