Opinie o Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2 129 57 5 1
Roburr Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Ja nie mam złych doświadczeń. Same pozytywne.

RODO Nowy wpis

ZATRUDNIJCIE INFORMATYKÓW KTÓRZY SĄ KOMPETENTNI. W TYM KRAJU JUŻ NIEMA OBOWIĄZKU PRACY. TAK WIĘC NIE MUSZĄ PRACOWAĆ!!!!!!

JACEK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Nazwa działu: Finanse
 Problem

(usunięte przez administratora) NIE POTRAFIĄ ZAKSIĘGOWAC OPŁAT ZA PRODUKTY PRZELEWAJA KASĘ NA INNE KONTA. KAŻĄ SOBIE PŁACIĆ PO KILKA RAZY ZA TEN SAM PRODUKT JEST PRODUKT.(usunięte przez administratora)

Janusz

W kwietniu b.r. otrzymałem e-maila z tej firmy z ofertą darmowego otrzymania darmowej próbki omega 3. Podałem swoje dane i otrzymałem na próbę za darmo jak zaznaczono 60 szt. kapsułek OMEGA-3-6-7-9. Zdziwiłem się gdy w dniu 04 października b.r. otrzymałem wezwanie do zapłaty nr 1 na kwotę 9,95 zł jak podano tytułem 2727198. Zaznaczam, że wcześniej nie otrzymałem żadnej faktury sprzedaży. Dostawa próbki miała być darmowa. Nie chcąc się dręczyć z mataczną firmą kwotę 9,95 zł uiściłem w dniu dzisiejszym. Zdziwiłem się niezmiernie, gdy otworzyłem swoją skrzynkę pocztową i zobaczyłem e-maila z oferta wypróbowania omega 3 za darmo! (usunięte przez administratora) Janusz Grabowski

Barbara
@Janusz

Zgadzam się z Panem,dla mnie ta firma jest nierzetelna. W ubiegłym roku na przełomie wiosny i lata otrzymałam z firmy Natural kapsułki Omega 3 ODESŁAŁAM, ponieważ stwierdziłam że sa zbyt drogie (99 zł). (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
@Janusz

To dziwne, że nigdzie nie podali informacji o tym, że część próbek jest płatna. Nawet małym drukiem. A jak oceniasz produkty Natural?

jpajda Nowy wpis

Próbki są darmowe,ale za przesyłkę należy uiścić opłatę,nic dziwnego jak dla mnie.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
rkaluzny
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem lekko ponad rok i nie miałem powodu do narzekań. Wiadomo jak to w każdej firmie znajdzie się plusy i minusy ale ogólnie było okej :)

True
@rkaluzny

Czasy się zmieniły odkąd zmieniła się kadra, taka prawda. Teraz to rączka rączkę...

@rkaluzny

Skoro nie narzekasz na tę firmę i podchodzisz w sposób racjonalny do jej oceny, dostrzegając plusy jak i minusy to możesz je tutaj proszę wymienić? Wymień proszę i plusy i minusy Instytutu Technologii Szkoleniowej.

XyZ
@Emilia

Jaki instytut??? Chyba wpis nie dotyczy tego wątku...

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Ewelina

Dlaczego tak piszecie o firmie? Na jakiej podstawie tak ją oceniacie?

Tak7Nie2
@Ewelina

Byłaś, a może wciąż jesteś obecnym pracownikiem firmy? Zechcesz nam to powiedzieć? W wątku jest sporo pozytywnych i negatywnych opinii na temat tej firmy. Czy opiszesz swoje wrażenia związane z tym pracodawcą? Firma działa w branży farmaceutycznej - czy w związku z tym pracownicy muszą mieć wykształcenie w tym kierunku? Może pracodawca prowadzi szkolenia dla osób bez doświadczenia?

Tak3Nie
123plm
@Ewelina

Z życia wzięte. Od listopada 2018 zaszły spore zmiany, największe w księgowości. Stanowiska obejmuje się teraz po znajomości a rzetelni pracownicy nie mają nic do powiedzenia. Prawie jak na Wiejskiej :)

@123plm

Możesz napisać coś więcej na temat zmian jakie nastąpiły w firmie Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Jak aktualnie wygląda tam sytuacja?

Nazwa działu: Marketing

Tomasz

Otrzymałeś prezent roczny od firmy Natural Pharmaceuticals w postaci noży kuchennych? Nie napisałeś, czy wypowiadasz się z poziomu klienta, czy może pracownika tej firmy. Daj znać, proszę, abym mógł lepiej zrozumieć Twój wpis.

Andrzej

@xx Może komuś nie po drodze z praca więc tak to widzi? Spoko firma dlatego trudno zrozumieć

Tak2Nie1
xx

Lipa i dno. Nowa kadra - kolesiostwo, nepotyzm i prywata

Tak9Nie2
Adam

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, więc nie dziwią tak dobre opinie.

Agnieszka

@ludeczka, widzę, że jesteś dość dobrze zorientowana w sprawach firmy. Pracujesz lub pracowałaś w Natural Pharmaceuticals? @lolitka, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w tym miejscu? Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie ta opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Natural Pharmaceuticals. @kleofas, powiedz proszę coś więcej. Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Feliks

Niektórzy odradzają pracę w firmie gdyż boją się konkurencji nowych pracowników?

ludeczka
@Feliks

niewykluczone, bo nie jest łatwo się tam dostac wcale, maja duzo zgloszen na pewno, bo firma sie rozwija

lolitka

Nie warto !!!!. Trzymajcie z dala od nich.

kleofas
@lolitka

to Twoja opinia, ja mam inną, bardzo spoko doświadczenia z firmą Natural i moge ja polecic

Latina

Bardzo dobre miejsce na pierwszą pracę. Nie trzeba mieć wielkiego doświadczenia, wszystkiego uczą na szkoleniach. Pracowałam pół roku, a później jeszcze w dwóch firmach w tej branży, ale tu było najlepiej. Ze szczegółów to bardzo dobre szkolenia, jasny układ co do premii itp. i atmodfera - któa kiedy ja tam pracowałam, a było to jakiś rok temu była bardzo fajna.

Tak1Nie1
ZdrówJakRybaBezSupliZNaturala
@Latina

"jasny układ co do premii" - zgadzam się, brak premi oznacza jasny układ. "wszystkiego uczą na szkoleniach" - jak sam je sobie wynajdziesz i uproszisz by ci je opłacono, tak - wtedy możesz się czegoś nauczyć. "Atmosfera była dobra, ale to było rok temu" - masz rację Latina, od tej pory wieeeeeeeeeleeeeee się zmieniło.

Tak2Nie1

Kasia

Pracowałam tutaj przez wiele dobrych miesięcy i świetnie się tutaj czułam. Była to w sumie moja pierwsza praca i wiele się podczas niej nauczyłam. Jak najbardziej polecam to miejsce pracy.

Agnieszka

@mnisi, a co uważasz za największy plus pracy w Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? @Zdzichu, przecież niespodzianki zawsze są mile widziane, prawda? :) Czy możesz powiedzieć coś jeszcze na temat pracy w tym miejscu? @macior, jak długo pracujesz w tej firmie?

mnisi
@Agnieszka

tak, tak, normalne warunki zatrudnienia, rozne benefity, od fajnych imprez, przez jakies swiateczne, dostep do suplementow dobrych, ogolnie taka sympatyczna atmosfera tez, no i mozliwosc poprawy zarobkow. takze na plus

mnisi

atmosfera na plus, zarobki calkiem spoko, choc wiadomo zawsze mogloby byc lepiej, ale jest niezle

Zdzichu

Rewelacyjny pracodawca! W Tłusty Czwartek zafundował pracownikom pączki :) O takim beneficie nie było mowy w ofercie pracy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Polecam

Tak1Nie4

macior

Warto rozważyć pracę tutaj, są dobre warunki pracy i coraz ciekawsze projekty. Bo to już nie jest zwykła firma od supli, to jest naprawde dobra instytucja takze dla pracownikow.

Zaciekawiony
@macior

A co ma wspólnego branża i niezwykłość - z sytuacją pracowników? Supli czyli czym dokładnie firma się zajmuje - zaopatrzeniem siłowni?

pirat

Pracowałem w tej firmie 12 lat i moge powiedziec ze ta firma to istny raj na ziemi! Głupi byłem strasznie bo postanowiłem ostatecznie zmienić otoczenie i trafilem duzo gorzej. Pod każdym względem moj nowy pracodawca jest gorszy od NP. Będę chcial wrocic do Natural Pharmaceuticals ale to nie takie łatwe, poniewaz firma rzadko ogłasza rekrutacje... Po prostu nikt sie stamtąd nie zwalnia bo kazdy bardziej ode mnie docenia to miejsce!

AnulowalZamowienie
@pirat

12 lat mowisz?? a w jakim kraju konkretnie ? zgodnie z krs firma w PL jest zarejestrowana od 2009 - także matematycznie jest to pewna nieprawidłowość. Plus z tego co się mówi nigdy nikt z takim doświadczeniem z NP nie odchodził - kolejna wątpliwość. Trzymajmy się faktów. Rekrutacje w firmie prowadzone są często. W każdym dziale - szczególnie w okresie ostatnich 6 miesięcy.

Tak6Nie
kaszalot
@AnulowalZamowienie

chyba jesteś nieobiektywny. sam pracowałem tu cztery miesiące i było fajnie, sporo się nauczyłem, a to, że rekrutują czesto to tylko dobrze. jest praca na rynku!

AnulowanoZamowienie
@kaszalot

To chyba dawno byłeś. W ostatnich latach nikt tu nie zaliczył tylko 4 miesięcy. Plus pominąleś najistotniejszy fakt jakim cudem w firmie z 9 letnią historią ktoś dorabia się 12 lat doświadczenia.

tekla_skarbek

wlasnie konczy mi sie okres probny, przedluzony, takze zlego slowa nie powiem, miejsce bardzo dobre do pracy :)

AnulowanoZamowienie
@tekla_skarbek

Przedłużyli ale chyba na 3 miesiące co? Bo nie wiedzą co dalej z firmą. RODO się zbliża a tam nadal króluje stary direct marketing.

Kuba

Chciałbym tu pracować i własnie słyszałem, że Natural Pharmaceuticals ma opinię dobrego pracodawcy. Jak czytam z forum ten sam wniosek nasuwa się.

stern
@Kuba

tak jest, potwierdzam, pracuje od paru lat, polecam dolaczyc do nas

Surmacz

To jest dobry przykład firmy, w której zaszła dobra zmiana naprawdę. Widać, że nowi zarządzający i ludzie, co tam pracują kumają o co chodzi.

Tak2Nie

AnulowalZamowienie
@Surmacz

Zdaje się że mowisz o innej firmie. Obecnie świeża kadra zarządzajaca daleka jest od wymaganych i oczekiwanych kompetencji. Nauczyć można się tyle że manager dużo wiedzieć nie musi.

Tak11Nie

Paula91

Ja trochę narzekałam na zarobki, ale to też była kwestia braku doświadczenia po mojej stronie. Więc po roku przepracowanym jednak stwierdziłam, że jest bardzo spoko, dużo się nauczyłam.

Parzan

Pracowałem tam dłuższy czas i warto było. Nauczyłem się sporo o marketingu i sprzedaży Fajnych ludzi tam można spotkać, jest dobra kawa i to za darmo a więc jak sie chce zaczac przygode na rynku pracy to polecam.

Agnieszka

Widzę, że wypowiadają się sami klienci. Czy jest ktoś może kto tu pracuje albo pracował? Jakie są warunki pracy i możliwości rozwoju w firmie Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Takie informacje są ważne dla osób, które zastanawiają się nad pracą w firmie.

niki

Zamawiając ProstaXin miałem nadzieję że pozbędę się pampersów, miałem również nadziejże nie będę wstawał w nocy 5-6 razy w wiadomym celu. N i e s t e t y jestem oporny nie tylko na Wasz medykament i w związku ztym rezygnuję z dalszej współpracy. Pozdrawiam Andrzej Górski

Tak10Nie1
kosik
@niki

@niki, przecież jak masz jakieśzdrowotne kłopoty poważniejsze to trzeba najpierw z lekarzem skonsultować wszystko. Ja biorę to samo i działa bardzo dobrze. Więc to kwestia indywidualna może być, ogólnie działa poprawnie, trzeba sprawdzić zawsze jak sięcoś ma co jest wypisane na ulotce.

tymczok
@niki

Panie, idź pan najppierw do lekarza jak masz poważny problem zdrowotny. tego suplementy nie usuną, one wspomagają człowieka. ja biorę ten ich suplement męski własnie, ale nie mam poważnych schorzeń i to mi pomaga, mam nadzieję że dzięki temu też nigdy poważniejszych schorzen miec nie bede i tego zycze wszystkim.

stefek
@niki

przyłączam się do tych anonimowych niby tabletek zrobionych bóg wie z czego być może nie szkodzących a już na pewno niepomagających w chorobie

Barbra

Przy suplementach ważna jest też regularność stosowania, na pewno trzeba dłuższy czas sumiennie łykać, żeby one miały szansę nam coś dobrego zrobić. Ja biorę od nich Omega Marine i tak po kilku tygodniach poczułam różnicę - jestem lepiej skupiona, serce mi nie kołacze w nerwach itd. Więc myślę że z każdym takim suplementem trzeba regularności i dopiero będą efekty

Agnieszka

Myślałeś kiedyś nad tym, jaka wizja przyświeca Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Koniecznie zapoznaj się z zakładką 'O nas' przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,364165,0,0,o_nas Jakie macie opinie?

Zostaw opinię o Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.