Opinie o Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
counter
2 150 253 5 1

Popularne opinie

Ewelina

Dlaczego tak piszecie o firmie? Na jakiej podstawie tak ją oceniacie?

Tak10Nie5
Janusz

W kwietniu b.r. otrzymałem e-maila z tej firmy z ofertą darmowego otrzymania darmowej próbki omega 3. Podałem swoje dane i otrzymałem na próbę za darmo jak zaznaczono 60 szt. kapsułek OMEGA-3-6-7-9. Zdziwiłem się gdy w dniu 04 października b.r. otrzymałem wezwanie do zapłaty nr 1 na kwotę 9,95 zł jak podano tytułem 2727198. Zaznaczam, że wcześniej nie otrzymałem żadnej faktury sprzedaży. Dostawa próbki miała być darmowa. Nie chcąc się dręczyć z mataczną firmą kwotę 9,95 zł uiściłem w dniu dzisiejszym. Zdziwiłem się niezmiernie, gdy otworzyłem swoją skrzynkę pocztową i zobaczyłem e-maila z oferta wypróbowania omega 3 za darmo! (usunięte przez administratora) Janusz Grabowski

Tak7Nie1
GÓRAL

Witam, po otrzymaniu w zeszłym roku "DARMOWYCH"próbek i opłaceniu kosztów wysyłki, otrzymuję jakieś dziwne wezwania do zapłaty na kwotę powyżej 200 zł. jakaś paranoja normalnie TO JAKIEŚ NACIĄGANIE JEST I zamierzam zgłośić to do UOKIK bo już ta niby "rzetelna" fima miała w 2013 roku sprawę w UOKIK równolegle zgłoszę na Policję i pewnie do prokuratury.

Tak6Nie1
vena
Klient

Korzystam z ich suplementów od kilku meisięcy - zaczęło się od mojej mamy, a teraz cała rodzina korzysta :D jestem bardzo zadoowlona! Mma więcej energii, sypiam zdecydowanie lepiej, a przede wszystkim mam chęci do działania. Bardzo doceniam produkty tego typu, które są przede wszystkim bardzo wydajne i dopasowane do potrzeb w konkretnym kontekście :-)

Tak2Nie5

Wszystkie opinie

AnnaMaria Nowy wpis
Klient

Regularnie od roku stosuję fleximed i zupełnie inaczej funkcjonują moje stawy. Zedydowana poprawa. Jak najbardziej polecam te produkty

Rafico80 Nowy wpis
Klient

Solidna firma. Wszystko zgodnie z zamówieniem.

Madalona Nowy wpis
Klient

Suplementy warte swojej ceny. Przy zakupie zapasu na rok to się na prawdę super opłaca. Dostawa bardzo szybka.

Lolka

Po otrzymaniu darmowych próbek kwasu omega, postanowiłam kupić pełnowymiarowy produkt, który spełnił wszystkie moje wymagania. Od kiedy biorę suplementy od nich czuje się znacznie lepiej - mam więcej siły jak również moja odporność się polepszyła. Zdecydowanie polecam, jak za tę jakość.

Natural Pharmaceuticals Nowy wpis
@Lolka

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Głównym celem firmy Natural Pharmaceuticals jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych Klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że oferowane przez nas produkty i obsługa spełniła Pani oczekiwania. Pozdrawiamy

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja
Klient

Ja do ich produktów nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - biorę już od kilku miesięcy i jak na razie same plusy ;) zdecydowanie była to dobra inwestycja. Wiadomo, suplementy wysokiej jakosci pięc złotych nie kosztują...

@Ja

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Głównym celem firmy Natural Pharmaceuticals jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych Klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że oferowane przez nas produkty i obsługa spełniła Pani/Pana oczekiwania. Pozdrawiamy

zadowolony
Klient

jestem zadowolony z usług państwa firmy - od kiedy zażywam wszelkie suplementy mój stan zdrowia, a przede wszystkim odporność poprawiły się znacznie. to ogromna ulga nie chorować przez całą jesień a także zimę... dziękuje serdecznie!

@zadowolony

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Głównym celem firmy Natural Pharmaceuticals jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych Klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że oferowane przez nas produkty i obsługa spełniła Pana oczekiwania. Pozdrawiamy

boby
Klient

Skorzystałem z darmowych próbek ich suplementów, które działają na mnie po prostu rewelacyjnie. Od pewnego czasu czuje się bardzo dobrze i lekko, nie męczy mnie już wieczne przeziębienie, a moja odporność z mizernej stała się naprawdę dobra. Polecam spróbować i przekonać się na własnej skórze! :)

@boby

Daria W.
Klient

Jestem ich klientką od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Szybka obsługa, wszystko zawsze dostarczane jest na czas, a przede wszystkim zgodnie z moimi oczekiwaniami. Mają świetne promocje, więc można czasem zaoszczędzić :)

@Daria W.

miodzio57
Klient

Proszę o przesłanie nr konta bo mi zaginął za wit.d na nr507500064 lub mail.miodzio57@gmail.com dziękuję i Przepraszam

pani mama

pracowałam tam kilka miesięcy temu i współpracę tę oceniam na bardzo wysokim poziomie. najważniejsze były dla mnie elastyczne godziny, które pozwoliłyby na pogodzenie obowiązków z rodziną, a także zarobki. w tych dwóch kwestiach wszystko było na jak najlepszym poziomie. ze względu na zmianę pracy męża musieliśmy się przeprowadzić i praca przeze mnie także została zmieniona, ale ciepło wspominam ten czas :)

Anka
Klient

Korzystam z ich suplementacji już jakiś czas i muszę przyznać, że na początku byłam sceptyczna. Jednak po czasie jestem pozytywnie zaskoczona jakością i działaniem.

@Anka

gawel-pawel
Klient

przede wszystkim to to sa naprawde dobre suplementy ktore swietnie na mnie dzialja.. od kiedy je hiore przestalem chorowac i miec wieksze problemy ze zdrowiem.. warto wiec wybrac ich produkty bo to jakosc sama w sobie.

@gawel-pawel

Marlen
Klient

Musiałam uzupełnić niedobory w organiźmie po poważnej chorobie. Na ofertę trafiłam przypadkiem i skorzystałam. Przede wszystkim ogromny plus za wygodę przyjmowania i bardzo ekonomiczne opakowania.

@Marlen

janka123
Klient

korzystam z ich preparatów już od dłuższego czasu i jestem baaaaaradzo zadowolona:) przede wszystkim jakość, ekeonomiczność i przede wszystkim bardzo dobrza wchałnialność mnie do tego zachęciły:) jeśli szukacie czegoś na początek to zdecydowanie polecam!

@janka123

Basia

Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Zdecydowanie mój najlepszy pracodawca. Przede wszystkim ze względu na podejście do nas, jak do ludzi. Zdarzały się różne sytuacje, ale szefostwo wszystko rozumiało i zwyczajnie pomagało. To świetne miejsce na pierwszą pracę.

kiki
Klient

dla mnie spoko wszystko zgodnie z oczekiwaniami nigdy nie miałam problemów w związku z zamówieniamia czy innymi kwestiami, bardzo rzeczowwa firma na plus wszystko, polecam!!!

@kiki

Matylda

Współpracuje z nimi od kilku miesięcy. Na ogromny plus zaangażowanie, bardzo dobre warunki pracy, a także duża doza zrozumienia ze strony szefostwa :-) Można na spokojnie wszystko uzyskać, bez większych problemów. Dodatkowo współpracownicy są życzliwi, a wszelkie ulgi na produkty bardzo okazyjne.

Cela
Klient

Ja jestem zadowolona ze wszystkich aspektów. Zdecydowanie jest to firma która stawia na dobro swoich klientów i ich produkty są na wysokim poziomie co jest niezwykle istotne.

@Cela

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy pracodawca Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

numbia

jestem zadowolona ze wszystkich aspektów współpracy. pracowałam tam jakiś czas temu i nie mam pracodawcy nic do zarzucenia. atmosfera bardzo w porządku, wszystko było na jak najwyższym poziomie, w razie sytuacji awaryjnych mogłam skorzystać z urlopu. naprawdę miło wspominam ten czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.