Opinie o Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Kuba

Chciałbym tu pracować i własnie słyszałem, że Natural Pharmaceuticals ma opinię dobrego pracodawcy. Jak czytam z forum ten sam wniosek nasuwa się.

Surmacz

To jest dobry przykład firmy, w której zaszła dobra zmiana naprawdę. Widać, że nowi zarządzający i ludzie, co tam pracują kumają o co chodzi.

AnulowalZamowienie
@Surmacz 07.12.2017 12:07

Zdaje się że mowisz o innej firmie. Obecnie świeża kadra zarządzajaca daleka jest od wymaganych i oczekiwanych kompetencji. Nauczyć można się tyle że manager dużo wiedzieć nie musi.

Paula91

Ja trochę narzekałam na zarobki, ale to też była kwestia braku doświadczenia po mojej stronie. Więc po roku przepracowanym jednak stwierdziłam, że jest bardzo spoko, dużo się nauczyłam.

Parzan

Pracowałem tam dłuższy czas i warto było. Nauczyłem się sporo o marketingu i sprzedaży Fajnych ludzi tam można spotkać, jest dobra kawa i to za darmo a więc jak sie chce zaczac przygode na rynku pracy to polecam.

Agnieszka

Widzę, że wypowiadają się sami klienci. Czy jest ktoś może kto tu pracuje albo pracował? Jakie są warunki pracy i możliwości rozwoju w firmie Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Takie informacje są ważne dla osób, które zastanawiają się nad pracą w firmie.

Barbra

Przy suplementach ważna jest też regularność stosowania, na pewno trzeba dłuższy czas sumiennie łykać, żeby one miały szansę nam coś dobrego zrobić. Ja biorę od nich Omega Marine i tak po kilku tygodniach poczułam różnicę - jestem lepiej skupiona, serce mi nie kołacze w nerwach itd. Więc myślę że z każdym takim suplementem trzeba regularności i dopiero będą efekty

Agnieszka

Myślałeś kiedyś nad tym, jaka wizja przyświeca Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Koniecznie zapoznaj się z zakładką 'O nas' przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,364165,0,0,o_nas Jakie macie opinie?

romek

Dofinansowanie do nauki jest dość istotne @pawełek, a jak sa odpowiednie szkolenia to jeszcze lepiej, bo przecież prościej wtedy wykonywać swoje obowiązki. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie może?

Sara

Oni nie mają przedstawicieli handlowych, co za bzdury...

Ma

Wiesz @niki niczyja wina że nie działa na Ciebie coś, co pewnie wziąłeś bez konsultacji z lekarzami i tak dalej, no czasami tak się dzieje, ale dobrej drogi Ci życzę

niki

Zamawiając ProstaXin miałem nadzieję że pozbędę się pampersów, miałem również nadziejże nie będę wstawał w nocy 5-6 razy w wiadomym celu. N i e s t e t y jestem oporny nie tylko na Wasz medykament i w związku ztym rezygnuję z dalszej współpracy. Pozdrawiam Andrzej Górski

kosik
@niki 06.03.2016 09:28

@niki, przecież jak masz jakieśzdrowotne kłopoty poważniejsze to trzeba najpierw z lekarzem skonsultować wszystko. Ja biorę to samo i działa bardzo dobrze. Więc to kwestia indywidualna może być, ogólnie działa poprawnie, trzeba sprawdzić zawsze jak sięcoś ma co jest wypisane na ulotce.

tymczok
@niki 06.03.2016 09:28

Panie, idź pan najppierw do lekarza jak masz poważny problem zdrowotny. tego suplementy nie usuną, one wspomagają człowieka. ja biorę ten ich suplement męski własnie, ale nie mam poważnych schorzeń i to mi pomaga, mam nadzieję że dzięki temu też nigdy poważniejszych schorzen miec nie bede i tego zycze wszystkim.

Biuro_Rzecznika_NP

Obecnie nie powiększamy naszego zespołu, ale zachęcamy do przesłania nam swojego CV. Można to zrobić poprzez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt -> Kariera. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami przy kolejnych rekrutacjach.

Zostaw opinię o Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.