Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Bolek_88 Nowy wpis
Klient

Od jakiegoś czasu wspomagam się suplementem Dormitan. Przyczynia się on do prawidłowego snu i zauważyłem, że rzeczywiście tak jest. Bardzo długo miałem problemy ze snem, często budziłem się w nocy ale od kiedy wspomagam się tymi tabletkami coraz lepiej mi się śpi. Nie budzę się w nocy i naprawdę wstaje wyspany. Tak więc warto skorzystać, jeżeli ktoś posiada podobne problemy.

Kosteq Nowy wpis
Klient

Od miesięcy stosuję witaminy takie jak Witamina D+, Witamina K2+ czy Magnezium B6+ i uważam, że uzupełnianie diety o suplementy jest jak najbardziej ok. Nie da się chyba w jednej diecie zawrzeć wszystkich składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Z suplementów jestem bardzo zadowolony, samopoczucie się polepszyło od kiedy zacząłem je stosować tak więc chyba działają na mnie pozytywnie i mogę z czystym sumieniem polecić.

Heniu Nowy wpis
Klient

Od jakiegoś czasu zmagam się z niekorzystnym cholesterolem, udało mi się przypadkiem trafić na tą firmę i znaleźć ich suplement CholestControl. Zakupiłem zapas roczny od razu, na zdrowiu nie ma co oszczędzać, jest to suplement, który ma świetne działanie. Przede wszystkim wspomaga stabilizację poziomu cholesterolu we krwi oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca. Kapsułki przyjmuje już od dwóch miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Jeżeli nie będzie jakiś niepożądanych działań, czego raczej się nie spodziewam będę wracał po więcej.

Kuba_89 Nowy wpis
Klient

Wszystko jak najbardziej w porządku, jeżeli nie potraficie czytać regulaminów to się nauczcie. Oczywiście, za przesyłkę trzeba płacić przy pierwszej darmowej paczce, która mnie skłoniła w zasadzie do stałych zamówień. Uzupełniam regularnie witaminy, każdego dnia, zazwyczaj przed snem albo rano i czuje się bardzo dobrze. Korzystałem już chyba z prawie wszystkich i nie mam powodów do narzekań. Jestem zadowolony z produktów.

Jinen
Klient

Ostrzegam przed firmą natural pharmaceuticals. Robią niby akcje promocyjne za koszt przesyłki. Przychodzi paczka, otwierasz, są tabletki, prezenty i blankiet płatność 0 zł. Po kilku dniach przychodzi druga paczka z tym co zamawiałeś, płatność za przesyłkę. Po kilku następnych dniach przychodzi płatność za pierwszą paczkę na kilkaset złotych. Nie możesz zwrócić bo otworzyłeś i wmawiają ze ją zamawiałeś. Tak działa ta firma. Ostrzegam. To się nazywa (usunięte przez administratora) i naciąganie.

Karpaty 49
Klient

Firma Natural itd .kłamie jak z nut mówiąc ,że nie wysyła przesyłek niezamawianych, właśnie wczoraj otrzymałam taką przesyłkę. Miałam ją zatrzymać jako przesyłkę reklamową bezpłatną ale moja uczciwość mi nie pozwala na takie zachowanie , dlatego odsyłam ją na koszt odbiorcy.

Aśka90

Pracowałam w tej firmie ponad rok, zrezygnowałam sama z przyczyn rodzinnych, nie będę się na ten temat rozpisywać. Jedno mogę powiedzieć, zapamiętam ją bardzo dobrze chyba do końca życia. Takiego szefa życzę każdemu a jeszcze bardziej życzę takiego zespołu, jaki mi się trafił. Ekipa była bardzo zgrana, spotykaliśmy się nie tylko w pracy ale także po za nią. Wypłaty zawsze na czas, przy świętach można było liczyć na bonusy a dodatkowo powiem, że zawsze można było się dogadać w sprawie ewentualnego wolnego. Śmiało mogę polecić każdemu, kto zastanawia się nad rozpoczęciem współpracy :)

Kamil91
Klient

Nie mam zastrzeżeń do produktów, generalnie spróbowałem już chyba wszystkich suplementów, którymi byłem zainteresowany i jestem zadowolony. Czuję się po nich bardzo dobrze, myślę, że lepiej niż to było przedtem. Dodatkowym plusem są bardzo szybkie dostawy i ekspresowy kontakt z biurem klienta. Ode mnie wielki plus, nie mam zamiaru rezygnować z produktów.

Tomek
Klient

Przez pandemię nabrałem trochę wagi, pewnie nie ja jeden. Postanowiłem coś z tym zrobić i wziąć się porządnie za dietę i zdrowy tryb życia. ReduXin Forte jest suplementem, który bardzo mi pomaga. Redukuje uczucie głodu i wspiera metabolizm. Staram się odżywiać tak, aby głód nie występował ale pozytywem jest również to, że preparat naprawdę zmniejsza apetyt na słodycze! Kiedy schudnę to się pochwalę :) Ale suplement naprawdę godny polecenia.

Korek
Klient

Stosuję ProMan Plus od zeszłego roku bodajże, zachęciła mnie darmowa próbka i podjąłem decyzję, że spróbuje także tego suplementu. Jak się okazało był to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Cytując "Roślina która pobudza pracę hormonalną organów płciowych i pomaga zapobiec impotencji. Poprawia również oziębłość wywołaną okresem przekwitania i poprawia samopoczucie psychiczne." muszę z czystym sumieniem powiedzieć, że to całkowita prawda i te tabletki działają na mnie pozytywnie. Czekam właśnie na kolejną dostawę, którą zamówiłem wczoraj.

Zosia
Klient

Korzystam z BergenOMEGA-3 oraz Multivitaminy + już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. W wystarczający sposób uzupełniają moją dietę, mają bardzo dobry skład co można sprawdzić. Moje dzieci również od jakiegoś czasu dostają OmegaMarine JUNIOR+ i nie grymaszą co mnie dziwi ale i cieszy. Generalnie produkty jak najbardziej na plus.

Jakub
Klient

Ostatnimi czasy miałem dosyć dużo problemów ze zdrowiem. Postanowiłem rozpocząć zdrowy tryb życia i wziąć się za solidną, odpowiednią dietę. Regularnie chodzę na siłownie wspomagając się suplementami firmy natural. Witaminy służą głównie do uzupełnienia diety. Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie przyswoić wszystkich mikroelementów razem z dietą. Tu właśnie na pomoc przychodzą suplementy, które są w stanie to uzupełnić. Generalnie jestem bardzo zadowolony!

KubaM
Klient

Muszę przyznać, że produkty są naprawdę dobrej jakości. Staram się przyswajać codziennie dla uzupełnienia diety i czuję się naprawdę dobrze. Witaminy przyjmuje już od kilku lat i jestem zadowolony.

Maniek

Pracuje już ponad dwa lata w tej firmie, praca sama w sobie jest naprawdę ok, atmosfera świetna i ludzie również. Zawsze można liczyć na pomoc, nie ma takich sytuacji, że ktoś Cię zjada wzrokiem i mówi zrób to sam. Naprawdę z przyjemnością wstaję do pracy, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzało. Korzystam również z suplementów diety razem z moją dziewczyną i z tego również jesteśmy zadowoleni. Firma zdecydowanie na plus pod każdym aspektem.

Krzysztof
Klient

Od jakiegoś czasu zacząłem mieć niestety problemy z cholesterolem, niestety wiek i niewłaściwa dieta robią swoje. Zacząłem korzystać z CholestControl kilka miesięcy temu, pozwala mi zachować stabilny cholesterol, oczywiście zmieniłem dietę ale po suplementach czuje się zdecydowanie lepiej i nie mam zamiaru z nich rezygnować.

Adam
Klient

Stosujemy z żonką już jakiś czas produkty natural i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Nie ma żadnych skutków ubocznych, suplementacja jest pełna, czuje się zdecydowanie lepiej uzupełniając codziennie witaminki, pewnie mi czegoś w diecie brakowało ale to raczej normalne. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Heniek
Klient

Ja nie wiem skąd te negatywne opinie się biorą. Jestem klientem już od ponad 2 lat i nigdy żadnych problemów nie miałem. Ani zdrowotnych, ani finansowych związanych z płatnościami. Przesyłki też zawsze na czas, suplementy działają bardzo dobrze na mnie i na pewno nie mam zamiaru rezygnować. Produkty są dobrej jakości.

Michał
Klient

Powiem tak, od kiedy zacząłem przyjmować witaminy od firmy Natural zdecydowanie poprawiło się moje samopoczucie. Biorę głównie multiwitaminy i działają świetnie na mnie. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Waldek
Klient

Korzystałem z produktów Natural lecz ostatnio mam kłopoty i nie mogę zamówić suplementów tak jak bym chciał ale jeśli pojawją się pojedyńcze promocje to chciałem skorzystać tylko że w firmie działa chyba tzw. Czerwony alert i osoba która zamawiała pakiety a przestała to nie ma Już szans na pojedyńcze. Cóż z tego że składam zamówienie dostaję potwierdzenie zamówienia jak Natural Pharmaceutikas i tak się nie wywiązuje z umowy

KrystianB
Klient

Muszę Wam coś napisać miłego co mnie spotkało. Otóż zmagałem się z urazami stawów już od lat, znajomy polecił mi FlexiMed i stało się coś niesamowitego, bóle ustały. Toż to lepsze niż wizyta u szamana! Oczywiście nie mówię tu o jednorazowym łyknięciu pojedynczej tabletki, regularne przyswajanie przez jakieś 2-3 miesiące, nie pamiętam dokładnie, pozwoliło na pozbycie się poważniejszych problemów, jak ręką odjął. Co prawda zmieniłem dietę oraz tryb życia ale suplementy postawiły przysłowiową kropkę nad i. Cieszę się, że trafiłem na tą firmę. Wszystko tak jak powinno wyglądać w każdym sklepie internetowym. Świetne produkty, kontakt błyskawiczny jak moja żona gdy wyjdę na piwo a kurier dojeżdża do domu szybciej niż Robert Kubica na metę. Takie mocne 10/10

Waldek
@KrystianB

Jeśli tobie ustąpilo po FlexiMed po 2-3 miesiącach to albo jestes pracownikiem firmy albo sam nie wiesz co piszesz to nie jest lek tylko suplement . Ja biore od 1,5 roku i jedyne co czuje to większe bóle więc nie działa przynajmniej na mnie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. - Warszawa

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.