counter
2 70 148 5 1
Marek

Beznadziejna firma z idiotami na wyższych stołkach...

Tak24Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy jest możliwość pracy w NaturAvena Sp. z o.o. na część etatu?

Wana Nowy wpis
Kandydat

Widzę po komentarzach, że nic się nie zmieniło w oddziale w Kielanówce byłam tam ponad 2 lata temu na rozmowie na technologa żywności. Pan prezes mnie oprowadził po zakładzie produkcyjnym, porozmawialiśmy. Jak przyszło do wymagań finansowych, podałam kwotę 2000 zł netto ( wtedy najniższa krajowa wynosiła netto ponad 1500 zł), na to były za chwilę tłumaczenia że u nich kiepsko z kasą, że zarząd skąpy. Masakra :) Oczywiście prezes miał dzwonić poinformować o wyniku rekrutacji "jaki by nie był", ale echo- brak szacunku i tyle, Bardzo się cieszę, że wtedy nie dostałam tej pracy, bo pracować z taką osobą na pewno do przyjemności nie należy. Nie polecam.

Tak1Nie
Fr3d Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna to jest jakieś nieporozumienie, tzn. rozmowa jak rozmowa ( telefoniczna ) ale późniejsze podejście osoby wcielającej się w rolę rekrutera to (usunięte przez administratora) i pół metra mułu. Informacja o kontakcie ok. określonej godziny - ok, po czym brak kontaktu, po przypomnieniu się po jakiś 2 godzinach po umówionym terminie zostałem zakrzyczany z pretensjami jak śmie się samemu odzywać do jaśnie wielmożnego "Pana" ( chyba ) dyrektora. Kontakt przełożony na kolejny dzień po czym oczywiście brak kontaktu. Zupełny brak szacunku do osoby z którą się rozmawia świadczy tylko o poziomie osoby na tak wysokim stanowisku, w takim razie nawet wolę nie myśleć jak wygląda praca w firmie zarządzanej przez kogoś który nie potrafi nawet zorganizować i zaplanować tak trywialnych rzeczy jak spotkanie, o zarządzaniu firmą już nie wspominając. Niestety wszystkie pogłoski o tym jak wygląda praca w tym czymś widocznie są prawdą, a osoba samego "Pana dyrektora" przywodzi na myśl jedynie skojarzenia z osobą pokroju Dyzmy albo co najwyżej z osobą starającą się przelać swoją frustrację i nieudolność na pracowników. Nie polecam, ale za to polecam trzymać się z dala. Pozdrawiam i współczuję obecnym pracownikom.

Michał

To prawda ze po rozmowie o prace firma się nie odzywa ?

Fr3d Nowy wpis
@Michał

Prawda ...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marek

Beznadziejna firma z idiotami na wyższych stołkach...

Tak24Nie

Kamil
@Marek

Witam, Potwierdzam - beznadziejna firma . NaturAvena Sp. z o.o. nie udziela informacji zwrotnej z procesu rekrutacji.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w NaturAvena Sp. z o.o.?

TakNie

Co jaki okres czasu w NaturAvena Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bogdan
@Pytanie

Nawet nie pytaj o takie rzeczy :-)

Tak4Nie
Topaczewski
@Pytanie

Nigdy, bo ich po prostu nie ma. Takie coś nie istnieje w tej firmie.

Edyta 7171

Po przeczytaniu wszystkich opinii produkt tej firmy wyrzuciłam do śmietnika.

Tak5Nie1
Beka Z Edyty
@Edyta 7171

Ciekawe jest to że na podstawie opinii o warunkach pracy wyrzucasz produkt tego pracodawcy do śmietnika... :D Uchroń Boże jak usłyszysz złą opinie o Pracodawcy np. takiego co produkuje samochody marki której jeździsz - i co wtedy? Wyrzucisz swój samochód do smietnika...? XD HAHA

Tak4Nie5
@Edyta 7171

Dokładnie jak pisze Beka Z Edyty. Co ma piernik do wiatraka? Akurat produkty NaturAveny są przedniej jakości, mi np. bardzo smakują Babcianki (okrągłe płaskie wafelki w różnych smakach, w dobrej cenie). Jeśli nawet zdarzy się kiepska ekipa (choć opinie nie muszą być wiarygodne), to wcale nie znaczy, że produkty przez nią wytwarzane są złej jakości. Na przyszłość trzeba wiedzieć co się pisze, żeby nie wyjść niepoważnie :).

Tak1Nie4
Veganka
@Beka Z Edyty

Rozczaruję Cię - świadomy konsument, który jest ewidentnie jednym z targów firmy ma prawo nie chcieć wspierać pracodawcy który nie szanuje pracowników. Z tego powodu nie kupuję np. produktów Sante. Po przeczytaniu opini byłych pracowników zmieniłam stosunek do Natur Avena i jeśli będę miała dostęp do produktów innej firmy raczej wybiorę konkurencję. A na tę stronę trafiłam szukając w Google opini o ksylitolu NA.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w NaturAvena Sp. z o.o.?

Stan.123

NaturAvena a szczególnie dział prowadzący produkcję w Kielanówce to poganiacze niewolników. Działają na zasadzie MARCHEWKI i KIJA Dokładnie w tej kolejnośći , najpierw poganianie pracowników bo ZAMÓWIENIA ITD. trzeba podgonić pracę to i dodatkowe pieniążki dostają pracownicy, tylko to na krótki czas bo JEŻELI DADZĄ RADY ZAPIER..... dużo więcej niż ustalona norma - to centrala PODNOSI NORMĘ - tylko JAŚNIE DYREKTOR nie wykazuje do centrali że ta wypracowana większa produkcja TO W CZASIE 10 [ DZIESIĘĆ ] NIE 8 [osiem ] GODZIN pracy Kobieta zaszła w ciążę - ZWOLNIONA !!!!! Pogorszył się stan zdrowia pracownika że pewnych czynności nie może wykonywać do czasu zabiegu - SKIEROWANIE NA BADANIA OKRESOWE które ma ważne !!!!! jeszcze dwa lata, chyba tylko po to żeby zwolnić taką osobę. WYRAŻNIE CZUĆ TU MOBBINGIEM ato już podlega każe a nie premi dla dyrektora

Tak7Nie1
Makumba
@Stan.123

Do tego można dodać głupie odzywki dyrektora do pracownic

Tak5Nie
Zainteresowany

Cześć. Ktos ma wiedzę jaka flotą, jakie podstawy i ile można zarobić razem z premia? Mniej więcej ;)

Jakub
@Zainteresowany

Masz na myśli stanowisko przedstawiciela handlowego? Niestety nie wiem jaki rodzaj samochodu proponują, ale pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia czyli prócz auta, laptop i telefon oraz wynagrodzenie plus system premiowy. NaturAvena publikuje także ogłoszenia na asystentkę zarządu i księgową. Więcej szczegółów na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/naturavena-sp-z-o-o,14261. Chętnie dowiem się czy ktoś postanowił aplikować.

TakNie2

Kuba
@Zainteresowany

Wszyscy jeżdżą Toyota i auris, albo Skoda i rapid. Co do pensji, to kokosów nie ma, to mała firma i płaci poniżej średniej stawki na rynku. Ale i presją u przedstawicieli jest niższa niż w innych firmach.

Weronika
@Kuba

Świetnie się składa, że akurat teraz przekazałeś te informacje, ponieważ mnie również interesowały podobne kwestie. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się jeszcze, że na tym stanowisku, w firmie NaturAvena, można liczyć na niezawodność systemu motywacyjnego i premiowego. Muszę powiedzieć, iż nie jest to do końca jasne stwierdzenie. Czy mógłbyś zatem wyjaśnić, o co dokładnie tu chodzi? Będę wdzięczna za Twoją pomoc.

Kuba
@Weronika

Weronika, niestety nie potwierdzam owej niezawodności systemu premiowego. Ja premii niestety nie zobaczyłem, moi koledzy z zespołu również, ale to jest kwestia która może się zmieniać wraz ze wzrostem fluktuacji w zespole. Tą tezę potwierdza fakt, że jak kilka osób odeszło z firmy to właściciel proponował podwyżki. Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia, to firma możeby fajna "na start", natomiast nigdy dobrze nie płaciła i płacić nie będzie (w odniesieniu do innych firm z rynku fmcg), ponieważ ma model biznesowy oparty na trzymanie w ryzach kosztów pracowniczych. Tzn. Chętniej zainwestują w nowe produkty, niż we wzrost pensji sił sprzedażowych.

Mirosław
@Kuba

W takim razie, co dokładnie trzeba zrobić, aby móc otrzymać od pracodawcy wspomnianą przez Was premię? Proszę o przedstawienie konkretnych zadań, które należy zrealizować.

barabasz

Jak czytam niektóre opinie to na usta ciśnie mi się cytat: "... warunki na zgrupowaniu miałyśmy bardzo dobre wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą że nad łóżkami dach przeciekał. szczególnie że prawie nie padało . prezes dba o nas jak ojciec najlepszy....." niektóre wypowiedzi niczym się nie różnią od cytatu z misia. jak chcecie zrobić sobie PR to róbcie to inteligentniej.

Tak10Nie1

Jakub
@barabasz

Rozumiem, że masz nieco inne informacje na temat warunków, które panują w firmie NaturAvena? Jeżeli uważasz, że treść niektórych wypowiedzi mija się z prawdą, to zachęcam Cię do tego, abyś bardziej precyzyjnie napisał, co dokładnie się nie zgadza. Chętnie poznam opinie osoby, która będzie mogła potwierdzić swój wpis i go odpowiednio uargumentować. Czy mógłbyś to zrobić?

Renata

Pracuję w tej firmie od początku jej istnienia czyli już 5 lat. Z perspektywy czasu jaki spędziłam w tej firmie mogę rzetelnie ocenić Api-Eko. - Firma powstawała od podstaw bez bazy klientów oraz dostosowanego do rynku produktu. Metodą prób i błędów wprowadzaliśmy nowy asortyment oraz zdobywaliśmy nowych klientów. Obecnie jesteśmy głównym dostawcą produktów do sieci Auchan, Real, Leclerc oraz wielu innych. - Przez 5lat nigdy nie było opóźnienia z otrzymaniem wynagrodzenia, odebraniem urlopu, skorzystaniem ze zwolnienia lekarskiego. - Każdy z handlowców ma do dyspozycji telefon oraz auto służbowe z którego możemy korzystać prywatnie, musimy jedynie prywatnie zatankować. - Pracy jest bardzo dużo, mamy możliwość rozwijania własnych umiejętności i podejmowania samemu wielu decyzji. Z każdą sprawą zawsze można zwrócić się do prezesa. - Tworzymy rodzinny zespół, pomimo różnicy wieku każdy z każdym jest "na Ty". - W każdy poniedziałek w firmie odbywają się spotkania na których omawiamy sprawy handlowe. - Jak w każdej firmie handlowcy rozliczani są na podstawie założonych planów. Mamy 3 progi sprzedaży - im więcej sprzedamy tym więcej zarobimy logiczne. Podstawa+ premia. - Pracę w Api Eko polecam każdemu kto jest ambitny, pracowity, kreatywny zdecydowanie odradzam tym którzy myślą że odbębnią 8 godzin, przesiedzą ten czas na Facebooku, wypija kawkę i wszystko zrobi się same. - Przez 5 lat w firmie zmieniło się wielu pracowników większość została zwolniona za swoją niekompetencję. Zapewne poznałam wszystkich tych którzy tu pracowali a teraz wypisują wszystkie negatywy. - Firma ciągle się rozwija, obecnie poszukujemy handlowca na teren Warszawy oraz pracownika do biura obsługi klienta. Odpowiadam na pytanie dlaczego tak często poszukujemy pracownika do biura obsługi klienta - jedna z dziewczyn awansowała i przejdzie do działu handlowego, druga jest w ciąży. Jeśli ktoś jest pracowity również zostaje doceniony. - Z perspektywy czasu mogę stwierdzić że początki działania firmy były istną "partyzantką" jednak z czasem wypracowaliśmy solidną firmę i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Api-Eko. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników.

Tak7Nie9
@Renata

Rewelacyjna wypowiedź, i wszystko jasne!

Tak1Nie3
@Markus Aurelius

To prawda. @Renata w sposób dokładny opisała Nam wiele aspektów, związanych z firmą NaturAvena. I właśnie dlatego należy jej serdecznie podziękować. A Ty pracujesz w wyżej wspomnianym przedsiębiorstwie? Czy może dopiero planujesz tam aplikować? Liczę na to, że postanowisz mi odpowiedzieć.

Tak1Nie1

Gregorek

Czy w firmie NaturAvena przedstawiciel handlowy ma do dyspozycji samochód, telefon i komputer? Taka fajna firma to pewnie takie wyposażenie jest? A jak przedstawia się wynagrodzenie w jakich widełkach się mieści? Czy jest tu dodatek socjalny a może jakiś inny?

kasia
@Gregorek

Gregorek, a sa wogole firmy w ktorych PH nie ma telefonu, komputera i dojezdza do klienta dylizansem?!! jezeli nie pisza w ofercie o socjalu to raczej go nie ma. mnie tez interesuje stanowisko PH a takze branzaq zdrowej zywnosci ale to troche dziwne ze tyle wrzucili ofert na PH na raz no i te opinie po prostu zniechecaja. w sumie szkoda bo maja naprawde fajne produkty.

Tak6Nie

@kasia

kasia, wrzucili tyle ofert pracy bo rotacja tutaj jest jak w biedronce. Połowa handlowców sama odeszła a drugą połowę zwolnili. Jeżeli jesteś w stanie pracować za podstawę bo plany są z kosmosu, nie wygłaszać swoich opinii glośno, nie śmiać się z idiotycznych pomysłów niekompetentnych przelożonych i ciągle udawać że wszystko jest ok to aplikuj. Powodzenia!

Tak25Nie

@Ekoludek

Witam Wszystkich, Odnośnie dużej ilości ogłoszeń na PH to wiedzcie, że firma bardzo mocno się rozwija i poszerza swoje gałęzie działalności na rynku. Wynikiem tego jest zapotrzebowanie na kolejnych Przedstawicieli. Jestem w tej firmie już długo pracownikiem i z przyjemnością stwierdzam, że życzę sobie by pracować tu do emerytury. Zarobki bardzo dobre, atmosfera miła i sympatyczna, nie ma tego zjawiska jak w korporacjach czyli praca w stresie. Zarząd bardzo fajny i kulturalny bo rozmawiają codziennie praktycznie z każdym pracownikiem. Mało tego, zanim coś jest wprowadzane do firmy jest zbierana opinia pracowników na ten temat. Są wyjazdy integracyjne, spotkania co kilka tygodni w całej grupie gdzie można przedstawić swoje opinie, pomysły a nawet problemy. Każdy jest traktowany jak równy sobie i z należytym szacunkiem. Staram się zrozumieć negatywne opinie, zapewne osób, które pracowały z nami a już ich nie ma ale wiadomo... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Odnośnie jeszcze PH - jeżdżą fajnymi autami, przeważnie maks dwuletnimi z dobrym wyposażeniem, telefon, tablet do dyspozycji, zarobki na bardzo fajnym poziomie bo jest kilka progów prowizji i nie są wcale takie trudne do zdobycia jak piszą tutaj inni wyżej. A co do rotacji PH jeszcze - w środowisku przedstawicieli handlowych zawsze była, jest i będzie rotacja bo to już taki zawód i w każdej firmie handlowej to stanowisko zawsze będzie rotowało. Kończąc wypowiedź - Polecam NaturAvena Sp. z o.o. bo naprawdę można tutaj dużo osiągnąć i polepszyć tym swój status życiowy. Pozdrawiam Was Pracownik

Tak4Nie5
niezainteresowany
@Pracownik

Trafne podsumowanie. Wina zawsze zawsze oczywiście leży po stronie pracownika, nawet jeżeli połowa działu dobrowolnie odchodzi. Jeżeli rzeczywiście tylu niby niekompetentnych byłych pracowników z negatywnym nastawieniem do pracy się wypowiada to znaczy, że firma zatrudnia bardzo słabych ludzi czyli warunki też muszą być słabe. Proste. Łatwiej traktować byłych bądź obecnych pracowników jak wrogów, którzy na pewno by tylko leżeli do góry brzuchem i spamować pozytywami opiniami (a nuż się ktoś na to złapie) niż samemu przyznać się do swoich błędów i coś w tym kierunku zrobić.

Tak10Nie

@Pracownik

Drogi Pracowniku, 1. Piszesz że firma poszerza gałęzie swojej działalności - z tego co widać na rynku firma traci klientów na potęge i nie są to dane wyssane z palca tylko twarde fakty 2. Piszesz że zarobki są bardzo dobre i nie ma takiego efektu jak w korporacji czyli praca w stresie - ewidentnie wynika z tego że nie pracujesz w dziale handlowym tylko piastujesz ciepłą posadkę w biurze. Idąc tym tropem mam pytanie skąd wiesz ile zarabiają handlowcy? Przecież to są tajne informacje 3. Piszesz że są wyjazdy integracyjne - fakt - wyjazdy z Piaseczna do Warszawy... 4. Piszesz że każdy jest traktowany z szacunkiem - kolejny dowód że nie pracujesz w dziale handlowym i kompletnie nie masz pojęcia co tam się dzieje Pracowniku, to co piszesz to mydlenie oczu ludziom którzy chcą tu przeczytać rzetelne opinie. Rozumiem Cię że zależy Ci na pracy w tej firmie i starasz się na każdym kroku przypodobać swoim szefom ale pisz tak jak jest a nie koloryzujesz.

Tak18Nie
@Ekoludek

@Ekoludek w pełni się z tobą zgadzam. Ta firma to jakaś kpina i prędzej czy później upadną albo się skurczą do mikroskopijnych rozmiarów. Tracą klientów i to na potęgę. Atmosfera praca fatalna. Nikomu nie polecam. Sam się cieszę, że już tam nie paruję.

Były pracownik (kolejny)
@Były pracownik

Pozdrawiam wszystkich, którzy kiedyś pracowali w tej firmie. Bardzo dużo ludzi się przez nią przewinęło i pewnie bardzo dużo jeszcze tam przyjdzie. Mogę jedynie napisać, że pracuje tam bardzo dużo zakłamanych ludzi którzy czekają tylko aż ktoś się potknie aby go zdeptać i zniszczyć. Jak nie pracujesz tam to już jesteś ich wrogiem, a kontakt z ludźmi, którzy tam już nie pracują jest zabronione pod karą zwolnienia z pracy. Ps. Dobra rada ... Uważajcie na Panią rekrutujacą, nie warto jej podpaść bo jest żoną właściciela więc może być stronnicza :-) Powodzenia

eko
@Były pracownik (kolejny)

kontakt z byłymi pracownikami zabroniony pod karą zwolnienia z pracy, jak to możliwe?

@Ekoludek

Drogi Ekoludku, 1. Wzrosty obrotów - czarno na białym przedstawiają co innego niż twierdzisz - chyba, że masz na myśli kontrahentów, którzy nie płacą za faktury - i tu się zgodzę, że z takimi klientami nie prowadzimy dalej współpracy. 2. Znam wszystkich przedstawicieli i zaiste nie znam cyfr, lecz koledzy i koleżanki wyrażają się jasno - że są zadowoleni z płac - potwierdza to choćby staż niektórych handlowców sięgający ponad 5 lat. 3. Wyjazdy integracyjne - już spieszę Ci wyjaśnić - są jedno dniowe np. z Piaseczna do Warszawy (teatr, kręgle, restauracja, klub), oraz kilku dniowe np. z Piaseczna do Zielonego Zakątka. 4. Pracuję już długo i mam przyjemność współpracować z PH na co dzień i nie znane mi jest zjawisko braku szacunku wobec kolegów i koleżanek. Reasumując: Ekoludku, Wnioskuję, iż pracowałeś z nami i już cię tu nie ma. Życzę Ci, byś znalazł spokój i pracę, w której będziesz się spełniał w 100% Pozdrawiam, Pracownik.

Tak1Nie3

@Pracownik

Pracowniku, 1 czerwca napisałeś że zarobki przedstawicieli są na bardzo fajnym poziomie. 19.06 piszesz już że nie znasz zarobków PH. Ewidentnie gubisz się w zeznaniach. Co do stażu PH to napisz dokładnie ilu ma 5 lat stażu pracy. Jeden handlowiec ma taki staż a większość pracuje od 2 miesięcy ze względu na dużą rotację! W kwestii wyjazdów integracyjnych to proszę Cię - nie pogrążaj się... Wnioskujesz że nie jestem już pracownikiem Naturavena - powiem Ci tylko tyle - zdziwiłbyś się... Na koniec powiem Ci że cała firma trzyma kciuki żebyś zmienił pracę bo już każdy ma Cię dosyć pupilu prezesa. Pozdrawiam. Ps. Jak widzę godziny Twoich postów to już wiem dlaczego firma ledwo ciągnie. Zamiast siedzieć w necie i pisać te bzdury to weź się do roboty. Niech firma ma w końcu jakiś pożytek z Ciebie.

Tak16Nie

Były pracownik (kolejny)
@eko

Jest to od górne zastrzeżenie prezesów. A ten kto chciałby utrzymywać kontakt po prostu się boji aby nie stracić pracy.

@Pracownik

"Każdy jest traktowany jak równy sobie i z należytym szacunkiem." Wybacz, ale w żadnej firmie nie jest jak piszesz, że ludzie są traktowani tak samo. Ludzie są traktowani na tym poziomie szacunku jaki sami prezentują, jaki odpowiada ich stanowisku i na jaki szacunek sobie zapracowali. Dodatkowo PH są podporą firmy, bo de facto zarabiają dla niej pieniądze jeżdżąć do klientów. Choćby z tej perspektywy są traktowani lepiej (jeśli wyrabiają budżet) niż np. magazynierzy czy inni pracownicy biura.

Tak1Nie1

Nick

Najlepiej przyjść i samemu ocenić jak praca wygląda. Każdy ma okres próbny. Jest on tak samo dla pracodawcy jak dla pracownika. Jak komuś firma się nie spodoba, to nieprzedluzy umowy. A co do samej firmy, to warto spróbować swoich sił. Firma się cały czas rozwija. Jeśli chodzi o osoby w niej pracujące to jest różnie. Magazyn jest lepiej zarządzany niż bylo to wcześniej. Wiadomo każdemu coś może nie pasować. Nie da się ukryć, że w firmie największy procent uz i zwolnień chorobowych pochodzi z działu magazynu, widać jacy ludzie tam pracują. W biurze wszystkie działy się rozwijają i są zatrudniane nowe osoby. Tak samo dział handlowy, który cały czas się powiększa. Ostatnio firma weszła ze swoimi produktami do sieci Lidl co pokazuje że się rozwija. Jest już w takich sieciach jak Auchan, Tesco, Stokrotka, Carrefour, Lidl oraz wiele mniejszych sklepów i sieci. Firma ma się dobrze i na pewno będzie dalej się rozwijała i poszukiwała ludzi do pracy. Tylko muszą to być osoby które będą chciały pracować na swój rozwój oraz firmy. A tym którym tak źle w firmie proponuje zmienić ja na lepszą. Jak to mówią zawsze jest lepiej tam gdzie nas niema. Polak jest znany z tego że lubi narzekać. Warto zadać sobie pytanie czy napewno dobrze wykonywalem/uje swoją pracę i przestrzegam zasad, ktore nakreslaja kierownicy, dyrektorzy lub prezesi w firmie.

@Nick

Fajna kulturalna opinia z działu marketingu albo szefostwa. Poszukiwałem Babcianek w Lidlu ostatnio i nie było. Wyszliście już z Lidla czy nie oferujecie tam Babcianek? Pytanie smakosza Babcianek :)

TakNie1

Franka

Ktoś tu bardzo mądrze napisał, że najlepiej zaczać pracę, jak nie przypadnie do gustu to szukać dalej. Po co wypisywać jakieś złośliwości jak to nic nie zmieni. Zawsze mówię, że praca z hobby to super połączenie.

@Franka

Dokładnie, w idealnym świecie... praca powinna być hobby i dla przyjemności. Tak jest przeważnie na (sytym i opitym) Zachodzie, jeśli pracownik jest dobrze opłacany, to pracuje dla przyjemności, nie głównie dla pieniędzy bo nabrał w pytę kredytów (w sensie, nie kłóci się o 200 zł dodatkowej premii jak zarabia 10 tys.). Ale to w idealnym świecie :).

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w NaturAvena Sp. z o.o.?

StAlowy
@Administrator

Niestety

@Administrator

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest tylko jedna: "tak, w tej firmie (jak zresztą w każdej innej) atmosfera odgrywa coraz istotniejszą rolę". Choć brzmi bez sensu, podobnie jak pytanie ;).

Iza

@Beka Z Edyty, jesteś pracownikiem firmy NaturAvena, możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem związanym z tą firmą? Jak aktualnie przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kwalifikacje? Jakie zalety tego pracodawcy można wymienić?

@Iza

Witam , Byłam jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej z panem wielkim dyrektorem handlowym owej firmy człowiek nawet nie miał wydrukowanego mojego cv totalnie nieprzygotowany ,który zajmuje wyższe stanowisko handlowe wstyd ! Obiecał mi kontakt zwrotny oczywiście nawet nie raczył mnie poinformować o decyzji względem mojej osoby !zero poszanowania drugiego człowieka Jestem przekonana,ze owa rozmowa kwalifikacyjna podobnie jak inne tego dnia to istny pic na wodę fotomontaż z pewnością dawno już była ustawka na wakat handlowca ,a rozmowy musiały się odbyć tego dnia i to w byle jakiej formie . Nie polecam państwu tej firmy gdyż dyrekcja prezentuje bardzo mierna jakość ,a i pensje podstawowe (usunięte przez administratora) nie urywają Wynagrodzenie zasadnicze poniżej moich kwalifikacji jak się zorientowałam po wypowiedzi tego dyrektora

Tak5Nie

@Iza

W ramach uzupełnienia , na szczęście kolejnego dnia miałam przyjemność uczestniczyć w kolejnej rozmowie w innej firmie,która okazała się wypełni profesjonalna w temacie prowadzenia rozmowy na wysokim poziomie zaledwie po dwóch dniach uzyskałam info.od decyzyjnej osoby o kolejnym etapie jak widać inne osoby na wysokich stanowiskach potrafią posiadać wysoka kulturę osobista chodźmy w kontekście przygotowania do rozmów , jakości ich prowadzenia jak również zachowując terminowość udzielenia odp.

@Wawa

Możesz doprecyzować, czy w firmie NaturAvena nie zostałaś zaproszona do kolejnego etapu rekrutacji, czy cały proces rekrutacji odbył się na jednym spotkaniu? W praktyce procesy rekrutacji przeciągają się w czasie - zależy to zapewne od struktury firmy i wynika to z tego, że w jednej firmie otrzymuje się odpowiedź szybciej, a w innej trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Jeżeli zależy nam na pracy w danej firmie, to może warto poczekać.

Tak1Nie

@Iza

Witam , wielki i przygotowany do prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej pan dyrektor ,który podkreślę po raz kolejny brak wydrukowanego cv kandydata osobiście obiecał kontakt zwrotny bez względu na decyzje max do dwóch dni po spotkaniu przez dwa tygodnie nie poinformował mnie o odp.nawet jeśli państwa proces rekrutacji się wydłuża posiadając wysoka kulturę oeosbista i poszanowanie kandydata powinno się go o tym poinformować zwłaszcza co chce podkreślić ,ze kandydat nie posiada praca i jest w trakcie jej poszukiwania w związku z tym oczekuje kontaktu zwrotnego zwłaszcza po ustaleniach na tym również polega profesjonalizm w alfabecie szanującego się handlowca termin i kontakt zwrotny to podstawa współpracy najwyraźniej u państwa dyrekcja nie spełnia tych standardów gdyż inni dyrektorzy o czym wspomniałam w poprzednim wpisie spełniają te standardy bez względu na decyzje na tak czy na nie ponieważ maja szacunek dla innych ludzi ,którzy zabiegają o dany wakat ich firmach . P.s Na szczęście nie muszę już z państwem mieć kontaktu ponieważ od poniedziałku pracuje ,a wynagrodzenie mam adekwatne do mojego doświadczenia zgodne z ustaleniami podczas przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych to ponowny temat do przemyslania dla pana dyrektora w państwa firmie , dlatego osobiście i obiektywnie nie polecam państwa firmy dla ludzi,którzy są odpowiedzialni i ambitni pozdr. Wawa

Arek
@Wawa

Witam, To co napisała powyżej „ Wawa „ potwierdzam z przykrością gdyż u mnie dokładnie było podobnie Jakiś Dyrektor tej firmy spotkał się ze mną w temacie rozmowy kwalifikacyjnej następnie obiecał osobisty kontakt zwrotny bez względu na decyzje do trzech dni,a następnie do dnia dzisiejszego przez 3 tygodnie nie raczył do mnie zadzwonić lub przeslac wiadomości SMS,e-mail ! Zero profesjonalizmu i poszanowania kandydata ubiegającego się o wakat ,zero poszanowania człowieka,który poszukuje pracy ale to tylko świadczy o tej Firmie jak również o jej kadrze zarządzającej nic dziwnego,ze maja problem z handlowcami jak sami nie umieją szanować ludzi wstyd , Nie polecam Państwu tej firmy przez małe „ f „

Tak4Nie

@Arek

Rozumiem, że musiałeś się bardzo zdenerwować zaistniałą sytuacją. Może powinieneś złożyć osobistą wizytę w siedzibie firmy NaturAvena - wówczas na pewno udzielono by Ci odpowiedzi. A o jakie stanowisko się ubiegałeś?

Adrian
@Iza

Regionalny przedstawiciel handlowy, co do samej odp. Umowa z tym dyrektorem była jasna,że to on się osobiście zobowiązał do udzielenia mi tej odp.naksymalnie do 15 listopada oczywiście nawet nie raczył wysłana e-maila lub SMS z pewnością do dziś jest bardzo zapracowany ....? To jest właśnie profesjonalny menadżer parodia,a co do mojej wizyty w siedzibie tej firmy raczysz chyba sobie żartować,że będę tam jechał nie zaproszony 350 km w jedną stronę nie takie były ustalenia ale za to dziś już wiem,że owa forma nie jest godna mojej osoby,za którą trzeba wyłożyć ponad 3 tys netto podstawy,a ta firmę stać jedynie na może jak się określił ten niby dyrektor 2300 więc dlatego wciąż bezustannie zmieniają się średniej jakości przedstawiciele we Wrocławiu na dzień dobry proponują szanujące się firmy 2700 i w górę netto podstawy,a Pruszkowa nie stać...? Najwyraźniej !

@Adrian

Rozumiem i serdecznie dziękuję Ci za udzielenie mi odpowiedzi. Ale chyba jednak należy zrozumieć Dyrektora firmy NaturAvena, który z racji swojego stanowiska ma naprawdę sporo zajęć. Skoro od siedziby tej firmy dzieli Cię aż 350 km, to może warto byłoby po prostu do nich zadzwonić?

TakNie1

@Iza

Te opinie od Wawa, Arka i Adriana wyglądają jak pisane na kolanie przez tą samą osobę. Dokładnie te same błędy i składnia zdania (cała wypowiedź to jedno długie zdanie z błędną interpunkcją). Wstydem to jest pisanie w tym stylu na poważnym portalu. Jeśli owo CV, którego miał nie mieć ze sobą pan dyrektor, było napisane w podobnym stylu, nic dziwnego, że panu dyrektorowi nie chciało się go przynosić i ponownie przeglądać ;).

Alan

(usunięte przez administratora) sprzedają produkt podpisany napisem Stevia , a z tyłu 99.5% to erytrytol...

Iza

@Edyta 7171, z Twojego komentarza wynika, że piszesz jako klientka firmy NaturAvena. To forum służy do wyrażania swojej opinii na temat warunków pracy i zatrudnienia w tej firmie. Zachęcam osoby, które są związane z tym pracodawcą, do opisania obecnej sytuacji. Może zauważyliście w ostatnim czasie jakieś zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o NaturAvena Sp. z o.o. - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

NaturAvena Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 70 ocen.