Graal S.A.

Opinie o Graal S.A.

Ryberto

Powiem tak spekulacje sa jak wszedzie i niezadowolenia z jakich kolwiek przyczyn czy zdarzen. Kupilem puszki rybne z tej firmy i sporzylem, a mieszkam na stale w Niemczech. Tutaj tak smacznych ryb nie ma i za dobra cene juz wcale. Pozdrawiam wszystkich tych kto podziela moje zdanie

Kris
@Ryberto

Bo firma sprzedaje inny towar ( szprot) a podaje że to sardynki co jest (usunięte przez administratora)!!!!!.

Justyna

Praca w Graal-u jest dla osób które potrafią dobrze sprzedawać. Tak się składa, że ta niby prosta czynność wcale taka nie jest. Słabi w tej branży wypadają .

Eluwina
@Justyna

Wszystko zależy od tego co/kogo chcesz sprzedawać.  Jak ryby to nie wiem czy jadłaś rybki graala, ale mi nie smakują, a jeśli chcesz sprzedawać ludzi (kolegów/koleżanki) to na magazynie, konfekcji i w biurze znajdzie się miejsce dla specjalistów w tym fachu. Tylko pamiętaj, mierz siły na zamiary - nie będziesz jedyna, a konkurencja nie śpi.

I zgadzam się na skopiowanie. I RODO: nie miałam lepszego szefa jak Ryszard. Motywację, jaką dawał do pracy. Cenił jakość i wyniki Potrafił zadbać o handlowca i o zadowolenie handlowca I choć rozstałam się z Państwem dwa lata temu, nie miałam lepszego szefa!

Mundek

Pracuję w GRAAL-u od dawna to jest świetna firma,polecam.

Rybka Nowy wpis

Właśnie kupiłem śledziowe fileciki po chińsku,po długich poszukiwaniach odnalazłem w sosie kawałek filecika, gratuluję poczucia humoru, proponuję do każdej puszki dołączać echosondę, będzie łatwiej dla klienta

Niezadowolony konsument Nowy wpis

10zł za puszkę fasoli, kukurydzy i marchewki - jeden kęsik tuńczyka :-) i jeszcze nie wiadomo czy to tuńczyk :-( PORAŻKA - dania dla wegetarian, bez smku

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Graal S.A.?

Ryberto

Kriss
@Ryberto

Nie ma w Europie lepszych konserw rybnych !!!!

@Kriss

Może się coś ostatnio poprawiło. A ty jesteś klient czy pracownik?

Biedronka
@Ryberto

To kup karmę dla kota i zobaczysz różnice a do Niemiec jedzie się zarabiacy i żyć na poziomie a nie (usunięte przez administratora)konserwy z biedronki

Kris Nowy wpis

Księgowa

Przeszłam trzy etapy rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Podczas pierwszej rozmowy zapytali mnie ile chciałabym zarabiać. Podałam kwotę. Rekruterka zapytała czy do negocjacji, odpowiedziałam, że tak. Dzwonią około godziny 18:00 i chcą rozmawiać tu i teraz. Rozmowa trwa około pół godziny. Na czwartym etapie zapraszają mnie na rozmowę do głównej księgowej. Rozmowa ma trwać około godziny. Pytam rekruterki jakie są ich propozycje finansowe na stanowisko, które aplikuję. Otrzymałam odpowiedź, że na tym etapie rekrutacji nie powinno mnie to interesować. Zirytowało to mnie, zwłaszcza, że miałabym dojeżdżać do pracy spory kawał drogi i muszę wiedzieć jakie mniej więcej wynagrodzenie oferują. Zrezygnowałam z czwartego i piątego etapu rekrutacji obawiając się, że zaproponują mi na końcu minimalną krajową.

Pytania związane z poprzednią pracą, co umiem i na jakim poziomie itd.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Graal S.A. odbywa się również w języku angielskim?

zero kultury w gral sa jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora)goniom do pracy zero szacunku do pracownika

do pytającego umowe dostaniesz jak se jom wypiszesz i podpiszesz czytelnie swoim imieniem i nazwiskiem

Czy nowo zatrudnione osoby w Graal S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jaro

Oczywiście. Cały pakiet. Umowa. Maksymalna premia, do tego karta Multisport , darmowe posiłki w pracy (wybierasz co jest na magazynie - puszkę czy słoik - pokazujesz kierownikowi i idziesz na przerwę jeść). Napracować się nie trzeba a wypłata naprawdę zacna. Vo godzinę przerwa na fajkę (nikt złego słowa nie powie - nawet ci którzy nie palą i na taką przerwę nie chodzą). Normalnie RAAAAJ..

Martyna

Starałam się o pracę w Graalu na stanowisko, które ponownie jest w ofercie. Rekrutacja polega na przygotowaniu pełnej analizy jednego z produktów strategicznych dla firmy - czasem marchew, czasem cebula, czasem olej. Na taką analizę kandydat ma 3 dni i ma to przygotować w wersji wydrukowanej. Potem szef działu zakupów odbiera sobie od "kandydatów" te analizy i od zarządu dostaje premię. Nic dziwnego, że co pół roku robią rekrutację :)

Wiktoria
@Martyna

Serio? Czyli w ogóle nikogo nie wybierają?

Noname
@Martyna

Ja na te stanowisko też startowałem i nie otrzymałem żadnego zadania, tylko informację, że jestem przyjęty bez kolejnego etapu.

Dorota
@Noname

A rozmowę miałeś zdalnie czy stacjonarnie? Jak to wyglądało skoro nie było żadnego zadania? Może to dwa różne stanowiska były?

Jaka jest kultura pracy w Graal S.A.?

KARTOFLANA

Kartoflana - czyli idą wielkie wykopki. Parę osób zapewne straci prace..

Wiktoria
@KARTOFLANA

dlaczego? Coś złego się dzieje że zwolnienia się szykują? Jakiego działu to dotyczy?

Karolciaa

Witam , a czy ktoś wgl tu pisze o graalu w zdunach czy w Wejherowie ? Bo niewiem

Sylwia
@Karolciaa

No raczej tak jak forum jest podpisane to wygląda, że Wejherowo. Chyba gdyby o inną lokalizację komuś chodziło raczej by to podkreślił w wypowiedzi?

Ex pracownik

Prawda jest taka, że brakuje pracowników na prawie każdym stanowisku, ale szefostwo nie zamierza zatrudniać nikogo nowego, bo to są koszty. Tak na prawdę na każdym kroku słyszy się „koszty”. Firma nie dba o pracowników karząc zostawać po godzinach, oczywiście bezpłatnych. Brak karty sportowej. Jeśli nie zostajesz po godzinach - znaczy nie zależy Ci. Część współpracowników miła i pomocna. Można nauczyć się wielu rzeczy, np jak działa wielka organizacja, excel. Zależy na jakiego trafi się przełożonego, gdyż od Niego czerpie się cala wiedzę. Brak jakichkolwiek kursów. Atmosfera w biurze często sztywna i nerwowa (co jest pokłosiem presji na wynik), jednak biuro nowe i ładne. Duża cześć osób nie wytrzymuje nerwowo okresu próbnego. Polecam ta prace dla osób bardzo odpornych na stres i lubiących wyzwania.

antystres
@Ex pracownik

obecnie prowadzą rekrutację w dziale kadr, czy tam też tak nerwowo?

Byłam tam.
@antystres

Oczywiście, stresująco jest w każdym dziale.. jakoś od prawie 2 lat wciąż szukają do działu kadr. Czy to nie dziwne? Albo nie sprostasz ich oczekiwaniom (usunięte przez administratora)albo nie wytrzymasz tam sam, bo jest nerwowo, wszystko na wczoraj..

@antystres

Drogi Kandydacie, Grupa Graal podjęła decyzję o centralizacji kadr i płac. Proces ten jest zaplanowany i realizowany z poszanowaniem każdego pracownika. Jest to transformacja, która wymaga od nas otwartości na zmiany, ciągłego doskonalenia i rozwiązywania problemów. Jednocześnie praca ta daje duże możliwości kandydatom tj. mogą realizować się w zadaniach kadrowych, rozwijać się w procesach płacowych lub łączyć te dwa obszary. Naszą przewagą jest wiedza i umiejętności zespołu – co jest z pewnością pomocne każdej osobie. Chęć pracy, determinacja i umiejętność pracy w zespole są mile widziane. Stawiamy na poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania. Szanujemy każdą godzinę pracy pracownika, stąd też podchodzimy elastycznie co do potrzeb każdego z nas, w tym również potrzeb związanych z życiem prywatnym. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i udziału w procesie rekrutacji. Jesteśmy zdania, że zawsze warto osobiście zobaczyć firmę i ludzi, którzy ją tworzą.

Klaudia
@Graal S.A.

Wszystko jest nieprawdą co piszecie pracownicy są rozliczni jak wy chcecie nie jak Państwo każe np. jak najniższa średnia krajowa w zeszłym roku była 2800zł dawaliście pracownikom od 2600 może swoim pupilkom więcej. Przez cały okres pandemii pracownicy musieli sobie z własnych kieszeni kupować maseczki wy daliście może z dwie robicie wielką łaskę ze wszystkim może wasi obcokrajowcy lepiej są traktowani niż Polacy i inne przekręty już nie napiszę jakie to podlega do oddania sprawy do NIKU

Podwyżka
@Klaudia

Przecież były "podwyżki" w wyniku których pracownicy często zarabiają mniej niż przedtem :D

Agata

Jak to nikt? To co, zakład stanął?

Kamil_eR
@Agata

Jeszcze trochę- kto to wie - może niebawem ?? Los bywa okrutny i przewrotny. Lepiej jest siedzieć z D cały miesiąc na L4 niż ciężko charować i wydawać 500 złotych na paliwo i się w*****ać pracując z niektórymi deb***mi.

matełuszek
@Podwyżka

Podwyżki - chyba norm produkcyjnych. Ma być szybko tanio i dobrze czyli szybciej szybciej szybciej gamoniuuu.. Bo dyrektor nie ma za co służbowego auta zatankować. Się dziwić że paliwa do podkaszarki brakuje...

Agata
@Kamil_eR

A można w ogóle na l4? W sensie wiesz, nie czepiają się?

Kret
@matełuszek

Jakiej podkaszarki? To zakład ma swoją podkaszarkę? Odnalazła się? Kiedy? A trawa na placu taka wysoka, że przejść nie można.

Tomcio_PALUCH
@Agata

A to trzeba się pytać pracodawcy czy można sobie wziąć L4 ? Jak jestem chory to idę do lekarza biorę L4 i tyle. Jeśli w Graalu panuje taka praktyka, że trzeba się pytać o pozwolenie na L4 to naprawdę czas, żeby ktoś się przyjrzał tej firmie z bliska..

Bożena
@Tomcio_PALUCH

Chyba chodziło o to, że jak ktoś idzie co chwilę na zwolnienie lekarskie to wygląda podejrzanie, w wielu firmach za to są ucinane premie itp. Jasne, że zdarza się zachorować, ale jeśli to jest nagminne to wiesz, taki pracownik zwykle pierwszy do odstrzału.

Beata

A próbowałaś tylko te dwa produkty czy coś jeszcze od tej firmy?

Janusz z Bielska-Bialej

Tym razem kupiłem flaki zrobione "Nowocześnie" nowa receptura są wspaniałe starannie zrobione pyszne w smaku Super Dzięki GRAAL

As

Witam, Proszę o opinie na temat pracy PH. Ile wizyt, czy można autem jeździć prywatnie i jaka flota, jak z realizacja planów i czy traktują człowieka jak nr. Dzięki z góry za odpowiedz.

Darek

Handlowcom nie będzie tu łatwo. Produkty w smaku to lipa. Najpierw poprubujcie i poczytajcie wszędzie opinie.

Justyna

Julia
@Justyna

Tak jest, handlowiec musi być odporny na stres i posiadać szczególną wiedzę i umiejętności. Dobry handlowiec, to rzadkość, stąd te negatywne opinie.

Eluwina

Przyszły pracownik

Hej. Jest rekrutacja pracownika ds. floty w Wejherowie. Jest ktoś kto opiszę jak się pracuje w tym dziale?

Witam, Mam pytanie czy pracodawca wymaga noszenia maseczek na hali produkcyjnej.

@Karolina

Ciekawe pytanko. A czemu właściwie Cię to interesuje? Ja tu nie pracuję, może dopiero w przyszłym roku zacznę, ale też chętnie bym się dowiedziała.

@Karolina

Tak, czepki, rękawiczki i maseczki

Maja

A jak ktoś nie może nosić maseczki bo się dusi? :(

Michal

Często kupuje żywność z GRAAL, początek roku i w słoiku znalazłem kawałek rękawiczki, ciekawe czy pył też w tym słoiku palec albo cała dłoń pracownika ciężko ocenić po zmieleniu.... Jednak rękawiczka LaTeX została. Czas zmienić firmę bo można w GRAAL nabawić się poważnej niestrawności albo nawet narazić zdrowie własnych dzieci..... Gdzie zasady higieny gdzie bhp i sanepid.......

@Michal

O fuuuj, jakie obrzydlistwo, współczuje :D Składałeś gdzieś skargę? Bo nie wiem czy wiesz, ale gowork to forum o pracy, skargi to raczej trzeba składać bezpośrednio do firmy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Graal S.A. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Graal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Graal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graal S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graal S.A.?

Kandydaci do pracy w Graal S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graal S.A.