Opinie o Graal S.A.

Mariolka

Mogę szczerze polecić pracę w Graalu. Dzięki portalowi www.foodjobs.pl szybko dotarłam do oferty która mnie interesowała nie musiałam szukać między IT czy budowlanką. Polecam dla zorientowany w tzw spożywce

Paulina

@Pat jeśli zniknęły Twoje komentarze, oznacza to że naruszały one regulamin serwisu. Zachęcam do ponownego zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Każdy użytkownik akceptuje te zasady podczas zostawiania wpisu. Naruszenie regulaminu to jedyna podstawa do usunięcia komentarza.

Pp
@Paulina 13.11.2017 15:39

Tak tak...nic zlego naruszajacego regulamin nie napisalam wiec...Paulina zajmnij sie lepiej siedzeniem I "ciezka" praca na dziale sprzedazy nowoczesnej zamiast pisac informacje z palca wyssane:)

Kiddies

Najgorsza firma w ktorej pracowalam

Pat
@Kiddies 12.10.2017 16:00
Najgorsza firma w ktorej pracowalam

Zgadzam się!:) do tego ktos kasuje komentarze pisalam tu prawde jak to wygląda w.tej firmie i komentarze magicznie znikają

Lejla

Witam.Od niedawna mieszkam w Wejherowie.Mam zamiar złożyć CV do tej firmy.Czy może ktoś,kto pracuje w tej firmie napisać coś o pracy na produkcji,ile jest zmian?Jaka pensja?Warunki pracy,atmosfera w pracy.Z jakiego miejsca w Wejherowie autobus zabiera ludzi do pracy.Będę wdzięczna za infomacje.

Lary

Jeśli ktoś nie pracuje z pełnym zaangażowanie m to nigdy nie bedizen czuł się w firmie dobrze. Może lepiej szukać coś innego co sprawia przyjemność w pracy?

Wolny ptak

Firma Graal rozwija się i planuje powiększać swoje rynki zbyty. Graal aktualnie wystawia swoje produkty na międzynarodowych targach spożywczych ANUGA 2017, które odbywają się w Kolonii. Piszę to ku pokrzepieniu serc niezadowolonych pracowników firmy.!!

mmmwejherowo

Co powiecie o stanowisku księgowej?

Paulina

@Rozsądekpiszesz, że słyszałaś dobre opinie o tej firmie podczas szukania pracy. Czy zdecydowałaś się na przesłanie swojego CV? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o tym, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz pierwsze dni pracy. Takie dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Ciekawa

Podobno asystentki zarzadu tez zmieniają sie co chwila. O czym świadczy taka rotacja?

Rozsądek

Szukając pracy słyszałam, że Graal to dobry pracodawca i jestem bardzo zaskoczona niektórymi wpisami. Rozumiem, że mogą być jakieś kłopoty ale gdzie ich nie ma? Nie ma ideałów trzeba tylko rozważać pewne sytuacje i pracować jak najlepiej żeby mieć swoja pozycję w firmie.

Hrabia

Czy tak będziecie na siebie naskakiwać?. Nie jestem pupilkiem tylko normalnym pracownikiem i jak czytam te wpisy to się robi gorąco. Firma ma się dobrze, zatrudnia masę ludzi a parę osób robi sobie taką nagonkę. Może są sponsorowani przez konkurencję?

Justyna

Praca w Graal-u jest dla osób które potrafią dobrze sprzedawać. Tak się składa, że ta niby prosta czynność wcale taka nie jest. Słabi w tej branży wypadają .

Kolos

Słyszałem dobre zdanie o firmie ale jestem świadom, że mogą zdarzyć się jakieś kłopoty.

Maria

Zaczęły się wakacje i jak widać na forum bardzo mało wpisów. Czy Graal ma jakieś nowe oferty pracy? Widziałam jedynie oferty z czerwca i zastanawiam się czy są aktualne?

Alfa

Czy ktoś wie dlaczego potrzebują tylu przedstawicieli?

P
@Alfa 13.07.2017 13:53
Czy ktoś wie dlaczego potrzebują tylu przedstawicieli?

Pewnie po to by mial kto zyskać nowych klientów;)a tak serio to nic dziwnego co chwilę kogos potrzebują ,zmieniaja sie tam ludzie..pracowalem tam chwile i w przeciagu 2 miesiecy odeszlo pare osob

Mundzio

(usunięte przez administratora) Dlaczego piszecie , że nie SA. Co macie na myśli? Czy coś się zmienia w firmie? Podziel się informacjami.

Paulina

@Mundek to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co więcej możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w Graal S.A.? Co szczególnie cenisz w swojej pracy? Czekamy na Twoją opinię.

JAKUB

@Fichte Rozumiem Twoje zniesmaczenie całą sytuacją ale nie powinieneś na przykładzie jednej osoby wyrabiać sobie opinii o firmie. Czasami są różne powody dla dziwnych zachowań osób prowadzących rekrutację, co nie powinno mieć miejsca ale czasami tak sie zdarza.

Paulina

Graal S.A. dzieli się z nami również ciekawymi poradami - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,56415,0,0,porady Wykorzystywaliście już te rady? ;)

Mundek

Pracuję w GRAAL-u od dawna to jest świetna firma,polecam.

Ola

Czy ktos moze wypowiedziec się na temat warunkow pracy na a stanowisku ph, jakie zarobki, auto,a takze wymagania czy z kosmosu czy w miare realne?

Pracowałem w Graalu jako menadżer sprzedaży i bardzo chwalę sobie ten czas. Super ludzi i super firma.

Porazka
@ciekawa 09.11.2016 16:36
a na jakim stanowisku pracowałas?

Pracowałam w biurze w Wejherowie

Kk
@ciekawa 09.11.2016 16:36
a na jakim stanowisku pracowałas?

(usunięte przez administratora) Nie polecam

byczek

to wszystko przyjacielu zależy na jakie stanowisko się do nich wybierasz, np. Specjalista w Biurze Obsługi Klienta to już w ofercie ma napisane że umowa o pracę będzie

KS

Szukam pracy, żeby sobie dorobić. Czy w Graalu zatrudniają może na zlecenie? Albo przez agencje? Ktoś coś wie?

Polka

Dziwną firma dziwni ludzie

Podbijam temat pracy jako PH....warunki

polka

podbijam temat ph...jakie warunki?

polka

Podbijam temat ph...jakie zarobki?

MM

Czy możecie coś powiedzieć o pracy w Logistyce/Zakupach w Graalu? Jaka atmosfera,ludzie, warunki pracy.... Z góry dzięki za informacje.

///

A ile zarobi PH? I jaki jest system wynagradzania?

Mara

Ja nie mam pewności czy książeczka jest potrzebna. O ile praca przy otwartym jedzeniu tego wymaga o tyle na przykład na magazynie nie masz styczności z otwartym jedzeniem, więc idąc tym tokiem myślenia w Wejherowie na magazynie nie trzeba mieć książeczek. Ale sam poszukuję pracy i 100% pewności nie mam.

boska

Hej, szukam pracy w sumie na już, bo od niedawna jestem w Wejherowie, ale narazie z pracą naprawdę ciężko, słyszałem, że w graalu, mają mieć jakieś wolne miejsce? ktoś wie coś na ten temat? Z racji tego, że są producentem oraz dystrybucją konserw rybnych i mięsnych, to pewnie trzeba mieć książeczkę sanitarnoepidemiologiczną?

romek

jakie zjazdy, jak to wygląda dokładnie teraz, wiecie może? bo ja szukam obecnie jakieś dorywczej pracy i nie wiem czy na taki sposób oni by mnie chcieli zatrudnić? bo nie mogę niestety pracować na pełen etat, jak macie informacje o tym czy przyjmują na zlecenie, czy jest jakaś praca na akord, to dajcie znać.

ja

praca na żywioł jest dobra w firmie 50 osobowej a nie zatrudniajacej 2500 ludzi.pracuje tutaj to wiem..wprowadzają głupie pomysly( usunięte przez administratora ), które nie sprawdzaja sie ...i dlaczego odchodza ludzie z korporacji po kilku miesiacach pracy?bo widza ten bałagan i brak kompetencji....a ludzie tutaj sa bo musza gdzies pracować.....

ksi ęgowa

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w księgowości?Często pojawiają się oferty pracy na księgową.Po okresie próbnym wywalają ludzi czy ludzie sami odchodzą?

xyz

jaka jest tam praca w dziale eksportu? warto tam pracować? jak w % lub zł jest premia?

do

Być może jedno i drugie, widać Ty do tego grona nie należysz. Racje mają w Twojej firmie, że za ściemnianie awansów nie rozdają. Boli jak ktoś jest lepszy od Ciebie, prawda?

PRACA

Mam pytanie jak wygląda tam praca w księgowości ?? Czy warto zmienić spokojną prace na Graal ?? Jaka kasa ??

do nikt wazny

Bardzo szczegolowe masz info.

Do Nikt Ważny

Drogi przedmówco, Dlaczego oceniasz Korporację o której nie masz pojęcia? W Graalu pracuje się MEGA FAJNIE! Jestem tu zatrudniona od kilku lat, z krótką przerwą. Firma dba o pracowników,przykładem są nowe auta co 3-lata. System sprawdzania? Żartujesz chyba. Firma zainwestowała w system do robienia zamówień, żeby PH ułatwić życie. Zarobki są bardzo dobre, jeśli się starasz. Najlepsi otrzymują też specjalne nagrody finansowe na dorocznych konferencjach. Oczywiście nie jest to praca dla leni i krętaczy. Jednak jeśli ktoś uczciwie pracuje i angażuje się może nawet awansować, co za tym idzie rozwijać się w strukturach Graala. Firma naprawdę jest MEGA FAJNA. Serdecznie polecam.

nikt ważny
@Do Nikt Ważny 09.05.2014 14:13

nie oceniam moja opinia jest neutralna firma jak każda inna,bez rewelacji, mieści się w standardzie. Jestem wdzięczny koledze że powiedział mi prawdę jak to wszystko wygląda, a nie przechwalał się jak to mu się rewelacyjnie pracuje. Jeśli dla ciebie wyznacznikiem jakości pracy jest zmieniane auto co 3 lata to pozazdrościć profesjonalizmu. System ułatwiający ph pracę? cały czas się zawiesza, dodatkowo nie służy on tylko do robienia zamówień tylko pisania raportów z wizyt i jest powiązany z GPS samochodu. Pracować trzeba to fakt ale jeśli ktoś ma pracę i myśli ją zmienić to graal chyba nie jest dobrym wyborem, natomiast jeśli ktoś nie ma pracy to jak najbardziej bo żyć z czegoś trzeba,(usunięte przez administratora)

nikt ważny

ja rozmawiałem z ph i powiedział że jak ktoś nie ma wyjścia to musi tam pracować ale żeby szukać czegoś lepszego bo u nich są równi i równiejsi jedni robią 10 wizyt dziennie i ich się nie czepiają a drudzy po 20 wizyt i ciągle mało. Za to spotkania co miesiąc w górach są rewelacyjne oj dużo opowiedział szczególnie o ph z Lublina :). Teraz wprowadzili im nowy system sprawdzania handlowców i strasznie się czepiają.

aga

czy możesz bardziej opisowo ? w czym leży problem?

beee

haha graal znowu szuka księgowej...Czyżby wszystkie uciekały??Zmięcie osobę przeprowadzającą dzień próbny w Graalu to może ktoś zechce tam pracować. Główna księgowa też już dała nogę, że szukają nowej?! Ktoś nade mną czuwał, że nie dostałam tam pracy...

?

...a mnie już "stuknęło" 9 lat w Graalu i nie szukam, nie zmieniam, nie narzekam, mimo tego, że pracy jest dużo i presja na wynik i osiągnięcie sukcesu- niemała. Lecz jeśli nie masz jaj i "ciągu na bramkę" = to rzeczywiście nie aplikuj-zostaw miejsce ambitnym i tym co chcą coś osiągnąć!

@ 12.10.2013 23:15

9 lat to stanowczo za dużo, nie ma się czym chwalić, to już zasiedzenie i rutyna, ambitni zmieniają pracę po max 6-7 latach, więc tak długi staż jest raczej prawie wszędzie - źle postrzegany. W każdym razie, rotacja w księgowości w tej firmie jest na pewno bardzo duża, może poza nielicznymi wyjątkami.

xxx

Najchętniej to przyjmują praktykantów ;)

kandydat

Witajcie. Może ktoś przybliżyć informację na temat pracy PH, jakie zarobki , jak atmosfera we firmie, będę wdzięczny Pozdrawiam.

xxxx

Zarówno do windykacji jak i księgowości - stanowczo odradzam.. świadczy o tym duża rotacja pracowników w ostatnich kilku miesiącach.. Ludzie przychodzą i po kilku dniach rezygnują (od praktykantek, po specjalistów, kierowników).. Ciągłe nadgodziny i "dociążanie" pracowników, o braku możliwości rozwoju zawodowego nie wspomnę..

DD

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o pracy w tej firmie na stanowisku specjalista ds. finansów i windykacji???? Będę wdzięczna.

Marcin

Jestem bardzo ciekawy, co może się takiego zagadkowego dziać w tak renomowanej firmie na rynku jaką jest grupa kapitałowa Graal - w przełożeniu na ZP Polinord, że obserwujemy taką częstą rotację pracowników z produkcji, nadzoru, liderów.

Zostaw opinię o Graal S.A. - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graal S.A.