Graal S.A.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Graal S.A.

Ryberto

Powiem tak spekulacje sa jak wszedzie i niezadowolenia z jakich kolwiek przyczyn czy zdarzen. Kupilem puszki rybne z tej firmy i sporzylem, a mieszkam na stale w Niemczech. Tutaj tak smacznych ryb nie ma i za dobra cene juz wcale. Pozdrawiam wszystkich tych kto podziela moje zdanie

1
Kris
Inne
@Ryberto

Bo firma sprzedaje inny towar ( szprot) a podaje że to sardynki co jest (usunięte przez administratora)!!!!!.

1
Justyna

Praca w Graal-u jest dla osób które potrafią dobrze sprzedawać. Tak się składa, że ta niby prosta czynność wcale taka nie jest. Słabi w tej branży wypadają .

4
Eluwina
Pracownik
@Justyna

Wszystko zależy od tego co/kogo chcesz sprzedawać.  Jak ryby to nie wiem czy jadłaś rybki graala, ale mi nie smakują, a jeśli chcesz sprzedawać ludzi (kolegów/koleżanki) to na magazynie, konfekcji i w biurze znajdzie się miejsce dla specjalistów w tym fachu. Tylko pamiętaj, mierz siły na zamiary - nie będziesz jedyna, a konkurencja nie śpi.

anonymous

I zgadzam się na skopiowanie. I RODO: nie miałam lepszego szefa jak Ryszard. Motywację, jaką dawał do pracy. Cenił jakość i wyniki Potrafił zadbać o handlowca i o zadowolenie handlowca I choć rozstałam się z Państwem dwa lata temu, nie miałam lepszego szefa!

Mundek

Pracuję w GRAAL-u od dawna to jest świetna firma,polecam.

1
Rybka Nowy wpis
Inne

Właśnie kupiłem śledziowe fileciki po chińsku,po długich poszukiwaniach odnalazłem w sosie kawałek filecika, gratuluję poczucia humoru, proponuję do każdej puszki dołączać echosondę, będzie łatwiej dla klienta

Niezadowolony konsument Nowy wpis
Inne

10zł za puszkę fasoli, kukurydzy i marchewki - jeden kęsik tuńczyka :-) i jeszcze nie wiadomo czy to tuńczyk :-( PORAŻKA - dania dla wegetarian, bez smku

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Graal S.A.?

Ryberto

Powiem tak spekulacje sa jak wszedzie i niezadowolenia z jakich kolwiek przyczyn czy zdarzen. Kupilem puszki rybne z tej firmy i sporzylem, a mieszkam na stale w Niemczech. Tutaj tak smacznych ryb nie ma i za dobra cene juz wcale. Pozdrawiam wszystkich tych kto podziela moje zdanie

1
Kriss
Inne
@Ryberto

Nie ma w Europie lepszych konserw rybnych !!!!

Maja
Inne
@Kriss

Może się coś ostatnio poprawiło. A ty jesteś klient czy pracownik?

Biedronka
Pracownik
@Ryberto

To kup karmę dla kota i zobaczysz różnice a do Niemiec jedzie się zarabiacy i żyć na poziomie a nie (usunięte przez administratora)konserwy z biedronki

Kris Nowy wpis
Inne
@Ryberto

Bo firma sprzedaje inny towar ( szprot) a podaje że to sardynki co jest (usunięte przez administratora)!!!!!.

1
Księgowa
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przeszłam trzy etapy rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Podczas pierwszej rozmowy zapytali mnie ile chciałabym zarabiać. Podałam kwotę. Rekruterka zapytała czy do negocjacji, odpowiedziałam, że tak. Dzwonią około godziny 18:00 i chcą rozmawiać tu i teraz. Rozmowa trwa około pół godziny. Na czwartym etapie zapraszają mnie na rozmowę do głównej księgowej. Rozmowa ma trwać około godziny. Pytam rekruterki jakie są ich propozycje finansowe na stanowisko, które aplikuję. Otrzymałam odpowiedź, że na tym etapie rekrutacji nie powinno mnie to interesować. Zirytowało to mnie, zwłaszcza, że miałabym dojeżdżać do pracy spory kawał drogi i muszę wiedzieć jakie mniej więcej wynagrodzenie oferują. Zrezygnowałam z czwartego i piątego etapu rekrutacji obawiając się, że zaproponują mi na końcu minimalną krajową.

Pytania

Pytania związane z poprzednią pracą, co umiem i na jakim poziomie itd.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Graal S.A. odbywa się również w języku angielskim?

1
anonim
Pracownik

zero kultury w gral sa jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora)goniom do pracy zero szacunku do pracownika

anonim
Pracownik

do pytającego umowe dostaniesz jak se jom wypiszesz i podpiszesz czytelnie swoim imieniem i nazwiskiem

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Graal S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jaro
Pracownik
@Pytanie

Oczywiście. Cały pakiet. Umowa. Maksymalna premia, do tego karta Multisport , darmowe posiłki w pracy (wybierasz co jest na magazynie - puszkę czy słoik - pokazujesz kierownikowi i idziesz na przerwę jeść). Napracować się nie trzeba a wypłata naprawdę zacna. Vo godzinę przerwa na fajkę (nikt złego słowa nie powie - nawet ci którzy nie palą i na taką przerwę nie chodzą). Normalnie RAAAAJ..

Martyna
Kandydat

Starałam się o pracę w Graalu na stanowisko, które ponownie jest w ofercie. Rekrutacja polega na przygotowaniu pełnej analizy jednego z produktów strategicznych dla firmy - czasem marchew, czasem cebula, czasem olej. Na taką analizę kandydat ma 3 dni i ma to przygotować w wersji wydrukowanej. Potem szef działu zakupów odbiera sobie od "kandydatów" te analizy i od zarządu dostaje premię. Nic dziwnego, że co pół roku robią rekrutację :)

Wiktoria
Inne
@Martyna

Serio? Czyli w ogóle nikogo nie wybierają?

Noname
Kandydat
@Martyna

Ja na te stanowisko też startowałem i nie otrzymałem żadnego zadania, tylko informację, że jestem przyjęty bez kolejnego etapu.

Dorota
Inne
@Noname

A rozmowę miałeś zdalnie czy stacjonarnie? Jak to wyglądało skoro nie było żadnego zadania? Może to dwa różne stanowiska były?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Graal S.A.?

KARTOFLANA
Pracownik
@Pytanie

Kartoflana - czyli idą wielkie wykopki. Parę osób zapewne straci prace..

Wiktoria
Inne
@KARTOFLANA

dlaczego? Coś złego się dzieje że zwolnienia się szykują? Jakiego działu to dotyczy?

Karolciaa
Pracownik
 Pytanie

Witam , a czy ktoś wgl tu pisze o graalu w zdunach czy w Wejherowie ? Bo niewiem

Sylwia
Inne
@Karolciaa

No raczej tak jak forum jest podpisane to wygląda, że Wejherowo. Chyba gdyby o inną lokalizację komuś chodziło raczej by to podkreślił w wypowiedzi?

Ex pracownik
Były pracownik

Prawda jest taka, że brakuje pracowników na prawie każdym stanowisku, ale szefostwo nie zamierza zatrudniać nikogo nowego, bo to są koszty. Tak na prawdę na każdym kroku słyszy się „koszty”. Firma nie dba o pracowników karząc zostawać po godzinach, oczywiście bezpłatnych. Brak karty sportowej. Jeśli nie zostajesz po godzinach - znaczy nie zależy Ci. Część współpracowników miła i pomocna. Można nauczyć się wielu rzeczy, np jak działa wielka organizacja, excel. Zależy na jakiego trafi się przełożonego, gdyż od Niego czerpie się cala wiedzę. Brak jakichkolwiek kursów. Atmosfera w biurze często sztywna i nerwowa (co jest pokłosiem presji na wynik), jednak biuro nowe i ładne. Duża cześć osób nie wytrzymuje nerwowo okresu próbnego. Polecam ta prace dla osób bardzo odpornych na stres i lubiących wyzwania.

1
antystres
Kandydat
 Pytanie
@Ex pracownik

obecnie prowadzą rekrutację w dziale kadr, czy tam też tak nerwowo?

1
Byłam tam.
Były pracownik
 Pytanie
@antystres

Oczywiście, stresująco jest w każdym dziale.. jakoś od prawie 2 lat wciąż szukają do działu kadr. Czy to nie dziwne? Albo nie sprostasz ich oczekiwaniom (usunięte przez administratora)albo nie wytrzymasz tam sam, bo jest nerwowo, wszystko na wczoraj..

1

Pracodawca

@antystres

Drogi Kandydacie, Grupa Graal podjęła decyzję o centralizacji kadr i płac. Proces ten jest zaplanowany i realizowany z poszanowaniem każdego pracownika. Jest to transformacja, która wymaga od nas otwartości na zmiany, ciągłego doskonalenia i rozwiązywania problemów. Jednocześnie praca ta daje duże możliwości kandydatom tj. mogą realizować się w zadaniach kadrowych, rozwijać się w procesach płacowych lub łączyć te dwa obszary. Naszą przewagą jest wiedza i umiejętności zespołu – co jest z pewnością pomocne każdej osobie. Chęć pracy, determinacja i umiejętność pracy w zespole są mile widziane. Stawiamy na poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania. Szanujemy każdą godzinę pracy pracownika, stąd też podchodzimy elastycznie co do potrzeb każdego z nas, w tym również potrzeb związanych z życiem prywatnym. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i udziału w procesie rekrutacji. Jesteśmy zdania, że zawsze warto osobiście zobaczyć firmę i ludzi, którzy ją tworzą.

Klaudia
Były pracownik
@Graal S.A.

Wszystko jest nieprawdą co piszecie pracownicy są rozliczni jak wy chcecie nie jak Państwo każe np. jak najniższa średnia krajowa w zeszłym roku była 2800zł dawaliście pracownikom od 2600 może swoim pupilkom więcej. Przez cały okres pandemii pracownicy musieli sobie z własnych kieszeni kupować maseczki wy daliście może z dwie robicie wielką łaskę ze wszystkim może wasi obcokrajowcy lepiej są traktowani niż Polacy i inne przekręty już nie napiszę jakie to podlega do oddania sprawy do NIKU

Podwyżka
Były pracownik
@Klaudia

Przecież były "podwyżki" w wyniku których pracownicy często zarabiają mniej niż przedtem :D

1
Agata
Inne

Jak to nikt? To co, zakład stanął?

Kamil_eR
Pracownik
 Pytanie
@Agata

Jeszcze trochę- kto to wie - może niebawem ?? Los bywa okrutny i przewrotny. Lepiej jest siedzieć z D cały miesiąc na L4 niż ciężko charować i wydawać 500 złotych na paliwo i się w*****ać pracując z niektórymi deb***mi.

matełuszek
Pracownik
@Podwyżka

Podwyżki - chyba norm produkcyjnych. Ma być szybko tanio i dobrze czyli szybciej szybciej szybciej gamoniuuu.. Bo dyrektor nie ma za co służbowego auta zatankować. Się dziwić że paliwa do podkaszarki brakuje...

Agata
Inne
@Kamil_eR

A można w ogóle na l4? W sensie wiesz, nie czepiają się?

Kret
Pracownik
 Pytanie
@matełuszek

Jakiej podkaszarki? To zakład ma swoją podkaszarkę? Odnalazła się? Kiedy? A trawa na placu taka wysoka, że przejść nie można.

Tomcio_PALUCH
Kandydat
 Pytanie
@Agata

A to trzeba się pytać pracodawcy czy można sobie wziąć L4 ? Jak jestem chory to idę do lekarza biorę L4 i tyle. Jeśli w Graalu panuje taka praktyka, że trzeba się pytać o pozwolenie na L4 to naprawdę czas, żeby ktoś się przyjrzał tej firmie z bliska..

Bożena
Inne
@Tomcio_PALUCH

Chyba chodziło o to, że jak ktoś idzie co chwilę na zwolnienie lekarskie to wygląda podejrzanie, w wielu firmach za to są ucinane premie itp. Jasne, że zdarza się zachorować, ale jeśli to jest nagminne to wiesz, taki pracownik zwykle pierwszy do odstrzału.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Beata

A próbowałaś tylko te dwa produkty czy coś jeszcze od tej firmy?

Janusz z Bielska-Bialej
Inne

Tym razem kupiłem flaki zrobione "Nowocześnie" nowa receptura są wspaniałe starannie zrobione pyszne w smaku Super Dzięki GRAAL

As
Kandydat

Witam, Proszę o opinie na temat pracy PH. Ile wizyt, czy można autem jeździć prywatnie i jaka flota, jak z realizacja planów i czy traktują człowieka jak nr. Dzięki z góry za odpowiedz.

Darek
Inne

Handlowcom nie będzie tu łatwo. Produkty w smaku to lipa. Najpierw poprubujcie i poczytajcie wszędzie opinie.

Justyna

Praca w Graal-u jest dla osób które potrafią dobrze sprzedawać. Tak się składa, że ta niby prosta czynność wcale taka nie jest. Słabi w tej branży wypadają .

4
Julia
@Justyna

Tak jest, handlowiec musi być odporny na stres i posiadać szczególną wiedzę i umiejętności. Dobry handlowiec, to rzadkość, stąd te negatywne opinie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Eluwina
Pracownik
@Justyna

Wszystko zależy od tego co/kogo chcesz sprzedawać.  Jak ryby to nie wiem czy jadłaś rybki graala, ale mi nie smakują, a jeśli chcesz sprzedawać ludzi (kolegów/koleżanki) to na magazynie, konfekcji i w biurze znajdzie się miejsce dla specjalistów w tym fachu. Tylko pamiętaj, mierz siły na zamiary - nie będziesz jedyna, a konkurencja nie śpi.

Przyszły pracownik
Kandydat
 Pytanie

Hej. Jest rekrutacja pracownika ds. floty w Wejherowie. Jest ktoś kto opiszę jak się pracuje w tym dziale?

Karolina
Kandydat

Witam, Mam pytanie czy pracodawca wymaga noszenia maseczek na hali produkcyjnej.

Maja
Inne
@Karolina

Ciekawe pytanko. A czemu właściwie Cię to interesuje? Ja tu nie pracuję, może dopiero w przyszłym roku zacznę, ale też chętnie bym się dowiedziała.

Pracownik
Pracownik
@Karolina

Tak, czepki, rękawiczki i maseczki

Maja
Inne
@Pracownik

A jak ktoś nie może nosić maseczki bo się dusi? :(

Michal
Inne

Często kupuje żywność z GRAAL, początek roku i w słoiku znalazłem kawałek rękawiczki, ciekawe czy pył też w tym słoiku palec albo cała dłoń pracownika ciężko ocenić po zmieleniu.... Jednak rękawiczka LaTeX została. Czas zmienić firmę bo można w GRAAL nabawić się poważnej niestrawności albo nawet narazić zdrowie własnych dzieci..... Gdzie zasady higieny gdzie bhp i sanepid.......

Maja
Inne
@Michal

O fuuuj, jakie obrzydlistwo, współczuje :D Składałeś gdzieś skargę? Bo nie wiem czy wiesz, ale gowork to forum o pracy, skargi to raczej trzeba składać bezpośrednio do firmy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Graal S.A. - Wejherowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Graal S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Graal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Graal S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Graal S.A.?

  Kandydaci do pracy w Graal S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graal S.A.
Przejdź do nowych opinii