Graal S.A.

Opinie o Graal S.A.

Maciej

TO że ktoś kupił szproty a w środku były sardynki to niestety wina ludzi na produkcji takie wpadki się zdarzają . Niestety reszta nie wygląda zbyt różowo. Konserwy pozyskane mają zmieniane etykiety daty itp. Jedna ryba a etykieta dla Biedronki , Tescoo , Kaufland i innych discontow. Umowa o pracę 2800 brutto wszyscy plus premia zależna od Dyrektora czyli wałek progi itp to ściema wszystko w zależności od humoru dyra . Widziałem w ubiegłym tygodniu jak pracownice dostały umowę na czas nie określony i miały 2500 brutto choć w Polsce najniższa krajowa wynosi 2600. Nie polecam będziecie zawiedzeni.

Adrian

Czy są przyjęcia do pracy? Jak atmosfera w firmie? i zarobki oczywiście. Rozglądam się za nową pracą Wasze opinie będą pomocne żeby nie iść w ciemno.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wejherowo.

kasia

unikaj jak ognia - chyba że lubisz być wiecznie opluwanym

Julas

Chciałbym zapytać czy są tu kobiety które pracują na produkcji? Jeśli tak to na ile zmian, czy weekendy są wolne i czy przystępna pensja +będę wdzięczna za odpowiedź ????

Księgowa

Przeszłam trzy etapy rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Podczas pierwszej rozmowy zapytali mnie ile chciałabym zarabiać. Podałam kwotę. Rekruterka zapytała czy do negocjacji, odpowiedziałam, że tak. Dzwonią około godziny 18:00 i chcą rozmawiać tu i teraz. Rozmowa trwa około pół godziny. Na czwartym etapie zapraszają mnie na rozmowę do głównej księgowej. Rozmowa ma trwać około godziny. Pytam rekruterki jakie są ich propozycje finansowe na stanowisko, które aplikuję. Otrzymałam odpowiedź, że na tym etapie rekrutacji nie powinno mnie to interesować. Zirytowało to mnie, zwłaszcza, że miałabym dojeżdżać do pracy spory kawał drogi i muszę wiedzieć jakie mniej więcej wynagrodzenie oferują. Zrezygnowałam z czwartego i piątego etapu rekrutacji obawiając się, że zaproponują mi na końcu minimalną krajową.

Pytania związane z poprzednią pracą, co umiem i na jakim poziomie itd.

Księgowe i Sekretarki zmieniają się jak "rękawiczki",dlaczego? Niestety nie ma szacunku do ich pracy i wyciska się jak cytrynę. Kultura pracy zerowa, najsilniejsi odpadają po jakimś czasie...mobbing w białych rękawiczkach...nie polecam pracy w tej firmie...

Agata

Wysuwasz bardzo poważne zarzuty wobec Graal. Jak przecież wiadomo - mobbing to stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. I nie jest to zgodne z prawem. Może - tak jak wspomniał @Milon - warto byłoby pomyśleć nad zgłoszeniem tego. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

ALDONA

Niestety to prawda. Taka prawda, że ludzie pracujący na stanowiskach księgowych, sekretarek i innych mają więcej kultury i szacunku do innych niż Dyrektorzy, Kierownicy do swoich podwładnych. Przykre , ale prawdziwe.

nowy

Niestety firma słabo wygląda pod względem zarobkowym jako przedstawiciel handlowy.Nadal.wciaz pensje dla poczatkujacego przedstawiciela bez kompetencji.

Hrabia

Czy tak będziecie na siebie naskakiwać?. Nie jestem pupilkiem tylko normalnym pracownikiem i jak czytam te wpisy to się robi gorąco. Firma ma się dobrze, zatrudnia masę ludzi a parę osób robi sobie taką nagonkę. Może są sponsorowani przez konkurencję?

???
@Hrabia

Buahahaha

@???

Twój komentarz nie jest zbyt pomocny, prawdę mówiąc. Rozumiem, że nie zgadzasz się z poprzednim wpisem na temat pracy w Graal S.A. A jak Ty oceniasz firmę?

Specjalista

Nie polecam firmy jako Pracodawcy. Strata czasu jeżeli chodzi o przeprowadzone rozmowy rekrutacyjne po czym obiecywanie, że odezwą się za dwa dni. Obowiązków mnóstwo, a pensja jak dla biedaka. Naobiecywane nie wiadomo co, a później sami otwierają oczy ze zdumienia jak nie chcę podpisać umowy, która jest zupełnie odbiegająca od ustaleń. Pani Dyrektor powinna popracować nad rekrutacją pracowników, bo taka oszukana firma to jeszcze mi się nie trafiła.

@Specjalista

Potwierdzam. W momencie podpisania umowy okazuje się, że warunki są inne niż ustalone. Słyszysz, że będzie dokładane do pensji i faktycznie przez 3 miesiące tak jest, a po 3 miesiącach się to kończy

@PH

@PH Z czego wynika bark wspomnianego przez Ciebie "dokładania" do pensji po przepracowanych trzech miesiącach? Czy te dodatkowe pieniądze funkcjonują w firmie Graal S.A. jako premia dla pracownika? Być może po 3 miesiącach od zatrudnienia zmienia się umowa?

PH

Dla chcących aplikować na stanowisko PH: - godziny pracy - 10 i więcej, nie wliczają dojazdu i powrotu do czasu pracy, a trzeba też odebrać towar, standy, robić ekspozycje itp., później trzeba gonić wizyty - słabe zarobki patrząc na czas pracy i stres, robiąc zadania ok 3k na rękę - wieczorne maile, tabelki itd. - ogólne podejście w firmie - jesteśmy liderem i jak nie potrafisz być w każdym sklepie liderem na półce to znaczy, że jesteś słaba/słaby:) + dobre produkty do sprzedawania + zgrany zespół i przyjazna atmosfera + auto do użytku + nowicjusze mogą się dużo nauczyć i przejść "szkołę życia" :)

Aleksander
@PH

Takie wpisy są na wagę złota dla potencjalnych kandydatów, oby każdy brał z Ciebie przykład i pisał takie obszerne opinie na temat miejsca pracy. Powiedz mi jeszcze jedną rzecz- piszesz, że dla nowicjuszy to szkoła życia, rozumiem, że są organizowane jakieś kursy i szkolenia, tak? Mam nadzieję, że osoby bez doświadczenia nie są od razu rzucane na głęboką wodę.

@Aleksander

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś 2 dni jazdy z kierownikiem, który cały dzień i tak siedzi na telefonie i tyle.

Aktualność
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośniczek Salatino!

Nasza linia Pro Age ( 20+, 30+, 40+) została wybrana przez niezależną globalną firmę badawczą Mintel jako jeden z najbardziej innowacyjnych produktów spośród żywności funkcjonalnej oferowanej na całym świecie.

Produkty Salatino Pro Age zostały docenione m.in. za dostosowanie ich do potrzeb żywieniowych kobiet w różnym wieku oraz za wygodne opakowania.

To absolutnie wyjątkowe wyróżnienie
Serdecznie dziękujemy za zaufanie!
Aguś

Hej, z tego co wiem, to PH zv Graala jeżdż teraz białymi VW Golfami kombi do użytku własnego, podstawy też mają wysokie ok. 3 600 zł netto, premia podobno do zrobienia.

Płaca
@Aguś

Agus ... Jak nie wiesz to nie wprowadzaj zamętu. PH: Podstawa 2500-3500 brutto w zależności od stażu. Czyli na dzień dobry 2500 brutto. Auto skoda Fabia. Rozwój zodowy absolutnie żaden a żebyś się zes.... . Szkolenia ok jedno na 5 lat . Rozliczenie nadgodzin : hahaha

Okontoniekon
@Aguś

Hahaha dziewczyno z konia spadlas ? Skad takie bzdury wzielas

Adi
@Płaca

2500brutto hahahaha wyszedl bym z rozmowy po take propozycji

Witam,czy może ktoś udzielić info na temat oferowanego przez firmę stanowiska KAM ds. HoReCa. Jakie warunki, narzędzia i ogólna atmosfera. Będę wdzięczny za każdą informację.

Asd

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży... Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, ilość PH w Zespole, szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

Lubię rybę

(usunięte przez administratora) nieziemski nigdy więcej , omało zęba Nie ukruszyłem jakiś opiłek metalu w puszce.Znam się na rybach bo sam wędkuje po Europie i Norwegia ale tę firmę powinni zamknąć.

Basia

Moje sugestie dla Graal S.A.: WŁOSY W KONSERWACH RYBNYCH ... raczej nie będę was już reklamować u moich ang przyjaciół ... A szkoda bo są ciekawi polskich smaków . Z poważaniem B. Świst

Paulina

Graal poszukuje do Wejherowa Key Account Managera. Wymagane jest minimum trzyletnie doświadczenie, wykształcenie wyższe, komunikatywna znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku w firmie? Jeśli tak, to jak wyglądają warunki zatrudnienia na nim? Wasze odpowiedzi pomogą osobom zainteresowanym rekrutacją na to stanowisko.

Okontoniekon

Kpina a nie firna. Nawet za szkolenia i wyjazdy integracyjne trzeba placić z własnej kieszeni A jak nie zaplacisz to krzywy wzrok. Rozwoju żadnego. Gps w aucie zawsze na czerwono. Plany wyrwane z kosmosu a budzetu zadnego Limit prywatnych 500km w miesiacu. Kasa przecietna. Jak bedzieez lizac (usunięte przez administratora) to 3 tys. wyrwiesz. Powodzenia.

Stefan

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Potrzebujecie ludzi?

I zgadzam się na skopiowanie. I RODO: nie miałam lepszego szefa jak Ryszard. Motywację, jaką dawał do pracy. Cenił jakość i wyniki Potrafił zadbać o handlowca i o zadowolenie handlowca I choć rozstałam się z Państwem dwa lata temu, nie miałam lepszego szefa!

Cezary

Dobra firma, rozwija się więc doceńcie to!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Graal S.A. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Graal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Graal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graal S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graal S.A.?

Kandydaci do pracy w Graal S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graal S.A.