Opinie o Kooperol Sp. z o.o.

Jak

Szukają ludzi do kontroli jakości

Ona

Czy przyjmuja do pracy? I jak wynagrodzenie? Ktos cos wie

colders

a to stanowsko technologa żywnosći to jakie wynagrodzenie ?

zainteresowana
@colders 09.03.2017 20:29
a to stanowsko technologa żywnosći to jakie wynagrodzenie ?

no właśnie ktoś...coś na temat wynagrodzenia...

Omijać to szerokim łukiem

Gość

Jest.Zarówno przez techno jak i przez kooperol

ania

Jeśli ktoś poszukuje pracy to obecnie poszukują technologa żywienia.

keri

Jadłem poraz pierwszy pulpety i gołąbki -b.smaczne.Te nieprzychylne opinie to na pewno konkurencja.Nie przejmujcie się i robocie swoje.A tak na marginesie-tych niezadowolonych pracowników wymieniłbym na takich dla których zarobki były by satysfakcjonujące.Zaznaczam,że nie jestem pracodawcą!

ktoś

witam chciałabym zacząć prace w tej firmie to jest praca 3 zmianowa ? jak to tam wygląda ?

taki tam

wskaż post w którym jest powiedziane że można zarobić 3000 zł ....

wredna

jak czytam ze kasy mało za taka praco to poco tam pracujecie jak dla mnie to jest ok praca jak kazda inna w takich firmach

nowy

umowa o pracę to podstawa. Benefity, wymień takie.

misia

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz

Anita

Masakra,ktoś tutaj zarabia powyzej 2tysiecy?

gość
@Anita 07.08.2015 07:18
Masakra,ktoś tutaj zarabia powyzej 2tysiecy?

Na pewno brygadzistki wzwyż.No i pewnie liderki razem z premią maja coś koło tego.

lech

Zanim zrobisz porządek, naucz się pisać...

zniesmaczona

Uważam że lider czy brygadzistka powinien każdy nim być ponieważ to jest odpowiedzialne stanowisko i nie dziwię się że czasami im nerwy puszczają poniewaz z góry dostają (usunięte przez administratora) że jest coś zlw zrobionw skoro do czlowieka mówi się tyle razy żeby zrozumiał a to wciąż mało bo i tak jest robione na (usunięte przez administratora) .

lubie

nie wszystkie liderki czy brygadzistki są złe,ale jest zbyt mało tych dobrych ................

Mam pytanie.Czy wszyscy za listopad dostali taka "dużą" wypłatę????Niby z nadgodzinami.(usunięte przez administratora)

Dlatego nie rozumiem po co te 12.Gdyby było normalnie to o 14 wchodzi następna zmiana i produkcja jedzie dalej a tak nie ma kogo na linii ustawić.Dobrze,że przyszły tydzień już 3-zmianowy.Lepsze te soboty i niedziele niż 12 po których człowiek jest zmęczony i mniej wydajny.

dwunastka

Witam mam prośbę, skoro idzie tyle wojska, tyle tysięcy puszek to możecie chyba zakupić kilka par nożyczek na pakownie? Na prawdę ulatwicie nam pracę bo albo są połamane z jednym uchem albo ich nie ma wcale dla tylu ludzi 1 para nożyczek? Albo tępe noże. Śmieszne. a inwestować w zakład nie zamierzam.

nick

Pracować trzeba wszędzie i dobrze tam gdzie nas nie ma. A Kooperol jako jeden z nielicznych nie ma poślizgów w płaceniu pracownikom. Przez Techno też nie jest źle. Kto chce mieć pracę ten będzie ją miał.

Po 12 godzin to będzie ciężko.Też współczuje osobom pracującym na gołąbkach i rybkach,tym bardziej na nocnej zmianie.Ale jeśli mają zwiększoną produkcję to mają prawo zrobić po 12h.Np w Wędkowach jest podobnie.Poza tym przypomnijcie sobie co podpisywaliście przychodząc do pracy.Że zgadzacie się na pracę w godzinach nadliczbowych,wyjazdy na delegację itp.Cieszcie się,że mamy zapłacone za to (usunięte przez administratora)a nie robimy za darmo jak czasami bywa w niektórych zakładach.

czecha

a jak wody nie ma na magazynie to skąd lider ma przynieść?przywiozą pare zgrzewek i na jak długo ma starczyć w takich upałach i na tyle osób?

Woda jest zawsze, a lider jest od tego aby woda znalazła się w lodówce, a jak nie ma w lodówce wystarczy podejść na magazyn i tam jest ;)

dfghjiu654ew

masz jakies dziwne wiadomosci, fakt sroda i czwafte byly po 12 godz ale piatek jest wolny

blady

hej, jak z tym przyjmowaniem do pracy w kooperolu?? są 2 oferty o których wspomniano tu na forum a jeszcze nikt nic nie napisał o nich(spec od jakości i od rozliczania),czyli rozumiem że wypowiadają swoje uwagi tutaj tylko osoby bezpośrednio produkcyjne?? a może ktoś powiedzieć coś na temat tych ofert??

magda

chciałam powiedzieć ,że na innych halach niby nie est źle , tylko na RYBACH (usunięte przez administratora) Poirytowana

kicia

Jak byli dobrzy liderzy i liderki to się zwolnili .....Pozdrowienia dla byłej pracownicy (usunięte przez administratora) :)

salamandra

Sama paraca nie jest zła,można się przyzwyczajić,pracować trzeba w szędzie.(usunięte przez administratora)

ex

ja tam już nie pracuję choć chciałabym wrócić, ale to co piszecie to bzdura.(usunięte przez administratora) Chyba, że gdzieś więcej zarobicie to dajcie namiary to chętnie i ja tam pójdę..

łosoś

że też ludzie mają czas na wypisywanie takich informacji....żenujące

dziudziu

Pracuję już długo w tej firmie i jestem zadowolona i nie przechodzę żadnego stresu:) jak się chce pracować to człowiek jest doceniony wcale nie jest tak jak piszą inne osoby chyba fantazja ich ponosi i ze zemsty chociaż nie mają o co ( bo się sami zwolnili) wypisują bzdury jak ja widzę jak inni pracują aby odpekac 8 godzin to sama bym ich pogonila inni pracują a inni nie... Także prosze znajdzcie sobie inne zajęcie niż wypisywanie niestworzonych rzeczy pozdrawiam wszystkich

fvvvfv

rynek pracy każądy wie jaki jest. A tutaj można pracować za normalne pieniądze. Żadne kokosy ale nie jest źle.

....G

Ludzie najpierw płaczecie że pracy nie ma a jak ją znajdziecie to wam się pracować nie chce. Jak każdy będzie robił co do niego należy to i czepiać się nie będzie o co. Najłatwiej zwalić winę za swoje lenistwo na kogoś innego. Prawda że czasem ciężko jest z niektórymi się dogadać ale myślę że w tym zakładzie są gorsi od \" Pani G\" zainteresowani na pewno wiedzą o kogo chodzi więc nie trzeba wytykać palcami. Dajcie spokój Pani G i bierzcie się uczciwie do roboty.

Zostaw opinię o Kooperol Sp. z o.o. - Swarożyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kooperol Sp. z o.o.