Graal S.A.

Opinie o Graal S.A.

Wolny ptak

Firma Graal rozwija się i planuje powiększać swoje rynki zbyty. Graal aktualnie wystawia swoje produkty na międzynarodowych targach spożywczych ANUGA 2017, które odbywają się w Kolonii. Piszę to ku pokrzepieniu serc niezadowolonych pracowników firmy.!!

Ptak
@Wolny ptak

To może przetłumaczę na język polski. Firma się rozwija więc zgodnie z wieloletnią tradycją żadnych podwyżek nie będzie. Firma planuje powiększać swoje rynki zbytu czyli już wydaliśmy na ekspansję więc obecni pracownicy dostaną większy zakres obowiązków oczywiście bez podwyżki bo samo zwiększenie zakresu obowiązków jest premia i awansem.

Paulina

@Po co oszukiwać?, powinieneś swoją opinię przekazać do obsługi klienta tej firmy. My w żaden sposób nie jesteśmy z nią powiązani i nie mamy takiej możliwości. @Aguś, czy w bezpośredni sposób masz do czynienia z osobą zatrudniona w Graal? Masz zamiar spróbować swoich sił w rekrutacji do tej firmy? Zachęcam do podzielenia się wrażeniami po rozmowie kwalifikacyjnej.

Taka (usunięte przez administratora) firma jak markisol w gosciecinie

Taka (usunięte przez administratora) firma jak i markisol w gosciecinie

Księgowa

Przeszłam trzy etapy rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Podczas pierwszej rozmowy zapytali mnie ile chciałabym zarabiać. Podałam kwotę. Rekruterka zapytała czy do negocjacji, odpowiedziałam, że tak. Dzwonią około godziny 18:00 i chcą rozmawiać tu i teraz. Rozmowa trwa około pół godziny. Na czwartym etapie zapraszają mnie na rozmowę do głównej księgowej. Rozmowa ma trwać około godziny. Pytam rekruterki jakie są ich propozycje finansowe na stanowisko, które aplikuję. Otrzymałam odpowiedź, że na tym etapie rekrutacji nie powinno mnie to interesować. Zirytowało to mnie, zwłaszcza, że miałabym dojeżdżać do pracy spory kawał drogi i muszę wiedzieć jakie mniej więcej wynagrodzenie oferują. Zrezygnowałam z czwartego i piątego etapu rekrutacji obawiając się, że zaproponują mi na końcu minimalną krajową.

Pytania związane z poprzednią pracą, co umiem i na jakim poziomie itd.

Mariolka

Mogę szczerze polecić pracę w Graalu. Dzięki portalowi www.foodjobs.pl szybko dotarłam do oferty która mnie interesowała nie musiałam szukać między IT czy budowlanką. Polecam dla zorientowany w tzw spożywce

Paulina

@Pat jeśli zniknęły Twoje komentarze, oznacza to że naruszały one regulamin serwisu. Zachęcam do ponownego zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Każdy użytkownik akceptuje te zasady podczas zostawiania wpisu. Naruszenie regulaminu to jedyna podstawa do usunięcia komentarza.

Pp
@Paulina

Tak tak...nic zlego naruszajacego regulamin nie napisalam wiec...Paulina zajmnij sie lepiej siedzeniem I "ciezka" praca na dziale sprzedazy nowoczesnej zamiast pisac informacje z palca wyssane:)

Kiddies

Najgorsza firma w ktorej pracowalam

Pat
@Kiddies

Zgadzam się!:) do tego ktos kasuje komentarze pisalam tu prawde jak to wygląda w.tej firmie i komentarze magicznie znikają

Lejla

Witam.Od niedawna mieszkam w Wejherowie.Mam zamiar złożyć CV do tej firmy.Czy może ktoś,kto pracuje w tej firmie napisać coś o pracy na produkcji,ile jest zmian?Jaka pensja?Warunki pracy,atmosfera w pracy.Z jakiego miejsca w Wejherowie autobus zabiera ludzi do pracy.Będę wdzięczna za infomacje.

Lary

Jeśli ktoś nie pracuje z pełnym zaangażowanie m to nigdy nie bedizen czuł się w firmie dobrze. Może lepiej szukać coś innego co sprawia przyjemność w pracy?

mmmwejherowo

Co powiecie o stanowisku księgowej?

Paulina

@Rozsądekpiszesz, że słyszałaś dobre opinie o tej firmie podczas szukania pracy. Czy zdecydowałaś się na przesłanie swojego CV? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o tym, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz pierwsze dni pracy. Takie dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Ciekawa

Podobno asystentki zarzadu tez zmieniają sie co chwila. O czym świadczy taka rotacja?

Rozsądek

Szukając pracy słyszałam, że Graal to dobry pracodawca i jestem bardzo zaskoczona niektórymi wpisami. Rozumiem, że mogą być jakieś kłopoty ale gdzie ich nie ma? Nie ma ideałów trzeba tylko rozważać pewne sytuacje i pracować jak najlepiej żeby mieć swoja pozycję w firmie.

Kolos

Słyszałem dobre zdanie o firmie ale jestem świadom, że mogą zdarzyć się jakieś kłopoty.

Maria

Zaczęły się wakacje i jak widać na forum bardzo mało wpisów. Czy Graal ma jakieś nowe oferty pracy? Widziałam jedynie oferty z czerwca i zastanawiam się czy są aktualne?

Alfa

Czy ktoś wie dlaczego potrzebują tylu przedstawicieli?

P
@Alfa

Pewnie po to by mial kto zyskać nowych klientów;)a tak serio to nic dziwnego co chwilę kogos potrzebują ,zmieniaja sie tam ludzie..pracowalem tam chwile i w przeciagu 2 miesiecy odeszlo pare osob

Mundzio

(usunięte przez administratora) Dlaczego piszecie , że nie SA. Co macie na myśli? Czy coś się zmienia w firmie? Podziel się informacjami.

Paulina

@Mundek to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co więcej możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w Graal S.A.? Co szczególnie cenisz w swojej pracy? Czekamy na Twoją opinię.

JAKUB

@Fichte Rozumiem Twoje zniesmaczenie całą sytuacją ale nie powinieneś na przykładzie jednej osoby wyrabiać sobie opinii o firmie. Czasami są różne powody dla dziwnych zachowań osób prowadzących rekrutację, co nie powinno mieć miejsca ale czasami tak sie zdarza.

Paulina

Graal S.A. dzieli się z nami również ciekawymi poradami - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,56415,0,0,porady Wykorzystywaliście już te rady? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Graal S.A. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Graal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Graal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graal S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graal S.A.?

Kandydaci do pracy w Graal S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graal S.A.