Graal S.A.

Opinie o Graal S.A.

Mundek

Pracuję w GRAAL-u od dawna to jest świetna firma,polecam.

Ola

Czy ktos moze wypowiedziec się na temat warunkow pracy na a stanowisku ph, jakie zarobki, auto,a takze wymagania czy z kosmosu czy w miare realne?

Pracowałem w Graalu jako menadżer sprzedaży i bardzo chwalę sobie ten czas. Super ludzi i super firma.

ciekawa

a na jakim stanowisku pracowałas?

Porazka
@ciekawa

Pracowałam w biurze w Wejherowie

Kk
@ciekawa

(usunięte przez administratora) Nie polecam

Księgowa

Przeszłam trzy etapy rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Podczas pierwszej rozmowy zapytali mnie ile chciałabym zarabiać. Podałam kwotę. Rekruterka zapytała czy do negocjacji, odpowiedziałam, że tak. Dzwonią około godziny 18:00 i chcą rozmawiać tu i teraz. Rozmowa trwa około pół godziny. Na czwartym etapie zapraszają mnie na rozmowę do głównej księgowej. Rozmowa ma trwać około godziny. Pytam rekruterki jakie są ich propozycje finansowe na stanowisko, które aplikuję. Otrzymałam odpowiedź, że na tym etapie rekrutacji nie powinno mnie to interesować. Zirytowało to mnie, zwłaszcza, że miałabym dojeżdżać do pracy spory kawał drogi i muszę wiedzieć jakie mniej więcej wynagrodzenie oferują. Zrezygnowałam z czwartego i piątego etapu rekrutacji obawiając się, że zaproponują mi na końcu minimalną krajową.

Pytania związane z poprzednią pracą, co umiem i na jakim poziomie itd.

byczek

to wszystko przyjacielu zależy na jakie stanowisko się do nich wybierasz, np. Specjalista w Biurze Obsługi Klienta to już w ofercie ma napisane że umowa o pracę będzie

KS

Szukam pracy, żeby sobie dorobić. Czy w Graalu zatrudniają może na zlecenie? Albo przez agencje? Ktoś coś wie?

Polka

Dziwną firma dziwni ludzie

Podbijam temat pracy jako PH....warunki

polka

podbijam temat ph...jakie warunki?

polka

Podbijam temat ph...jakie zarobki?

MM

Czy możecie coś powiedzieć o pracy w Logistyce/Zakupach w Graalu? Jaka atmosfera,ludzie, warunki pracy.... Z góry dzięki za informacje.

///

A ile zarobi PH? I jaki jest system wynagradzania?

Mara

Ja nie mam pewności czy książeczka jest potrzebna. O ile praca przy otwartym jedzeniu tego wymaga o tyle na przykład na magazynie nie masz styczności z otwartym jedzeniem, więc idąc tym tokiem myślenia w Wejherowie na magazynie nie trzeba mieć książeczek. Ale sam poszukuję pracy i 100% pewności nie mam.

boska

Hej, szukam pracy w sumie na już, bo od niedawna jestem w Wejherowie, ale narazie z pracą naprawdę ciężko, słyszałem, że w graalu, mają mieć jakieś wolne miejsce? ktoś wie coś na ten temat? Z racji tego, że są producentem oraz dystrybucją konserw rybnych i mięsnych, to pewnie trzeba mieć książeczkę sanitarnoepidemiologiczną?

romek

jakie zjazdy, jak to wygląda dokładnie teraz, wiecie może? bo ja szukam obecnie jakieś dorywczej pracy i nie wiem czy na taki sposób oni by mnie chcieli zatrudnić? bo nie mogę niestety pracować na pełen etat, jak macie informacje o tym czy przyjmują na zlecenie, czy jest jakaś praca na akord, to dajcie znać.

praca na żywioł jest dobra w firmie 50 osobowej a nie zatrudniajacej 2500 ludzi.pracuje tutaj to wiem..wprowadzają głupie pomysly(usunięte przez administratora), które nie sprawdzaja sie ...i dlaczego odchodza ludzie z korporacji po kilku miesiacach pracy?bo widza ten bałagan i brak kompetencji....a ludzie tutaj sa bo musza gdzies pracować.....

ksi ęgowa

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w księgowości?Często pojawiają się oferty pracy na księgową.Po okresie próbnym wywalają ludzi czy ludzie sami odchodzą?

xyz

jaka jest tam praca w dziale eksportu? warto tam pracować? jak w % lub zł jest premia?

do

Być może jedno i drugie, widać Ty do tego grona nie należysz. Racje mają w Twojej firmie, że za ściemnianie awansów nie rozdają. Boli jak ktoś jest lepszy od Ciebie, prawda?

PRACA

Mam pytanie jak wygląda tam praca w księgowości ?? Czy warto zmienić spokojną prace na Graal ?? Jaka kasa ??

Zostaw merytoryczną opinię o Graal S.A. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Graal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Graal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graal S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graal S.A.?

Kandydaci do pracy w Graal S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graal S.A.