Polinord Sp z o.o.

Opinie o Polinord Sp z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Wiecie, czy Polinord Sp z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wozkowy

To prawda że w polinordzie płacą 4 tys na rękę na wózku widłowym??

@Wozkowy

Bardzo wątpliwa informacja nawet 4000 brutto nie maja

Ile? 4000 brutto ???????????????? śmiech na sali, wypłata" kopiuj wklej" no chyba nie ma nikogo do pracy bo połowa załogi ma l4 toasz nad godziny i koniecznie poilnowane bo bardzo często nie zgadza się wypłata, a teks bo za pomniałem często słychać... Praca na badzo złym sprzęcie, brak szatni a barak baba Jagi nie nadaje się... Nie polecam!

zainteresowany praca Nowy wpis

jak miewa się sprawa odnośnie pracy na magazynie cos się zmieniło na lepsze? pracowałem na produkcji kiedyś w polinordzie i to co pamietam chłopaki zwalniali się z magazynu wogóle ze zmiany tej z pryszczem ktos ma informacje czy ona jeszcze tam pracuje? a ten filozof kierownik magazynu tez jeszcze robi? pytam bo chcem złozyc papiery na magazyn bo zrobiłem papiery UDT na sztaplarke i pracy szukam. Chodzi mi żeby spokojnie pracować żeby z wariatami nie mieć doczynienia i jakie stawki jak płacą prosze o informacje

Jak długo czekaliście na odzew z Polinord Sp z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Czy warto? Nowy wpis

Ostatnio rzuciło mi się w oczy ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty do działu Kontroli Jakości. Warto aplikować? Jakie zarobki? Czy zakres obowiązków jest szeroki? Podpowiedzą, nauczą czy musisz iść z pełną wiedzą i nie ma szans bez dłuższego doświadczenia?

Laborant

Przedstawiono mi zakres obowiązków. Właściwie pracę otrzymałem od ręki.

Czy lubię ryby? Czy nie przeszkadza mi przeklinanie...

Jaki jest okres rozliczeniowy w Polinord Sp z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Alicja

Do 10 każdego miesiąca jest wypłacane wynagrodzenie :)

Okres rozliczeniowy roczny. Wypłata zawsze do 10.

Asia

Do 10 każdego miesiąca.

Jaka umowa obowiązuje w Polinord Sp z o.o. podczas okresu próbnego?

(usunięte przez administratora)z produkcji przestań opowiadać głupoty to ty (usunięte przez administratora) konserwy

No ja też słyszałem że to niezła plotkarą ta (usunięte przez administratora)głośno o niej

Kolega

Sama mòwi że tak to chyba wie co mòwi

Ile jest zmian w Polinord Sp z o.o.?

Trzy zmiany

A moje pytanie dlaczego na produkcji pani (usunięte przez administratora) dokladnie chodzi i opowiada po wsi kto dostaje (usunięte przez administratora) i tak dalej myślę że to co dzieje się w zakładzie pracy powinno tam pozostać

Czy Polinord Sp z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Produkcja praca 3 zmianowa 6-14 14-22 22-6 Biura 8-16

Emilia

Któraś ze zmian na produkcji jest przez pracowników uznawana za lepszą czy to kompletnie bez różnicy? I tak właściwie można cały czas pracować na jedną z nich czy po jakimś czasie na siłę zmieniają ludziom to?

@Emilia

Wątpię bo każdy przyzwyczaja się do swoich współpracowników i pewnie będzie mówić że jego zmiana jest najlepsza. Praca trzyzmianowa więc należysz do jednej konkretnej zmiany.

Emilia

rozumiem, a zdarzyło się może że ktoś pracował tylko w określonych godzinach z jakiś przyczyn osobistych? firma w takich sytuacjach idzie na rękę czy nie bardzo?

(usunięte przez administratora) Za czasów zarządzania (usunięte przez administratora)najpierw stawiano na jakoś produktów a dopiero potem na ilości produkcyjne. Po awansie i wymianie dyrektora (usunięte przez administratora)wymienione zostały także wartości zakładu nie ważne jak ważne ile wyprodukowano na danej zmianie tysięcy. Ulepszenia i modyfikacje oczywiście ale w celu tylko i wyłącznie zwiększenia ilość a jakość wykonania i zawartości puszki jest bez znaczenia. Liderzy przez wywieraną na nich presję ilości ze strony(usunięte przez administratora) zachowują się niczym sępy rzucający się na padlinę. Przy każdym najmniejszym zatrzymaniu się linii latają jak poparzeni wyżywając się na innych pracownikach i licząc czas przestoju linii bo ilości wyprodukowane będą o kilka puszek mniejsze. Co wiąże się z tym iż tabelki i wykresy odnotują spadek produkcji a jakie były tego powody i przyczyny to (usunięte przez administratora)nie interesuje. Jeżeli w zakładzie nie dojdzie do zmiany(usunięte przez administratora)wartości to długiej przyszłości dla tego zakładu nie widać.

Nasze wspólnie wypracowane wartości nie uległy zmianie - nadal jedną z najważniejszych jest nasz Klient, któremu dostarczamy najlepsze jakościowo produkty. Cały czas się rozwijamy i wprowadzamy usprawnienia, dbając przy tym o komfort naszych pracowników. Opisane sytuacje są niezgodne z naszym Kodeksem Etyki i nie powinny mieć miejsca, a w przypadku ich występowania należy je zgłaszać zgodnie z naszą wewnętrzną procedurą.

Zainteresowany pracą
@Polinord Sp z o.o.

Czy wolne są soboty?

@Zainteresowany pracą

Wszystkie soboty są pracujące. Ciągle odrabianie a jak odrabianie się skończy to w soboty do pracy za grosze.

Nie zgodzę się z ostatnią opinia. Soboty pracujące są wg harmonogramu dzięki temu na przykład w grudniu od 24 aż do stycznia masz wolne i jakoś dużo tych sobót nie ma. Jeśli sobota za kasę to płatne 100% I jest to sobota dla chętnych. Nikt nie zmusza.

Nikt nie zmusza ale i tak ktoś musi być na stanowisku. Są stanowiska które zawsze muszą być obstawiane takie jak sterylizacja kj wydanie ryby na produkcję . Te osoby zawsze muszą być

Beno

Soboty sa odrabiane, ale w zamian za to gdy inni chodza do pracy my siedzimy w domu. Nie przesadzajcie, soboty pracujace sa dla chetnych. Jezeli tak wam tak zle to dlaczego co niektorzy pracuja tam od wielu lat?

Jegomosc

Starzy liderzy traktuja ludzi jak bydlo, krzycza, rzucaja chamskie teksty!!! Nowy lider pani A. ma duzo empatii dla ludzi, nie wywiera presjii, traktuje wszystkich rowno i pomaga(czesto z ludzmi pracuje na linii),z nia pracuje sie bez stresu. Oby szybko nie zrezygnowala!!!!Zadowoleni pracownicy.

mimi
@Beno

Dlaczego...bo to ich w większości pierwsza praca....bo boją się zmian...bo wszystkich tam znają....bo przeszli już przez większość stanowisk...od człowieka na produkcji a teraz są w laboratorium albo liderem...Bo wychodzą z założenia, że lepiej nigdzie nie będzie....Ja wiem jedno...dobrze, ze nie słuchałam wszystkich życzliwych i zmieniłam ten zakład pracy...Zakład w którym pracownik jest na ostatnim miejscu...Do wszystkich którzy się wahają więcej odwagi i wiary w siebie!!! Na Polinordzie naprawdę się świat nie kończy...Można naprawdę chodzić do pracy zadowolonym, a nie jak większość osób w tym zakładzie sfrustrowanym i ciągle zmęczonym...

mimi

Tak zawsze tam było!!! I nic sie nie zmieniło...Tam pracuja tylko ludzie z przyzwyczajenia bo boja sie zmiany, i w wiekszosci jest to ich pierwsza praca....

Szanowny Kandydacie zapewniamy, że naszym celem jest budowanie przyjaznej atmosfery pracy. Zapraszamy do aplikowania i osobistej weryfikacji.

Ździsio

Oj prawda prawda takie coś tam jest nie wiadomo z kąd przyszło i kiedy odejdzie. Ogulnie lepiej sobie daruj tąrobote.

zaintereowany pracą
@Ździsio

czyli prawda to co mówią. Kolega dobrze radził i widzę potwierdzenia u rozmówców. Atmosfera i szacunek do ludzi to podstawa. Dziwie się tylko dyrektorstwu ze nic z tym nie robią. Ze jest przyzwolenie itp.

@zaintereowany pracą

Szanowny Kandydacie, w naszym Zakładzie nie ma zgody na takie zachowania i na każde zgłoszenie reagujemy.

Wojti

Odradzam dużo bajerowanie świrowania a finał końcowy jest taki że na koniec miesiąca dostajesz grosze. Na dodatek kierownik bajerant bajkopisarz połonczony z filozofem i ta jego pryszczata z brakiem szacunku do innych. Także sory ale szału nie ma.Odradzam pracy tam!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tej pracy w tym zakładzie nie szanują pracowników, nie masz prawa do własnego zdania odrazu jesteś zwolniony i psują opinie pracownikowi .

@:)

Każda opinia jest dla nas ważna. Decyzja o rozstaniu się z pracownikiem jest zawsze przemyślana i nigdy nie jest podejmowana pochopnie. Prosimy zgłaszać przejawy braku szacunku używając do tego komunikacji wewnętrznej.

Aktualność
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Zakład Produkcyjny POLINORD w Kartoszynie, należący do Grupy Kapitałowej GRAAL to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów konserw rybnych w Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracowników na stanowisko:
LIDER PRODUKCJI
Miejsce pracy: Kartoszyno k. Wejherowa, Zakład Produkcyjny POLINORD
Damy Ci możliwość robienia tego, co lubisz:

• Zarządzanie pracownikami obecnymi na zmianie delegowanie zadań, szkolenie, wdrażanie, motywowanie;

• Aktywne dążenie do optymalizacji procesów produkcyjnych;

• Zapewnienie zgodności produkowanych wyrobów z normami jakościowymi;

• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji;

• Zapewnienie realizacji założonego poziomu wskaźników wydajnościowych;

• Zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur oraz przepisów BHP.

W zamian oczekujemy od Ciebie:

• Nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań;

• Motywacji do pracy-wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej;

• Wykształcenia min. średniego (mile widziane związane z żywnością i żywieniem człowieka);

• Zdolności analitycznych i umiejętności podejmowania decyzji;

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

• Umiejętności kierowania zespołem, motywowania;

• Umiejętności obsługi komputera (MS Office - Excel);

• Zorientowania na realizację celów;

• Wysoko rozwiniętych zdolności organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności;

• Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (zmiany 8-godzinne - 6-14, 14-22, 22-6; wolne niedziele i święta).

Możemy Ci zaoferować:

• Umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;

• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;

• Możliwość rozwoju i awansu;

• Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne, karty przedpłacone, paczki rzeczowe).

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polinord Sp z o.o.?

Naszym celem jest budowanie przyjaznej atmosfery pracy. Graal to ludzie - to oni budują naszą markę.

ŚLEDZIK Z POLINORDU ????

Wina ludzi że jest taka posrana atmosfera warunki w tym zakładzie. Każdy chodzi posrany jak widzi Panią Beatę lidera. Żal praca niewolniczą powinni liderzy chodzić z batami i poganiać do pracy. A jak zaczyna się prace to pampersa na (usunięte przez administratora) i 8 godzin w nim chodzić. A nie jak idzie się biegiem do toalety i spowrotem to lidera głupi tekst pół godziny - pozdrowienia dla liderki rozy????. Szkoda gadać na temat tej firmy.

@ŚLEDZIK Z POLINORDU ????

Dziękujemy za opinię. Nie ma zgody na opisane zachowania i mamy nadzieje, że dotyczą jednostkowych przypadków. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się obok stołówki pracowniczej); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Naszym celem jest budowanie przyjaznego środowiska pracy.

Zdzisiu
@Polinord Sp z o.o.

A ci jak te małpy na drzewach wkoło to samo!!!!

Liderzy

My liderzy polinordu jesteśmy MOBBINGOWANI w pracy Dyrekcja zakładu w postaci pani B. i pani H. wielokrotnie doprowadziła pracownika do płaczu nic sobie z tego nie robiąc W ostatnim czasie aż 4 liderow odeszło z pracy a jeżeli nic się nie zmieni to odejdą także ci którzy jeszcze tego nie zrobili Atmosfera w pracy która zawsze była trudna uległa drastycznemu pogorszeniu Jedyne co się liczy to jak największy wynik uzyskany jak najmniejszą ilością osób Jeden z liderów drugi raz pod rząd zostanie pozbawiony premii. Nie dość ze bezpodstawnie to w dodatku w okresie przedświątecznym Próba rozmowy została stłamszona w zarodku a za jej rozpoczęcie z pewnością zostaną wyciągnięte konsekwencje Prawdziwy dramat Prezesie jeżeli to czytasz Prosimy usłysz nasze wołanie o pomoc Poprzednia PANI DYREKTOR Pani Izabela była prawdziwym dyrektorem mającym na uwadze dobro zakładu i pracownika Dziś pracownik wydaje się być jedynie kłopotem Liczą się jedynie wykresy, tabelki, zestawienia Nasz głos wgl przestał się liczyć O tym jak ma przebiegać produkcja oraz przygotowanie surowca decyduje osoba która całkowicie się na tym nie zna Pojawiła się znikąd i rozstawia wszystkich po kątach Próba sprzeciwu wiąże się z tym ze zostaniesz następna jej ofiarą Jeżeli nic się nie zmieni to nikomu nie polecamy przyjścia do polinordu na stanowisko lidera

@Liderzy

Dziękujemy za opinie. Informujemy, że w naszym zakładzie obowiązuje Kodeks etyki oraz polityka przeciwdziałaniu mobbingowi i każdy pracownik świadczący pracę na rzecz GRAAL S.A. ZPO Polinord jest zobowiązany do stosowania wdrożonych zasad. Nie ma zgody na opisane zachowania i mamy nadzieje, że dotyczą wspólnie omówimy sytuację. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; rozmowa z działem HR; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się na korytarzu, obok stołówki pracowniczej); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Działając wspólnie możemy zbudować przyjazne środowisko pracy.

Iwa
@Liderzy

...tak zawsze było ,zamiatanie pod dywan i obrażanie liderów.Wyszlsa ,,pani,, kierownik A.S.wydarla się się na cały zakład i nikogo do głosu nie dopuściła a jak już komuś udało się odezwać to po chwy wezwany na dywanik i po premii lub wypowiedzenie , pozdrawiam liderów NIE DAJCIE SIĘ TAK TRAKTOWAĆ!!!

Z.
@Liderzy

Bardzo dobrze powiedziane! To co się dzieje w tym zakladzie odkąd jest tam pani H. To się w głowie nie mieści. Trzymajcie się cieplutko. Nikt z was nie zasługuje na takie traktowanie. A jedyne co osoba odpowiadająca potrafi robić to odsyłać do skrzynki z etyką, mimo że i tak nic nikt z tym nie zrobi..

kandydat
@Liderzy

To jakas masakra w tym zakladzie!-kto wgl pozwala na takie traktowanie ludzi ?-musicie to zglosic do Panstwowej Inspekcji Pracy!

@Iwa

Drogi Pracowniku zachęcamy do korzystania z komunikacji wewnętrznej, zapewniamy, że działa. Przeprowadziliśmy rozmowy weryfikujące opisane sytuacje i nikt za wyrażone zdanie nie został zwolniony, ani pozbawiony premii.

Xy

My pracownicy Polinordu działu kuchnia jesteśmy traktowani jak roboty bez prawa do wypowiedzenia się o naszej ciężkiej pracy. Pani H. która nigdy nie miała styczności z działem produkcji myśli że jedna osoba poradzi sobie z obowiązkami, które mamy na kuchni i nie bierze pod uwagę naszego zdania, że tak się po prostu nie da. Uważamy, że tą sprawą powinien zainteresować się prezes Kowalski.

@Xy

Drogi Pracowniku, dziękujemy za Twoją opinię. Zachęcamy do korzystania z komunikacji wewnętrznej: rozmowa z przełożonym; rozmowa z działem HR; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się na korytarzu, obok stołówki pracowniczej); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Zapewniamy, że każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone.

Zostaw merytoryczną opinię o Polinord Sp z o.o. - Kartoszyno

• Jak się pracuje w Polinord Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polinord Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinord Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polinord Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polinord Sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polinord Sp z o.o.