Olimp Laboratories Sp z o.o.

Dębica

Opinie o Olimp Laboratories Sp z o.o.

Dżejkob

Witam. Był ktoś na rozmowach na stanowisko KAM?

G.
@Portugal The Man 05.11.2017 23:48
Właśnie był ktoś na rozmowie na KAM-a ?

Witam, Byłem dzisiaj na rozmowie na stanowisko KAM-a w Łodzi. Uważam osobiście że podstawa przy tak dużym terenie i obowiązkach to zwyczajny żart. Na stanowisku KAS-a w jednej z Polskich firm farmaceutycznych zarabiałem ok. 5tys netto + premia Olimp zaproponował za KAM-a 2,5 tys netto plus premia Ok 2,5.... Zapewne znajdą kogoś kto będzie pracował za te grosze. Pozdrawiam

Ona
@G. 08.11.2017 14:34

Mi nawet kasy nie zaproponowali, bo sami nie wiedzieli ile. Chyba się wstydzili podać.... Śmiech na sali.

Hanna

@olo piszesz, że czasem nawet wykształcenie i doświadczenie może nie być wystarczające. Możesz powiedzieć jakie osoby mają największe szansę na dostanie się do firmy?

adusia

Mam pytanie czy można dostać się do laboratorium z wykształceniem średnim czy tylko po studiach?

olo
@adusia 22.09.2017 13:09

Niejeden/niejedna się próbowali dostać po studiach nawet z doświadczeniem - niestety po wysłaniu dziesiątek CV telefon i mail milczy.

Witam, Jak poszla rozmowa dziś? Jakie wrażenia?

@. 21.09.2017 16:13
Witam, Jak poszla rozmowa dziś? Jakie wrażenia?

Witam, rozmowa fajna zero stresu szybko zwięzłe i na temat:)

SeMeN 007

Witam, czy moglibyście coś powiedzieć o drugiej rozmowie kwalifikacyjnej w Dębicy na Przedstawiciela Farmaceutycznego?Ktoś coś?jakieś rady?

SeMeN 007

Hej może ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na Przedstawiciela Farmaceutycznego o co pytają?

Brightsoul

Witam, Zerknąłem tu w poszukiwaniu informacji o zarobkach w farmacji, w szczególności w produkcji (manufakturing). Ile godzin tygodniowo, oraz ile można wyciągnąć na rękę miesiecznie. Obecie pracuję w farmacji w UK (peryferia kraju). Praca spokojna, 42h/tydzień, rocznie 22k funtów (bez nadgodzin) Nadgodziny nielimitowane czyli hulaj dusza ile chce. Duże doświadczenie w produkcji, dispensing, manufacturing, pressing(tabletki). Pełna znajomość GMP, SOP itd. Biegłość w dokumentacji produkcyjnej. Ile można zarobić w Dębicy? I to pytanie zupełnie serio bo słyszałem że w Polsce sie polepszyło.

Ewka
@zdystansowany 24.08.2017 06:37
kurcze ... przykro mi trochę. Albo nie czytacie, albo czytacie bez zrozumienia. Zarobki ustala się INDYWIDUALNIE i są uwarunko...

A jak wygląda sytuacja z sama umową? Umowa o pracę czy zlecenie? Możesz coś napisać o samochodzie? Czy to nowe auto i jakiej marki no i jak wygląda sytuacja z korzystanie z auta w celach prywatnych?

Brightsoul
@zdystansowany 24.08.2017 06:37

Nie ma powodu być Ci przykro. W każdej firmie są widełki finansowe na dane stanowisko. I owszem, kompetencje i doświadczenie pozwalają osiągnąć górny zakres limitu, ale poza limit nie wyskoczysz. I ja właśnie pytam o ten zakres. I uwierz mi, mozna się dowiedzieć przybliżonych wartości na forach internetowych. Jeżeli ktoś coś wie, proszę podesłać na: brightsoul(małpa)interia.pl

Ewka

Witam, Mam pytanie co do warunków pracy w Olimp Labs jako przedstawiciel : jak wygląda sprawa umowy? Zlecenie czy umowa o pracę? Na jaką podstawę można liczyć? Czy samochód służbowy może być wykorzystywany także do celów prywatnych? Jak tak to czy jest jakiś limit kilometrów? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Mariano Italjano

Witam chciałem się dowiedzieć odnośnie pracy na produkcji ? Jak to wszystko wygląda,jakie zarobki,atmosfera ?

Hanna

@zdystansowany rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Bula. Czy może w takim razie mógłbyś powiedzieć coś więcej o mocnych stronach Olimp Laboratories jako pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie cenne dla osób, które właśnie zastanawiają nad aplikacją.

zdystansowany
@Hanna 08.08.2017 09:43

Oczywiście że się nie zgadzam. Argumenty podałem w poście wyżej. Co do mocnych stron OL jako pracodawcy : - Ugruntowana pozycja firmy zarówno w rynku sportowym jak i aptecznym, - Stabilność zatrudnienia ( chociaż miałem chwilę stresu, ale jeżeli sumiennie człowiek przykłada się do swoich obowiązków, w moim odczuciu jest bezpieczny ) - możliwość rozwoju zawodowego ( bez protekcji udało mi się osiągnąć awans ) - dobre zarobki ( oczywiście piszę tu w swoim imieniu, nie wiem jak wygląda to na innych stanowiskach. Prawda też jest taka że wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i w pewnym sensie samemu się je negocjuje , także dużo zależy od samych pracowników ) - ciekawa i rozwijająca się branża. Oczywiście są też minusy, ale gdzie ich nie ma ?! Tam gdzie nas chyba tylko :-)

Bula

Całe szczęście że już tam nie pracuje . Same kable i przekaźniki w oczy ładnie a po za to by w łyżce wody utopili. Atmosfera straszna . Zarobki mizerne - praca ciężka . Duża rotacja pracowników o czymś świadczy

gh
@Bula 11.07.2017 05:36

Pracowałeś może na produkcji? Jeśli tak to w Nagawczynie czy Pustyni? Jakie zarobki i jaki system pracy?

zdystansowany
@Bula 11.07.2017 05:36

Pewnie byłeś/aś największym kablem. Zarobki mizerne ? Widocznie nie miałeś kompetencji na wyższe. Praca ciężka ? Zapraszam do kopalni albo do hospicjum. Atmosfera ? Mogła by być lepsza, ale jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Rotacja pracowników ?? Pierwsze słyszę. Do pracy się weź człowieku.

Gość

A czy ktoś już został zaproszony na rozmowę na stanowisko konsultanta medycznego? Ktoś z Podlasia lub Lubelskiego?

Hanna

@bjo, @Pytająca zastanawiacie się nad aplikowaniem do Olimp Laboratories Sp z o.o.? Jakie informacje konkretnie Was interesują? Czego chcielibyście się dowiedzieć? Kto może napisać więcej o pracy na tych stanowiskach i pomóc osobom zainteresowanych pracą w tym miejscu?

maciek
@Hanna 19.05.2017 10:05

Warunki pracy? Atmosfera? Czy praca jest ciężka? Premia? Jest jakiś socjal? Na kogo uważać?

Pytająca

A co możecie powiedzieć o pracy przedstawicieli medycznych w działce onkologii?

bjo

Ktoś coś napisze o warunkach na produkcji i ile można zarobić ?

Hanna

Można zauważyć bardzo zróżnicowane opinie na temat Olimp Laboratories Sp z o.o. @Woj40 Ty wspominasz, że powyższa firma każdemu pracownikowi daje możliwość rozwoju. To się bardzo ceni przy wyborze pracy. Może powiesz więcej w tej kwestii?

Woj40

Co za zwolniony lumpex tu pisze ? :) jakie protekcje w prywatnej firmie oszołomki ? Kazdy zainteresowany pracą powinien sprawdzac u źródła a nie w tym ulu zwolnionych nierobów i nieudacznikow życiowych z prawdopodobną domieszką złodziejstwa bo za takie odpały się wylatuje i później z bólu du..y i nadmiaru wolnego czasu opluwa innych Jedna z niewielu firm , która w tym rewirze daje każdemu pracownikowi możliwość rozwoju i przyzwoitych zarobków z fajną premią,fakt dla leni lumpexu i analfabetów pracy brak czyli tak jak wszędzie gdzie biznes się rozwija. Pracuję w OLimp 7 lat i nie widzę na tą chwilę gdzie indziej swojej pracy ;)

Boomberman
@Woj40 18.04.2017 17:36

Skoro tak tu wszystko chwalisz i nie widzisz świata poza olimpem, sądzę że jesteś niezlym dupowlazem... Pozdro kmiotku.

Prawda

Co tu ludzie piszą ! Jak znajdę chwilkę to wszystko wam ładnie opiszę w przyszłym tygodniu.

bratex

jaki wydzial najgorszy w olimpie? Nawazalnia?

Hanna

@Boomberman, a jakie pozytywy znalazłeś?

Boomberman

Z zewnątrz wszystko ładnie pięknie, w środku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dezorganizacja i jeden wielki syf... Można szybko się zorientować kto jest protegowanym i ma na wszystko.... Atmosfera do bani, 3/4 pracowników najchętniej porzuciło by tutaj pracę. Niech tak robią dalej a za niedługo olimp splonie ! Nie polecam pracy w tej firmie. Moja opinia na podstawie tego co się dzieje na produkcji.

nick

Czy jeździ ktoś z Rzeszowa do pracy na 8 i ma wolne miejsce w samochodzie?

ola

Hej, jak wygląda praca w labolatorium mikrobiologicznym ? czy po praktykach jest szansa dostania etatu? ewentualnie jaka płaca?

Hanna

A co najbardziej cenicie/ceniliście sobie w pracy w Olimp Laboratories Sp z o.o.?

Taki tam

Taka firma, posiadająca znane i dobre produkty, chce być konkurencyjna na rynku, ale niepotrafiąca być konkurencyjna na rynku pracy i zadbać o pracownika. Raczej będą mieli ciężko znaleźć doświadczonego handlowca gdy nie poprawia warunków pracy a przede wszystkim umowy. 200 km prywatnie na cały miesiąc tez nie powala. Produkty droższe niż konkurencyjne - jednak znane, brak leków w ofercie, handel tylko suplementami. Raczej dobra firma dla ludzi którzy nie maja nic na utrzymaniu i chcą zdobyć doświadczenie.

dor

Są jeszcze królowie POLSKIEJ sprzedaży. Jest królowa i jej zastępca z działu farmacji jak również wysportowany król sprzedaży kanału sportowego. Grzegorz uwielbia sporty i ma ogromną wiedzę na temat produktów, które oferuje do sprzedaży. Idąc na jakiekolwiek spotkania biznesowe podkreśla własną sylwetką działanie produktów – taka identyfikacja z firmą i produktami ma bardzo ważny wpływ na relacje z klientami. Królowa farmacji nawet jakby nic nie sprzedała to i tak będzie w tej firmie pracowała natomiast jej zastępca powinien nauczyć się szacunku do ludzi. Myśli, że jest najlepszy we wszystkim co robi ale niestety rzeczywistość weryfikuje i pokazuje na każdym kroku jego słabości. Facet powinien zejść na ziemię i spojrzeć w lustro… Na takim stanowisku należy mieć odpowiednie umiejętności, wiedzę itd. W tym przypadku niestety jest odwrotnie…

Nick
@Mysliciel 16.03.2017 11:05
Dzięki za trafione informacje o które prosiłem! Przydatne dla ludzi, którzy myślą czy warto rozpocząć prace w tej firmie, w szc...

Ilość wizyt 12 . Atmosfera w regionach ok. W centrali gęsta. Umowa zlecenie.

X1X
@Nick 16.03.2017 19:58
Na stanowisku PH na początku podstawa to 1500 netto, premia miesięczna do 2050 zł + prowizji ok 0,7 % od całości obrotu. Pierw...

A powiedz mi skad wynikaja premie miesieczne , oraz kwartalne skoro plany jak twierdzisz udaje sie CZASAMI robic ? Z doswiadczenia - prowizje placi sie od obrotu zawsze , premie zas zawsze od realizacji planu . Czy w przypadku braku ich realizacji wynagrodzenie wynosi magiczne 1500 pln ? Jesli tak , to wspolczuje .....Choc slyszalem zupelnie inne opinie , ze zarobki sa na poziomie i mozna byc zadowolonym , gdzie lezy prawda ?

Myśliciel

Ktoś jest w stanie krótko i na temat opisać prace w tej firmie na stanowisku PF? Ilos wizyt, jaka flotą, czy jest możliwość jazdy prywatnej, czy plany do wyrobienia, wysokość podstawy? Proszę o konkrety, bo bajkami, albo swoimi przeżyciami ludziom się pomagacie...

Domino

W Nagawczynie pracują jacyś operatorzy wózków widłowych? Jak wygląda praca?

Przyszłapracownica

hmm, a na stronie piszą że warunki są dobre i przyjazne, i takie również miałam odczucia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. http://olimp-labs.com/4,8,1/Kariera/Kogo-szukamy#top

piotr
@Przyszłapracownica 09.03.2017 20:58

Ja powiem tak. Składałem tez CV do tej firmy..ale nie wiem czy ktoś dzwonił bo telefon nie odbierałem lub miałem wyłączony. Dlaczego?. Bo byłem kilka lat handlowcem w b medycznej i wiem ze daja na reke 2 tys zł i premie po 500- 800 zł. Czy tak jest tu ? , NIE wiem ale tak jest w większości firm. Dlatego pracuje jako fizyczny w DE i mam 1300 na reke ale euro. Schowałem ambicje do kieszeni. Dziś znowu widziałem ,że kogos szukaja. Pewnie za 1600 zł. Kiedyś mówili polscy prawodawcy ,że jest kryzys! ciekawe co teraz mówią?Przecież w Polsce tylko durnie jeszcze pracują. Fajna firma, z tradycjami , ciekawe produkty apteczne i dla pakerów , niestety mentalność jak wszędzie w Polsce.

Rysiekziomek

Napewno Tomaszek?

xxx

dostałem zaproszenia na rozmowę na pH. możecie powiedzieć jakie są warunki ? kasa? umowa?

Hanna

@Paulo, dziękuję za informację. Cieszę się, że jesteś zadowolona. A jak z możliwościami rozwoju?

VOX

Generalnie jest tak, że jak jesteś z tzw. "pierwszego sortu" i pracujesz tam ponad 10-14 lat, to jesteś nie do tknięcia. Wszyscy "inni" to już zupełnie inna liga podludzi. Grupa trzymająca władzę w postaci kilku zakompleksionych narcyzów (z pewnym małym graficzyną na czele) to ekipa powodująca dysharmonie tej firmy. Zarząd nie wie co dzieje się w środku poszczególnych działów. Mobbing i nadużycia to standard. Pracuję tam 3 lata i prawdą jest to, że jak by nie dobra kasa to dawno by mnie tu nie było. Powiem więcej - niebawem zmieniam pracę ;) Ufff, ulga.

Dori
@VOX 24.02.2017 14:37

Potwierdzam wypowiedź. Z zewnątrz wszystko prezentuje się jak TOP. W środku to zupełnie inna para kaloszy. Ale, szykują się zmiany, wszechwładny Maciej odchodzi, marketing Queen też, szkoda, że z nimi nie idzie Queen Graphic Designer. To człowiek o wyjątkowo płaskim i zawistnym widzeniu świata. Czysty cynizm i dyletanctwa w małej powłoczce ze skóry i kości. Nowym pracownicom polecam omijać tego gościa szerokim łukiem. Wiem jak mnie traktuje i to od kilku ładnych lat. Ba, nie tylko mnie.

Paulo

Witam. Polecam firmę Olimp. Jedyna taka firmę tutaj na Podkarpaciu gdzie traktują pracownika tak jak należy. Odpowiednia płaca, oraz warunki pracy. Nie wykorzystują ludzi tak jak w wiekszosci firm. Gdzie jadą najtańszym kosztem

Zainteresowany

Witam. Bardzo proszę o informacje na temat pracy konsultanta medycznego ? Tylko proszę o konkretne info albo żadne. Bez głupich uwag.

LUL

Czy tylko na produkcję trzeba się rozebrać do majtek i założyć specjalny kombinezon?

życzliwy pracownik

Logistyka w firmie spadła na psy-ciekawe ile jeszcze pociągną.kierownik ryżykudła oraz jego pracowniczka-kompletnie zielona w zakresie logistyki.ale to nic,bo to pewnie znajonusie prezesa,a pozostali pracownicy odwalają za nich całą pracę.

Rysiekziomek
@życzliwy pracownik 19.01.2017 05:35

A ty łysol nieudacznik ?

życzliwy pracownik

jaro

duze trzeba miec znajomosci zeby sie dostac do pracy bo skladalem tam podanie z 10 razy i nikt nigdy nie zadzwonil

Stanislaw Jedliński
@NABRAM 11.11.2016 21:41
Nie szukam pracy,ale jestem dumna ,że ktoś kto ma nazwisko Jedliński tak dużo osiągnął ciężką pracą. Stanisław miał na imię m...

Daj numer konta to ci wysle pieniadze

Aaa
@NABRAM 11.11.2016 21:41

Na nogi bo na głowę za pozno

Fryzik

Owszem, jeśli jesteś studentem i masz ubezpieczenie to ok, lub jesli jest to np. druga praca. na umowie zlecenie nie masz prawa do urlopu a chorobowe opłacasz sam- nalezy dobrowolnie przystapic do takiego ubezpieczenia. Druga rzecz- umowa zlecenie nie wiąze zupełnie pracodawcy i pracownika, pracodawca nie ma prawa wyznaczyć mu np. godzin wykonywania pracy czy też sposobu wykonywania a jesli na umowe zlecenie zatrudnia się przedstawiciela, daje mu się sprzęt firmowy zazwyczaj z GPS-em to już jest kontrola i narzucanie formy wyk.obow. Gdzie logika? To omijanie kodeksu pracy....

Fryzik

Jakimi samochodami jeżdżą PM. ?

Gość
@Fryzik 05.10.2016 21:44
Jakimi samochodami jeżdżą PM. ?

Różnie część Octaviami część Fabiami.

@Gość 05.10.2016 23:01
Różnie część Octaviami część Fabiami.

Dzięki...czyli w miarę bezpieczne. A wiesz może czy faktycznie umowa na okres próbny to zlecenie? Chyba nikt kto poważnie myśli o pracy się na to nie zgodzi?

Domino

Wiecie może czy będą w najbliższym czasie przyjęcia na pracownika produkcyjnego? Podobno mieli kupić nowe maszyny i zatrudniać ludzi ale ponoć wszystko jak na razie stanęło w miejscu.

jacek

jak sie pracuje dla przedstawicieli farmaceutycznych? plany idzie wyrobic? zarobki jakiej wielkosci? na co najwieksza uwage zwracaja w CV przyjmujac na rozmowe oraz jak rozmowa przebiega?

formovita

napiszcie jak mozna sie do Was dostac bez znajjomosci nawet na produkcje??????

Loko

Firma stabilna i perspektywiczna, polecam!!!

qwerty

probowac sobie mozna jak sie nie ma znajomosci to malo prawdopodobne zeby miec jakas robote bo teraz uklady sie licza

kali

czlowieku ja chce isc na glupia produkcje lub magazyn i po studiach skladalem podanie z 5 razy i nie ma sie kto odezwac wiec nie kituj mi tu ze sie mozna dostac

kali

nie masz znajomosci nie masz pracy w olimpie i mowie tutaj nawet o produkcji.ludzie z wyzszym skaldaja podania i czekaja na tel a inni po smiesznych srednich wieczorowkach pracuja;)

trec

a po co urzad pracy wrzuca ogloszenia???? a jak sie zadzwoni lub zglosi to te lepsze sa juz zajete;D

;)

tam sie na produkcje nie dostaniesz bez znajomosci a nie dopiero na inne stanowisko no chyba ze na takie gdzie rotacja jest systematyczna;)

Zostaw opinię o Olimp Laboratories Sp z o.o. - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimp Laboratories Sp z o.o.