Olimp Labs

Opinie o Olimp Labs

Dzięki. A na jakie widełki zarobków można liczyć na tym stanowisku?

Kadry

Podstawa + premia 3000-6000 pln

Hej, Jaka jest flota samochodowa na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci FMCG? Dzięki :)

Fabia

Skoda fabia

Są jakieś wolne etaty w biurach?

Bados

Witam mam pytanie związane z rekrutacja na konsultanta medycznego w firmie Olimp.? Czy jest ktoś kto może napisać więcej informacji niż jest w ogłoszeniu pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Olimp Labs? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
nowynick

Zależało mi na tym, by tu pracować, odbyłem rozmowę kwalifikacyjną na dział produkcji, stres spowodowany dużym wrażeniem jakim na mnie zrobiła firma zablokował mi możliwość wykazania się umiejętnościami interpersonalnymi, z którymi wcześniej nigdy dotąd na innych rozmowach kwalifikacyjnych nie miałem problemu. Miałem dostać zapewnioną odpowiedź telefoniczną w ciągu dwóch dni...cisza. Czy można za rok jeszcze raz startować?

@nowynick

Możesz nawet i za tydzień

Ada
@nowynick

Myślę że na produkcji nie przywiązują wagi do twoich umiejętności interpersonalnych tylko do tego co potrafisz zrobić

@Ada

No jednak firma olimp nawet na produkcję ma wymagania nie zatrudnia się tutaj ludzi z ulicy,trzeba sobą coś reprezentować

Tik Tok

Masz rację nie zatrudnia cię z ulicy bez poparcia kogoś kto już wcześniej tam pracuje.

Lady

Czy w najbliższym czasie badą przyjęcia dla kobiet? I czy to prawda że jako kobieta dostanę umowę zlecenie a nie umowę o pracę ?

Izabela

Nie wiem, czy pamiętacie, ale Olimp Laboratories jest jednym z czołowych producentów preparatów dietetycznych i suplementów diety na rynku polskim i europejskim. Jednym z najważniejszych narzędzi zarządzania tej firmy jest odpowiednia polityka kadrowa. Starają się tam zapewnić swoim pracownikom bardzo dobre warunki pracy i możliwość osobistego rozwoju, intensywne szkolenia oraz optymalne warunki pracy. Takie warunki mogą bez wątpienia wydać się Wam atrakcyjne, dlatego zachęcam Was do odwiedzenia ich strony, na której znajdziecie informacje o rekrutacji: https://olimp-labs.com/oferty-pracy Jeśli widzicie coś ciekawego dla siebie, to dajcie znać. Czekam!

@Izabela

Jakie szkolenia? Jaki rozwój? Pracuje w Olimpie od 3 lat i mialem 2 szkolenia, które de facto nie były merytorycznie. Pracuje na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego

Roman

Szkoda, że firma nie organizuje szkoleń. To zawsze możliowość rozwoju dla pracownika. A benefity do wynagrodzenia. Mogłabyś je wyszczególnić i napisać, czy są satysfakcjonujące? Ten aspekt zatrudnienia często decyduje o podjęciu pracy więc warto go przybliżyć.

Zainteresowana

A generalnie jak się pracuje? Jakie województwo ? Przełożeni. Trudno wyrobić targety?

A jest jakaś podstawa czy sama prowizja?

Tymczasem
@Izabela

W jakim dziale pracujesz? Jakie to słabe jak na propagandę przystało...

Janek

Orientuje się ktoś czy jeszcze kogoś potrzebują na magazyn do pustyni czy już jest po rekrutacji?

Agata

Witam, czy ktoś z was orientuje się czy Olimp Labs będzie otwierać oddział w Mielcu? Jeśli tak to kiedy orientacyjnie? Bo pewnie wtedy szykują się jakieś przyjęcia

Tyt
@Agata

A skąd masz takie informacje?

@Agata

Nowy zakład będzie w strefie ekonomicznej Mielec, ale w podstrefie Dębica w miejscowości Pustynia przy wjeździe na autostrade.

J
@Limo

Ale tam już stoi nowy zakład więc będą orwierac jeszcze jeden?

@J

Tak

J
@Limo

Ale ten zakład ma być w Mielcu a nie w pustyni

@J

Nie, w Pustyni

A
@Limo

Ja widziałam jakieś tam prace budowlane ale pewnie jak zam życie wezna dotacje i nikogo nie zatrudnia

Są jakieś przyjęcia na magazyn?

lab

Orientuje się ktoś czy istnieje szansa dostać się na staż do laboratorium?

@lab

Na stronie internetowej firmy Olimp Laboratories niestety nie są zawarte żadne informacje dotyczące stażu. Może jednak warto skontaktować się z Olimp Laboratories telefonicznie, bądź też udać się osobiście do siedziby? Czy aktualnie studiujesz i planujesz rozpocząć karierę w tym przedsiębiorstwie?

er
@lab

Tak, stażyści w Olimp są zawsze mile widziani.

Helka

Zna ktoś pana Grzegorza Sz.?

szuflada

Ja miałem lepiej

zdegustowany

ciężki jest ciężki ...

Izabela

Olimp Laboratories zostało nagrodzone Platynową Statuetką w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018. Certyfikat ten przyznawany jest od 20 lat i buduje zaufanie do firm. Przyznawana jest ona przedsiębiorstwom, które coraz większą wagę przywiązują do terminowości, przejrzystych umów, wysokiej jakości, dobrej atmosfery i bezpiecznych warunków pracy. Czy firma Waszym zdaniem zasłużyła na takie wyróżnienie?

Brawo

El Chefe

Witam Mam 2 konkretne pytania dot,stanowiska PH: 1. Czy można liczyć na zarobki miesięczne pow.4tyś. netto? 2. Czy zatrudnienie jest w miarę stabilne? Wymieniają ludzi co chwila, czy jak się robi robotę to można kilka lat popracować? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

OL
@El Chefe

Zalezy jaki dostaniesz obszar, ale 4k jako PH w suplementach to nie wygorowane oczekiwania, pod warunkiem ze (usunięte przez administratora) A jak szukasz stalej pensji jak w PRL na tym stanowisku, bez zaangazowania i pojecia co masz robic - to pewnie nawet Cie nie zatrudnia, lub szybko podziekuja

a.w.
@El Chefe

Z wynagrodzeniem będzie niebawem krucho. Bo firma drastycznie podniosła ceny na produkty (więc sprzedaż niestety będzie gwałtownie spadać - a szkoda bo produkty bardzo dobrej jakości) natomiast szef marketingu Pan W. W. nie zna się na nim i prowadzi firmę na dno... Trudno będzie sprzedawać produkty bez promocji i dobrej ceny...

RG
@El Chefe

Starałem się tam o pracę. Byłem na rozmowie z W. i generalnie czuje się bardzo rozczarowany. Bardzo niekompetentna osoba, wręcz miałem wrażenie, że nie wie dokładnie na jakie stanowisko zostałem zaproszony na rozmowę. Sprawiał wręcz wrażenie osoby zmęczonej i takiej która za karę musi ze mną w tej chwili przebywać. Ciągle ziewał, stękał ... masakra nie polecam! Strata mojego czasu!

MirekHandlarz

Witam :) Pojawiło się kilka ogłoszeń dla PH może ma ktoś informacje jak wyglądają zarobki PH jakimi jeżdżą autami ? I generalnie jak się pracuję interesuje mnie odpowiedź kogoś kto pracował tam w podobnym pionie ;)

Paulo

Witam. Polecam firmę Olimp. Jedyna taka firmę tutaj na Podkarpaciu gdzie traktują pracownika tak jak należy. Odpowiednia płaca, oraz warunki pracy. Nie wykorzystują ludzi tak jak w wiekszosci firm. Gdzie jadą najtańszym kosztem

Grrr
@Paulo

To nie wiem na jakim stanowisku pracujesz że masz takie dobre zdanie ale na dole na produkcji to pracownika traktują jak murzyna w latach kolonizacji. A wykorzystanie wychodzi im idealnie. Premie uzależnione od widzi mi się pewnej pani i pewnego pana. Jak jesteś dupowlazem to jest ok, gorzej jak masz swoje zdanie. Całe kierownictwo obrabiarek du.. na każdym kroku za plecami. Większość ludzi to trzymają tu jeszcze jakieś zarobki ale kto tylko znajdzie coś innego to nawet sie niezastanawia. No i oczywiście jjeszcze nieustanna inwigilacja z kmer która jest w kazdym rogumienia. Pozdrawiam

Kormoran
@Grrr

jaka inwigilacja ?, człowieku to jest farmacja i pewne rygory tego wymagają chyba . Pracuję od 1,5 roku na oddziale w Pustyni , bardzo dobre warunki i przyjemna atmosfera wśród młodych ludzi ,jeśli wykonujesz pracę rzetelnie to żyć nie umierać

mejbi bejbi
@Paulo

to jak 3,5K co miesiac jest?

HeadShot
@Kormoran

To popracuj koleżko jeszcze parę lat to zmienisz zdanie... Rygor rygorem i każdy wie na co się pisze pod tym względem przychodząc tu do pracy. Więc uwierz mi że jeszcze mało widziałeś w tej "cudownej" firmie..

Doświadczona

Na pewno jeden z lepszych pracodawców w regionie, biorąc pod uwagę warunki, atmosferę i wynagrodzenie za pracę. Zarząd tworzą ludzie na poziomie, którzy potrafią docenić pracownika i nie żałują pieniędzy na wynagrodzenia. Szkoda tylko jednak, że na stanowiskach dyrektorskich/ kierowniczych brakuje ludzi z głową na karku, którzy potrafiliby w pełni wykorzystać potencjał firmy i dane im możliwości i narzędzia. Ale głęboko wierzę w to, że kiedyś to się zmieni, a na stanowiskach tych znajdą się właściwe osoby - przede wszystkim trzeźwo myślące i kreatywne, a nie ludzie piastujący swoje stanowiska z tytułu "zasiedzenia".

Kopeć

Czy to prawda ,że olimp produkował bądź nadal produkuje dopalacze? Właściciel ponoć zaszył się w bunkrze,bo ruskie siedzą mu na 4literach...

Bóg honor Ojczyzna
@Kopeć

Przed Bogiem kolego nawet w bunkrze się nie schowasz! Przyjdzie czas,że każdy z nas stanie z Nim twarzą w twarz........ Bezdomny, prezes, Putin ,donald itd.

Brightsoul

Witam, Zerknąłem tu w poszukiwaniu informacji o zarobkach w farmacji, w szczególności w produkcji (manufakturing). Ile godzin tygodniowo, oraz ile można wyciągnąć na rękę miesiecznie. Obecie pracuję w farmacji w UK (peryferia kraju). Praca spokojna, 42h/tydzień, rocznie 22k funtów (bez nadgodzin) Nadgodziny nielimitowane czyli hulaj dusza ile chce. Duże doświadczenie w produkcji, dispensing, manufacturing, pressing(tabletki). Pełna znajomość GMP, SOP itd. Biegłość w dokumentacji produkcyjnej. Ile można zarobić w Dębicy? I to pytanie zupełnie serio bo słyszałem że w Polsce sie polepszyło.

zdystansowany
@Brightsoul

kurcze ... przykro mi trochę. Albo nie czytacie, albo czytacie bez zrozumienia. Zarobki ustala się INDYWIDUALNIE i są uwarunkowane kompetencjami pracownika. Takich rzeczy człowiek dowiaduje się na rozmowie kwalifikacyjnej a nie na forum internetowym.

Ewka
@zdystansowany

A jak wygląda sytuacja z sama umową? Umowa o pracę czy zlecenie? Możesz coś napisać o samochodzie? Czy to nowe auto i jakiej marki no i jak wygląda sytuacja z korzystanie z auta w celach prywatnych?

Brightsoul
@zdystansowany

Nie ma powodu być Ci przykro. W każdej firmie są widełki finansowe na dane stanowisko. I owszem, kompetencje i doświadczenie pozwalają osiągnąć górny zakres limitu, ale poza limit nie wyskoczysz. I ja właśnie pytam o ten zakres. I uwierz mi, mozna się dowiedzieć przybliżonych wartości na forach internetowych. Jeżeli ktoś coś wie, proszę podesłać na: brightsoul(małpa)interia.pl

hr
@Brightsoul

bardzo dobre, otwarte pytanie odnośnie widełek, przedziału, choćby 3-8tys netto itp co by pokazało pozycję Jr i Sr i wpływ doświadczenia. w UK, USA widełki w ofercie są standardem, w Polsce coraz częściej, więc czemu robić sekret i oburzenie o normalne pytanie. Kiedy znamy widełki zarówno nie tracimy czasu HR ani swojego lub odwrotnie ułatwiamy sprawę, nawet jeśli jest możliwość wynegocjowania powyżej widełek czy dodatków, to są one pomocne w rozeznaniu na rynku pozdr

Krzych3006

Firm Olimp Laboratories znam od 2001 r ponieważ od tego czasu zacząłem pracować w firmie Wikom Fitness handlującej sprzętem sportowym i suplementami diety i odżywkami , również Olimpu. Ich jakość rosła bardzo szybko i stała się porównywalna z najlepszymi w Europie i na świecie. Ich produkty mają bardzo bardzo dobrze dobrany skład i przyswajalność. Zawsze cieszyły się dużym wzięciem u klientów. Polecam je do zakupu bezinteresownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Labs - Dębica

• Jak się pracuje w Olimp Labs?

Zobacz opinie na temat firmy Olimp Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olimp Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olimp Labs