Olimp Labs

Opinie o Olimp Labs

Cześć, chce Was zapytać jakie są warunki dla Przedstawiciela Farmaceutycznego. Chodzi mi o to ile jest wizyt, czy są GPS , jakie auta, jakie benefity itp. Bede bardzo wdzięczny za informacje zwrotna. Pozdrawiam

Chciałem zapytać o pracę na magazynie? Czy jest szansa na znalezienie pracy w Olimp Labs ? Można tam liczyć na godne wynagrodzenie (czy jest to najniższa krajowa?), pracuje się na weekendzie? Za niedługo wracam z zagranicy i szukam pracy, mam doświadczenia w pracy na magazynie (pracowałem w Niemczech, później Anglia). Najpierw chcę poznać opinie ludzi którzy tam pracują i czy wogole sa przyjęcia na magazyn.

@Marek

Dzień dobry. Wszyscy pracownicy Olimp Labs są zatrudnieni na umowach o pracę. Niezależnie od stanowiska oczekujemy zaangażowania, dokładności i systematycznej pracy, a za to odpowiednio wynagradzamy. Do comiesięcznej pensji dołączamy sporo dodatkowych benefitów, jak rozszerzony pakiet opieki medycznej. O konkretnych stawkach rozmawiamy podczas spotkania rekrutacyjnego. Nasza firma intensywnie się rozwija, zatem stale poszukujemy nowych pracowników. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Organizacyjno-Pracowniczym. Pozdrawiamy!

Mikokk
@Olimp Labs

Dajcie się wypowiedzieć pracownikom ile można zarobić na danym stanowisku.Proszę nie usuwać komentarzy :D

Dębica

Doczekaliście się prezentów na dzień mężczyzn czy dalej czekamy ?

Witam, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się jak wygląda praca przedstawiciela handlowego suplementów diety? Mam na myśli atmosferę, czas pracy, narzędzia takie jak komputer, telefon, samochód (jaki?) oraz zarobki? Pozdrawiam ciepło

ciekawy
@Nowy

Ciekawi mnie bardzo z socjologicznego punktu widzenia podejście młodzieży wchodzącej na rynek pracy. Napisz może proszę jak TY wyobrażasz sobie pracę przedstawiciela handlowego ? Jak wyobrażasz sobie dzień pracy ( czas, ilość wizyt, jakie inne zadania), ile chciałbyś zarabiać na tym stanowisku oraz jakich oczekujesz narzędzi pracy na początku swojej przygody z firmą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Olimp Labs? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Hulk

W komentarzu który się nie pojawił nie było nic co mogłoby naruszyć regulamin jak również nic obraźliwego czy nieprawdziwego

@Hulk

Dzień dobry. Prosimy o kontakt poprzez dane kontaktowe na stronie: olimp-labs.com/kontakt Odpowiemy osobiście na wszelkie pytania i wątpliwości.

Hulk

Ciekawe czemu komentarz się nie pojawił...? Czyżby komuś przed publikacja się nie spodobał...?

@Hulk

Dzień dobry. Cenimy wszystkie merytoryczne komentarze pojawiające się na tym forum oraz przyjmujemy konstruktywną krytykę. Jednocześnie informowaliśmy już, że podstawową zasadą jest kultura wypowiedzi, a komentarze obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane. Uważamy, że wszystkie wątpliwości da się rozwiać nawiązując bezpośredni dialog - dlatego zachęcamy do odwagi i do bezpośredniego kontaktu z Działem Organizacyjno-Pracowniczym. Jesteśmy przekonani, że podczas spotkania i rozmowy zostanie osiągnięty lepszy efekt, niż po publikacji anonimowych postów na forum. Pozdrawiamy serdecznie!

Hmmm

O jakieś czary mary się zrobiło i trochę komentarzy ubyło ????????

@Hmmm

Ciekawy

Mam pytanie do przedstawicieli HR Olimp Labs. Mozna sie spodziewać podwyżek w tym roku czy nie ma jakichkolwiek szans ? Wszystkie ceny idą w górę a my stoimy. Nie które osoby maja niższa stawkę niż najnizsza stawka obowiązująca w Polsce.

@Ciekawy

Dzień dobry. Jeśli jest Pan/Pani pracownikiem naszej firmy, to zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z pracownikiem działu HR. Forum nie jest właściwym miejscem na tego typu dyskusje, a wskazana informacja dotycząca wynagrodzenia jest nieprawdą . Szanujemy wszystkich członków forum, lecz nie zgadzamy się na pomówienia i rozpowszechnianie kłamstw.

Pracuś

Witam dlaczego firma zapomniała o upominkach dla pracowników którzy przepracowali juz 10 lat wcześniej były a teraz ?

@Pracuś

Dzień dobry, W Olimp Labs istnieje bogaty system świadczeń dodatkowych dla Pracowników. Mamy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, upominki dla Dzieci Pracowników na Mikołajki, prezenty na Dzień Kobiet, każdy Pracownik może korzystać z bogatego pakietu prywatnej opieki zdrowotnej, w całości opłacanego przez Pracodawcę. Benefitów jest znacznie więcej. Dlatego smutne jest czytanie oskarżeń w internecie, posiadając wiedzę, że o Pracowników naprawdę dbamy. W powyższej kwestii zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Organizacyjno-Pracowniczym. Proszę przyjść do nas osobiście i porozmawiać . Pozdrawiamy!

Pracuś
@Olimp Labs

A prezenty na dzień mężczyzn to gdzie ?

Bateria

Dzień dobry, jak mija dzisiaj dzień w Nagawczynie? Jest miło:)

Student

Witam, Czy możliwe jest odbycie obowiązkowych letnich praktyk studenckich studentów chemii?

@Student

Dzień dobry. Praktyki w firmie na czas pandemii pozostają zawieszone. W związku z pandemią na terenie zakładu wprowadzono specjalne procedury bezpieczeństwa. Pozdrawiamy serdecznie!

MIKOKKKKKKKKK

Pytanie jakie są realne zarobki netto na magazynie lub produkcji skoro pracujecie w soboty i na noce

@MIKOKKKKKKKKK

Dzień dobry. Temat zarobków to dane, które podlegają poufności. Nie rozmawiamy o tym na forum, tylko zawsze osobiście z wybranymi kandydatami. W przypadku zainteresowania pracą w naszej Firmie, odsyłamy do aktualnych ogłoszeń: https://pracodawcy.pracuj.pl/olimp-labs-sp-z-o-o,1698/oferty-pracy Pozdrawiamy!

Ciekawy

Poczytałem trochę tych opini i Naprawdę zastanawiam się czy jest sens w ogóle składać papiery. Widzę że oferty pracy są. Jak wygląda obecnie sytuacja, nadal pracujecie 6/7 dni w tygodniu? Sobota za 100 czy do odbioru ? Atmosfera z tego co czytam ciężka. Praca na magazynie/produkcji ciężka fizycznie? Proszę o szczere odpowiedz kogoś ze środka a nie firmowego trola.

Partyzant
@Ciekawy

Szkoda nawet, żebyś dzielił się swoimi danymi. Odpuść.

Party
@Ciekawy

Szkoda nawet żebyś dzielił się swoimi danymi. Odpuść.

Partyzant
@Ciekawy

Myślę, że nie ma to sensu. Szkoda czasu.

@Ciekawy

Dzień dobry. Szukając nowej pracy warto zasięgnąć opinii na temat konkretnej firmy, zatem rozumiemy, dlaczego czytał Pan opinie na forum. Chętnie odpowiemy na zadane pytania. Pracownicy Olimp Labs są zatrudnieni na umowach o pracę. Dużą uwagę przykładamy do spełniania wymogów prawa, w związku z tym sytuacje, gdy pojawiają się nadgodziny, są wyjątkowe (np. wymuszone przez pandemię), nie zmuszamy pracowników do nadgodzin. Zgodnie z literą prawa w takim przypadku wypłacamy dwukrotność normalnej stawki lub oddajemy wolny dzień. Atmosferę, jak wszędzie, tworzą ludzie. Pracujemy w określonych grupach pracowników i wierzymy, że tworzymy zgrane, dobrze funkcjonujące zespoły. Każdy z nas ma wpływ na atmosferę w pracy. Przechodząc do oceny, czy praca jest ciężka fizycznie, koniecznie musimy wspomnieć o kwestii najistotniejszej. Stawiamy na rozwój technologiczny i automatyzację we wszystkich obszarach, gdzie tylko jest to możliwe. Nieprzypadkowo nasz Magazyn nazywa się Inteligentnym Centrum Logistycznym. Staramy się, by było jak najmniej ciężkiej, fizycznej pracy, a jak najwięcej wsparcia maszyn i osiągnięć technologii. Od wszystkich Pracowników, niezależnie od stanowiska, oczekujemy zaangażowania i systematycznej, dokładnej pracy, a za to odpowiednio wynagradzamy. Do comiesięcznego wynagrodzenia dołączamy sporo dodatkowych benefitów, jak rozszerzony pakiet opieki medycznej. Mamy nadzieję, że udało nam się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania. W przypadku kolejnych wątpliwości, zachęcamy jednak do bezpośredniego kontaktu z Działem Organizacyjno-Pracowniczym. Pozdrawiamy!

olek
@Ciekawy

jest tam tak dobrze ze ogloszenia wisza na internecie;) dawniej tylko znajomosci sie liczyly zeby mozna bylo tam pracowac;)

@olek

Dzień dobry, Jesteśmy dumni, że zatrudniamy kadrę wybitnych specjalistów, których praca składa się na sukces Firmy. Stale się rozwijamy, powstają nowe stanowiska pracy, dlatego też szukamy nowych Pracowników. Podstawą procesu rekrutacyjnego jest publikacja ogłoszeń o pracę, by wszystkie osoby spełniające precyzyjnie określone wymagania, mogły złożyć u nas swoje kandydatury. Wybieramy najlepszych, ekspertów w swoich dziedzinach, dlatego też regularnie zachęcamy do śledzenia ogłoszeń. Życzymy dobrego tygodnia!

Nikt

Witam,chciałbym się dowiedzieć czy polecacie pracę na Olimpie. Szukam aktualne pracy, doświadczenie na stanowisku magazyniera i praca z terminalem 4 lata.Prosze o informację na temat zarobków atmosfery i cało kształcie.Czutalem część opini i troszkę mnie to odstrasza,chociaż tam co aktualnie pracuje jest jeszcze gorzej.Pozdrawiam

@Nikt

Dzień dobry. Cieszy nas zainteresowanie pracą w Olimp Labs. Postaramy się odpowiedzieć na pytania. Atmosferę tworzą ludzie, niby banał, ale w rzeczywistości bardzo ważna kwestia. Tworzymy zgrane zespoły, wspieramy się, możemy na siebie liczyć. Pracuje u nas 800 osób, to bardzo dużo. Wiele mamy również działów, a praca w każdym z nich wygląda inaczej. Jednak mimo skali, wciąż ważne są dla nas rodzinne wartości, więc tym mocniej cenimy koleżeńskość i pozytywne nastawienie. O zarobkach rekomendujemy porozmawiać podczas spotkania rekrutacyjnego. Żadna anonimowa opinia w internecie nie zastąpi rozmowy z ekspertem z Działu Organizacyjno-Pracowniczego z konkretnej firmy. Dlatego szczerze zachęcamy do odzywania się do nas bezpośrednio. Na wszelkie pytania związane z zatrudnieniem w Olimp Labs odpowie nasz Dział Organizacyjno-Pracowniczy, mail do zespołu to: kadry@olimp-labs.com. Aktualne oferty pracy znajdują się pod poniższym linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/olimp-labs-sp-z-o-o,1698/oferty-pracy?fbclid=IwAR2Mf7nuRec6lqwukdKGOZL_D8HHND2cyYpE_T7Kza77FuuZYQNl6iqNTx4 Serdecznie pozdrawiamy!

qwerty
@Olimp Labs

''Tworzymy zgrane zespoły, wspieramy się, możemy na siebie liczyć'' no wiekszego klamstwa to juz dawno nie czytalem;) wystarczy isc na produkcje i zobaczyc jak to wszystko wyglada;) Pracownicy potrafia isc do kierowniczki i podkablowac drugiego zamiast powiedziec drugiemu czlowiekowi prosto w twarz. Czego sie nie zrobi zeby dostac wieksza premie;)

harry
@Nikt

pewnie ze tak. Przyjdz zobacz jakie mamy tutaj Eldorado;)

@qwerty

Dzień dobry. To poważne oskarżenia, dlatego nie przejdziemy wobec nich obojętnie. Jeśli pracuje Pan / Pani w Olimp Labs i zauważa coś, co się nie podoba, to proponujemy zgłosić sprawę bezpośrednio do Działu Organizacyjno-Pracowniczego, po to on właśnie jest. Zapraszamy osobiście, chętnie wysłuchamy i porozmawiamy. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia.

@harry

Dzień dobry! Słyszeliśmy wiele pochlebnych opinii, lecz Eldorado po raz pierwszy. Niemniej dziękujemy. Tak się składa, że faktycznie wspieramy Pracowników, co widać choćby w bogatym pakiecie prywatnej opieki zdrowotnej lub pomocy dla osób w potrzebie. Życzymy wszystkiego dobrego.

ipse
@Olimp Labs

Odnośnie Eldorado to pewnie ironia była, ale nie wiemy, bo skąd możemy wiedzieć.

Jurek
@Olimp Labs

Bogaty pakiet opieki zdrowotnej? Gdzie taki jest i dla kogo ? Więc proszę nie drwić z pracowników takie pakiety są ale tylko po odpowiedniej doplacie. (usunięte przez administratora)

Pastuszek

Witam .Mam następujące pytania .Czy firma na początku zatrudnia na czas dłuższy niż 3 miesiące jako pierwsza umowa , jakie panują warunki pracy na produkcji -trzeba cały czas nosić okulary? W porze letniej zakład jest klimatyzowany ?

@Pastuszek

Dzień dobry. Cieszy nas zainteresowanie pracą w naszej firmie. Oferujemy umowę o pracę, pierwszą zawieramy na okres próbny. Po pozytywnym zakończeniu tego okresu podpisujemy kolejną umowę na czas określony max. 33 miesiące. Praca na produkcji obywa się w standardzie farmaceutycznym, zatem mamy szereg zasad formalnych, które muszą zostać spełnione. W zależności od stanowiska warunki pracy są zróżnicowane , dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z Działem Organizacyjno-Pracowniczym. Odpowiemy na wszelkie pytania. Mail: kadry@olimp-labs.com Dodamy jeszcze, że zakład jest klimatyzowany. Pozdrawiamy serdecznie!

Anim

Ludzie! Weźcie się w garść... Jest kryzys, ponad połowa Polaków nie ma pracy, a Wy narzekacie, że musicie w sobotę do niej iść i macie sto procent płatne. Wstydzilibyście się. W dużych miastach na rękę proponują najniższą krajową i śmieją Ci się w twarz, jak chcesz więcej. Gdzie przypominam, jakby ktoś nie znał realiów, życie jest kilka, albo nawet kilkanaście razy droższe. Trochę pokory, a jeśli nie jesteście zadowoleni po prostu złóżcie wypowiedzenie skoro tak Wam źle. Przecież praca leży na ulicy. Podkarpacie i okolice to rejon gospodarczy rozwinięty najlepiej w całej Polsce, dlatego droga wolna. Można wybierać i przebierać. Dotarł na Podkarpacie internet i teraz każdy myśli, że dzięki temu uzyskał możliwość bycia inspektorem pracy, psychologiem czy adwokatem.

Ululu
@Anim

Widać wreszcie ktoś z kierownictwa sie odezwal. My nie musimy iśc w sobote, tylko w sobote i niedziele. Praktycznie co dziennie do pracy. Nie sadze żeby to byl dar że skracamy sobie zycie Taki tryb zycia pozostawia trwale szkody Albo po prostu ktoś zemdleje na hali, no ale co tam, ważne ze mamy prace....

@Ululu

Dziękuje serdecznie za awans na kierownika. Tak jak zostało napisane wczesniej, może się Pan/Pani zatrudnić gdzieś indziej, albo zwolnić. Wtedy na pewno znajdzie się dużo więcej czasu wolnego. Jak to mówią, wszędzie dobrze tam gdzie Nas nie ma. Nie wiem o jakich trwałych szkodach konkretnie mowa w powyższym wpisie, ale wydaje mi się, że dużo gorsze jest życie w stagnacji, bez pracy i środków do życia. Przejmowanie się codziennie za co zapłaci się rachunki, albo zrobi zakupy. Nie zmienia to faktu, że każdy ma swoje priorytety. Ps, codziennie piszemy razem. Zamiast forum polecam słownik ortograficzny, może dzięki temu znajdzie się praca spełniająca Pana/Pani wymagania. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.

Gargamel
@Anim

Sorry ale to co napisałaś to żenada. Widzę że żyjesz poprzednią epoką. Nie jest tak dokładnie jak piszesz . Tylko nieroby nie mogą teraz znaleźć pracy . Guwno mnie obchodzą zarobki w dużych miastach. Oczekujemy od takiej marki jak Olimp Labs godnych zarobków i godnego traktowania. Kiedy ostatnio widziałeś kwitek z wypłaty, chyba w poprzedniej epoce. Płacenia sobót w premi nie daje pewności odpowiedniej zapłaty, a czasami upominanie to walka z wiatrakiem-bo jest dobrze. Możemy od firmy wymagać coś więcej bo nie stoi na skraju upasci. Ha ha. Może jak pójdziesz Na 5 czy 6 nocek to może poznasz co to są trwałe szkody zdrowotne. Też życzę Ci wszystkiego najlepszego tylko nie pij tyle.

Szarak
@Gargamel

Zastanów sie do kogo Ty właściwie piszesz... Pierwsze zdanie jest zaadresowane do kobiety natomiast kilka linijek niżej już pytasz mężczyznę kiedy ostatnio widział kwitek. Człowieku nie spinaj sie tak o te kwitki bo to tylko kawałek papieru, tego do garnka nie włożysz i jedzenia z tego nie zrobisz. Wypłatę można przecież sobie wyliczyć i wszystko jest wiadome :)

Gargamel
@Szarak

A ty się nie spinaj moim przejęzyczeniem bo pękniesz. Myślałem że się domyślisz że w 21 wieku dostawanie kwitków to norma. Nie muszę plaszczyc się co miesiąc i pytac jaką mam premię. Coś Ty mi niepasujesz.

@Gargamel

Szczerze. Totalnie mnie nie dziwi fakt tego, że ma Pan/Pani takie problemy, skoro w taki sposób odnosi się do ludzi. Oczekiwanie godnego traktowania związane jest z szanowaniem innych, a jak widać z powyższej wypowiedzi trochę Panu/Pani tego brakuje. Odnosi się Pan/Pani do myślenia w innej epoce. Ciekawe? Bo jak dla mnie ciągłe narzekanie, nad swoim losem i obrażanie ludzi to zaściankowość i naleciałości z lat kiedy byliśmy pod zaborami. Jeśli się Panu/Pani nie podoba. Proszę coś zrobić ze swoim życiem, a nie siedzieć na forum i wypisywać swoje mądrości tylko po to, by wyrzucić swoje frustracje. Możliwe, że to one tak źle na Pana/Panią działają i powodują szkody zdrowotne. Pozdrawiam.

Poter
@Anim

Polecam tej pokory piszącemu/piszącej. Proszę przyjść sobie co sobotę do pracy i jeszcze w niedzielę na dwie zmiany i powiedzieć czy organizm jest wystarczająco wypoczęty przed następnym tygodniem. Okażmy sobie trochę szacunku bo niektórym ciężko jest go okazać osobom ktore naprawdę ciężko pracują dla firmy. A co do kryzysu, to raczej po tej firmie tego nie widać także proszę nie podawać nieprawdziwych informacji... To że była tarcza ro nie znaczy że byl/jest kryzys... A praca oczywiście że jest w różnych miejscach także proszę nie straszyć czym co nie budzi strachu (takie metody mogły być stosowane 10-15 lat temu)

gosc
@Anim

Czlowieku jaki kryzys?!?! Moze w branzy hotelarskiej tudziez gastronomicznej ale reszta ma sie dobrze. Wylacz telewizje i wlacz myslenie czlowieku.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakie są szanse na pracę i jaką umowę proponuje firma na starcie?

@Wiktor

Dzień dobry. Tak, aktualnie trwają rekrutacje. Wszystkie oferty pracy są opisane pod tym linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/olimp-labs-sp-z-o-o,1698/oferty-pracy - zachęcamy do zapoznania się.

@Wiktor

Dzień dobry. Dodamy, że aktualne oferty można zawsze znaleźć klikając w zakładkę "Kariera" na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się! https://www.olimp-labs.com/dlaczego-olimp-labs

Leoro

Witam, mam kilka pytań odnośnie pracy w olimpie. Konkretnie interesuje mnie ' pracownik produkcji', jak wygląda praca, czy jest trudna, jaką atmosfera panuje wśród pracowników, na jakie dodatki można liczyć oraz jaką jest płacą. I czy to prawda że pracuje się też soboty i niedziele. Poczytałem opinię i przedstawia Olimp trochę w złym świetle, ale też nie na wszystkie pytania znalazłem odp. Pozdrawiam

@Leoro

Dzień dobry. Bardzo cieszy nas zainteresowanie naszą Firmą. Na wszystkie zadane pytania chętnie odpowiemy osobiście. Proszę do nas napisać maila na adres: kadry@olimp-labs.com . Czekamy na kontakt. Pozdrawiamy serdecznie!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Olimp Labs?

Xyz

O jakie stanowisko pytasz?

Dzień dobry Panie Pawle. Bardzo dziękujemy za opinię i porady. Wierzymy, że dialogiem można rozwiązać wszystko, więc może opowie nam Pan co ma na myśli, pisząc maila na: kadry@olimp-labs.com. Wszystkie zgłoszenia traktujemy poważnie, dlatego czekamy na wiadomość mailową od Pana. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Labs - Dębica

• Jak się pracuje w Olimp Labs?

Zobacz opinie na temat firmy Olimp Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olimp Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olimp Labs