Olimp Labs

Opinie o Olimp Labs

kandydat

Witam . Proszę o informacje , czy są przyjęcia do firmy Olimp . CV można na bramie zostawić ? Z góry dzięki za info ...

Info
@kandydat

Tak na bramie można zostawiać u ochroniarza

Gargamel

Baryła głowa do góry. Wiesz o tym, że nie można być w porządku do załogi i do władzy, bo to zawsze komuś przeszkadza

@Gargamel

A co ma być nie w porządku wobec załogi dla zasady weź się ogarnij typie...

Gargamel
@123

Typie chyba nie rozumiesz O co mi chodzi. Musisz zaczerpnąć jeszcze wiedzy. A propo załogi to nie wszyscy są rewelacyjni.

Teletubiś

Jedni dostają podwyżki inni nie , gdzie tu jest sprawiedliwość ? Wydaje mi się że coraz bliżej jest tego żeby teletubisie powiedziały pa pa tej firmie !

TAMten

A gdzie podziały się pieniądze Z zakładowego Funduszu. Czy to prawda ze wszyscy biurowi popisali wnioski i dostali zapomogę a dla produkcji brakło kasy ?

Nieznany
@TAMten

Im się należy , ludzie z produkcji są nikim

@TAMten

Tak to prawda że brakło $$ dla pracowników produkcji z ZFŚS ...

Dyzio
@123

Ja dostałem szkoda mi tych co nie dostali. Zakład powinien wiedzieć, że każdy ma jakieś zobowiązania rodziny do utrzymania. Powinni tak rozdawać żeby każdy kto składał podanie dostał jakieś pieniądze. Trochę nie fair to jest że strony zakładu.

nick
@TAMten

oczywiście wszystkim się wszystko należy

Ktoś
@nick

Widzę że dostałeś kasę i śmiejesz z tych co nie dostali. Jeśli to Prawda to oby cię coś przykrego spotkało i duże wydatki.

Qtor
@nick

Powiem tak ,oferują pomoc w postaci zapomogi a gdy ludzie proszą o nią to nie ma. I głupio się wymigują że nie spodziewali się tyłu wniosków, gdybyście płacili ludzią odpowiednie pieniądze nikt o zapomogę by nie prosił,a najbardziej śmieszy mnie to że dostali wybrani a dla tych co najbardziej potrzebują to już nie ma bo sami pobrali ! Wstyd !

Qazwsx
@TAMten

Oczywiście że w biurach odrazu dostali bo tam o wszystkim wiedzą wcześniej dlatego wcześniej zaczęli składać wnioski. A ktoś kto zapierdziela na produkcji i złożył trochę później to już nic nie dostał. Przyznali najpierw swoim i to niezależnie od sytuacji materialnych bo przeciez elicie się należy z urzędu. To jest kolejny przykład jak są traktowani pracownicy produkcji. Także nie było rozpatrywania wniosków tylko z urzędu przyznawano a jak się okazało że nie będzie już tarczy tak nagle pieniądze się skończyły.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Olimp Labs? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
juzniepracujewpodkarpaciu

Właściciel firmy jest w pierwszej 50-tce najbogatszych Polaków, a dla was nie ma na podwyżki? :D Zachęcam jednak do wyjazdu na Zachód, tu istnieje coś takiego jak kultura pracy, o której na zakaukaziu podkarpackim nic nie wiedzą :/

Alfabet

Pozdrawiam ambitnych dwóch Januszy z produkcji. Chodzą już o was legendy :)

DYŃKA
@Alfabet

Którzy to Ci Janusze?

Lolek

Ale żeby dwóch na jednej maszynie i tej samej zmianie to chyba nie znajdzie na całym Olimpie

Jurij
@Lolek

Im już nic nie pomoże taki sposób bycia .

Informator

Który to taki ambitny technolog tam jest jakieś inicjały?

Sterylny

Ale te poronione tarcze w każdym zakładzie powinny działać tak samo np. Firma która w sędziszowie robi części do samolotów za każdy dzień postoju płaci pracownikowi 75% wynagrodzenia A olimp nie płaci nic wysyłają Cie na wolne i w (usunięte przez administratora) to mają

Ten typ
@Sterylny

W koncu ktos doniesie i skontrolują czy pracownicy sa na terenie zakladu czy w domu Jak przedłużà to życzliwi się znajdą na pewno

Informator

Czy to prawda że jeśli od sierpnia nie będzie podwyżek to ludzie będą się masowo zwalniać. Ludzie mówią ze czuja się (usunięte przez administratora) Pracowali 3 miesiące na 100% w wymiarze godzin 80%. Zabrano im wszystko premie, Urlop ten płacony 80% do tego zabrano 3 dni urlopu ze względu na tarczę. Magazyn podobno pracuje w weekend bez możliwości odbioru wolnych dni przysługujących z tarczy (wypłata oczywiście 80 %)

Informator nr 2
@Informator

Tak to prawda, trzeba sprawę zglosić Brak możliwości wybrania dni wolnych jest karalny.

Tcdgv

No tak Urlopu nie dostaną bo nie i tyle a w soboty biegają za 50% Niestety sami tak nauczyli kierownikow

Gfcg

I jak z tą tarczą? Biorą i dalej będą was wyzyskiwać czy jednak boją sie kontroli odnosnie wybrania dni wolnych i urlopu?

Tragedia

Wypłata tragedia wysyłają ludzi na bezpłatne urlopy w każdym miesiącu po tygodniu lub po dwa tygodnie w miesiącu. Nie dość że pieniądze słabe to jeszcze ta atmosfera brygadziści to kpina nie wiem co oni tam robią żaden pojęcia nie ma o niczym a mieszają ludzi z błotem. O pewnym kierowniku to nie ma co nawet wspominać za robotę by się wziął a nie ludzi rozliczał z toalety czy z napicia się wody . Nie polecam tej firmy

Magazynier 234

Jak to jest że koledzy z magazynu tutaj narzekają a na firmie każdy mówi jak mu to dobrze

Magazynier 222
@Magazynier 234

Obudza się jak odejdziemy z pracy. Na Olimpie świat się nie kończy.

Tarcza

Będą kontrole w sprawie tarczy antykryzysowej Olimp powodzenia ...

tr
@Tarcza

Super

magazynier nr 123

A Ty nie chodzisz na piwo za swoje? Nic sobie nie kupujesz? Chyba dorobili się już swojego w życiu i mają prawo wydawać na swoje hobby, Nieprawdaż?

magazynier nr 122
@magazynier nr 123

polecam przyjść na magazyn i pracować na 3 zmiany za marne grosze a nie siedzieć za biurkiem i dyrygować

Magazynier 111
@magazynier nr 122

Tym bardziej praca z domu biuro

Olimp Labs = (usunięte przez administratora). Prezesi zgarnęli grube miliony, a ludzi wysłali na urlopy bezpłatne, tarcza antykryzysowa, a magazyn nie nadąża z zamówieniami. Co wy tam osły jeszcze robicie! Ja bym się dawno zwolnił. Nota bene dziękuję z całego serca żeście mnie nie przyjęli.

Pocieszek

Zastanawiające, nie zostałeś przyjęty do pracy a nadal interesujesz się Olimpem. Uważam, ze nie musisz dziękować - jak widać, to była dobra decyzja rekrutera... Rozwijaj swoje pasje i umiejętności dając pożytek innym pracodawcom, albo sam się nim stań. Powodzenia

@Pocieszek

Dobry pomysł. Zostanę pracodawcą i będę dymał ludzi jak zarząd olimpu.

Nickoman

Widocznie że swoimi predyspozycjami byś się tam zmarnował. I dlatego rekruterzy uznali że szkoda chłopa i Cię nie przyjęli haha

@Ty a to jest pewne z tymi zwolnieniami?

Lokalny

Podobno wzięli tarcze antykryzysowa i jakieś ciecia w godzinach pracy maja być Czy to prawda?

@Lokalny

Zmniejszenie pensji o 20%

@Andrzej

Podobno nie tylko pensja urlopy premię

co ze stołówka zakladowa mysla zbudować

Oborę nie stołówkę

Ciekawie
@321

Chyba w zakładzie pracują ludzie a nie konie. Powinieneś wiedzieć jeśli jesteś jednym z pracowników.

Qlaa8
@Ciekawie

Tak pracują ludzie ale, mają ich za "konie pociagowe" chociaż nawet nie, bo takim koniom dają wodę a tam nawet nie można się napić wody mierzą Ci czas na każdym kroku ile Ci nawet w kiblu schodzi,brygadziści chodzą za Toba do toalety bo są wysyłani przez kierownika i pytają ile ci zejdzie bo już przesada że 5 minut sobie na desce usiądziesz.

Pracuś
@Qlaa8

ktoś musi zarobić na nowe inwestycje

Nie
@Ciekawie

Patrząc na niektórych to i konie są..

Będą może przyjęcia na produkcję w najbliższym czasie ?

A

Pewnie będą bo jak teraz poobcinali pensje to wielu pracownikom niepodobna się praca na dosłownie najniższa krajowa!

Ktoś

Nie polecam tej firmy robią ludzi w balona na każdym kroku...!

Rafcio

Taki mają kryzys że w nawet w sobotę na dwie zmiany pracuja

Nie polecam tej firmy pieniądze od państwa za tarcze antykryzysową biorą a ludzi wysyłają na urlopy bezplatne! Widać jak dbają o pracowników...

SzK

Witam, czy aktualnie są przyjęcia do pracy, albo jest szansa żeby w najbliższym czasie pojawiła się oferta pracy? Chodzi głównie o produkcję, magazyny itp. Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Marco

Również nie polecam, tam panuje jedna wielka obłuda przełożonych w stosunku do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Labs - Dębica

• Jak się pracuje w Olimp Labs?

Zobacz opinie na temat firmy Olimp Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olimp Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olimp Labs