Opinie o Grześ W. Szymczak sp.j. w Syców

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grześ W. Szymczak sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grześ W. Szymczak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grześ W. Szymczak sp.j. w Syców

Dorian

@Patryk a to pracujecie też i w niedzielę i we wszelkie święta?

Kaśka

Trudno powiedzieć jak będzie w tym roku, do tej pory był dodatek stażowy . Jak pisałam wyżej u nas w sklepie wszystko jest Ok. Jesteśmy stałą ekipą , ufamy sobie i u nas nic nie ginie, inwentaryzacje wychodzą tak na około -200 zł to jeszcze mamy premię bo jest jakiś przedział w którym się mieścimy. Nie rozumiem tych negatywnych opinii.

Olena

Ja pracuję bo muszę , nie mam pieniędzy , dzieci na utrzymaniu . W Oleśnicy tyranka , niedziele tez robię bo każą . Wypłaty niskie, ale szefostwo i kierownicy się bawi za granicą. Gdybym mogła to bym odeszła

Wanda
@Tak.

Ja mam pytanie odnośnie tych niedziel. Wyżej ktoś napisał, że chodzi do pracy w niedzielę, bo każą. A co jeśli ktoś nie ma możliwości pracować w niedziele i odmówi? Czy trzeba się wtedy liczyć z jakimiś konkretnymi konsekwencjami?

Grażyna Nowy wpis

hej to w tym roku jakie są w końcu te premie? w zeszłym pisaliście, że w minimalnej się zawierają, ale wole się upewnić, bo przecież były podwyżki. mam doświadczenie jako sprzedawczyni, wierzę, że zrobię obrót. Tylko te aktualne premie są indywidualne czy jednak zespołowe? Nie ma takich info w ogłoszeniach

Werka Nowy wpis

Hejka, od paru dni wisi oferta do biura. ktoś już się zastanawiał jak praca w nim wygląda. po opisie widzę, że to głównie siedzenie na komputerze i rozmowa z producentami oraz dostawcami, tak? ciekawa jestem takiego przykładowego dnia z pracy, czy dużo jej jest przy tych całych dokumentach i tak dalej?

Spadam

To żart!!!!! Podstawa 2400 zł , 100 zł premia za obrót ( często nie ma), 100 zł premia za marze ( często jej nie ma), 100 zł za coś tam ( często jej nie ma bo obrotu nie ma), 1% stażowego czyli 24 zł miesięcznie jak przepracował ktoś rok ( ja pracuje 2 miesiące) 100 zł za nie chorowanie, za niedziele lub święto 200 zł minus normatyw to na rękę wychodzi 70 zł . To wychodzi najniższa krajowa. Premie są w najniższej krajowej!!! Jak dziewczyny upominają się o swoje to słyszą te ich wyliczenia i mówią że firma dopłaca do ich zatrudnienia. Idę na L4!!! Lepiej na tym wyjdę a umowy nie chce przedłużać !!!! Za (usunięte przez administratora) to w Chinach można pracować !!!!

Mariusz
@Spadam

Pytanko. Czy zatrudniają do sklepu facetów? Na stanowisko kasjer? Jak płacą?

Mariusz
@Spadam

Ten wpis z poprzedniego roku, a jak jest teraz ?

Mariusz Nowy wpis
@Spadam

Dobra, ta osoba nie pracuje, ale może ktoś inny odpowie

Pracownik Nowy wpis
@Mariusz

Nie spotkałam się, żeby pracowal tam facet

cze, tak czytam te komentarze dotyczące organizacji pracy w różnych sklepach, że zaczęłam się zastanawiać jak to w biurze może wyglądać? pojawiła się jednorazowa wzmianka o nim. Tam tylko na administracji jakiejś się pracuje czy może coś jeszcze się robi?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grześ W. Szymczak sp.j. kandydat na stanowisko Pracownik Remontowo-budowlany ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Hejka, tak sobie czytam te komentarze, nie mam jeszcze doświadczenia ale zaciekawiło mnie to stwierdzenie, że jak wychodzi – 200 pln na inwentaryzacjach to jeszcze jest w porządku, czyli jakie są przedziały? I skąd te braki zazwyczaj się biorą? na co trzeba uważać i czy ma się na to jakiś większy wpływ?

Dzwonisz pod nr na ogłoszeniu,umawiasz się z koordynatorka (regionalną) chwila rozmowy i zaraz wiesz czy będziesz pracowac czy nie. Tyle w temacie

Kaśka

Trzeba kontrolować towar w miejscu pracy, a dokładnie stany ( czy zgadza się towar na półce z tym co jest w systemie). Jak pisałam jesteśmy zgraną ekipą. Nic nam za ladą nie ginie tzn inny pracownik nie (usunięte przez administratora)pracownicy- dostają dyscyplinarkę, a później oczerniają pracodawcę- tu w 90% złe komentarze to ich sprawka). U nas jest tak ekipa zdyscyplinowana, że nie siedzimy na fb tylko naprawdę pracujemy. Towar za ladą MUSI grać. Ten dostępny dla klienta No cóż na to nie mamy wpływu, ale podjęłam się pracy i sumiennie i odpowiedzialnie wykonuję swoje obowiązki!

Kaśka

Ja byłam przyjęta z ,,marszu’’ i wcale nie żałuje, że pracuję. Dzisiaj (tzn dawno temu) rozmowa i w tej samej chwili podjęta decyzja o zatrudnieniu. Myśle, że obie strony są zadowolone. Tyle w temacie

Nie macie przy tym porad? Na nic szczególnego tu nie patrzą? Nie ma jakichś kluczowych cech charakteru, które przypadają tu do gustu? Zastanawiam się ze względu na co mogą czasami odrzucać kandydatów?

Kaśka

Pytanie bez sensu! Przy zatrudnieniu nikt nie ma pewności czy pracownik / pracodawca podjął dobrą decyzję o zatrudnieniu. Wszystko wychodzi z czasem czy pracownik / pracodawca mu odpowiada. Ja piszę jak jest u nas i jak zostałam zatrudniona z ,,marszu,,. Ja jestem zadowolona. Wcześniej pracowałam w Bie…… tam zatrudniali ludzi również bez doświadczenia.

Dorian

@Patryk a to pracujecie też i w niedzielę i we wszelkie święta?

Pop
@Dorian

taakk i nie placa (usunięte przez administratora) tzn płacą. licza sobie podstawe 1700zl nie tak jak byc powinno.najnizsza rajowa plus niedzielę i swieta. u nich jest najniższa krajowa z niedzielami i swietami. dodatkowo osxukuja.robia braki i obciążają za to pracowników. uciekajcie. pierwszy raz z taka zlodziejska firma sie spotkalem!

Zabka
@Dorian

W żabce - Tam też pracują w niedziele

@Zabka

Tyle, że teraz chyba jedynie płatność kartą przy kasach samoobsługowych? To mniej roboty chyba niż normalnie. A tutaj aktualnie jak za niedzielę płacą, bo kiedyś chyba słabo z tego co napisał?

@Zabka

Ale nie za darmo . Tu mowia że płacą za niedziele ale jak przychodzi do wypłaty to tego nie ma . Więc nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy

Witold
@Prawda !!!

Chyba każdy pracujący w sklepie umie liczyć i wie, ile powinno się pojawić pieniędzy na koncie pod koniec miesiąca? Co oni na to, gdy człowiek upomina się o brakujące pieniądze za robotę w Niedzielę - idą w zaparte, czy się znajdują?

Człowiek
@Witold

Idą w zaparte , nie znajdują się - niestety

@Pop

Ja pracuję w @Pracodawca już 1,5 roku. Jeszcze za nic nie płaciłam. Moja kierowniczka jest w porządku- umie zarządzać sklepem- pracuje nas 5. I Nikt oprócz pracowników nie ma dostępu do danego sklepu. Więc kto ma narobić te braki??? O których piszesz!!! Dam rękę sobie obciąć , że osoba piszczące te brednie sama kradła i jak została przyłapana to dostała dyscyplinarkę. No ale to pracodawca jest winny!!!!!!

@Kaśka

Niby opinia sprzed dwóch lat… konsekwencje dalej byłyby z tego wyciągane? W tym przypadku padł akurat staż w wysokości 1,5 roku, czy z tego w ogóle otrzymuje się jakieś przywileje? Są może podwyżki lub inne dodatki?

Kaśka

Czy w Grześ W. Szymczak sp.j. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

i tak teraz taka rozmowa może wyglądać? w jaki sposób proponujecie by się na nią przygotować? po tym jak ujmujecie tutejsze wrki zastanawiam się czy faktycznie jakoś trudno jest się dostać?

Kaja

Widziałam ostatnio opinie dotycząca niezadowolenia z kierownictwa w jednym z punktów. Ciekawi mnie odniesienie co do tego kogoś z regionu, macie możliwość na zgłaszanie jakichś nieścisłości? I czy nad regionem czuwa jedna czy więcej osób?

Aha
@Kaja

Dzieje się. Nikt niema kontroli nad kierownictwem ,robia co chcą. Regionalna ma gdzieś, aby kasa się zgadzała i sklepy hulały 7 dni w tygodniu

Diana

Sklep Grześ w Opolu na Ozimskiej to jakaś tragedia i nadaje się do wymiany całej kadry lub do zamknięcia od kilku miesięcy brak towaru, brud, wszystko stoi na środku a odzywki kasjerek do klientów to już jest przegięcie a w szczególności kierowniczki w czerwonych krótkich włosach, która jest bardzo często pod wpływem alkoholu, czuć z daleka. Towar wiecznie nie wchodzi jak się zwróci uwagę to teksty kierowniczki, że jak coś się nie podoba to do widzenia. Oczywiście będzie pozew zbiorowy do inspekcji pracy jak nie zmienią się rządy w tym sklepie

Olena

Taka Prawda
@Olena

Zgadza się, a premie to smiech na sali. Dziadostwo

@Taka Prawda

A dalej obowiązuje ten sam przelicznik premii, który ktoś przedstawiał jeszcze w lutym? żadne zmiany nie zaszły od tamtego okresu? Tez widzę, że akurat Oleśnica została przytoczona, a co z innymi miastami? Jest któreś, gdzie warunki mimo wszystko zdaja się być lepsze?

Taka Prawda

Jest tak liczone zeby czasem pracownik za dużo kasy nie dostal ,bo to tylko robol.

@Taka Prawda

Piszecie, że za dużo ale w jakim sensie? To co sam wypracował i tak jakby mu się należy czy to jakieś sztuczne nadwyżki? Jeśli już to te premie są w ogóle wpisane w umowę czy jak to wygląda? skonkretyzujecie się? i teraz za rok będą może jakieś zmiany?

Tak.

Co z tego ze wypracowal premie np za wyrobienie kasy ,za niedzielę,premia jest uznaniowa. Chca dadzą nie chcą nie dadzą i na wszystko wytłumaczenie. Jak podnoszą wypłaty odgórnie to zabierają z premi i tak zawsze wychodzi ze masz wielkie(usunięte przez administratora)

Wanda
@Tak.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Grześ W. Szymczak sp.j.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 18 lipca.

Madddka

Uznaje za fakt że jeśli się nie chce pracować w nd nie ma przymusu , ale jeśli pracować chcesz to licz się z tym że kasy można nie zobaczyć . Najniższa krajowa , zero podejścia do pracownika . Wieczne pretensje . Zabierają pieniądze z wypłaty za inwentaryzacje co jest nie zgodne z prawem . Ponoć kilka spraw zgłoszonych przez byłych pracowników do PIP I sądu pracy . Pani regionalna K.G dorabia się na pracownikach ! Zabiera kasę do własnej kieszeni a biuro.o.niczhm.nie wie lub udają że nie wiedzą . Przykre że tak traktują ludzi którzy pracują na wypłaty dla.biura regionalnych i całej reszty . Z głębi serca żałuję że tam pracowałam . Nigdy więcej !!

Baśka
@Madddka

A kto jest kierownikiem regionu w mieście Namysłów lub Bierutów ? Bo chciałabym tam podjąć pracę, słyszałam, że niedługo tam będzie wolny etat. Mieszkam po środku obu miejscowości i nie wiem którą wybrać . Obawiam się trochę

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grześ W. Szymczak sp.j.?

Prawda !!!

Ludzie nie myślcie nawet o tej firmie . (usunięte przez administratora) i nic więcej. Obciążają pracowników brakami na inwentaryzacji . Nie patrza kto kiedy zaczął prace każą płacić i tyle . Już niedługo skończą się ich machlojki . Nie polecam tej firmie uciekajcie jak najdalej !!!

Prawda!!!!
@Prawda !!!

Jak narobiłaś manko w kasie to płaciłaś, jak brałaś alkohol z półki i piłaś to było Ok? Było do momentu przyłapania cie na tym. Nie pisz bzdur. Co inni mieli za ciebie płacić ??? Jak się jest uczciwym to inwentaryzacje wychodzą super. Tyle w temacie

@Prawda!!!!

a co z nieuzasadnionymi brakami? za nie ponosi się już jakąś odpowiedzialność? i z tym, że podobno nie patrzą kto kiedy zaczyna to prawda? nie ma jakiejś ewidencji startowej czy coś?

Prawda!!!!
@Barbara

Nie płacą ci co uczciwie pracują, nie ponoszą odpowiedzialności za coś czego nie zrobią. Kasa jest liczona codziennie ( powinna być )przez nas i jak brakuje to trzeba oddać. Tak wszędzie jest. Odpowiedzialność owszem jest, ale ja nie chwaląc się pracuje 3 lata i nigdy nie płaciłam , odpowiedzialność podpisałam po inwentaryzacji. Obcy za ladę nie wchodzi. A brak alkoholi, fajek i kasy to daje do myślenia. Kurczę dlaczego osoby ,,(usunięte przez administratora),, z firmy piszą takie bzdury???? Nudzicie się??? Idźcie gdzieś do pracy

Elo
@Barbara

A po drugie- pracujesz miesiąc - to przykład nie bierz sobie do serca- Narobisz manko w kasie z premedytacją to co inne dziewczyny mają płacić za ciebie ??? Pomyśl to nie boli

@Elo

No ja nie wiem jak tu jest to pytam, w różnych miejscach różnie bywa. widywałam odpowiedzialność zbiorową często bez uzasadnienia... tutaj to z jakimiś nieprawidłowościami można ostatecznie się spotkać czy nie?

Bezsensu
@Barbara

Jeżeli interesuje Cię praca to wyślij cv , a nie piszesz i zadajesz pytania na forum!!! To nie miejsce od tego. Sama widzisz co wpis to inna opinia, nawet nie wiadomo czy prawdziwa. Przy spotkaniu na rozmowie możesz pytać, napewno uczciwie Ci odpowiedzą.

Nieważne

Bardzo złe podejście do klienta w grzesiu na odrodzenia w brzegu dolnym i to zawsze gdy jest na zmianie Małgorzata b , aroganckie odzywki i

Barbara

A uzasadnisz? Bo nie żeby coś ale tu podobno wyklarowane zostało, że ktoś hejt tylko pisze tylko nie wiadomo po co?

@Barbara

Jaki hejt? To nie hejt a sama prawda .

Zadowolona

Ludzie dlaczego Wy tu takie bzdury piszecie, trzeba było nie kraść i nie kombinować w pracy i nikt by Was nie zwolnił. Ja pracuję w Grześ już 9 lat i naprawdę wiele widziałam u nas w sklepie. Trochę się ludzi przewinęło ale nadal są tu również te dziewczyny które były tu przede mną. Były tu takie artystki i artyści pewnie jak Ci co te negatywne opinie piszą - papierosy ginęły ,że trzeba było ciągle sprawdzać kamery i później zdziwione , że jest dowód na ich kradzież. Wódka to przecież dla nich normalny napój w czasie pracy- jak wynieść śmieci bez 100-ki w kieszeni. Wraca i się zatacza bo to już nie pierwsza tego dnia . Sklep zamknięty przez godzinę bo miała ważny telefon od kolegi. Otwiera i zamyka kiedy chce a kiedy widzi raport dobowy to udaje ,że nie wie o co chodzi ,że jej brakuje w kasie. Takich sytuacji naprawdę mogę podać Wam wiele a prawda jest taka ,że jak ktoś przychodzi do pracy pracować a nie kombinować to zostanie tu tyle ile będzie chciał. Życzę wszystkim niezadowolonym ,aby znaleźli sobie taką pracę jaką mam ja i byli tak z niej zadowoleni jak ja.

Nina
@Zadowolona

A ja mam zapytanie czy pracownicy mają odpowiedzialnośc materialną za uszkodzony towar np przy wykładaniu? Płacą za to czy idzie w straty?

@Nina

Mają odpowiedzialność materialną i płaca za wszystko: - za towar po terminie- za towar uszkodzony - za manko w kasie (ale to zrozumiałe) - za braki w towarze

Barbara

I to wszystko z umowy wynika? wiadomo ile ktoś najwięcej musiał płacić i za co? Często coś się zdarza?

@Barbara

Tego w umowie nie ma, ale podpisuje się odpowiedzialność materialną, czy często ? To zależy od inwentaryzacji i wewnętrznej kontroli kierownika regionu. Ja nigdy za nic nie płaciłam

@Zadowolona

Haha proszę cię. Przychodzisz do sklepu pracujesz 4 miesiące i masz płacić za braki które zrobiły inne pracownice ? Jaja sobie robisz. Opinia zapewne została napisana przez któregoś menadżera sklepu ???????? zapewne płaca najniższa krajowa też jest okej . A nie sorry 300 zł pod stołem dodatkowo to zarabiasz 2500zl jeśli tyle faktycznie dostaniesz

(usunięte przez administratora)straszny. Szkoda mi czasu łazić po policji. Menager regionalny Pani K. G. Nie daje spokoju ludzią po odejściu z firmy. Firma wszystko daje do koperty. Ludzią z inspekcji jak i premie pracownikom. Mobing trwał w trakcie pracy jak i po. Płacą mało. Kierowniczka którą miałam oczernia pracowników przy klientach. Pan W. Szymczak powinien się zająć swoimi pracownikami którzy stróżują nad sklepami. Bo czułam się jak pies. Pani K. G. PO ODEJŚCIU PRACOWNIKA ZE SKLEPU wypisuje groźby na pracownika. Że oczerni go na forum facebooka

Pracująca

Akurat. W te brednie nie wierzcie, Pani K.G jest najlepszą kierownik regionu jakiego znam. Wcześniej pracowałam w innej sieci to tam był horror- Teraz chodzę z zadowoleniem, mam zgraną ekipę i super kierowniczkę. Pani K.G nigdy nie odmawia pomocy.

@Pracująca

Ciekawie ile dostałaś albo dostałeś za tą opinię. Dobry kierownik regionu jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) Bez wazeliny i robisz to co chcesz. A tak to osoba dwulicowa. Nie odmawia pomocy dlatego gdy ma z tego korzyści.

Pracująca
@.

Nic nie dostałam , pisze jak jest. Dlaczego tak trudno jest ci w to uwierzyć i zadajesz bez sensu pytanie. Tak są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy bez interesownie pomagają i właśnie jest nią K.G

Olga
@Pracująca

A wypłata też Ci odpowiada? Bo z tego co tu przeczytałam wnioskuję że płacą mało. Wszyscy dostają równe pensje na tym samym stanowisku, czy wszystko zależy od tego, jak się ktoś dogada z kierownikiem?

Pracujaca
@.

K.g jest w porządku , nie odmawia pomocy, wstawia się za pracownikami , ktoś wcześniej napisał brednie bo pewnie stracił pracę !!!

Pracujaca
@Olga

Wypłaty mogły by być lepsze chodź nie są złe , kierownik nie nalicza wypłat od tego są kadry ,

@Pracujaca

No ale czy i tak nie ma on jakiegoś wpływu na nie? Bo raczej komunikuje się z kadrami i może kogoś chwalić bądź nie?

Calineczka
@Olga

Najniższa krajowa + premia ( ale bardzo często jej nie ma )

Pracująca- już nie
@Barbara

Kierownik podaje godziny do biura, biuro rozlicza, ale też zauważyłam , że ma wpływ na wynagrodzenie czy pracownik nie bierze l4, jest na każde zawołanie , czy jest robolem czy jest uczciwy, nie pracuje już tam .

Prawda !!!

A ja na twoim miejscu poszłabym! Nie mogą czuć się bezkarnie. Wiem coś o tym też miałam/em doczynienia z tą firmą . Ale niebawem ich machlojki się skończą!

Prawda

Nie idźcie tam. Będziecie tyrać za najniższą krajową. Przekręty robią straszne nawet z ludźmi z urzędu. Nie płacą za niedziele i święta a jak płacą to marne grosze.. Po inwentaryzacji zabierają premie za towary ukradzione przez klientów lub za straty typu warzywa i mięso. Każdy krok twój jest monitorowany. Siedzą caly czas na kamerach. Nie widzą że co jest zrobione. Oni czekają aż będziesz mieć gorszy dzień żeby ci nie dać premi lub zwyzywać przez telefon. Pracujesz w pierwszy i drugi dzień świąt za śmieszne pieniądze. Przekręty straszne. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Niestety ale taka prawda. Nie polecam z całego serca.

Ciekawy
@Prawda

Myślę, że gdyby to była prawda, to osoba wystawiająca taką opinie, nie bała by się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Stawiam piwo, że to opinia od konkurencji, bo wystawić opinie jako (usunięte przez administratora) to może każdy, a podpisać się własnym imieniem, już trzeba mieć odwagę, której tutaj zabrakło.

@Ciekawy

Niestety ale to prawda to pisze człowiek o nicku prawda . Pracowałam tam i wiem co mowi

Ewelina

On pisze, że zabierają premie i to jest słabe. Ale ja ciekawa jestem ile tej premii teoretycznie jest do tej najniższej krajowej? Ile jest sklepów, gdzie żadnych premii nie ma...

Nie prawda
@Prawda

Prawda piszesz nie prawdę. Pracuje pół roku. Byłam na inwentaryzacji , która nie mnie dotyczyła. Dziewczyny dostały premie bo dobrze wyszła. Nie rozumiem dlaczego opowiadacie brednie

Abstynentką- Kasia
@Ciekawy

Ty tez piszesz pod nickiem! Dziwne, że innych pouczasz!!! Te negatywne komentarze to prawda.

Pracownica

Na sklepach jak się dziewczyny dogadują to jest Ok, szefostwo oprócz kierownika regionu wogóle nie interesuje się nami- dla nich liczy się kasa ,

Zostaw merytoryczną opinię o Grześ W. Szymczak sp.j. - Syców

• Jak się pracuje w Grześ W. Szymczak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Grześ W. Szymczak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grześ W. Szymczak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grześ W. Szymczak sp.j.