Opinie o Grześ W. Szymczak sp.j. w Syców

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grześ W. Szymczak sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grześ W. Szymczak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grześ W. Szymczak sp.j. w Syców

znawca firm

a w brzegu dolnym na odrodzenia podobno robią najlepsze lody w mieście!!!

Nie prawda
@znawca firm

I gofry ????

Spakosz
@znawca firm

Tak na Odrodzenia jest najlepsze chińskie jedzonko- polecam, palce lizać

Dorota

Witam. Z kim mogę się skontaktować w sprawie otwarcia w swojej miejscowości sklepu Grześ?

Elżbieta
@Dorota

A czemu niby chcesz się kontaktować, przeszkadza ci sklep czy chcesz otworzyć?

Barbara

A szkoda, że nie potrafisz tego ująć konstruktywnie i z kulturą, bo tak to niestety ale mimo wszystko Ty źle na tym wychodzisz. Pzt., nie jestem pewna czy tak "brzydko" ubrane w słowa opinie mogą być bezpośrednio umieszczane tu na forum?

Aga

Obsługa i podejście do klienta jeden wielki dramat

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grześ W. Szymczak sp.j. kandydat na stanowisko Pracownik Remontowo-budowlany ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Wkurzony

Najgorsza sieć sklepów!! Okradają klientów. (usunięte przez administratora) Premie doplacaja tak by wyszła najniższa krajowa Bardzo często na konto nie wpływa nawet najniższa. Zapierdol okropny. Kierownicy z menadżerami mają układy jeden drugiego kryje. Piją za ladą. Wieczne manka za które trzeba oddawać z kieszeni. (usunięte przez administratora) okropny. I wgl lepiej tam nie pracować.

Szczęśliwy
@Wkurzony

Nie pisz kłamstw. W każdej firmie musi być wynagrodzenie jeśli jest w umówię najniższa bo mniej nie mogą dać, No chyba że ktoś ma komornika być może tak było w twoim przypadku. Pizdrawiam

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Grześ W. Szymczak sp.j.?

Trotololo

Nie musisz mieć umiejętności :D Wystarczy że jesteś naiwny :D, jeśli chcesz zarabiać najniższa krajową w tym niedziele i święta

Umiejetnosci

A przepraszam , gdzie teraz zatrudniają z umiejętnościami ? A gdzie maja zdobyć doświadczenie ludzie zaraz po szkole? A jak do emerytury maja pociągnąć osoby którym brakuje lat? Czy emeryci na głodowych stawkach? Idą na kasę do marketu , czemu o tym nie piszecie , ze dzięki programowi 500+ nie ma rak do pracy!!! A w innych miejscach pracy jest lepiej w Zabkach na umowę zlecenie, w Dino cały etat ale z braków personelu ściagają z wolnego w biedronkach śmieszne umowy 1/2, 1/3 itp. Jest tego ogrom.

Nie prawda
@Trotololo

W Biedronce w Dino w Żabce też nie trzeba mieć doświadczenia i umiejętności bo do pracy w sklepie nie trzeba- gorzej by było z fryzjerem .

Super praca

Witam . Pisze do tych co chcą pracować , praca Ok , pieniążki na czas, regionalne i kierownictwo - można polegać , płaca niska ale nie najniższa . Polecam

Andzia 2222

Czy ktoś pracuje albo pracował w sycowie na rzemieślniczej 15a I może się podzielić opnie bo zamirzem podjąć tam pracę

Olek

Nie polecam. Nie ciekawa atmosfera w grupie i szefowie nie przyjemni.

Aniołek
@Olek

Olek, jak możesz napisać o szefostwie jak ty go nigdy nie widziałeś? Wyleciałeś z roboty , a tera oczerniasz. Pozdrawiam

Justyna

Witam. Ja pracowałam w tej firmie 5 lat, niestety musiałam się zwolnić bo ciągnęło mnie za granice. Prace wspominam bardzo pozytywnie. Wynagrodzenie na czas. Elastyczny grafik dopasowany do moich potrzeb ( wówczas chodziłam zaocznie do szkoły), nigdy nie płaciłam za braki w towarze, za manko na kasie tez nie płaciłam bo po prostu go nie robiłam, miła i przyjazna atmosfera. Za trzy miesiące wracam do Polski i niestety na dzień dzisiejszy w Grzesiu w którym pracowałam nie ma wolnych miejsc- szkoda. Pozdrawiam osoby, które tylko narzekają

Pracująca

Ja pracuje w firmie już bardzo długo i nie narzekam. Pieniążki na czas, rzeczywiście najniższa krajowa. Jak pracuje w niedziele (jedna w miesiącu wypada) to mam wolne w tygodniu, grafiki zgodnie z normą godzin. W ciągu 10 lat bo tyle pracuję, jeszcze nigdy nie płaciłam ani za towar ani za manko bo w moim miejscu wszystkie dbamy i kontrolujemy co się dzieje na sklepie. A te negatywne wpisy są zapewne osób, które z jakiegoś powodu były zwolnione. Dobre powiedzenie „Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma „ - polecam pracę w Dino ???? tam poleżycie i się nie narobicie????

Patryk

(usunięte przez administratora) nie wuplacaja nawet najniższej krsjowej. za niedzielę i swieta tak samo. ludxue stoja a na wyplate nie dostają nic!(usunięte przez administratora)

Przekręty przekręty przekręty na każdym kroku przekręty . Wypowiedział bym / wypowiedziała bym się więcej ale jeszcze pracuje w tej firmie ale już nie długo kariera w złodziejskiej firmie się skończy .

Zostaw merytoryczną opinię o Grześ W. Szymczak sp.j. - Syców

• Jak się pracuje w Grześ W. Szymczak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Grześ W. Szymczak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grześ W. Szymczak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grześ W. Szymczak sp.j.