Opinie o Irpol w Bobrza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Irpol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Irpol o rekrutacji.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irpol w Bobrza

Grzesiek Nowy wpis
Inne

@alek to ile wam płacą?

alek Nowy wpis

Jak by zapłacili w miarę godnie to by ludzie pracowali i trzeba jeden z drugim się szanować to by robota szła i pieniądze.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
masmd Nowy wpis

Studentom @kuuba chyba nawet bardziej się opłaca pracować w tej firmie na umowę zlecenie, ponieważ wtedy dostają większe pieniądze na rękę, istnieje możliwość podjęcia pracy na zasadzie umowy o pracę, ale wtedy to jak już zostajesz na nieco dłużej w firmie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
marcinn Nowy wpis

Racja, po co na kogoś robić najlepiej złapać kontakty i działać na własną rękę. co do szefostwa to u kilku nagrabili sobie...... ale co się odwlecze to .....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Irpol? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy ELEKTRYK
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
tolek

w Polsce kariery raczej się nie zrobi jako kierowca busa z warzywami, praca jak każda inna, kasa marna jak u większości prywaciarzy bo oni muszą z czegoś żyć. co do właścicieli to nikomu nie jest łatwo, ale szanować trzeba wszystkich nawet jeśli jest to zwykły kierowca, bo to my na was pracujemy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jgrybf

Da się tam sporo zarobić.tylko trzeba wiedzieć jak ich ugryźć tak żeby się nie zorientowali (-;

zniesmaczony

Co innego obiecują na rozmowie, a co innego w rzeczywistości. Prawdomówność nie jest ich mocną stroną. Zarobki i stawki głodowe, ogólnie szukają taniej siły roboczej, a nawet bardzo taniej, dlatego już tyle osób się przez firmę przewinęło i nikt na dłużej nie może miejsca zagrzać. Moja opinia jest obiektywna i jest sygnałem dla osób szukającym tam zatrudnienia, że niewarto tracić czas, mnie jakby ktoś uprzedził to by było inaczej. A że właściciel gburowaty to inna historia, nie ma szacunku dla ludzi i tyle w temacie...(

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
deed

piszecie głupoty jak wam sie nie chce pracować to nie dziwne

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
?

Jak cała rodzina, przemądrzali i pewni siebie. Innych mają za nic.Myślę o rodzinie babci rządzicielki.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gość

Czy [usunięte przez moderatora], to siostra p babci? więc opinia nie jest obiektywna Tosiu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja

Piszcie co chcecie. Ja jako kupująca przekonałam się na własnej skórze, że firmę prowadzą mili ludzie. Koligacje rodzinne mnie nie interesują. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy. Dla mnie firma godna zaufania. Co do cen porównałam ceny . Część warzyw i owoców jest tańsza , część nieco droższa, jak wszędzie. Biorąc pod uwagę dowóz na miejsce i wniesienie skrzynek dla mnie to bardzo wygodne. Reklamowałam tylko mandarynki , obiecano mi rekompensatę w postaci ok. 1 kg. mandarynek ( dokładnie zepsutych było ok. 80 dkg. Nie byli w stanie zobaczyć ,że na dnie oryginalnej skrzynki kilka owoców spleśniało. Takie rzeczy trzeba zrozumieć !.Kiedy zadzwoniłam,miła pani odpowiedziała,ze sprawa będzie załatwiona pozytywnie. Mogę płacić przelewem , firma obdarzyła mnie także zaufaniem . Lubię zaopatrywać się w Irpolu w warzywa i owoce. Te znaki do przepisania z obrazka są tragiczne. O mało nie zrezygnowałam z dodania opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
aaa

Ata firma jeszcze sie nie rozpadla bo z tego co wiem o tej hurtowni to (usunięte przez administratora) nia towar daja [usunięte przez moderatora] i sa drodzy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
warzywko

Firma o c (usunięte przez administratora) a rozbić,właściciel nie interesuje się firma tylko golebiami i jest [usunięte przez moderatora].[usunięte przez moderatora] nosi portki w domu a babka wdowa myśli ze jest najmadrzejsza a tak nie jest,jednym słowem mówiąc firma dno i metr mulu tylko ze od dna można się odbic.

klon

ta firma to dno kupa [usunięte przez moderatora] i tyle obiecuja zlote góry a puzniej jest inaczej skompieradla i pazury

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
marko
@klon

Człowieku piszesz brednie. Znam tych ludzi i nie wiem skąd wyciągnąłeś takie informacje. Powiec lepiej że nie chce ci się pracować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Firma może i z tradycjami ale rządzi "Pani Babcia" bo szef to alkoholik i pantoflarz.Dla kierowcy,który bedzie jeżdził po Kielcach-szef ma urojenia że z miasta przywozi sie 3 tys. utargu...........to nie te czasy i szukaj gościu innych ogłoszeń o pracę bo popracujesz na próbnym bez rejestracji miesiąc i tak wylecisz bez niczego....to moja rada

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Irpol - Bobrza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Irpol
Przejdź do nowych opinii