Opinie o abc SoftMAR w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie abc SoftMAR. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie abc SoftMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o abc SoftMAR w Lublin

Pracowałem tam dobre 5 miechow i wyjechalem do UK. Tam dopiero docenilem czego sie nauczylem od (usunięte przez administratora) Powiem szczerze czlowiek trudny w obyciu ale z ogromna wiedza co do informatyki w zarzadzaniu. Jak pracowalem u niego napisal kilka programow do subiekta pod klientow indywidulanych w ciagu kilkudziesieciu minut. A klienci przychodzili z warszawy, jaroslawia - tak samo programowanie Set-ow. Z wlaszcza jego podejscie ze kazdy problem da sie rozwiązac jak poswieci sie troche swojego czasu przydal mi sie. Rowniez mozliwosc obcowania z roznymi firmawi w trakcie serwisow pozwolila mi zobaczyc jak dzialaja rozne firmy. Co do warunkow pracy - to kawa, zupki i pinne pierdoly zawsze byly bez ograniczen. Szkolenie tez udalo mi sie przejsc potwierdzone zdaniem egzaminem Insertu i Lis za to placil. Samochod tez dawal, co do godzin byly elastyczne i mozna sie bylo dogadac. Jednak jak sie ozenilem to juz trzeba bylo wiecej kasy i wyjechalismy. Ale dzieki tej robocie mam tu sie teraz dobrze. A i co do (usunięte przez administratora) si to moze jakby sie wziela do roboty i zaczela koordynowac dzialania pracownikow to wkoncu przestaloby tak byc.

czcza

Już parę latek pracuję w branży IT jeżeli czegoś nie wiedziałem z jakieś dziedziny bo nie sposób wiedzieć wszystko robiłem telefon na firmę i inni pracownicy przekazywali co wiedzieli i wspólnymi siłami można było zakończyć tematy i się pouczyć czegoś nowego. Kiedy słyszysz w telefonie radź sobie sam to ręce opadają. Może inaczej Panie Marek79 masz Pan firmę i sprzedajesz oprogramowanie insert robisz szkolenia itp. Czy wyślesz na szkolenie osobę która ma szkolić księgowe a nie widziała programu na oczy?????????? Niech sobie pan sam odpowie a w Softmar to była normalka przychodziła nowa osoba i jechała na szkolenie z programu i robiła z siebie [usunięte przez moderatora]. Co najlepsze klient miał pretensje. że przyszła niekompetentna osoba i ja musiałem jechać i ratować sytuacje, a co za tym szło osoba miała obcinane za to, ze nie poprowadziła szkolenia o zmieszaniu z gównem przez Pana [usunięte przez moderatora]już nie wspomnę: jaki ktoś jest beznadziejny, ze nie potrafi takiego prostego szkolenia przeprowadzić. CIEKAWE JAK MOŻNA TO ZROBIĆ, POWIESZ MI ?????????????????????

marek79

Mam wrażenie, że większość osób piszących opinię o tej firmie pracowało po raz pierwszy - proszę o wypowiedzi ile z powyżej wypowiadających się osób pracowała gdzies jeszcze? Bo z tego co widze to WIĘKSZOŚC z was nie zna wogole specyfiki rynku usług informatycznych. To nie jest sprzedaz książek czy układanie towaru w markecie. Praca polegająca na świadczeniu usług informatycznych jest pracą stresująca i szanse na powodzenie (a tym samym zarobek) mają osoby posiadające umiejętności z szeroko pojętej informatyki stosowanej (a nie teoretycznej). Ciekawe jak ten gośc wam płacił jeśli nie wykonaliście usługi bo nie potrafiliście - typu zrobienie remamentu na koniec okresu rozrachunkowego (rozumiem ze firma zajmuje się informatycznymi programami finansowo-ksiegowymi), czy konfiguracja programu subiekt z wydrukami na drukarke igłową -tak powszechną np w biurach rachunkowych. Ja od pewnego czasu sam bawię się w taką działalnośc ale jest to ciężki kawałek chleba, zwłaszcza jak dzwoni do mnie księgowa że jej wcieło wyliczenia, cała baza się zwineła a do jutra ma termin rozliczenia do zusu. Albo konfiguracja Płatnika do współpracy z innymi programami. Trzeba miec nerwy ;) Dlatego ponawiam pytanie ilu z tych -placzących pracuje lub pracowało w branży IT? Bo sprzedaż opon czy innego cholerstwa w porównaniu z tą branżą jest jak bdb do mierny;) Taka prawda Panowie i Panie i czas się przyznać do bycia kiepskim, niedouczonym, bez umiejętności myslenia koncepcyjnego a jedynie odtwórczego. No cóż takie czasy...

Nie wiem jak to się dzieje że firma Insert godzi się na takiego przedstawiciela ich firmy. Dziwne że nie obchodzi ich jak odbierane są programy sprzedawane przez tego podobno "najlepszego i jedynego autoryzowanego dealera" ich produktów w lublinie.

Informatyk

Pozytywny

O staż, doświadczenie

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Może dajmy spokój jego rodzinie. Sprawa dotyczy samego (usunięte przez administratora) i jego firmy. Nie widzę powodu, ze mieszać w to jego rodziców, siostrę czy żonę albo dzieci, tym bardziej, ze Profesor(usunięte przez administratora) to całkiem sympatyczne i wartościowe osoby (całkowite przeciwieństwo "szeryfa"). Jego żona też jest spoko i sam widziałem, jak nieraz wstawiala sie za pracownikami. Ba - nawet psa ma spoko. A przy okazji - zauważyliście, że pierwszą instrukcją jaka udziela Lis pierwszego dnia w pracy, jest co robić, żeby nie uciekł pies i jak go łapać? Nawet ta biedna psina nie może z nim wytrzymać i daje buta jak tylko nadarzy się okazja... (usunięte przez administratora) nie jest doktorem socjologii. Z socjologią to jego ojciec jest powiązany, a (usunięte przez administratora) to chyba coś z mediami w edukacji.

To moze i ja cos napisze..... Do pracy w SoftMARze nie skladalam cv i nigdy tam nie bylam, ale oczywiscie znam tego P A J A C A z zajec jakie prowadzil na uczelni czyli z POLITECHNIKI LUBELSKIEJ. Jest to osoba lubujaca sie w ponizaniu czlowieka w najgorszy mozliwy sposob. Moja rada: nie zblizac sie do niego bo jeszcze zarazicie sie tym syfem czym jest "nie bycie czlowiekiem"!!!

Pracowałam 2 tygodnie..

Pracowałam tam 2 tygodnie, a przepraszam.. powinnam napisać, że "wytrzymałam tam 2 tygodnie". Moja rozmowa kwalifikacyjna trwała prawie 2 godziny, wynikło to głównie z tego powodu, że tyle trwała próba nawciskania mi jakiegoś kitu, ostatecznie skończyła się dyskusja bo żona mu kazała wracać do domu. Ten tydzień był straszny.. schudłam 5 kilo. Jako, że rano śniadań nie jadłam to głodowałam cały dzień bo w pracy nie było na to czasu, pracowałam od 9 a często siedziałam do 18, 19. Pamiętam jak któregoś razu sprawdzałam coś w subiekcie popijając kawę a on do mnie z tekstem czy kawa już się przypadkiem nie skończyła bo tak często ją pije, że już chyba im całe zapasy wypiłam.. jedną kawę w ciągu dnia wypijałam jak mi ktoś zrobił bo sama nie miałam czasu.. co do kuchni, tak jak napisał ktoś wyżej, była w toalecie. Po tygodniu powiedziałam mu dlaczego nie będę tu pracować, powiedziałam prawie wszystko co mi na sercu leżało.. nie chciał tego zrozumieć ale miałam to gdzieś. W niedziele zadzwoniła Pani Kasia z prośbą żebym przyszła do pracy w poniedziałek bo Pan [usunięte przez moderatora]powiedział, że się zmieni i teraz będzie inaczej.. jak się łatwo domyśleć nie zmienił się, dodatkowo przeżyłam chyba największy koszmar jak pojechałam z nim na niby "szkolenie" do jednej z firm.. Taki wstyd, wciskał jakiejś Pani totalną ciemnotę, same kłamstwa - w tym czasie instalował program, który ponoć jest strasznie trudny do instalacji i nie przeszkolona osoba sobie z nim nie poradzi (wciskał "dalej") a co do szkolenia... "Wykupi sobie Pani albo usługę telefoniczną albo niech Pani zbierze więcej osób i zorganizujemy szkolenie na miejscu.." Na jedno głupie pytanie nie chciał odpowiedzieć.. Jeszcze jedno: zdarzyło mi się jeździć po klientach i z nimi rozmawiać, ale wiedząc, że nie będę tam pracowała nie chciałam się z nikim umawiać, a jak ktoś słyszał, żeby rozmawiał z Panem [usunięte przez moderatora]w tej sprawie to każdy dziękował i nie był już zainteresowany :) Mam nadzieję, że jak najwięcej osób to przeczyta, żeby nikt tam nawet nie próbował pracować, może wtedy się koleś opanuje..

Praca tam to syf kompletny, oszukiwanie klientów to codzienność u niego, upokarzanie i gnębienie psychiczne to też standard, nawet jak człowiek się stara żeby wypaść jak najlepiej to i tak dla niego jest źle bo zawsze się coś znajdzie żeby ochrzanić i potrącić z wypłaty, jest to człowiek który sam stwarza problemy jeśli ich nie ma sam je znajduje. Nie warto u niego pracować lepiej poszukać czegoś normalnego niż męczyć się z tym nieodpowiedzialnym i nieuczciwym człowiekiem. Jeśli jego klienci to czytają to jak najszybciej zakończcie z nim współprace i nie dajcie się więcej oszukiwać i wyziskiwać.

ex_pracownik

Też pracowałem kiedyś w tej "firmie". Jak widzę b. dużo osób się przez nią przewinęło od mojej obecności tam. Oszukiwanie klientów to podstawa jej istnienia. Byłem tam 2 tygodnie - po czym po przeczytaniu umowy zrezygnowałem. Umowa była taka, że fikcyjnie (na papierze) miałem mu odnajmować samochód - którego nie posiadałem. Oczywiście obcinki za nieporadzenie sobie z problemem u klienta. I kasa za wyrobione faktury. Kilka ciekawszych faktów w tak krótkim czasie: - Lisek jest podobno doktorem socjologii - odkupował od upadających firm używane drukarki fiskalne za 1500 czyściliśmy i sprzedawał jako nowe po 3000. Dochodziło do sytuacji, że nie zdążyliśmy kupić na czas nowych szybek do drukarek więc wieźliśmy klientowi bez szybek, waląc głupa, że zapomnieliśmy wziąć (okolice Lubartowa), na drugi dzień dowoziliśmy. - wygrał przetarg na dostarczenie sprzętu firmy IBM. Jako, że dysków IBM nie dostał, naklejaliśmy naklejki z napisem IBM na dysku Seagate'a. - akcje z karta graficzna to standard - kuchnia w WC była dalej - chciał aby pisać mu moduły do tego softu insertu na swoim Visual Studio pff - widząc, że w płytę główną nie są wkręcone wszystkie śrubki walił teksty typu, że jego 7 letni syn potrafi lepiej składać komputery :P Nie polecam nikomu! Ani pracownikom ani klientom! Sam byłem świadkiem jak jego ojciec albo teść zwracał mu uwagę, żeby lepiej traktował pracowników. Kawał oszusta i manipulanta.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): cyrk na kółkach Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .brak, ze względu na brak kompetentnego szefa Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ludzie tak, szef nie Od jakiej stawki można negocjować pensję? ja byłam zadowolona z pensji 1200 netto, ale z tego co wiem teraz jest gorzej Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .pracownicy Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .szef

fth

Zawsze wiedziałem, że źle mu z oczu patrzy : ) [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych]

pan [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] ????o w mordę strzelił nieźle [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] teraz to jest pan spalony jak nic, opinie pan wyrobił sobie w całym Lublinie,teraz to ciężko mu będzie założyć spożywczy chociaż pewnie i tak by naciągał ludzi wstyd i jeszcze raz wstyd

Dobrze ze ja nie pochodzę z Lbn bo już pajac kombinował jak mnie na staż wysłać. Ale zgadzam się z ludźmi którzy z nim pracowali, to jest człowiek z którym się nie da porozmawiać. Po prostu leci na kasę, mało zarabia na polibudzie wiec ciągnie z innych firm ile się da. Kazał mi kłamać po prostu ze pracuje u niego już sporo(a i tak każdy wiedział i mówił ze [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] to niekompetentny koleś, u którego pracuje wiele osób bo jakże by inaczej spora firma która zatrudnia wielu ludzi wiec co trochę to inny gość ) i żebym wciskał ludziom co się da.Kiedyś zapytałem go ile się zarabia u niego to mi(usunięte przez administratora) . jak dobrze pójdzie:)dobre sobie pomyślałem.(usunięte przez administratora) Można by tu mnożyć przykłady.Mam nadzieję że te opinie przeczyta kiedyś:)tego mu życzę Może zmądrzeje wtedy.

luk

witam Ja jakis czas temu miałem okazje sprawdzić jak [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] daje sobie rade jako wykładowca.Z całą odpowiedzialnością stwierdzam ,że jego wiedza jest znikoma i jej brak mścił na studentach .Oblewał nas na ćwiczeniach nie podając powodu. [usunięte przez administratora, jest to forum dyskusyjne prosimy o niepodawanie niecenzuralnych słów]

A mizdarzylo się być na romowie kwalifikacyjnej w firmie abc SoftMAR. Golnie rzecz biorąc żenada!!! (usunięte przez administratora) czywiscie się spoznił na i tak późną godzinę po czym wyśmiał moje kompetencje (nie zdarzylo mie sie to jeszcze na żadnej rozmowie) co świadczy oczywiście źle o nim samym. Na koniec zaproponowal mi (usunięte przez administratora) wtedy ja zacząłem się śmiać. Ogólnie kupa śmiechu. Polecam ludziom ze specyficznym poczuciem humoru!!! (usunięte przez administratora)

To zgloscie to gdzies... okarżcie go o [usunięte przez moderatora], wykorzystywanie itd. Niech nie pozostaje bezkarny!

Ale co do skarbówki? O czym ty pieprzysz. U [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] była i herbata, kawa, zupki itp pierdoły. Ogólnie warunki do przeżycia... tylko (usunięte przez administratora) Gdybym pensji nie dostała to co innego ale byle jaka wypłata zawsze była. Przez ten cały czas pracy (usunięte przez administratora) nikogo nie wykopał bo sami odchodzili, ha ha

Wystarczy anonimowy donos do skarbówki i powinni się tym zainteresować, nie musisz podawać swoich danych itp. Nie powinno być więc problemów ;) Najlepiej nagłośnić sprawę tak, żeby inni pracodawcy potraktowali to jako przestrogę. Pozdrawiam

Też miałem okazję zobaczyć jak abc softmar wygląda od środka, chociaż było to już kilka lat temu widzę, że niewiele się zmieniło, a nawet jest dużo gorzej. Najbardziej zapamiętałem pierwszy tydzień, gdy musiałem zostać w jakiejś firmie do godziny 22, bo nie miałem jak wrócić i musiałem czekać aż mnie odbierze, dodam, że tego dnia byłem jedynie o śniadaniu, które zjadłem o 7. W pracy musiałem robić rzeczy, o których nie miałem pojęcia jak np. serwis subiekta, szkolenie odbywało się przez 15 minut w drodze do klienta, a potem trzeba było sobie jakoś radzić, oczywiście w sprawie serwisu programu dzwoniono już tydzień wcześniej (tak się dba o klienta). Próby skłócenia pracowników też dobrze pamiętam, do mnie obgadywanie drugiego serwisanta, do niego obgadywanie mnie. Na szczęście pracowałem tam z fajnymi ludźmi, którzy na takie rzeczy się nie łapali. Wytrzymałem miesiąc, co uważam i tak za niezły wynik.

Postronny

Szkoda że na przestrzeni tych komentarzy, podło tak wiele obraźliwych słów pod adresem (usunięte przez administratora) Jako osoba postronna oceniam krytycznie tego rodzaju wypowiedzi, nie dla tego że słowa te padły, rozumiem emocje byłych pracowników, ale dlatego ze ich użycie utrudnia ocenę całości ich wypowiedzi, jako wiarygodnego źródła informacji. Jednak nie o tym chciałem napisać, zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich osób które już się w sprawie wypowiedziały a szczególnie to Pani która to zamieściła treść swojego listu (wypowiedzenia) jak i tych które wezmą udział w tej dyskusji o jeszcze jeden a może więcej aktów odwagi cywilnej i skierowanie sprawy do inspekcji pracy, przedstawicieli mediów, jeśli dobrze pamiętam w Lublinie jest oddział GW, i tp. Ze swojej strony mogę dodać tylko tyle. Szanowny(usunięte przez administratora) nie zna Pan dnia ani godziny w którym to jeden z nowo zatrudnionych pracowników na stanowisku: serwisanta, marketingo’wca czy sprzedawcy oświadczy że dysponuje twardymi dowodami na stosowanie nie uczciwych praktyk, zarówno wobec swoich klientów, jak i pracowników. Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć(usunięte przez administratora) samych sukcesów zawodowych u nowego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o abc SoftMAR - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy abc SoftMAR?

Kandydaci do pracy w abc SoftMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

abc SoftMAR
1.9/5 Na podstawie 282 ocen.
  • Modrzewiowa 4
    20-138 Lublin