Opinie o Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o. w Lublin

Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o.
4 12 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 131 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o.?

Julita Nowy wpis

Służba zdrowia generalnie ma niskie zarobki ale w sumie to jest super praca!!

Xmena Nowy wpis

Fatalne warunki pracy ,fatalny zarzad,omijać szerokim łukiem nzoz hipoteczna..czerwony kapitalizm albo gorzej....nie polecam...!????

Administrator Nowy wpis

Jakim pracodawcą jest NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "HIPOTECZNA 4" Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ranking

Co powiecie na temat zarobków w NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "HIPOTECZNA 4" Sp. z o.o.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Dyżurująca
@Administrator

Poziom zarobków u dyżurującego personelu nie uległ zmianie i powiedziano nam że nie będzie podwyżek

Mama

Bardzo dużo się zmieniło w tej przychodni. Na korzyść. Wielu wspaniałych lekarzy i specjalistow przyjmuje i naprawdę warto korzystać z poradni na Hipotocznej.

kasia

Czy ktoś z was przenosił się do tej Przychodni? Plecacie internistów?

antyprezes

Drobna korekta, będzie 5 rok bez podwyżki, premi, urlopowego. Niech nam rośnie w siłę nieudolny zarząd i współwłaściciele.

Ona

Co racja to racja, może w końcu zwolnią tego nieudanego prezesa co potrafi opowiadać bajki i dowcipy, a nic więcej nie robi. Wszystkie inne przychodnie w Lublinie sie rozwijają a na Hipotecznej 4 organizacja pracy przypomina czasy średniowiecza. A swoją drogą zapowiada się 3 rok bez jakiejkolwiek podwyżki. Najważniejsze aby współwłaściciele dostali dużą dywidende i przepuścili cały zysk na nowe samochody i zagraniczne wycieczki, a przychodnia za 3 lata to chyba wogóle nie dostanie kontraktu taka tej nowoczesna i dobrze zarządzana.

TakNie

Nie dość, że nie ma żadnej premii, nagród, funduszu socjalnego to nawet na święta nie raczą dać choćby po 100 zł. Mam nadzieję, że w przyszłym roku (3 rok bez podwyżki) pracownicy znajdą sobie lepszego i uczciwszego pracodawcę i obudzicie sie z ręką w nocniku.

Zostaw opinię o Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o.