Attp Sp. z o.o.

Opinie o Attp Sp. z o.o.

Kkkk. Nowy wpis

Ja przeszedłem do konkurencji i nie żałuje .w attp są tylko obowiązki . nie polecam.trasy dla lizusów fajne a reszta windowanie ciągle itp.

R.

Jeżdze u nich juz 2m-ce. Spoko firma. Nie wiem skąd te negatywne komenty. Pewnie pisza je ci ktorym nigdy nikt nie dogodzi. Nie chce im sie pracowac, albo konkurencja ma fantazje. Ja jestem zadowolony, zwłaszcza, ze ida na reke jak mi trzeba.

Kik Nowy wpis
@R.

NAPRWDĘ ? Bo ja trzy lata i wg. Mnie blefujesz

AndrzejM Nowy wpis

Bardzo fajna firma, pracuje już 2 lata i wszystko ok! Wypłaty na czas, super atmosfera. Polecam

Attp Nowy wpis

Jeśli robisz swoje to nie robią ci żadnych problemów, wynagrodzenie zawsze na czas, można się dogadać. Wszystko gra :)

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca C+E , zarobki 5000- 6500 zł netto, szkolenia oferowane przez firmę Attp Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Tadek

Twierdza ze placa jak wszyscy czyli inne firmy wyzyskujace nie widza firm ktore płacą wiecej:) szczycą się tym że placa wszystko na konto ale umowę masz na najnizsza krajowa i nowe zlecenie co miesiac czyli skladki zdrowotne itp masz z umowy a reszte zarobionych pieniedzy rospisuja w zlecenie i placone w dwoch transzach. Pokażesz ze potrafisz cos wiecej niz tylko jechac do przodu to tez zostanie swietnie wykorzystane zeby Twoj potencjal sie nie zmarnowal, Ty pojedziesz suwalki 500km a ten co sobie srednio daje rade to zrobi cos krotkiego ale oczywiście za tą samą stawkę. Piedziadze zgadzały się raz przy pierwszej wypłacie A później jak nie pilnujesz to nie masz i trzeba się prosić o swoje pieniądze bo ktoś źle spojrzał źle policzył ale to nic za miesiąc je dostaniesz oczywiście jak się przypomnisz. Pieniędzy za polecenie kierowcy (czym tak bardzo się szczycą) nie dostałem. Ale pewnie litościwie im panującą pani Katarzyna stwierdziła że mi się nie należą bo się zwolniłem. Biedronka wymaga np. Butów roboczych (zresztą bhp też o tym mowi ze takie rzeczy są po stronie pracodawcy) ale firma twierdzi że nie musi, kierowca sam ma sobie je kupić a oni zwrócą za fakturę po 3 miesiącach (może) wszystkiego pewnie nie opisałem ale zaraz odezwie się ktoś z firmy ze to ja byłem taki zły itp ale mam to już w nosie. Czekałem. Z napisaniem opini do 25 (termin płatności drugiej transzy) ale się nie doczekałem dlatego tu pisze opinie i wybieram się do Pipu po weekendzie. Omijać szerokim łukiem najgorszemu wrogowi nie polecam tam iść. I żeby ktoś z firmy nie miał wątpliwości kto to pisał nie kryje się za ,,anonimem,, nie pozdrawiam tej pseudo firmy.

Łun
@Tadek

Dodam tylko że każdemu kierowcy który się zwalniał brakowało sporo kasy więc nie spodziewaj się drugiego przelewu, ja też szukam pracy, Mam nadzieję że ten PIP to na serio.Trzymaj się

Tadek
@Łun

Kasę za urlop dostałem to się wyjaśniło. Ale za polecenie kierowcy już nie I się nie ludze że dostanę ale trudno się mówi. Pech chciał że teraz zdarza mi się dosyć często wozić towar do cd w stawigudzie i nie mam skrupułów pogadać z ich kierowcami :) i przekazać swoją opinię:)

Dno totalne

Nie polecam pracy w Lubartowie, wypłata nigdy się nie zgadza, Ernest nie potrafi zrobić grafików, nie da się dogadać, cały czas jakieś problemy, uciekajcie stąd

By

Lubartów też totalne dno Ernest niekompetentny, nie odbiera telefonów trasy robi pod siebie..kasa nigdy się nie zgadza...odradzam

Szukam pracy na Kierowca. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Attp Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4800 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Porażka Mazury Giżycko

Byłem zdecydowany do podjęcia pracy w tej firmie, ale tak niekompetentnej osoby jak pani od rekrutacji to jak żyje nie spotkałem. Straciłem czas i czuję się (usunięte przez administratora). Pojeździłem z kierowcą dwa dni na "wycieczkę" oczywiście za darmo jako pasażer. Po telefonie w celu ustalenia co dalej, pani stwierdziła, że ma już pełną obsadę. Ogłoszenie wisi non stop. Kierowcy pozytywni ludzie. Jedyny plus tej firmy. Chociaż mam wrażenie, że długo też nie zabawią z tą firmą. Biedaszyb jakiś bez organizacji i kompetencji. Pozdrawiam kierowców :)

Kkk

Najgorsza firma jaka może być , biedronka stawiguda warminsko mazurskie . Ernest przedstawiciel firmy attp zero kontaktu jak i również z siedziba firmy , brak wypłaty sprawa zgłoszona do państwowej inspekcji pracy

Jogi

Proszę o opinię na temat pracy w tej firmie

@Jogi

A co konkretnie o tej pracy chcesz wiedzieć?

Jogi
@Karolina

W sumie wszystko

Robol
@Jogi

Daj sobie spokój.roboty coraz więcej a kasa malutka.podobno biedra dała dla kierowców po 500.a do nas nie dotarło /ktoś ukradł/….? Chociaż w innych firmach dostali.

@Robol

Pracujesz tu jeszcze? Ciekawa jestem czy jednak może to 5 stówek jednak dotarto z lekkim opóźnieniem. Pisałeś, że pracy było coraz więcej... I do dziś jak z tym jest? Co trzeba dodatkowo robić?

Robol

Ja spadam na patelnie

Abc o nich

Podobno kierowcy odchodzą po trochu do konkurencji za lepsze pieniądze i warunki. Inni czekają aż ruszy s19.powolna podaka.

Mariusz
@Abc o nich

A jakie są warunki w tej firmie? Czy czegoś brakuje kierowcom, wynagrodzenie jest za niskie?

@Abc o nich

To prawda.Ale od niedawna zablokowali możliwość przejścia do konkurencji.To niewiele da bo szukają pracy gdzie indziej.Ja też tu pracuje ale już niedługo.Przy obecnych cenach w sklepach to wynagrodzenie jest nie małe ale głodowe.

@Bobo

Skoro "juz niedługo", to masz już jakąś alternatywę jeśli chodzi o pracę?

@Karolina

Masz coś wspólnego z tą firmą?

@Bobo

Chciałam ale teraz już sama nie wiem, badam teren ale nabieram wątpliwości

Bobo

Nigy w życiu w tej firmie i z Łukaszem S.

Łucja
@Bobo

Dlaczego masz takie zdanie? Powiesz coś więcej na temat warunków?

Midip

Niedawno okazało się że firma potrąca skł.na ubezp.grupowe ale ich nie odprowadza.Teraz kroją nas dalej.Biedra dała kasę dla kierowców za odbiory hurtowe ale kasa nie doleciała do nas! W innych firmach jeżdżących dla biedry ta kasa jest ,ale nie u nas.(no ale mietka i audiole trzeba spłacać)

Ot i cała prawda

Karczek

Zgadzam się z opinią kolegi.Odradzam pracę w tej firmie i w pozostałych firmach w biedronce

Midip

Totalne zero...! Wykorzystywanie kierowców na maxa. Kim trzeba być żeby tak robić.? Jakim człowiekiem? I czy wogóle człowiekiem?.

Martyna

Co z tymi podwyżkami, dostaliście ?

jarpen73@o2.pl
@Martyna

Do podstawy NIC nie dał. Kierowcy w biedronce od attp i pp jeżdżą coraz więcej a najmniej na biedronce zarabiają

Wieczko

Wiesz co, na tym forum to faktyczne można się trochę dowiedzieć o tym temacie, znaczy o ATTP ale powiem Wam, że generalnie jest dobrze, a słyszałem że mają niedługo przyjść podwyżki też jakieś, to chyba dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Attp Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Attp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Attp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Attp Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Attp Sp. z o.o.