Opinie o Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC w Świdnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC w Świdnik

Ktoś Nowy wpis

Czytam, co o sobie piszą. O 30-sto letniem doświadczeniu w branży wyburzeniowej, rozbudowanym parku maszynowym i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Ja mam od 2 lat prawo jazdy kat. C. Idzie z tym dostać tu robotę, a później uzyskać pomoc w nabywaniu kolejnych kwalifikacji?

Bic

Gościo ma układy z policją i pewnie daje im odsyp bo jest (usunięte przez administratora) i na jakiej podstawie używa na pomocy niebieskich kogutów i policja mu nic nie robi za to to są układy bo miałem kiedyś okazje z gościem mieć doczynienia

Misiek Nowy wpis
@Bic

Używa, bo ma zezwolenie. Doucz się i poczytaj przepisy

Lukas Nowy wpis
@Misiek

Jak ty byś się trochę douczył to byś wiedział ze nie ma prawa uzywac sygnałow pojazdów uprzywilejowanych.

Driv

Wlasciciel pokazal swoja mowę w tvn. Nic dodac nic ujac. Chamski

ted Nowy wpis
@Driv

Prawie 5 mln km ale takiego sk....syna w zyciu nie spotkalem. Chamstwo i niszczenie cudzego mienia to jego Ryska domena.

reno 26

to nie jest pojazd uprzywijowany , po porostu (usunięte przez administratora) PRZED KAMERAMI nie polecam frajera, to osoba taka , DAJ MI 100 LUDZI A WSZYSTKO ZROBĘ SAM

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Świdnik
ACTION Poland Sp. z o. o.
Ryszard Ty draniu

Oglądając właściciela w TVN Turbo to bym 5 minut nie pracował u niego. To jest jakiś (usunięte przez administratora) Jak takie coś można pokazywać w telewizji. (usunięte przez administratora) i tyle.

KAROL
@Ryszard Ty draniu

NIE ZNASZ CZŁOWIEKA WIĘC GO NIE OCENIAJ. JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO NIE OGLĄDAJ .LEPSZE DLA CIEBIE BĘDĄ WIADOMOSCI W TEL. TRWAM.

Karol

Ile można wyciągnąć w firmie miesięcznie na rękę ?

Grzegorz

Mój kierowca przewrócił ciężarówkę na bok na ulicy Warszawskiej .Usluga podniesienia auta ,przeładowania towaru,zholowania pojazdu.Przed usługą było uzgodnione 8-15 tys.Nie było mowy o VAT.Po usłudze 15.tyś +VAT Czy to normalne .Rozumie zeszło dłużej 10 tyś.To i tak kosmos .Ale 15 tyś to naprawdę przesada.

mmm
@Grzegorz

Jeśli prowadzisz firmę to chyba jasne że posługujesz się kwotami netto ? Chyba że taki z Ciebie przedsiębiorca.

Fred
@Grzegorz

Tys bo tysiac nie tyś

Mały
@Fred

Napewno ?(usunięte przez administratora) Dla relaksu !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC - Świdnik

• Jak się pracuje w Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC?

Ryszard Sturlis FIRMA SZTYRLIC
  • Krępiecka 18