Mega-Therm Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mega-Therm Sp. z o.o.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Mega-Therm Sp. z o.o.? Podzielcie się swoją opinią!

żona

mój mąż tam pracuje i jest zadowolony... jeśli ktoś ma chęci do pracy a brak mu umiejętności to na pewno jest to miejsce które potrafi mu się wdrążyć w tą branże.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Mega-Therm Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Szukasz pracy w Lublinie?

lukas

zgadzam się w 100%. Tylko poprosiłbym o opinnię pracowników a nie kolegi z biura.

Lukas

Naprawde nikt sie nie wypowie? Przeciez pracowało tam tyle osob.

Chcesz podzielić się informacjami o firmie Mega-Therm Sp. z o.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw opinię o Mega-Therm Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Therm Sp. z o.o.