Opinie o AGIT Centrum Tłumaczeń w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AGIT Centrum Tłumaczeń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AGIT Centrum Tłumaczeń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGIT Centrum Tłumaczeń w Lublin

Grażyna Nowy wpis

Z tych komentarzy o narzędziach typu laptopy Itp wywnioskowałam, że praca jest głównie Biurowa, czy w takim wypadku, skoro i tak trzeba mieć swoje narzędzia, to można wykonywać ją zdalnie?

Nowy wpis

@Grażyna

Pani Grażyno, Pracownicy pracują na sprzęcie i wyposażeniu stanowiska pracy, zapewnianym przez Pracodawcę. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pracowników, umożliwiamy im wykonywanie pracy również w formie zdalnej.

Wiecie czy AGIT Centrum Tłumaczeń udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nicki Nowy wpis

Nie udostępnia, trzeba mieć własne

Stan

Dla mnie to naprawdę dobry pracodawca i spokojnie polecam pracę w firmie.

Hzhsh

Nie nazwałbym właścicieli dobrym pracodawca, wręcz odwrotnie . Wielu ludzi którzy maja swoją firmę są świetnymi pracodawcami ale właściciele hotelu Agit nijak się do nich nie upodabniają .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AGIT Centrum Tłumaczeń odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Antek

Nikt nie trzyma na siłę i jeśli komuś jest źle u dobrego pracodawcy to powodzenia w szukaniu!!

Jakie są mocne strony pracodawcy Agit Agnieszka Rydz?

Xxx

Praca z tym miejscu niczym się nie różni od pracy w psychiatryku :)

Janek

Jakiś powód istnieje, że przestaliście korzystać z tego forum?

xxx

mam niedaleko i w sumie bym sie dowiedział czy jest tam jakieś robo. macie jakieś informacje?

Danik1234

Nie rozumiem opinii pojawiajacych się tu na temat właścicielki. Sam tu pracowałem i nie spotkalem się z Tym żeby szefową była niemiła i wredna jak inni tu piszą. Każdy z nas miewa gorsze dni i jeśli ktoś ma na głowie tak dużo i musi w Koło powtarzać to samo kilku osobom to sam w końcu byłbym zdenerwowany. Ale każdy ma swoje zdanie. Ja spedzilem.tu 4 lata i zawsze z chęcią przechodziłem do pracy i czesto lubiłem rozmawiać z szefową gdyż jest to bardzo mądra osoba która ma na prawdę wiele do przekazania i do powiedzienia. A jak kogoś boli że ktoś coś ma to niech sam założy firme płaci podatki i ją utrzymuje i potem się wypowiada. Ja polecam firmę w 100 procentach ???? Lubię atmosferę w Agit za: Życzliwość ludzi i podejscie pracodawcy

@Danik1234

@Danik1234, tak naprawdę ilu ludzi, tyle opinii - każdy ma więc prawo do własnego zdania, czy też odczuć. Cieszę się, że byłeś zadowolony z pracy w Agit i dobrze ją wspominasz. Trochę czasu spędziłeś w firmie - czy mogę zapytać (jeśli oczywiście chcesz odpowiedzieć), czemu zdecydowałeś odejść od tego pracodawcy?

Monter
@Danik1234

Nie zgadzam się z żadnym słowem na temat właścicielki w tym komentarzu.

Lidia

A czy jeszcze jakieś czynniki sprawiały, że podobała Ci się praca w Agit i lubiłaś do niej przychodzić? Może znajdzie się wśród nich forma umowy, benefity pozapłacowe, tryb pracy - chętnie dowiem się czegoś więcej o tych kwestiach. Czy mogę liczyć na rozwinięcie tematu?

Renesme
@Lidia

Nic takiego nie było, nigdy nie dostaliśmy żadnych benefitow bo szkoda pieniędzy , nie pamiętam jak na święta, umowa zazwyczaj była z urzędu ale ciężko się doprosic. Ciężko też ze sprzętem nie ma na czym pracować o wszystko trzeba się prosić kilka razy z marnym skutkiem.

@Renesme

Dziwnie to brzmi, bo przecież w interesie pracodawcy powinno być to, aby zapewnić swoim pracownikom odpowiedni sprzęt do pracy - wtedy będą ją wykonywać po prostu dobrze. Czy jeszcze może coś Ci się przypomniało, co chciałabyś dodać na forum o pracy w Agit? A może dodasz jeszcze słówko, czy w okresie świątecznym firma organizuje jakieś imprezy dla pracowników?

Renesme
@Lidia

Wiem że w tamtym roku była organizowana Wigilia dla pracowników, ale z tego co słyszałam to w tym roku (usunięte przez administratora) nie ma pieniędzy i nie będą nic organizować, a to dziwne bo codziennie coś się dzieje na hotelu, właścicielom po prostu szkoda trochę pieniędzy na wspólne posiedzenie przy stole. A szkoda bo w ten sposób szefowa pokazuje jak ceni sobie ludzi dzięki którym ten hotel jeszcze prosperuje.

@Renesme

Faktycznie, takie okazje budują więź nie tylko z firmą / pracodawcą, ale i wśród współpracowników. Może jednak jeszcze okaże się, że coś się zmieni w tej kwestii w Agit? A czy zamiast tego pracownicy mogą liczyć, na jakieś premie świąteczne czy nic nie wiadomo na ten temat?

#Darek

Jasne bo najlepiej siedzieć ze znajomymi, ale to praca? Miałem swoje zadania robiłem, wiadomo że moja wizja była inna, ale .. szefowa krzyczała tylko na osoby którym wiem że mówiła już X raz, też raz mi się oberwało, ale bez przesady. Trzeba pracować, podwyżki były, wystarczyło właśnie pogadać z szefową czy szefem, obecnie z moją żoną musieliśmy wyjechać z Lublina, ale tak czytam to opinie i widzę że nadal większość chce pracować gdzie? Państwowa robota!

@#Darek

A na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Agit? Widzę, że całkiem dobrze oceniasz tego pracodawcę. Długo byłeś z nim związany? Napisz proszę, czy polecałbyś aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego.

Robert Żmuda

To ja Segregator .Było wesoło i ciągle coś się działo .Pracy dużo i bardzo odpowiedzialnej .Ale zdobyte doświadczenie przyda się w życiu .Ciągle z Prezesem powtarzaliśmy sobie czy coś nasz może jeszcze zaskoczyć ?Ale chcę ogólnie podziękować za pracę i spotkanie Wigilijne ,takie ciepłe i rodzinne.Ludzie spoko ,pomocni życzliwi.Prezesie ja wtedy nie oglądałem tego przygodowego filmu z tymi Paniami co zmęczenia nigdy nie odczuwają.To miała być strona startowa dla Mariusza.Pamiętajcie naprawcie pług śnieżny.A słynny Małpi Gaj ,którego pokonaliśmy też był ważny.I proszę nie zgłaszać wycieku wody z grzejnika jak w czasie snu pijecie wodę ,wiadomo po czym.Pozdrawiam i dziękuję i polecam w tym trochę zakręconym miejscu pracę.Wypłata na czas i coś tam zawsze od Prezesa można dostać w nagrodę.

Antoni

@halumi, rozumiem, że zostałaś poinformowana o tym, że staż może przemienić się w stałe zatrudnienie. Jeśli tak, to dobrze świadczy o pracodawcy. Dziękuję Ci za wypowiedzi - podjęłaś w nich wiele istotnych kwestii dotyczących pracy w Agit! Pisałaś, że jesteś na stażu - czy pracujesz w takich samych godzinach, jak inni pracownicy firmy?

@Antoni

Póki co pracuję zgodnie z umową stażową.

Antoni

@Annonimus, czy za pracę w nocy dostawało się jakąś extra stawkę w agicie? Myślę, że to interesujące dla osób, które chciałyby może podjąć pracę w tym miejscu. Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w firmie agit w Lublinie? Jestem ciekawa, jak postrzegacie tego pracodawcę!

@Antoni

Ja dostawałam, koledzy także. Z umową to zależy na jakim etapie jesteś czy się uczysz na danym stanowisku, czy jesteś na stażu czy pracujesz normalnie na cały etat. Rożnie, ale z tego co widziałam nie ma z tym jakiegoś wielkiego problemu. Plusy to na pewno elastyczność, dużo możliwości zarobienia i dorobienia a minusyy dużo pracy szybkie tempo ale co kto lubi.

Antoni

@anonymous, ale bardzo prosiłabym o kulturalne wypowiedzi i nieobrażanie nikogo. Długo pracowałeś w agit w Lublinie? Czy są na forum osoby, które obecnie pracują w tym miejscu? Co możecie powiedzieć o pracodawcy? Napiszcie kilka słów na jego temat!

@Antoni

Może nie pracuję, ale jestem na stażu z chęcią zatrudnienia. No ja jestem zadowolona, pracy jest sporo tempo szybie zwłaszcza jak są większe imprezy, ale nie ma tam niczego co by wybiegało poza standardy. Zresztą, tam pracuje masa ludzi niektórzy po kilka lat. Wypłaty mamy na czas, nadgodziny płacone, czas pracy też raczej elastyczny ze wszystkim da się dogadać. Hotelu głownie,, pilnuje'' szef i kierownicy. Szefowa jest rzadziej i dlatego jak się pojawia sprawie wrażenie zamieszania, ale nie słyszałam żeby kogoś obrażała czy traktowała ,, jak śmiecia".! Wpada w ciągu dnia i czasami coś tam zauważy każe poprawić ale żeby krzyki obrazy i chamstwa to bez przesady jakieś wymysły. Ludzie by szybko uciekli bo konkurencja jest duża. Mi się tam fajnie pracuje a jestem już 6mc. Wiadomo są tacy co wszystko im przeszkodzi to proponuje się zatrudnić w konkurencyjnych hotelach i zobaczyć różnicę.

Bolo Young

Brednie, jak ktoś chce pracować to będzie tam pracował i się dostosuje, a są w tej firmie tacy co pracują wiele lat i nikt ich do pracy nie zmusza. Firma zatrudnia 60 osób, to nie tylko hotel, biura tłumaczeń również. Młodzi się buntują, bo na fb nie mogą ciągle patrzeć, więc się wypowiadają na forum. Praca w hotelarstwie to nie przelewki, i jak ktoś myśli, że będzie leżał, to na pewno nie w tym miejscu. Jednego jestem pewien, jak już przyjdzie, to z pewnością nauczy się pracować i pozna dokładnie branżę.

Omijac ten hotel dalekim lukiem.

Annonimus

Pracowałam na recepcji prawie rok, potwierdzam masę biurokracji wprowadzona podobno przez sieć. Ale wypłata była zawsze co do dnia. A na recepcji prowizje dodatkowe. Jakby nie praca nocna i dyrektorka byłoby całkiem znośnie...

Antoni

@Anna, a czy mogę zapytać (o ile chcesz i możesz powiedzieć oczywiście), dlaczego już nie pracujesz w agit? Jeśli mogłabyś też napisać, w jakim trybie pracuje się w tym miejscu i jaka jest specyfika tej pracy - byłoby super! Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w agit w Lublinie?

Nie wiem sama o czym piszecie, ja pracowałam 2 lata w hotelu, praca jak każda w innym hotelu, udało mi się wynegocjować stawkę wyższą niż u ich konkurencji, Mają masę biurokracji, ale też premiują systemowo, za darmo nie płacą. Właścicielka jest 1 x w miesiącu, głównie siedzi szef który ma pełną wiedzę na temat hotelarstwa i nic nie mogłam mu zarzucić.

AdelaBelaB

Potwierdzam. Zdecydowanie odradzam wspolpracy z tym biurem. Traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) jesli sie nikt sam nie skontaktuje z biurem, nie raczy nawet dac odpowiedzi po 6 godzinnym wstepnym tlumaczeniu tekstow. Z pewnoscia w podobny sposob traktowana jest wiekszosc osob. Latwy pieniadz, gdy ktos za darmo tlumaczy ich zlecenia. Omijam to biuro z daleka.

tłumacz

Żenujące stawki dla tłumaczy: Nasze biuro świadczy usługi tłumaczeń w ramach zamówień publicznych dla urzędów oraz organów administracji państwowej (m.in. Główny Urząd Statystyczny, Ministerstwo Zdrowia i wiele innych). Stawki za stronę tłumaczenia w ramach postępowań przetargowych są stosunkowo niskie, dlatego naszym tłumaczom możemy zaproponować stawkę 10 zł netto (1800 znaków ze spacjami), w zamian zapewniając względną stałość w ilości zleceń. W przypadku zainteresowania współpracą z naszym biurem, będziemy prosili o wykonanie tłumaczenia próbnego (5 fragmentów tekstów o różnej tematyce, około 7 tys. znaków), które wyślemy po otrzymaniu potwierdzenia gotowości do przetłumaczenia tekstu próbnego, i które należy odesłać zaraz po jego skończeniu, dlatego też prosimy przeznaczyć na ten cel odpowiednią ilość wolnego czasu. DRODZY TŁUMACZE: NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA TAK NISKIE STAWKI!

Zostaw merytoryczną opinię o AGIT Centrum Tłumaczeń - Lublin

AGIT Centrum Tłumaczeń