OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.

Lublin

Opinie o OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.

Xdorxdor

Stanowcze nie! Byłam 1 dzien na próbę i nie zamierzam nigdy więcej tam wrócić. Kilka osób miłych w pomieszczeniu gdzie trzymają karty i to wszystko. Pracownicy zestresowani, odpowiadające historie o kierownictwem mrozace krew w żyłach coś okropnego. Nie polecam

juzPo

z doswiadczenia moge stanowczo odradzic pracę tym ośrodku - nieustanny stres, pretensje ze strony kierownictwa, obgadywanie za półkami przez "koleżanki", które przeciez tworzą super zespół - żenada. Pamietajcie drodzy kierownicy - nie ma równych i równiejszych a ryba psuje się od głowy. Może to w was jest problem ? na szczęscie nigdy juz nie będę murzynem tym ośrdoku...

Gość
@juzPo 23.11.2017 19:40

Dostałam zaproszenie na rozmowę jako rejestratorka medyczna. Gdy chciałam zapytać jeszcze raz o miejsce rozmowy, żeby zanotować to pani z wielką łaską mi odpowiedziała. Dlatego zastawiam się czy praca jest godna zachodu.

anonymous

Pan Prezes proponuje "przyuczenie" :) za daroche :))) może trwać ile chcecie :))) Konwencja Genewska panie prezesiku mówi, że każdy CZŁOWIEK ma prawo do pracy i do godnej za niej zapłaty Prezesiku warto pamiętać...

Ciekawa
@anonymous 19.11.2017 18:51

Widzę "świerza " opinia chciałam zapytać z kim odbywa się rozmowa i czy konieczne jest przyuczenie skoro umowa jest oferowana na okres próbny?

JedynaTakaOkazja

Dyrektor szuka niewolników, nie pracowników, jeśli marzyła ci sie praca niewolnika na plantacji bawełny na nasłonecznionych kartofliskach południowej Afryki to tutaj możesz tego doświadczyć bez wyjeżdżaniabz kraju i to za darmo!

Zawiedziona

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą na recepcji, to najpierw niech się przygotuje na 2 tygodnie pracy, w dodatku za darmo, bez umowy i bez konkretnych informacji odnośnie utrzymania tej umowy, no i nauczcie się alfabetu, bo to przecież niezwykle ciężka do zdobycia umiejętność :) Poza tym zarobki za małe (najniższa krajowa) w porównaniu do chaosu jaki tam panuje. Ciągły stres z powodu pretensji ze strony kierownictwa, lekarzy jak i pacjentów. Jedynie znajdzie się tam kilka miłych osób, jednak to za mało by uratować ten ośrodek, w którym prawa pracownika są chyba nieznane.

koniet

Praca w d.m.p jest ciągłym stresem nawet wrogowi nie proponowałabym tak pracy najniższa krajowa nie ma mowy o premiach nadgodziny nie są płacone chyba ze 2 zł hehe żenda

GoWork

Najniższa krajowa, znęcanie psychiczne, ciągły stres...... Masakra , a jak będziecie grzeczni to może nawet prezes pozwoli wam popracować w dni wolne .....oczywiście za darmo :)

moniczka1
@GoWork 09.05.2017 21:43

a powiecie cos na temat pracy na recepcji ? bo widzialam ogłoszene o przyjeciu . Pozdrawiam

zainteresowana
@moniczka1 25.05.2017 13:00

a możesz dać link do ogłoszenia? z góry dzięki

GoWork

Uważajcie na przegiągające się dni próbne, które oczywiście są bezpłatne i nie dokońca zgodne z prawem pracy. Ogólnie kobiety potrafią zgotować sobie małe piekiełko.

rolo

Najniższa krajowa, znęcanie psychiczne, ciągły stres...... Masakra

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o. oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.