OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.

Lublin

Opinie o OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.

Hanna

@Dawid czy osobiście miałeś do czynienia z pracodawcą OŚRODEK MEDYCZNY? Twoi przedmówcy w dość mocnych słowach wyrażają się na temat pracy w tej firmie. Może byłbyś w stanie przybliżyć nam, jakie warunki tam zastałeś, albo ktoś z Twoich znajomych?

Dawid

Nie ma idealnych firm, a w dodatku bardzo dużo zależy od współpraowników

Nie polecam

Rotacja pracowników na rejestracji ogromna. Wiadomo im więcej nowych osób tym wiecej popełnianych błędów. Prosta zasada to szacunek, pomoc współpraca, spowodowała by, że funkcjonowanie miejsca byłoby bezproblemowe, a tak tam nie jest..... Najwidoczniej osoby kierujące nie posiadaja odpowiednich kompetencji. Krótkie podsumowanie "żenada".

Szukasz pracy w Lublinie?

Lala

Wszystkie opinie jak najbardziej prawdziwe ... pracowałam (a raczej wytrzymałam tam )prawie 3 lata i nikomu nie polecam śmieciowe pieniądze jak i śmieciowe traktowanie ludzi .

Neverever

Stres, nieposzanowanie pracownika, obłuda, przymykanie oka przez kierownictwo na zachowanie pewnych ,,uprzywilejowanych,, osób, które podpada pod dyscyplinarke (co najmniej!!!) a jednocześnie GNOJENIE dziewczyn z rejestracji za popełnianie błędów wynikających z braku odpowiednie przeszkolenia (bo ,,jak zrobisz błąd to się nauczysz,,). Tak, ale błąd ten zostaje bardzo nieprzyjemnie wypomniany przez szanowna P. kierownik ds. organizacji ośrodka. Ogólnie w rejestracji miedzy dziewczynami panuje taka słodka atmosferka że nic tylko rzygac tęczą. Są takie słodkie, milutkie i pomocne. Z pozoru. 2 najstarsze stażem sprawują tam władzę absolutną i jeżeli ktoś spróbuje zaburzyć im ustaloną hierarchię to nie ma zmiłuj. Ogólnie nastawianie jednej przeciwko drugiej, wyznaczanie z kim się kumplowac a z kim nie, obrabianie (usunięte przez administratora) między regałami. Nigdzie nie spotkacie sie z taką ilości fałszu, jadu i obłudy jaki jest w kartorekowni między dziewczynami. Kilka miłych dziewczyn to za mało żeby znieść to co potrafią zgotować niektorym osobom 2 miłościwie nam panujące Panie K. Szczesliwie już nie muszę na to patrzeć.

japoprostuja

Zdecydowanie nie polecam.... STRES niepotrzebny tworzony przez Prezesa Pana P. i kierownik Panią G. (trudno powiedzieć kto gorszy).... ciągle zmiany pracowników, pretensje o wszystko, łamanie podstawowych praw pracowniczych... ogólnie tragedia!!

pytająca

Szukają sekretarki ktoś może coś powiedzieć na ten temat ? czy warto aplikować ile wynagrodzenie ?

neversaynever
@pytająca 27.01.2018 09:53

najnizsza krajowa ! samodzielne stanowisko co wychodzi ci na minus bo w momencie kiedy chcesz isc na urlop to nie ma kto cie zastapic...a przerwy ? hmmmm jeszcz na szybko kanapke za biurkiem liczac na to, ze akurat moze nikt nie wejdzie. A dyrektorzy udaja ze sa tacy super mili a za drzwiami swojego gabinetu obrabiaja tylek kazdemu .Stres i obluda,

Xdorxdor

Stanowcze nie! Byłam 1 dzien na próbę i nie zamierzam nigdy więcej tam wrócić. Kilka osób miłych w pomieszczeniu gdzie trzymają karty i to wszystko. Pracownicy zestresowani, odpowiadające historie o kierownictwem mrozace krew w żyłach coś okropnego. Nie polecam

juzPo

z doswiadczenia moge stanowczo odradzic pracę tym ośrodku - nieustanny stres, pretensje ze strony kierownictwa, obgadywanie za półkami przez "koleżanki", które przeciez tworzą super zespół - żenada. Pamietajcie drodzy kierownicy - nie ma równych i równiejszych a ryba psuje się od głowy. Może to w was jest problem ? na szczęscie nigdy juz nie będę murzynem tym ośrdoku...

Gość
@juzPo 23.11.2017 19:40

Dostałam zaproszenie na rozmowę jako rejestratorka medyczna. Gdy chciałam zapytać jeszcze raz o miejsce rozmowy, żeby zanotować to pani z wielką łaską mi odpowiedziała. Dlatego zastawiam się czy praca jest godna zachodu.

anonymous

Pan Prezes proponuje "przyuczenie" :) za daroche :))) może trwać ile chcecie :))) Konwencja Genewska panie prezesiku mówi, że każdy CZŁOWIEK ma prawo do pracy i do godnej za niej zapłaty Prezesiku warto pamiętać...

Ciekawa
@anonymous 19.11.2017 18:51

Widzę "świerza " opinia chciałam zapytać z kim odbywa się rozmowa i czy konieczne jest przyuczenie skoro umowa jest oferowana na okres próbny?

JedynaTakaOkazja

Dyrektor szuka niewolników, nie pracowników, jeśli marzyła ci sie praca niewolnika na plantacji bawełny na nasłonecznionych kartofliskach południowej Afryki to tutaj możesz tego doświadczyć bez wyjeżdżaniabz kraju i to za darmo!

Zawiedziona

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą na recepcji, to najpierw niech się przygotuje na 2 tygodnie pracy, w dodatku za darmo, bez umowy i bez konkretnych informacji odnośnie utrzymania tej umowy, no i nauczcie się alfabetu, bo to przecież niezwykle ciężka do zdobycia umiejętność :) Poza tym zarobki za małe (najniższa krajowa) w porównaniu do chaosu jaki tam panuje. Ciągły stres z powodu pretensji ze strony kierownictwa, lekarzy jak i pacjentów. Jedynie znajdzie się tam kilka miłych osób, jednak to za mało by uratować ten ośrodek, w którym prawa pracownika są chyba nieznane.

koniet

Praca w d.m.p jest ciągłym stresem nawet wrogowi nie proponowałabym tak pracy najniższa krajowa nie ma mowy o premiach nadgodziny nie są płacone chyba ze 2 zł hehe żenda

GoWork

Najniższa krajowa, znęcanie psychiczne, ciągły stres...... Masakra , a jak będziecie grzeczni to może nawet prezes pozwoli wam popracować w dni wolne .....oczywiście za darmo :)

zainteresowana
@moniczka1 25.05.2017 13:00

a możesz dać link do ogłoszenia? z góry dzięki

GoWork

Uważajcie na przegiągające się dni próbne, które oczywiście są bezpłatne i nie dokońca zgodne z prawem pracy. Ogólnie kobiety potrafią zgotować sobie małe piekiełko.

rolo

Najniższa krajowa, znęcanie psychiczne, ciągły stres...... Masakra

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o. oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.