OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.

Lublin

Opinie o OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.

JedynaTakaOkazja

Dyrektor szuka niewolników, nie pracowników, jeśli marzyła ci sie praca niewolnika na plantacji bawełny na nasłonecznionych kartofliskach południowej Afryki to tutaj możesz tego doświadczyć bez wyjeżdżaniabz kraju i to za darmo!

Zawiedziona

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą na recepcji, to najpierw niech się przygotuje na 2 tygodnie pracy, w dodatku za darmo, bez umowy i bez konkretnych informacji odnośnie utrzymania tej umowy, no i nauczcie się alfabetu, bo to przecież niezwykle ciężka do zdobycia umiejętność :) Poza tym zarobki za małe (najniższa krajowa) w porównaniu do chaosu jaki tam panuje. Ciągły stres z powodu pretensji ze strony kierownictwa, lekarzy jak i pacjentów. Jedynie znajdzie się tam kilka miłych osób, jednak to za mało by uratować ten ośrodek, w którym prawa pracownika są chyba nieznane.

koniet

Praca w d.m.p jest ciągłym stresem nawet wrogowi nie proponowałabym tak pracy najniższa krajowa nie ma mowy o premiach nadgodziny nie są płacone chyba ze 2 zł hehe żenda

GoWork

Najniższa krajowa, znęcanie psychiczne, ciągły stres...... Masakra , a jak będziecie grzeczni to może nawet prezes pozwoli wam popracować w dni wolne .....oczywiście za darmo :)

moniczka1
@GoWork 09.05.2017, 21:43

a powiecie cos na temat pracy na recepcji ? bo widzialam ogłoszene o przyjeciu . Pozdrawiam

zainteresowana
@moniczka1 25.05.2017, 13:00

a możesz dać link do ogłoszenia? z góry dzięki

GoWork

Uważajcie na przegiągające się dni próbne, które oczywiście są bezpłatne i nie dokońca zgodne z prawem pracy. Ogólnie kobiety potrafią zgotować sobie małe piekiełko.

rolo

Najniższa krajowa, znęcanie psychiczne, ciągły stres...... Masakra

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o. oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. sp. z o.o.