Opinie o Przychodnia Portowa Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przychodnia Portowa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przychodnia Portowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Portowa Sp. z o.o. w Szczecin

baner wywiady
Oooo Nowy wpis

Dziś od ponad godziny czekam na połączenie z rejestracją. Gdy po pół godziny oczekiwania oznajmiono mi że jest pierwszym w kolejce połączenie zostało przerwane godz 14:12, kolejne dwa przerwano o 14:19, następne przerwano o 14:47, czekam na linii już ponad godzinę. A lekarz tylko 1 dzień w całym tygodniu pracuję w innych godzinach niż ja, więc dostanie się do lekarza po skierowanie graniczy z cudem.

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Przychodnia Portowa Sp. z o.o. w miejscowości Szczecin z zatrudnieniem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Portowa Sp. z o.o. - Szczecin

Firma Przychodnia Portowa Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Przychodnia Portowa Sp. z o.o. Zatrudni Lekarza Chirurga, Szczecin - Styczeń 2022

Czy pracujesz w firmie Przychodnia Portowa Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Energetyków 2
    70-656 Szczecin
  • NIP: 9552307907 KRS: 0000380998

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii