Opinie o Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński w Wrocław

Łucja Nowy wpis

Czy Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński prowadzi obecnie rekrutację na nowe stanowiska? Jeśli tak, to jak wygląda proces rekrutacyjny?

Łucja Nowy wpis

Dzień dobry, czy wiecie coś odnośnie możliwego zatrudnienia w Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński? Zastanawiam się czy poszukują może nowego pracownika np. na recepcję. Jeśli posiadacie jakąś wiedzę na ten temat to dajcie koniecznie znać.

Kuba Nowy wpis

Jakiś powód macie , że nikt nie korzysta z możliwości i niezamieszczenia swojej opinii?

Julita Nowy wpis

Mam nadzieję, że tak dobrze pracuje się w centrum iż zapomnieliście korzystać z forum?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gość

ludzie to jest portal o opinii dotyczącej pracy w tym miejscu a nie opinii o leczeniu w tej placówce !

Robert

Wiecie coś na temat aktualnej sytuacji pracy w Medix Centrum Diagnostyki Medycznej? Wasze dotychczasowe komentarze oscylowały wokół wyrażania opinii na temat pracowników tej firmy, natomiast głównym przeznaczeniem tego wątku jest dyskusja na temat pracodawcy. Jak zatem go oceniacie? Bardzo proszę o aktywne uczestnictwo w dyskusji, gdyż uwagi i wskazówki w niej zawarte mogą realnie posłużyć osobom, które planują tam aplikowanie.

Elżbieta

Polecam. Spotkałam się z przychylnością i zrozumieniem ze strony lekarzy . Dodatkowo, serdeczna Pani kierownik Przychodni pomogła mi w organizacji dokumentów, które były niezbędne do dalszego leczenia. Bardzo się cieszę, że polecono mi tę placówkę.

fm1970

Nowoczesne gabinety, miły personel, wykwalifikowani empatyczni lekarze. Polecam

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Medix Centrum Diagnostyki Medycznej na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Jerzyk

Ludzie pracujący w tej poradni są bardzo mili i profesjonalni.

Pacjentka

Na recepcji mialam do czynienia z pania Aleksandra i to jej brak profesjonalizmu wplynal na moja slaba ocene placowki. Pani Aleksandra obsluzyla mnie w sposob niezwykle grubianski i opryskliwy. Oprocz aroganckiego tonu glosu i nieuprzejmej postawy pani Aleksandra wykazala sie tez wielka niestosownoscia i nietaktem, pytajac mnie bardzo glosno przy wszystkich pozostalych oczekujacych i calym personelu recepcji, czy miesiaczkuje regularnie...Przez caly proces rezerwacji badania pokazywala swoja wyzszosc i co tu duzo mowic, brak kultury osobistej. Pani Aleksandra nie powinna pracowac w takich miejscach i na pewno nie w bezposrednim kontakcie z klientem prywatnej kliniki.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Filip

lekarze to profesjonaliści - bardzo szczegółowy wywiad z pacjentem, trafna diagnoza i odpowiednia terapia

Marcin

Polecam placówkę we Wrocławiu. Pozytywne podejście do pacjenta oraz atmosfera. Nowoczesny i zadbany wystrój placówki. Dodatkowo wspaniali lekarze. Pacjent dobrze się tu czuje. Polecam.

pacjent

Jestem pod dużym wrażeniem. Panie w rejestracji bardzo kompetentne. Duży wybór specjalistów oraz cenny bardzo konkurencyjne. Na pewno będę się tu leczyć. :)

iza

bardzo ładna przychodnia. Nowa - jest czysto i schludnie tak jak powinno być w każdej placówce medycznej

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Medyczne Medix DR N.Med.Tadeusz Śliwiński
0/5 Na podstawie 0 ocen.