Zierkiewicz Małgorzata Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania

Wrocław

Opinie o Zierkiewicz Małgorzata Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania

DD

Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, wizyta przebiega w miłej nieskrępowanej atmosferze, zdecydowanie polecam

specjalista

Była to moja pierwsza wizyta.Pani Doktor Zierkiewicz w sposób konkretny, fachowy i rzeczowy wytłumaczyła i rozwiała wszystkie wątpliwości, jest przy tym sympatyczna i pogodna. Serdecznie polecam konsultacje u Pani Doktor

ekspert

Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz. W kazdej trudnej sytuacji, problemie mozna bylo skontaktowac sie z panią doktor i Pani doktor udzielala rad- nigdy nie odmowila porady.

Piotr P

Pani doktor rzetelnie zapoznała się z moim przypadkiem, zwróciła uwagę na dość ważną sprawę, którą pominęli poprzedni kardiolodzy . Pani doktor odpowiada na każde zadane pytanie. Uważam, że można zaufać temu lekarzowi.

Milka

Jestem w 100% zadowolona z wizyty. Pani Doktor jest osobą cierpliwą, chętną do odpowiadania na każde pytanie, nie spieszy się w trakcie trwania wizyty. Polecam !!!

gość

Miła i fachowa pomoc w trudnych chwilach :) Polecam!

Eliza

Duża życzliwość i zrozumienie dla problemów zdrowotnych pacjenta. Wyczucie i empatia, a zarazem profesjonalne podejście do chorego. Polecam p. Zierkiewicz

Nina

Wizyty przebiegaja w milej i przyjaznej atmosferze. Zupelnie nie czuje sie skrepowana. Same pozytywy. Zmienilam kardiologa i juz wiem,ze zostane pacjentka Pani dr na stale

Irena

Jestem w trakcie leczenia, ale wszystko idzie w dobra strone. To nie bedzie moja ostatnia wizyta u Pani doktor. Gorąco Wam ją polecam!

Michalina

Każdy problem zgłoszony przeze mnie jest omówiony i szczegółowo wyjaśniony. Na każde zadane pytanie, dostaję rzetelną odpowiedź. Uważam, że miałam szczęście trafiając na takiego specjalistę i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić innym pacjentom.

pacjentka

W swoim zyciu mialam kontakt z wieloma lekarzami kardiologami . Teraz trafilam do pani dr Małgosi Zierkiewicz i jestem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie. To naprawde fachowiec!!

Justyna40

Szukałam kardiologa dla mojej mamusi, okazało się, że p. dr Zierkiewicz jest zdolnym specjalistą , dobrym słuchaczem i spełnia nasze oczekiwania . Mam czuje się dzięki pani dr dobrze, a to dla mnie najważniejsze. Daję pozytywną ocenę

Anna

świetne podejscie do pacjenta, wie jak rozmawiać z chorymi, wszysatko omawia i informuje. Polecam goraco !!!

Fifi

Zdecydowanie mogę polecić tego specjalistę !!!!

Mini

Pomimo tego, że mój przypadek był trudny, cały proces leczenia zakończył się całkowitym powodzeniem. Zawsze kiedy potrzebuję przyjeżdżam do dr Zierkiewicz 

po-lala

Fachowa i miła obsługa, pełen profesjonalizm, Pani Doktor budzi zaufanie. Szybka diagnoza , jestem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam :)

Bożena

Polecam wszystkim Panią doktor, ma fachowe i rzetelne podejscie do pacjenta, nie spieszy sie, każdemu poświęca dużo czasu, bardzo miła. I co też istotne -wizyta za przystępną cenę.

natka

od razu wykonuje lub kieruje na wnikliwe badania i jeżeli trzeba skieruje do innego specjalisty ,bardzo przyzwoity człowiek polecam.

Adrianna55

lekarz wspaniały i wyrozumiały, zna sie na tym co robi jestem zadowolona ze spotkałąm Panią dr Zierkiewicz na swojej drodze.dziekuje. Chodzę do Niej regularnie bo od dawna mam problemy z arytmią serca. Na wizyty umawiam się prywatnie do CDM MEDIX na Pl. Hirszfelda. Polecam tego kardiologa serdecznie:)

Pati

Wspaniały lekarz kardiolog z powołania. O Wszystkich troszczy się jednakowo,nie spotkałam równie wspaniałego bezinteresownego lekarza. Polecam wszystkim.

RR.

Ja jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest to ciepła i uprzejma osoba. Okazała się bardzo pomocna. Doradziła, powiedziała co mogę zrobić, jakie leki brać. Dowiedziałam się wszystkiego tego co było mi niezbędne idąc na wizytę. Bardzo polecam Panią doktor.

Kinga

Absolutnie jestem na tak!!! Jestem zadowolona z leczenia !!- Kinga

Zostaw opinię o Zierkiewicz Małgorzata Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zierkiewicz Małgorzata Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania