Opinie o abc SoftMAR w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie abc SoftMAR. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie abc SoftMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o abc SoftMAR w Lublin

Izabela Nowy wpis

Firma SoftMAR zajmuje się przede wszystkim sprzedażą urządzeń fiskalnych i programów dla specjalistów różnych branż. Są tutaj klienci firmy, którzy mieli okazję zakupić tam kasę fiskalną? Czy posiadają nowoczesne kasy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Andrzej Nowy wpis
@Izabela

Jako prawnik kupiłem tam kasę fiskalną taką z kartą SIM. Znajomy lekarz, który u nich kupił mi polecił. wybór był duży ale mi zależało na jak najmniejszej. Babka z ich biura wszystko mi wyjaśniła kiedy i jak robić raporty i paragony. Bardzo dobry dojazd mają, łatwo trafić, duży parking przed sklepem, w środku też sporo miejsca. A ja byłem z synem i rybki sobie oglądał gdy pani do Ministerstwa coś wysyłała.

Bartek Nowy wpis
@Izabela

Kupiłem i polecam. Miło, szybko bez problemów.

Rafał

Tu się taki jeden ciągle negatywnie wypowiada bo podobno chciał tylko kasę brać i kawę pić ale go wywalili i teraz brednie wypisuje. Oczywiście, że firma potrzebuje pracowników. Tak jak każda firma w dzisiejszych czasach. Pracy jest dużo a pracowników brak. Z tym, że klienci firmy są bardzo wymagający i jeśli osoba jest niekompetentna to zaraz składają reklamacje. Dziś trudno o kompetentnego człowieka a jak już się trafi lub wyszkoli to zaraz zabiera klientów i idzie na swoje. Więc z jednej strony potrzeba pracowników kompetentnych. Lub można ich wyszkolić co obciąży mocno kosztami firmę. Z drugiej strony wymagający klient chce jak najmniej zapłacić za usługę. Konkurencja w postaci studentów nie śpi. Wyszkoleni pracownicy, którzy dopiero co odeszli i założyli własną działalność również. Nie ma skąd więcej płacić pracownikowi by został bo klient chce płacić jak najmniej. Zatem jak wybrnąć z sytuacji?

aaa
@Rafał

No to w końcu trzeba kompetentnych pracowników, którym trzeba zapewnić kosztowne szkolenia, czy studenci stanowią silną konkurencję? Zdecyduj się :D

konkurencja_studencka Nowy wpis
@aaa

Nie przejmuj się swoją ignorancją... Wystarczy, że nauczysz się czytać ze zrozumieniem.

Jakie wartości są cenione w abc SoftMAR?

abc

Fachowość, punktualność, rzetelność, dokładność.

Stefano

Firma świetnie sobie radzi i ciągle rozwija się zdobywając coraz wyższe uprawnienia. Dobrze się pracuje w fajnej atmosferze więc polecam.

Informatyk

Pozytywny

O staż, doświadczenie

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mariusz

Nie mogę znaleźć siedziby firmy, a komentarze poniżej są niepokojące, firma działa nadal na rynku, tak?

Adi

13.01.2009 - 4 opinie 14.09.2009 - 5 opinii średnio co godzinę 15.09.2009 - 10 opinii średnio co godzinę 16.01.2009 - 4 opinie A później cisza i tylko co jakiś czas osoba opisująca, że jest O.K. i zaraz torpedowana kolejnym postem czarnego PRowca. Tak niewiele trzeba by stworzyć czarny PR. Wiem, bo poszedłem do nich i pod pozorem zakupu Subiekta zobaczyłem między 6 a 10 osób pracujących, ekspres do kawy (poczęstowali), łazienkę (skorzystałem) i mnóstwo programów.

@Adi

I po co takie brednie pisać?! Co niby robiło tam te 6-10 osób? Jaką pracę wykonywali? Serwis polega na pracy w TERENIE, u klienta. Nie mogłeś zatem widzieć tych wszystkich osób na miejscu, nawet jeśli faktycznie by tam pracowały. Afera z ww. firmą rozpoczęła się od wpisu jednego z byłych serwisantów, w styczniu 2009 roku i publikacji tego wpisu na forum studenckim Politechniki Lubelskiej - skąd zarządzający firmą rekrutował pracowników. W ciągu kilku godzin doszło kilkanaście kolejnych, negatywnych opinii. Link do opinii o firmie trafił na Wykop.pl gdzie jego zasięg znacząco wzrósł. W ciągu kolejnych kilku godzin przybyło 5-6 stron komentarzy. W ciągu następnych kilku dni, bardziej treściwe komentarze zaczęły znikać (włącznie z tym, który rozpoczął wątek), co było efektem wykupienia przez SoftMar usługi w GoWork, dzięki której mogą sobie moderować komentarze i wywalać część z nich. Komentarze przybywały i zostawały usuwane. Zagęszczenie następowało po publikacjach ofert pracy, gdzie zawsze ktoś życzliwy poczęstował linkiem, a na forach powstawały dyskusje na ten temat, co powodowało dodawanie kolejnych komentarzy i usuwanie części z nich przez zainteresowanego. Część osób zrezygnowała z komentowania, bowiem komentarze były od razu usuwane przez SoftMAR. Następnie SoftMar zatrudnił jakichś studenciaków od pijaru, których efektem pracy są komentarze takie jak twój i kilku innych osób (bo zakładam, że dłużej jak trzy miesiące tam nie pracowałeś). Schemat zawsze ten sam. Całkowicie anonimowy klient, który był sprawdzić, i twierdzi, że wszystko co tu napisane, to brednie. Bo jest kawka i łazienka (co to ma do rzeczy w ogóle, w przypadku serwisantów pracujących w terenie?). Jakaś pani Kasia która zamiast pójść do przedstawiciela Inserta w swoim mieście, jechała 900 km żeby tylko porównać i stwierdzić, że nieprawda. No kto wam w to uwierzy?! Dziwne, że nie pojawił się żaden serwisant, który próbował to obalić. Nie przedstawił stawki za godzinę, ani warunków pracy. Na Linkedin każdy deklarujący pracę dla SoftMaru twierdzi, że pracował tam od miesiąca do trzech, w dodatku okres pracy pokrywa się z jego studiami. Nie ma pozytywnych komentarzy od żadnej z firm, którym SoftMar świadczył serwis. Nawet tych niepotwierdzonych, anonimowych. Nie zdziwiłbym się, gdyby klienci w zamian za rabat przy zakupie oprogramowania Insertu byli nagabywani o napisanie komentarza pozytywnego. Przecież to jakaś żenada. I tak. Wszedłem tu po raz kolejny po latach, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło. Zamiast opinii pracowników widzę nieudolne próby zwalania na czarny PR. Kto miałby go stosować i po co? Nie ośmieszajcie się. Nagle z całej Polski zjeżdżają się kontrolerzy, by po 8-9 latach sprawdzić, czy komentarze mają poparcie w faktach. Przeciwko nim jest tylko jakiś jeden czarny pijarowiec. Przecież ta retoryka tylko szkodzi. 1. Nawet jeśli jakaś firma XXX działa przeciwko SoftMarowi to co, robi to przez 10 lat nieustannie? 2. Jeśli to wszystko nie prawda, czemu SoftMAR nie przekazał sprawy organom ścigania? 3. Tacy specjaliści i fachowcy w swojej dziedzinie nie są w stanie ustalić kto im czarny PR robi i nazwać sprawę po imieniu? Komentarz pewnie zaraz zniknie, ale zanim zniknie może kilka osób zdąży go przeczytać.

moderator
@były pracownik

Ej. Zdecyduj się. Były pracownik czy abc? były pracownik 13.01.2019 11:25 abc 12.01.2019 15:25

@moderator

Ej. Zdecyduj się. Były pracownik czy: Młoda, Krzysztof? Młoda 09.05.2019 17:24 Krzysztof 09.05.2019 10:18 moderator 08.05.2019 11:18 Ba - nawet treść opinii Krzysztof i moderator dokładnie taka sama... :D Masz koleś dostęp do płatnego konta, podgląd IP i dalej zadajesz głupie pytania? Nie zauważyłeś, że pod każdym twoim wpisem wyświetlana jest nazwa działu, której nie możesz wybrać z listy gdy komentarz dodajesz bez logowania? A zatem: moderator, Krzysztof, Młoda, pracownik, Lukier, Nowa - czyli pochlebne komentarze napisane w okresie pomiędzy 8 a 24 maja 2019 roku zostały przez jedną i tą samą osobę :D Nie pytam się ile tam dostajesz za taką partaninę, bo skoro już cię nie ma, to pewnie umowa śmieciowa na dwa tygodnie została rozwiązana. A jakbyś chciał skasować komentarz, to zrzut ekranu zrobiłem. Zobaczę że zniknęło, to temat leci na fora dyskusyjne związane z branżą IT.

@abc

Witaj abc ponownie... Jak ci leci męczenie się w pracy? Widać, że jesteś pełen frustracji. A może znów ci dokopali i wyrzucili z kolejnej roboty? Ulżyj sobie tutaj. Wszak robisz to tak często. Pewnie za każdym razem, gdy kolejny pracodawca kapnie się, że jesteś psycholem i nie radzisz sobie w życiu. Dlatego pod przykrywką anonimowości wylewasz swoje żałosne bóle tutaj. I co tym razem? Firma jest w piwnicy? Czy kot znów narobił ci na stolik? A może węże w akwarium widziałeś? Napij się!

aaa
@były pracownik

(usunięte przez administratora) Tu, w tym miejscu, komentujemy co się dzieje w danym miejscu pracy. Nie napisałeś o tym ani słowa, mimo tego, że z innego konta "rzuciłeś mi wyzwanie". (usunięte przez administratora) Potem na podstawie zapewne własnych przeżyć (w końcu podpisujesz się jako były pracownik), stworzyłeś jakąś projekcję dotyczącą kopania w (usunięte przez administratora) i wywalania z kolejnej roboty. Następnie masz żal o anonimowość, mimo tego, że sam korzystasz z anonimowego konta - i to w dodatku nie jednego. Stary, frustracja to bije z twojego komentarza. I to już tak mocno ci na dekiel wali, że nie panujesz nad tym co piszesz. :D Na jakiej kondygnacji jest firma, to widać choćby na Street View w Google Maps. Po co zaklinać rzeczywistość?!

Jacek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje kogoś do pracy i jaką macie atmosferę?

klient

Nie wiem skąd tyle bredni w większości opiniach. Pracownicy od lat ci sami. Wydają się zadowoleni. Proponuję skontaktować się z nimi zanim będziecie głupoty wypisywać. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to poczynania konkurencji.

Luidzi

Z pewnością jest dużo osób zadowolonych z pracy. Wiadomo, że nigdy nie będzie to 100% ale są inne firmy i może to jest miejsce dla nich?

moderator
@Luidzi

Tutaj raczej nie bo i firmy nie ma... w tym miejscu. Przeniosła się. Teraz zatrudniła mnie do tworzenia pozytywnego wizerunku. Będę walczyć z abc-były pracownik na opinie. On będzie kłamał o firmie, ja będę lukrował. No jak tam abc? Przyjmujesz wyzwanie?

@moderator

Wiadomix że przyjmuję! No to jedziemy z wyzwaniami: 1. Dajesz kolego fotkę swojego PIT-11 wystawionego przez SoftMar z ostatniego roku oraz sprzed 10 lat. Udowodnisz tym samym, że jesteś pracownikiem etatowym z dużym stażem i jeszcze większym wynagrodzeniem. Nazwisko możesz sobie zamazać. 2. W jakim niby miejscu jest i gdzie się przeniosła? Na stronie www, na fanpage Facebookowym oraz w rejestrze CEIDG adres jest taki sam jak był. Skoro firma się przeniosła, a adres został niezaktualizowany, to nie dopełniono ustawowych obowiązków. To świadczy o tej firmie, jako o firmie krzak, która przepisów może by i przestrzegała, jakby je znała. Także jedziesz ziomuś z tym PIT-11. A jakby ci przyszło do główki usunąć komentarz, to ja już screenshocik robię żeby można było wkleić gdzie trzeba przy kolejnej tego typu dyskusji.

Zdziwiony

Ciekawe rzeczy się tutaj dzieją. Sądząc po danych na Google Maps, firma mieści się w piwnicy domu jednorodzinnego. Ani na stronie www, ani na fanpage nie ma jakichkolwiek danych pozwalających ustalić ile osób jest zatrudnianych. Wszystkie pozytywne opinie to wysyp w tym samym okresie (np. kilka dni w czerwcu). Znaczna część komentarzy, to rzekomo zadowoleni klienci. Jest to chyba jedyna firma, w której przypadku o warunkach pracy w firmie częściej wypowiadają się jej klienci, niż pracownicy. Pracowników też jakoś sporo się wypowiedziało. Ile ta firma może zatrudniać osób? 50? 60? A może rotacja taka duża, że co miesiąc co najmniej kilku pracowników pisze, że tam pracowało. W Internecie brak ofert pracy od tej firmy. No i skąd w ogóle takie zainteresowanie firmą? Są znacznie więksi pracodawcy, na których profilach są po 2-3 wpisy. W Softmarze falami pojawiają się zadowoleni klienci i pracownicy walą drzwiami i oknami. Z 10 lat temu jakaś akcja w serwisie Wykop na temat tej firmy, gdzie padały mocne oskarżenia. Czy ktoś poniósł konsekwencje z osób oczerniających?

Klient

A ja uważam że firma jest ok. Piszę z pozycji klienta.

Olaf

Potwierdzam, że sprzedawałem kasy w tej firmie i sprzedałem ich dużo, dużo, bardzo dużo... Głównie nauczycielom, bo oni korepetycje prowadzą. I są oWatowani. Jak instruktorzy np. paralotniarstwa. W tej firmie tak dopieszczaliśmy klienta, że nie chciał wychodzić. Razu pewnego przyszedł klient i wypił dwie kawy, zjadł tonę ciastek i obiecał, że kupi. I rzeczywiście po tygodniu pojawił się tłumacząc, że myślał, że jak go ciastkami skarmiamy to kasy drogie mamy a tu zaskoczenie. Tydzień szukał po sklepach a i tak u nas było najlepiej bo i z fiskalizacją razem.

Alicja

Firma pozwala na rozwój, uczy kreatywnego myślenia,super ludzie miła atmosfera,wypłata na czas ,czego chcieć więcej.

Zadowolony klient softmar

SoftMar wspaniałą firmą? A i owszem. To działalność gospodarcza, mieszcząca się w dużym budynku. Tam jest super "zespół" pracowników pracujących nieprzerwanie od dzisięcioleci. Właściciel, który wydaje przyjęcia na cześć programów sprzedawanych i mnóstwo zadowolonych klientów oraz ich pracowników będących na umowach o pracę, serwisantów , których praca polega na dopieszczaniu swoich klientów poprzez dorabianie im potrzebnej funkcjonalności. defragmentacji dysków, sprawdzanie bezpieczeństwa itp... SoftMar proponuje klientom kupującym od nich oprogramowanie bezpłatną usługę abonamentową przez kilka miesięcy. Polega ona na tym, że co miesiąc nowo wypuszczone oprogramowanie jest instalowane przez klienta bez potrzeby kupowania. W określonych przypadkach pracownik softmar jedzie z odkurzaczem i koszykiem wypakowanym narzędziami, po czym rozbiera komputer na kawałki i czyści go z kurzu. Ich klienci, to przedsiębiorstwa z całego kraju lecz więcej jest z okolic i samego Lublina. Olbrzymie hurtownie rozsiane po całej Polsce, zakłady produkcyjne, wulkanizacje i wszelkie inne. I nikt tu nie opowiada bzdur o potędze firmy a dział marketingu sprawnie pracuje.

Nikola

Zapomniałam dodać, że musiałam się zwolnić bo mąż za swoją pracą przenosił się do innego miasta i ja siłą rzeczy musiałam razem z nim. Pracę zdalną mi w Softmar zaproponowali ale na dłuższą metę to nie jest wyjście. Właściwie to w tej firmie nie chcieli mnie puścić. Ale nie ma się co dziwić. Tu pracują tylko ludzie z co najmniej kilkuletnim stażem. Czasami przychodzą obiboki ale po tygodniu - dwóch odchodzą. A później piszą bzdury w opiniach o firmie. Taki jeden to nawet jak odchodził to groził, że opisze żółwie w akwarium ze złości. Potem zmienił koncepcję i chciał opisać węże, że to niby będą odstraszać klientów. Śpieszę wyjaśnić, że w Softmar nie ma żółwi ani węży.

Nikola

Długo pracowałam w tej firmie i obecna praca w niczym nie przypomina tej w Softmar. W Softmar było super. Nikt mnie nie pilnował kiedy piję kawę. Nigdy nie było problemu gdy się skończyła - po prostu kupowałam nową jaką chciałam a Softmar mi zwracał pieniądze. Mogłam chodzić do ubikacji ile razy chciałam. Mogłam jeść ile razy chciałam. Pewnego razu gdy zajadałam się pączkiem w tłusty czwartek wszedł dyrektor i też się poczęstował i tak siedzieliśmy i gadaliśmy sobie. O czym? O pracy, o tym co jeszcze dziś trzeba zrobić i co będę robić później. Po skonsumowaniu dyro wyszedł a ja tym bardziej ochoczo wzięłam się do pracy.

Nowa

Pracuje tu od roku i wiem, że zostanę dłużej. Pod kątem rozwoju zawodowego jest to miejsce na pewno dla osób, które chcą się rozwijać jeśli ktoś chce się obijać to raczej się tu nie odnajdzie.

Nowa
@Nowa

POLECAM ,atmosfera super.

Lukier

Ta firma to złoto! Coś wspaniałego. Zarobki wysokie, niewiele trzeba robić, dużo dają na przykład kartę Multisport, każdy jest zadowolony, im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz. Praca bardzo przyjemna, szefostwo fajne.

Abc SoftMAR Lublin zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem programów InsERT: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, naprawia bazy danych aplikacji SQL, szkoli i wdraża mobilny Subiekt, instaluje i konfiguruje systemy InsERT, strony WWW i sklepy internetowe OscGT, dostarcza serwery IBM, zapewnia bezpieczeństwo aplikacjami G Data i ESET, tworzy monitoring przez internet.

najlepszy pieniedzy musisz martwic sukcesu Szukasz latwy dolarów setki dochód saving Zainwestuj dolar dzis Dodac instrumentu there Zarabianie 24/7 Zrób sobie bogaty przyszlosc Male inwestycje dolara Planujesz wydatki milionerem Dodac tysiecy dolarow klikniecie pracowac fantastyczne zyski myslisz

Zostaw merytoryczną opinię o abc SoftMAR - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy abc SoftMAR?

Kandydaci do pracy w abc SoftMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

abc SoftMAR
1.9/5 Na podstawie 282 ocen.
  • Modrzewiowa 4
    20-138 Lublin