Opinie o abc SoftMAR w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie abc SoftMAR. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie abc SoftMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o abc SoftMAR w Lublin

Wspaniała praca, bardzo dobre zarobki, przemiła atmosfera, nic dodać...

Młoda

Tak, ja też tam pracowałam. Rewelacyjne zarobki. Super socjal. Przychodzę do pracy i jest bardzo miła atmosfera. Każdy by chciał dla nich pracować. Tak, ja też tam pracowałam. Rewelacyjne zarobki. Super socjal. Przychodzę do pracy i jest bardzo miła atmosfera. Każdy by chciał dla nich pracować. Tak, ja też tam pracowałam. Rewelacyjne zarobki. Super socjal. Przychodzę do pracy i jest bardzo miła atmosfera. Każdy by chciał dla nich pracować.

Krzysztof

Firma dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych prac.

moderator

Informatyk

Pozytywny

O staż, doświadczenie

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
abc

SoftMar dużą firmą? To jednoosobowa działalność gospodarcza, mieszcząca się w piwnicy domu jednorodzinnego. Tam nie ma żadnego "zespołu". Właściciel, któremu się wydaje nie wiadomo co i rotacja kilku studenciaków na śmieciówkach, będących serwisantami - a których praca polega na czyszczeniu komputerów z kurzu i defragmentacji dysków u klienta + sprzedawca. SoftMar wciska klientom kupującym od nich oprogramowanie Insertu usługę serwisową, polegającą na tym, że co miesiąc nowo zatrudniony student jedzie z odkurzaczem i koszykiem wybrakowanych narzędzi, po czym rozbiera kompa na kawałki i czyści go z kurzu. Ich klienci, to mikroprzedsiębiorstwa na terenie lublina. Jakieś hurtownie gdzieś na zadupiach, mikro zakłady produkcyjne, wulkanizacje i takie tam. @szumi dorabia tam jako marketingowiec, więc opowiada bzdury o potędze firmy.

...
@abc

skąd takie informacje? studentów softmar nie zatrudnia od ponad 6 lat, firma jest na parterze a nie w piwnicy, nikt nikomu niczego nie wciska nie mam pojęcia kto to szumi ale zapewniam, że nie jest w tej firmie marketingowcem. Generalnie mozna wpaść do tej firmy i samemu sie przekonać a nie bzdury wypisywać

@...

A skąd mają być? Wystarczy na Google Street View wejść, żeby zobaczyć jak sprawa wygląda i potwierdzić lub zaprzeczyć. To nie lata 90, że można ludziom dowolny kit wciskać, bo nie będzie im się chciało sprawdzić. Firma jest na tej samej kondygnacji na której znajduje się garaż, który przerobiony został na salę konferencyjną. Parter - określa wysokość kondygnacji. Piwnica - jej pierwotne przeznaczenie. Jedno z drugim się nie wyklucza. Co to tego kogo zatrudnia SoftMar to również wystarczy poczytać w serwisach agergujących profile ludzi poszukujących pracy. Nie dość, że większość z nich nie pracowała tam dłużej niż kilka miesięcy (mówię o serwisantach), to jeszcze znaczna część z nich wciąż jest w czasie odbywania studiów. Który informatyk po studiach chciałby wykonywać pracę polegającą na jeżdżeniu po klientach i czyszczeniu im komputerów? Bądźmy poważni...

moderator
@abc

Hejka abc 12.01.2019 15.41 W street view są dane sprzed 2 lat. Tej firmy już nie ma tam...

Od lat zamawiam w tej firmie abonamenty do rachmistrza i zawsze miłe panie mnie obsługiwały. To czego tu się naczytałam to aż włosy stają. Przestraszyłam się i poszłam by odebrać wpłacone pieniądze za abonament. Ale nic z tu opisanych rzeczy się nie sprawdziło. Kawa rzeczywiście jest, Czysta łazienka. Kilka przemiłych pań. O zgrozo. Tak łatwo dałam się zmanipulować tymi tekstami. Firma ma wręcz przemiłą obsługę. Abonament dostałam od ręki i upust na rozszerzenie dla biura na rachmistrza. Nie wiedziałam, że tak można się targować ale poszłam z wojowniczym nastawieniem i proszę. Kilkadziesiąt procent zaoszczędziłam. Ania Biuro Rachunkowe G&G

@Anna

To co Pani wypisuje, to są jakieś kompletne brednie. Opisywana w komentarzach sytuacja dotyczy traktowania przez pracodawcę swoich pracowników, a nie własnych klientów. Nikt nie zarzuca pracownikom tego, że byli niemili lub niesympatyczni wobec klientów. Nie wiem też skąd wnioski dotyczące łazienki, skoro firma nie udostępnia łazienki klientom, a przynajmniej nie udostępniała ponad dekadę temu, kiedy to pojawiły się pierwsze krytyczne komentarze. Pomijam już Pani wiarygodność. Biuro Rachunkowe G&G mieści się w Raciborzu, 430 km od Lublina. Jakoś trudno mi uwierzyć, że jechała Pani blisko 900 km (tym bardziej, że przedstawiciel Inserta znajduje się również w Raciborzu) celem oceny czystości łazienki i skonfrontowania opinii sprzed 10 lat z rzeczywistością, poprzez kilkudziesięciuminutowe obcowanie z obsługą klienta. Rozumiem, że za te marne kilka złotych za godzinę nie można oczekiwać komentarzy o mistrzów pijaru, ale na litość boską... Czy ta firma naprawdę nie ma nic do zaoferowania, że musi zbijać negatywne komentarze takimi beznadziejnymi kłamstwami?

Adi

Pomyłka... Wszystko odbyło się przez cztery kolejne dni: 13.01.2009 - 4 opinie 14.01.2009 - 5 opinii średnio co godzinę 15.01.2009 - 10 opinii średnio co godzinę 16.01.2009 - 4 opinie Zapewne na zlecenie lub na pokaz. Nie wykluczam też szantażu bo nie widać obrony...

@Adi

Szanowna Pani. Nie wzięła Pani (lub nie chciała Pani wziąć) pod uwagę faktu, że opinii było ponad 10 stron, ale zostały usunięte. Niniejszy serwis, po odpowiedniej opłacie, umożliwia pracodawcy moderowanie komentarzy i usuwanie tych nieprzychylnych. To co zostało, to jedynie hejt bez większego znaczenia. Gdyby nie serwis Wykop, to pewnie zostałyby usunięte wszystkie. A tak dla pozorów, te najmniej wartościowe bluzgi pozostawiono.

Agata

@ZAdowolony klient, skąd masz takie informacje dotyczące pracy w abc SoftMAR, skoro nie jesteś pracownikiem tej firmy? Przypominam, że forum służy wymianie opinii na temat pracodawców. @Aplikant, nie do końca rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Pytam o szczegóły, bo jestem moderatorem forum GoWork.pl i taka jest moja rola tutaj.

Agata

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w abc SoftMAR? Czy polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, zbierającym dopiero swoje pierwsze zawodowe doświadczenie? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii! Każda Wasza wypowiedź będzie na wagę złota dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w abc SoftMAR.

Aplikant
@Agata

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w abc SoftMAR? Wiesz jako to mówią na bezrybiu i rak ryba Czy polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, zbierającym dopiero swoje pierwsze zawodowe doświadczenie? Ja tam każdemu polecam aby pracowali gdzie się da. Aaa... i niech się mnożą aby miał kto na emerytury pracować. Zachęcam Was do dodawania swoich opinii! No właśnie. Napisz coś o sobie. Ile masz lat, jakie wykształcenie, w czym się specjalizujesz itd... I pamiętaj dopuki się nie podpiszesz - tu możesz wszystko. Hejt i temu podobne również. To jak będzie?

a

Jako niedoszły klient tej "firmy" ostrzegam, wciskają kity z nadzieją że ktoś nie ma pojęcia o problemie z którym przyszedł i skasują jak za zboże... Po usłyszeniu wywodu wyśmiałem "specjalistę" i poszedłem do konkurencji, za dokładnie to samo wzięli 1/3 ceny podanej przez "specjalistę".

Hero
@a

Ty. Ale w tej firmie nie ma specjalistów. Są miłe panie i to niemożliwe by to one cię skasowały. Dałeś się? Nie. Jesteś maczo i kobiety ci wybaczo... Nie płacz. Nie wstydź się podpisu. I podaj konkurencję (swoją) - zawsze to reklama dźwignią handlu! A jak nic nie umiesz to zawsze możesz hejt uprawiać. Prawda s...synu?

Agata

@... może w takim razie mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w firmie? Jakie są plusy pracy? Czym firma wyróżnia się na tle konkurencji? Takie informacje mogą być bardzo ważne dla osób, które szukają opinii na temat abc SoftMAR jako potencjalnego pracodawcy.

cichy jest spoko

Jeśli to prawda to firmie nie zazdroszczę ale bardzo proszę o kontakt w sprawie tego piaru. Dobrze zapłacę za podobną kampanię . Majl grzecznościowy inford@inford.eu Łukasz

dfcv

@abc pameitaj ze nie liczy się ilość tylko jakość ;p

kaja

powiedzice mi jeszcze jak wygląda praca w takiej dużej firmie jak abc SoftMAR, bo wczesniej też miałam do czyninia z podobną branżą, informatyczną troche treoch zwiazaną z oprogramowaniem, ale to były malutkiefirmy wszystko i nie wiem teraz czy bym się odnalazął w takiej większej, są jakieś zasadnicze różnice?

szumi
@kaja

praca w SoftMarze polega na tym , że outsourcoują oni pracowników, ludzi powiązanych z informatyką i branżą IT. Ludzie których mają do dyspozycji tworzą zespół informatyczny który działa dla danej firmy i zapewnia mu pełną obsługę w tej właśnie dziedzinie. Moim zdaniem to nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla firm

rurka

abc SoftMAR wydawał mi się firmą o której non stop się pojawiają jakieś nowe opinie. tak się składam że chcę pracę znaleźć i polecano mi właśnie ihc. liczyłem że chcąc ocenić ich jako przyszlego potencjalnego pracodawcę wejdę tutaj i wszystkiego się dowiem ale widzę cisza od ponad roku. ktoś wie co teraz tam w firmie słychać?

byly pracownik

Widać marketing jacka ruszył pełną parą, ale nie dajcie się ludzie nabrać. Niedawno zrezygnowałem z pracy w tej firmie krzak. Nie dość, że nadliczbowe godziny to codzienność to jeszcze marne grosze o które trzeba się upominać tygodniami. Mam nadzieję, że szybko zajmą sie odpowiednie służby tą firemką bo takich prywaciarzy powinno się napiętnować na forum publicznym. Dzięki internetowi tacy jak ty jacku nie pozostaną anonimowi. Nie zamkniesz w swoich 4 ścianach tego co się tam dzieje. Te powyżej dwie opinie tylko dobitnie pokazują jak bardzo nie potrafisz się obronić i ukryć tego jakie warunki panują w info-serwis. Niech nikt z ambicjami się tam nie wybiera. Nie warto. Do tego internet wiecznie nie działa przez co zdenerwowanych klientów nie sposób uniknąć a jedyna odpowiedź jacka to co? "powiedzcie że u nas wszystko działa to się odczepią to zawsze działa".. taka prawda i nie ma co ukrywać...

albertss

pracowałem tam ze 3 godziny po wstępnym zapoznaniu się z obowiązkami jechaliśmy z właścicielem na 1 serwis (oczywiście osobnymi samochodami) żona zadzwoniła do mnie i opisała mi to co tu jest napisane o tej firmie, większość się zgadzała po 2 minutach zadzwoniłem że muszę wracać i zakończyłem prace. nie polecam

cichy

ja pracowałem jakiś czas temu. masakra... a moze wiecie, czy ma piracki soft w kompach? jak tak, to zgloscie to.

aaa

Mi tam się też podobało na początku(usunięte przez administratora) dopóki miał tylko mnie, to było nawet znośnie, a perspektywa obiecywanych wysokich zarobków i lukratywnej umowy "jak się sprawdzę" dodatkowo mnie motywowała. Problem jednak zaczął się w momencie, kiedy zaczynały spływać nowe CV. Moje umiejętności nagle przestały być cenne i liczyłem się w firmie mniej niż w.w. pies "panie xxx, piesek nabrudził w gabinecie. Proszę to sprzątnąć przy okazji, bo chyba pan się zgodzi, że jako szefowi nie wypada mi sie tym zajmować". To jest człowiek, który działa w branży już od ponad 10 lat. Doskonale wie co robi i nie zmienia się co chwila. Jeśli do tej pory nie nauczył się szacunku do pracownika, to już się nie nauczy. On się reflektuje dopiero wtedy, kiedy jest w sytuacji podbramkowej (brak pracowników, lub jakiś przypał). Od razu wraca do normy, jak tylko sytuacja się poprawia. Nie żebym źle życzył, ale pogadamy za jakiś czas. Jak już podpiszesz tą dobrą umowę. Ja np. rozumiem, że klienta trzeba doić, bo na tym to polega. Zresztą klient też nie jest dłużny. Ale do cholery - grajmy w jednej drużynie. Pracując w Softmarze, musiałem uważać z której strony j(usunięte przez administratora) i nic nie było dla mnie oczywiste. Klienci to nie są aż tacy (usunięte przez administratora) . Kiedyś ktoś się mnie spytał "na czym właściwie polega naprawa serwisowa którą mam dokonać?" Zacząłem ściemniać o tym jak ważne jest czyszczenie komputera z kurzu i facet mnie wyśmiał. Zrobiłem z siebie idiotę, wróciłem z kwitkiem.(usunięte przez administratora) objechał mnie z drugiej strony i sam juz nie wiedział, z jakiego powodu ma mi w końcu potrącić z wynagrodzenia. Dla (usunięte przez administratora) liczy się tylko kasa, a zarabia ją bezmyślnie i na zasadzie przypadku. Gdyby dbał o pracowników, to wyrobiłby sobie zgrany zespół kilku lojalnych ludzi. Ale on woli dymać stażystów na 100 zł miesięcznie i co chwila wymieniać kadrę. Czy usprawiedliwianiem obozu pracy może być rzekoma jego normalność albo fakt, że gdzie indziej jest gorzej? To co robi (usunięte przez administratora) można robić samemu. Mam na koncie prawie 5 lat wykładów z nim, gdzie ojciec przerzucał go po różnych przedmiotach, których miał nauczać. Sprawdził się tylko na jednym, z którego zrobił instrukcję obsługi programów Insertu. Na wszystkich innych wykazywał sie wiedzą znacznie mniejszą niż przeciętny student, którego on oceniał. Kompromitował się niemal na każdych zajęciach, dając sie zaciąć pierwszym lepszym pytaniem od bardziej rozgarniętego słuchacza. On nie bardzo wie, na czym stoi jego firma. Strona internetowa Softmaru, to śmiech na sali. taka "wizytówka" tylko odstrasza klientów, tym bardziej, że jedną z usług jest tworzenie WWW. Piszesz, ze alternatywa dla (usunięte przez administratora) jest pośredniak? Bzdura. Możesz robić to samo co on tylko lepiej, za kasę 3 razy niższą. Poprawiałem po Softmarze sklep internetowy, którzy nie nadawał się do niczego. Zrobiłem go praktycznie od nowa. Za klikanaście roboczogodzin policzyłem sobie 2 000 zł. Klient malo nie umarł z zachwytu i prawie prosil mnie, żebym z nimi współpracował. Dlaczego? Okazało się, że RL za partaninę którą klecił już drugi rok, wziął (usunięte przez administratora) Jak freelanser, pracując legalnie na umowę zlecenie, wyciągam po(usunięte przez administratora) 000 rocznie. Nie szpanuję patronatem Insertu, oblepioną Toyotą, niby firmą i nie szukam frajerów, którym płacąc(usunięte przez administratora) Nie klękam też przed wyzyskiwaczami i nie całuję ich po stopach, za to, że pozwolili mi u siebie popracować. Robię to co umiem, tak jak umiem i biorę za to stosowne pieniądze. Bez nic nie umiejących pośredników, stwarzających mi rzekome wsparcie firmy, a faktycznie sprzedających mój potencjał. Trzeba mieć przede wszystkim szacunek do samego siebie, a nie machać ogonem na widok każdego rzuconego ochłapu. A to, że RL jest tylko takim samym wyzyskiwaczem jak kilku jego kolegów, to go w żaden sposób nie wybiela. Zarabiać pieniądze można też z poszanowaniem godności innych.

Zostaw merytoryczną opinię o abc SoftMAR - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy abc SoftMAR?

Kandydaci do pracy w abc SoftMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

abc SoftMAR
1.9/5 Na podstawie 282 ocen.
  • Modrzewiowa 4
    20-138 Lublin