Opinie o Top-Medical Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Top-Medical Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Top-Medical Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Medical Sp. z o.o. w Lublin

Wanda Nowy wpis

Dzień dobry. Mój Tato widział ofertę dla Pracownika Porządkowego z teraz i ciekawi jesteśmy oceny warunków. Przede wszystkim podano różne formy umowy. Rozumiem, że ta o prace nie będzie problemem? Jaki konkretnie przy tym przypada socjal?

Kamil Nowy wpis

Dla mnie ta firma nie jest wiarygodna, badania są stosunkowo drogie w porównaniu do konkurencji, na wynik rezonansu trzeba bardzo długo czekać chociaż przed badaniem obiecują 5-7 dni roboczych na opis badania, kiedy mija 7 dni zmieniają termin na 10 dni, po prostu nie wywiązują się z umowy zawartej z klientem. NIE POLECAM!!!

HaHa Nowy wpis
@Kamil

Typie co mają badania do zatrudnienia? Jak opinii google od gowork nie możesz odróżnić to treści nie ma nawet co czytać

Ktoś

Jedna z gorszych prac w jakich bylam. Na rozmowie kwalifikacyjnej Panie obiecały gruszki na wierzbie jeśli chodzi o pensje. Całe szczęście, że nie przeprowadziłam się od razu do Lublina, bo nie wiem jakbym przeżyła za tą głodową pensje. Co do wspomnianych wyżej Pań- resztę lepiej przemilczę.

@Ktoś

Czy mogłabyś bardziej przybliżyć temat tych pensji w Top-Medicalu? Ile na początku Ci obiecywano na rozmowie a jak wyglądało to w późniejszym czasie? Dlaczego w ogóle coś się w tej kwestii zmieniło?

Aska
@Ktoś

Czy mógłby Pani coś więcej napisać. Miałam telefon odnośnie pracy tam i się zastanawiam czy jest sens rezygnować z obecnej pracy na rzecz tej. Czy na prawdę było tak źle?

Magdalena Nowy wpis
@Ktoś

Cześć, bardzo dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią z Top-Medical. Napisałaś, że firma zaproponowała coś innego, niż było w rzeczywistości. A możesz powiedzieć, o co dokładnie chodzi, poza wynagrodzeniem? Będę wdzięczna za więcej szczegółów o tej pracy.

Julia 6

Przychodnia stara się by być jak najbardziej profesjonalna i tak często bywa, poza badaniami które nie są robione na miejscu, a zlecane na zewnątrz. O ból głowy przyprawiają opisy badań, które są minimalistyczne oraz często nie są zgodne ze skierowaniem. W szczególności dotyczy to badań RTG. Dodatkowo przy umawianiu wizyty nie pada informacja, że na minimalistyczny opis trzeba czekać do kilku dni.

@Julia 6

Na opis rezonansu, za który płacisz kilkaset złotych, czekasz nawet 2 tygodnie. No i czekaj... w końu na biednego nie trafiło...

Renata
@anna

Nie prawda że na wynik rezonansu czeka się długo ja czekałam 4 dni i już był do odebrania

Firma Top-Medical Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Ula

Na jakie zarobki może liczyć pielegniarka?

@Ula

Całe 16-17 zł (netto)

Karol

A firma działa również w innych krajach?

Nie jest to pierwsza przychodnia, w której pracuję i mogę powiedzieć, że w porównaniu z poprzednimi miejscami pracy tutaj czuję się najlepiej. Przejście do Top Medical było dobrym pomysłem. Trzeba pochwalić organizację, przykładowo sprawami związanymi z dokumentacją zajmują się odpowiednie osoby więc nie trzeba niepotrzebnie tracić na to czasu. Trzeba wspomnieć, że sam budynek przychodni jest nowocześnie wyposażony, przystosowany do standardów XXI wieku. Pracuje się więc tutaj w bardzo dobrych warunkach:)

@Paweł

Pracowałam w 2019 roku w Top Medical i nie znam żadnego Marcina W i Pawła. Dziwne

Wiki

Takie uwagi należy kierować do firmy a nie na forum pracowniczym

Marcin W.

Pracowałem tam przez dłuższy czas przed moją przeprowadzką do Warszawy, mogę więc powiedzieć, że dobrze znam Top Medical. Chyba można powiedzieć, że to najlepsza prywatna przychodnia w Lublinie, pełen profesjonalizm. Wszystko na wysokim poziomie, od recepcji po wyposażenie gabinetów. Żadnych minusów nie dostrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Medical Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Top-Medical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Medical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Top-Medical Sp. z o.o.
  • T. Zana 29 lok. XIX