Opinie o Top-Medical Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Top-Medical Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Top-Medical Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Medical Sp. z o.o. w Lublin

Ktoś

Jedna z gorszych prac w jakich bylam. Na rozmowie kwalifikacyjnej Panie obiecały gruszki na wierzbie jeśli chodzi o pensje. Całe szczęście, że nie przeprowadziłam się od razu do Lublina, bo nie wiem jakbym przeżyła za tą głodową pensje. Co do wspomnianych wyżej Pań- resztę lepiej przemilczę.

Karolina
@Ktoś

Czy mogłabyś bardziej przybliżyć temat tych pensji w Top-Medicalu? Ile na początku Ci obiecywano na rozmowie a jak wyglądało to w późniejszym czasie? Dlaczego w ogóle coś się w tej kwestii zmieniło?

Aska Nowy wpis
Kandydat
@Ktoś

Czy mógłby Pani coś więcej napisać. Miałam telefon odnośnie pracy tam i się zastanawiam czy jest sens rezygnować z obecnej pracy na rzecz tej. Czy na prawdę było tak źle?

Magdalena Nowy wpis
@Ktoś

Cześć, bardzo dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią z Top-Medical. Napisałaś, że firma zaproponowała coś innego, niż było w rzeczywistości. A możesz powiedzieć, o co dokładnie chodzi, poza wynagrodzeniem? Będę wdzięczna za więcej szczegółów o tej pracy.

Artur Nowy wpis
@Aska

I co? Zdecydowałaś się na pracę, czy nie bo nie napisałaś żadnego info. Jak byłaś na rozmowie to napisz jak przebiegała i czy się dostałaś.

Pytanie Nowy wpis

Jak w Top-Medical Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Julia 6

Przychodnia stara się by być jak najbardziej profesjonalna i tak często bywa, poza badaniami które nie są robione na miejscu, a zlecane na zewnątrz. O ból głowy przyprawiają opisy badań, które są minimalistyczne oraz często nie są zgodne ze skierowaniem. W szczególności dotyczy to badań RTG. Dodatkowo przy umawianiu wizyty nie pada informacja, że na minimalistyczny opis trzeba czekać do kilku dni.

@Julia 6

Na opis rezonansu, za który płacisz kilkaset złotych, czekasz nawet 2 tygodnie. No i czekaj... w końu na biednego nie trafiło...

Renata
Klient
@anna

Nie prawda że na wynik rezonansu czeka się długo ja czekałam 4 dni i już był do odebrania

Ula
Klient

Na jakie zarobki może liczyć pielegniarka?

@Ula

Całe 16-17 zł (netto)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Top-Medical Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Rejestratorka Medyczna - Rejestrator Medyczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karol

A firma działa również w innych krajach?

Paweł

Nie jest to pierwsza przychodnia, w której pracuję i mogę powiedzieć, że w porównaniu z poprzednimi miejscami pracy tutaj czuję się najlepiej. Przejście do Top Medical było dobrym pomysłem. Trzeba pochwalić organizację, przykładowo sprawami związanymi z dokumentacją zajmują się odpowiednie osoby więc nie trzeba niepotrzebnie tracić na to czasu. Trzeba wspomnieć, że sam budynek przychodni jest nowocześnie wyposażony, przystosowany do standardów XXI wieku. Pracuje się więc tutaj w bardzo dobrych warunkach:)

@Paweł

Pracowałam w 2019 roku w Top Medical i nie znam żadnego Marcina W i Pawła. Dziwne

Wiki

Takie uwagi należy kierować do firmy a nie na forum pracowniczym

Marcin W.

Pracowałem tam przez dłuższy czas przed moją przeprowadzką do Warszawy, mogę więc powiedzieć, że dobrze znam Top Medical. Chyba można powiedzieć, że to najlepsza prywatna przychodnia w Lublinie, pełen profesjonalizm. Wszystko na wysokim poziomie, od recepcji po wyposażenie gabinetów. Żadnych minusów nie dostrzegam.

Wiecie jak wygląda praca w firmie? Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o przedsiębiorstwie Top-Medical Sp. z o.o. w mieście Lublin. Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Medical Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Top-Medical Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • T. Zana 29 lok. XIX