Zajączek Sp. z o.o.

Lublin

Zajączek Sp. z o.o.
6 58

Opinie o Zajączek Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakub

Ciezka praca i niestety zmianowa. Za to elastyczny grafik i miła atmosfera. Najgorsze jest przyjmowanie dostaw. Plusem za to jest czas jaki poświęcal kierownik lub Menager w sytuacjach jak sobie nie radziłem. Wynagrodzenie terminowe, nie najgorsze ale bez szału. Całokrztalt oceniłbym na 4+

Antoni

@Beata Twoja informacja jest bardzo cenna dla przyszłych kandydatów i osób zainteresowanych pracą w Zajączku. Czy możesz napisać na jaką umowę może liczyć przyszły pracownik firmy Zajączek? Czy to jest umowa zlecenie? Czy Zajączek oferuje pracownikom premie lub dodatkowe pakiety świadczeń?

Antoni

@Beata Twoja pozytywna opinia o firmie Zajączek Sp. z o.o. pomaga podjąć decyzję przyszłym kandydatom. Czy możesz napisać w jaki sposób najlepiej aplikować do tej firmy i jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy w pierwszych dniach w pracy można liczyć na wsparcie zespołu? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Beata
@Antoni 13.04.2018 14:14

Firma ze względu na dobre warunki pracy nie poszukuje osób z ulicy, rzadko to się zdarza. 90% ludzi jest tam z polecenia i referencjami

Beata

Mili ludzie, fajne zgranie i przyzwoite zarobki. Miło pracować tam polecam goraco

Czarna

5 zł na godzinę, do tego kary, nieład na sklepie, problem z osobami do pracy, sama zrezygnowałam po paru dniach.

Lena
@Karina 21.02.2018 07:36

Podobno była na tyle beszczelna ze drożdżówki jadła bez nabijania... co za wstyd

Jura

Firma jako tako w porządku, czasami dziwni ludzie tam pracują którzy się nakręcają i szukają dziury w całym. Ciężko komuś dogodzić w sumie jak nie powiedzą o co im chodzi... Mogę tylko pochwalić organzację i całkokrztałt działania firmy.

Anastazja

Nie wiem dlaczego ktoś pisze o takich stawkach jak kilka złotych... z premiami wyszło mi 12 netto w grudniu.. za styczeń niewiele lepiej ale obiecali podwyżkę...

Anabel

Bardzo wymagające zasady działania, ciężka praca za odpowiednie pieniądze. Pracowałam tam 1,5 roku i tego nie żałuję. Chciałam iśc dalej dlatego zrezygnowała, alenaprawdę polecam.

Wiola

Bardzo miła atmosfera, przyzwoite zarobki polecam.

anonymous

Mi się podobała praca w tej firmie, to co obiecali to się z tego wywiązali. Robiłam tam 1.5 roku, zrezygnowałam że względu na wyjazd za granicę. Polecam

Ala

Totalna żenada

anonymous
@Ala 08.10.2017 01:27

Dlaczego??

Bartez-on

Rozmowa o pracę przeprowadzona profesjonalnie. Pani była miła, zaangażowana w rozmowe, nie zachowywała się jak automat rekrutujący. Dziewczyny na sklepie również przesympatyczne i bardzo pomocne i wyrozumiałe. Fajne było to, że z początku zawsze ktoś przy mnie stał, wszystkiego nauczyli, pokazali, nie zostawili samej. Praca jest ciężka, trzeba nosić ale płaca jest dobra i są premie. Przerwy są normalnie jak w każdej firmie. Plusem jest to, że dziewczyny trzymają porządek w towarze i łatwiej asortyment ogarnąć. Tam wszystko ma swoje miejsce. Panują zasady, za ich złamanie są kary ale to zrozumiałe bo niektórzy by ich z torbami puścili jakby dać całkowitą wolność. Szefostwo bardzo ludzkie. Szef potrafił przyjść zagadać co umnie, pytał pracownic czy wszystko ok. :) Ja zrezygnowałam po kilku dniach. Stwierdziłam, że to nie dla mnie, za szybkie tempo. Jeśli ktoś jest ogarnięty to polecam bo miejsce fajne.

Riki
@Bartez-on 27.04.2017 23:59

Jakie godziny otwarcia ?

Zostaw opinię o Zajączek Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajączek Sp. z o.o.