Zajączek Sp. z o.o.

Lublin

Zajączek Sp. z o.o.

Opinie o Zajączek Sp. z o.o.

Antoni

@Jakub, nie wolno w taki sposób wypowiadać się o innych osobach. Pamiętaj, że tego typu wpisy mogą mieć konsekwencje prawne. @miły gość 89, jeśli faktycznie takie sytuacje miały miejsce, to czy pracownicy próbowali coś z tym zrobić? Odbyli rozmowę z przełożonymi na ten temat?

miły gość 89

nie polecam pracy pracowałam tam nigdy nie były wypłacane całe wynagrodzenia obcinki za byle co umowa śmieciowa tak samo i warunki. szef oszust na kazdym kroku kręci manipuluje i oszukuje. niektórzy przez niego byli oszukiwani na wysokie kwoty pienięzne np opłaty za zusy których nie uregulowywał i inne kary finansowe które ponosili pracownicy. sklepy pozbawione ogrzewania jesli ktoś się bawi w zimię w morsy to warunki sprzyjające. jedna osoba na zmianie a do zrobienia multum, mobing na kazdym kroku.

ania 21
@miły gość 89 20.09.2018 18:58

Nie zgodzę się z Twoja opinia obecnie pracuje tam i co miesiąc wynagrodzenia są wypłacane 10 każdego miesiąca i nie ma żadnych spóźnień. Szef jest bardzo w porządku widać ze zna się na handlu i nie oszukuje a jeżeli miałaś do zapłacenia Zus to ureguluj go i nie licz na drapane bo nikt nie jest fundacja...jedna osoba jak najbardziej jest w stanie ogarnąć sklep nie potrzeba jest dwóch osób na zmianie chyba ze ktoś jest leniem i nie chce się komuś pracować a za siedzenie nikt nikomu nie zapłaci...po to przychodzisz do pracy żeby popracować a nie posiedzieć...polecam pracę w tej firmie są bardzo dobre zarobki i mila atmosfera;-)

JuliaW

Praca ogólnie przyjemna, pieniądze przede wszystkim przyzwoite i wypłacane na czas, grafik jest elastyczny i można go pod siebie dostosować, jedynie problemy z klientami się zdążają ale w takiej branży to normalne.

Antoni

@Jakub, piszesz, że pracodawca oferuje elastyczny grafik, czy zatem w firmie mogą się zatrudnić na przykład studenci, dla których jest to ważny aspekt? Wspominasz też, że kierownictwo chętnie pomaga podwładnym, a czy przyjazna atmosfera panuje także między pracownikami? Może są organizowane jakieś wyjścia integracyjne? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są przyznawane premie? @Julka56, piszesz, że nie polecasz pracy w firmie, ale też nie podajesz argumentów, dlaczego tak jest. Może mogłabyś opisać wady i zalety, jakie dostrzegasz? Twoja opinia stanie się bardziej wiarygodna.

Jakub
@Antoni 21.07.2018 20:31

Praca jest naprawdę przyjemna, trochę ciężka ale czego nie poleca?? Pewnie jej się robić nie chce... pewnie ma coś za uszami bo na jej punkcie są udowadnianie kradzieże pracownicze... boi się o reputacje ale niech poczeka wkrótce wszystkie sprawy zostaną wyjaśnione :)

Julka56

12 zł /h? Ciekawe, bo obecnie pracuję ale już nie długo nie będę i mi wyszło 9 zł /h, co nawet nie jest adekwatne do obecnych stawek. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu.

Jakub

Ciezka praca i niestety zmianowa. Za to elastyczny grafik i miła atmosfera. Najgorsze jest przyjmowanie dostaw. Plusem za to jest czas jaki poświęcal kierownik lub Menager w sytuacjach jak sobie nie radziłem. Wynagrodzenie terminowe, nie najgorsze ale bez szału. Całokrztalt oceniłbym na 4+

Antoni

@Beata Twoja informacja jest bardzo cenna dla przyszłych kandydatów i osób zainteresowanych pracą w Zajączku. Czy możesz napisać na jaką umowę może liczyć przyszły pracownik firmy Zajączek? Czy to jest umowa zlecenie? Czy Zajączek oferuje pracownikom premie lub dodatkowe pakiety świadczeń?

Antoni

@Beata Twoja pozytywna opinia o firmie Zajączek Sp. z o.o. pomaga podjąć decyzję przyszłym kandydatom. Czy możesz napisać w jaki sposób najlepiej aplikować do tej firmy i jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy w pierwszych dniach w pracy można liczyć na wsparcie zespołu? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Beata
@Antoni 13.04.2018 14:14

Firma ze względu na dobre warunki pracy nie poszukuje osób z ulicy, rzadko to się zdarza. 90% ludzi jest tam z polecenia i referencjami

Beata

Mili ludzie, fajne zgranie i przyzwoite zarobki. Miło pracować tam polecam goraco

Czarna

5 zł na godzinę, do tego kary, nieład na sklepie, problem z osobami do pracy, sama zrezygnowałam po paru dniach.

@Czarna 18.09.2017 17:45

Ciekawe jakie 5 zł na godzinę? Moja dziewczyna zarabia tam 11 zł na godzinę, jest zadowolona. Praca faktycznie ciężka ale opłacalna. Nie dziwię się żaden pracodawca nie lubi jak jego pracownicy się obijają. Ps: pracowników tam nie brak bo nie chcieli koleżanki dziewczyny jeszcze przyjąć. Może byłaś po prostu (usunięte przez administratora) i dlatego Ciebie źle potraktowali?? Bo wtedy możliwe że tyle zarobiłaś tam...

@Czarna 18.09.2017 17:45

Chyba ciebie wyrzucili złodzieju, wiem kim jesteś i możesz mnie pozwać za te słowa!

Karina
@Czarna 18.09.2017 17:45

To prawda ze bułki podjadałas na koszt pracodawcy?? :) dobre :)

Lena
@Karina 21.02.2018 07:36

Podobno była na tyle beszczelna ze drożdżówki jadła bez nabijania... co za wstyd

Jura

Firma jako tako w porządku, czasami dziwni ludzie tam pracują którzy się nakręcają i szukają dziury w całym. Ciężko komuś dogodzić w sumie jak nie powiedzą o co im chodzi... Mogę tylko pochwalić organzację i całkokrztałt działania firmy.

Anastazja

Nie wiem dlaczego ktoś pisze o takich stawkach jak kilka złotych... z premiami wyszło mi 12 netto w grudniu.. za styczeń niewiele lepiej ale obiecali podwyżkę...

Anabel

Bardzo wymagające zasady działania, ciężka praca za odpowiednie pieniądze. Pracowałam tam 1,5 roku i tego nie żałuję. Chciałam iśc dalej dlatego zrezygnowała, alenaprawdę polecam.

Wiola

Bardzo miła atmosfera, przyzwoite zarobki polecam.

anonymous

Mi się podobała praca w tej firmie, to co obiecali to się z tego wywiązali. Robiłam tam 1.5 roku, zrezygnowałam że względu na wyjazd za granicę. Polecam

Ala

Totalna żenada

@Ala 08.10.2017 01:27

Dlaczego??

Bartez-on

Rozmowa o pracę przeprowadzona profesjonalnie. Pani była miła, zaangażowana w rozmowe, nie zachowywała się jak automat rekrutujący. Dziewczyny na sklepie również przesympatyczne i bardzo pomocne i wyrozumiałe. Fajne było to, że z początku zawsze ktoś przy mnie stał, wszystkiego nauczyli, pokazali, nie zostawili samej. Praca jest ciężka, trzeba nosić ale płaca jest dobra i są premie. Przerwy są normalnie jak w każdej firmie. Plusem jest to, że dziewczyny trzymają porządek w towarze i łatwiej asortyment ogarnąć. Tam wszystko ma swoje miejsce. Panują zasady, za ich złamanie są kary ale to zrozumiałe bo niektórzy by ich z torbami puścili jakby dać całkowitą wolność. Szefostwo bardzo ludzkie. Szef potrafił przyjść zagadać co umnie, pytał pracownic czy wszystko ok. :) Ja zrezygnowałam po kilku dniach. Stwierdziłam, że to nie dla mnie, za szybkie tempo. Jeśli ktoś jest ogarnięty to polecam bo miejsce fajne.

Riki
@Bartez-on 27.04.2017 23:59

Jakie godziny otwarcia ?

Zostaw opinię o Zajączek Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajączek Sp. z o.o.