Zajączek Sp. z o.o

Lublin

Opinie o Zajączek Sp. z o.o

Czarna

5 zł na godzinę, do tego kary, nieład na sklepie, problem z osobami do pracy, sama zrezygnowałam po paru dniach.

@Czarna 18.09.2017 17:45

Ciekawe jakie 5 zł na godzinę? Moja dziewczyna zarabia tam 11 zł na godzinę, jest zadowolona. Praca faktycznie ciężka ale opłacalna. Nie dziwię się żaden pracodawca nie lubi jak jego pracownicy się obijają. Ps: pracowników tam nie brak bo nie chcieli koleżanki dziewczyny jeszcze przyjąć. Może byłaś po prostu (usunięte przez administratora) i dlatego Ciebie źle potraktowali?? Bo wtedy możliwe że tyle zarobiłaś tam...

@Czarna 18.09.2017 17:45

Chyba ciebie wyrzucili złodzieju, wiem kim jesteś i możesz mnie pozwać za te słowa!

Ala

Totalna żenada

@Ala 08.10.2017 01:27

Dlaczego??

Bartez-on

Rozmowa o pracę przeprowadzona profesjonalnie. Pani była miła, zaangażowana w rozmowe, nie zachowywała się jak automat rekrutujący. Dziewczyny na sklepie również przesympatyczne i bardzo pomocne i wyrozumiałe. Fajne było to, że z początku zawsze ktoś przy mnie stał, wszystkiego nauczyli, pokazali, nie zostawili samej. Praca jest ciężka, trzeba nosić ale płaca jest dobra i są premie. Przerwy są normalnie jak w każdej firmie. Plusem jest to, że dziewczyny trzymają porządek w towarze i łatwiej asortyment ogarnąć. Tam wszystko ma swoje miejsce. Panują zasady, za ich złamanie są kary ale to zrozumiałe bo niektórzy by ich z torbami puścili jakby dać całkowitą wolność. Szefostwo bardzo ludzkie. Szef potrafił przyjść zagadać co umnie, pytał pracownic czy wszystko ok. :) Ja zrezygnowałam po kilku dniach. Stwierdziłam, że to nie dla mnie, za szybkie tempo. Jeśli ktoś jest ogarnięty to polecam bo miejsce fajne.

Riki
@Bartez-on 27.04.2017 23:59

Jakie godziny otwarcia ?

Zostaw opinię o Zajączek Sp. z o.o - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajączek Sp. z o.o