Cinema City

Lublin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 51 ocen.

Opinie o Cinema City

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City

Alicja

@isia czy tak było w ofercie pracy napisane? Czy może na rozmowie Ci tak powiedzieli? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w Cinema City? Czy polecacie pracę?

B.
@Aga 12.10.2017 13:59
Przyjmują tylko studentów/uczniów :) trzeba mieć legitymację studencką albo szkolną. Ja aktualnie pracuję, jeśli ktoś chce coś...

A w jakim mieście pracujesz? I czy jeśli nikt do mnie się nie odzywa po rejestracji na stronie Alljob, to czy mogę zanieść CV osobiście do kina? Z góry dziękuje za odpowiedź:)

Isia
@B. 12.11.2017 18:36
A w jakim mieście pracujesz? I czy jeśli nikt do mnie się nie odzywa po rejestracji na stronie Alljob, to czy mogę zanieść CV...

Przecież w każdym ogłoszeniu jest ze tylko studenci.

isia

szkoda że tylko studentów biorą.

Alicja

Aktualnie poszukują do pracy jako Specjalista ds. AP. W ofercie napisane jest, że zapewniają umowę o pracę atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pakiet medyczny. Ktoś jest zainteresowany aplikowaniem na takie stanowisko pracy?

Kasia

Mega nie miła obsługa w Gliwicach

Alicja

Na stronie Cinema City możecie znaleźć ciekawe historie pracowników, ciekawostki o tym, jak potoczyła się ich kariera zawodowa https://www.cinema-city.pl/praca-od-kasjera-do-bohatera - a Wy jakie macie historie?

tfhjgfjhj

Ja pracowałam jakiś czas w większym mieście, później się zwolniłam i chętnie podzielę się opinią na ten temat. To była moja pierwsza praca i nie wyobrażałam sobie nigdy, że można tak traktować ludzi jako pracowników! Znam przypadki osób, które zostali zwolnieni nagle pod koniec zmiany i różne historie na te tematy mogę opowiadać godzinami. Jak już raz podpadniesz i cię nie polubią to masz przechlapane, chyba że umiesz wazeliniarstwo. To samo się tyczy innych pracowników. Zależy na jakim dziale, ale jako że przyjmują tam większość i rotacja jest spora każdy patrzy pod siebie i nie raz zdarzały się sytuacje, że coś zostało zawalone w kinie przez niedogadanie pracowników. I nie chodzi mi tutaj nawet o same obowiązki i stanie po 7h dziennie czy klientów, bo to można wytrzymać, ale czy na własnej skórze, czy z historii z pierwszej ręki mogę w 100% powiedzieć, że ta praca to są jakieś jaja. Co do stawki to miałam chyba 7 zł na rękę. A na filmy wpuszczają jak jest mało ludzi na sali, jak nie wchodzisz za dużo razy i ogólnie jak mają humor i od poniedziałku do czwartku. Jak się ktoś chce męczyć w pracy albo ma to w nosie to polecam, reszcie radzę omijać szerokim łukiem :)))

julka

Czya przyjmą do pracy kogoś kto będzie mógł pracować tylko do 22? I jak to jest z tymi filmami? Możemy oglądać w pracy czy dostajemy jakieś bilety? Możemy zabrać np jednak osobę że sobą czy cos? Ma się jakieś zniżki na produkty barowe? Grafik jest co tydzień układany?

Robak

Czy ktoś potwierdzi stawkę 13zł/h brutto? :)

Xxc

Hot news. Od 01.01.17 stawka w CC to minimum 13zł brutto ;)

Anette
@Xxc 03.01.2017 12:59
Hot news. Od 01.01.17 stawka w CC to minimum 13zł brutto ;)

Na 100% czy się okaże później, że odciągną za używanie komputera, telefonu, za strój służbowy. za to, za tamto? Nie wszystkich pracodawców te nowe zmiany zobowiązują do tej stawki minimalnej...

Xxc
@Anette 17.01.2017 10:36
Na 100% czy się okaże później, że odciągną za używanie komputera, telefonu, za strój służbowy. za to, za tamto? Nie wszystkich...

Na 100%, wychodzi 11 z groszami na rękę ;)

Minnie

Nie ma nic lepszego kiedy przyjeżdża jakiś super aktor podpisywać plakaty w kinie, bilety wyprzedane na pniu, a Ty w mundurku kina podchodzisz i " please, that way, Mr Brad xD"

kamakama

Praca ma swoje plusy i minusy- jak każda. Jeśli pracujesz z ludźmi- czyli z żywym materiałem- to wiadomo, że mogą Ci spaprać dzień, albo go poprawić. Wspomnienia z tej pracy mam dobre i nie żałuję. Na wyjazd do Japonii z pensji nie uzbierasz, ale pracuję cały czas w różnych miejscach i dalej nie uzbierałam ;P. Jeśli trafią się fajni współpracownicy, to jest czas, którego się nie zapomina xD

Diana

Fajna praca, idealna na studia dla kinomaniaka. Nie dość, że zaoszczędziłam na kinie, to jeszcze mi płacili za obecność. ;)

kordian

Oprócz tłumów na premierach, nie mogę do niczego się przyczepić. Praca nie jest ciężka sama w sobie, więc można spokojnie łączyć ją ze studiami. Plus za zniżki i darmowe seanse.

katamaran

Żadnych problemów z grafikiem (co dla mnie, jako studenta dziennego było najważniejsze), świetna ekipa; praca momentami ciężka, jednak przyjemna.

luisa

Jedna z lepszych prac studenckich jakie miałam. Atmosfera bardzo luźna. No i oglądanie filmów po pracy też było sporym atutem. Czasem żałuję, że jednak nie poszłam na kierownika w CC zamiast iść do korpo. :P

rentiv

Mają bardzo fajne podejście do studentów. W sensie rozumieją, że grafik się zmienia itp. i że w jednym tygodniu możesz pracować tyle, w innym tyle. Naprawdę fajna opcja dla studenta :)

Gogi
@rentiv 28.10.2016 17:01
Mają bardzo fajne podejście do studentów. W sensie rozumieją, że grafik się zmienia itp. i że w jednym tygodniu możesz pracować...

Zgadzam się, kiedys zależało mi bardzo na kasie to wpisali mnie na 6 dni a innym razem potrzebowałem uczyc sie do poprawki i miałem tydzień wolnego i nie robili problemu. Są bardzo elastyczni i wyrozumiali.

fantassia

Pracowałam na studiach i mile wspominam, na pewno było mi o wiele lepiej, niż gdy rozdawałam ulotki lub pracowałam w restauracji. Zarobione pieniądze wystarczały mi na stałe wydatki, więc nie narzekałam :)

anonim

(usunięte przez administratora)

emka

Jest owszem, zostajesz zastępcą menago, poteam menadżerem, a są ludzie - nawet masz na stronie, którzy teraz są dyrektorami na całe regiony. Może to być praca tylko na studia, ale można też się wspinać po szczeblach kariery. Stawka jest adekwatna do wymaganych umiejętności w sumie...

Karola
@emka 19.10.2016 09:58
Jest owszem, zostajesz zastępcą menago, poteam menadżerem, a są ludzie - nawet masz na stronie, którzy teraz są dyrektorami na...

Zgodzę się. Praca idealna na studia, ale nie tylko. Jeśli ktoś się odnajdzie i faktycznie podejdzie do sprawy poważnie to można awansować. Generalnie klimat jest fajny, jak ktoś lubi oglądać filmy to już w ogóle atrakcji sporo. Kwestia podejścia i oczekiwań. :)

Były pracownik

Ze stanowiska na kasie możesz dostać inne stanowisko: cafe/ow/bar... na awans na SV nie licz. Szybciej wylecisz gdy SV poczuje Twój oddech na swoim ramieniu. Przynajmniej Gliwice tak mają.

Bartek

Ogólnie o Cinema City -Ludzie z którymi pracujesz są super, oprócz Menedżerów i Supervisorów. Oni Cię traktują jak tanią siłę roboczą, na rozliczeniu wszystko ma się zgadzać, bo Cię opieprzą i potrącą z wypłaty. Wszystko się musi zgadzać, nawet pudełka na popcorn. -Stawka ok. 7 na rękę, więc kokosów nie ma. Rodziny nie wyżywisz. Ile przepracujesz, tyle zarobisz. -Grafik adekwatny do dyspozycji, ale nie zawsze, bo jak nie będzie ludzi, to mogą Ci dać zmianę, kiedy nie możesz i martw się sam, ale do pracy masz przyjść. -Sprzęt pamiętający średniowiecze. Drukarki mające ponad 12 lat, monitory i komputery to samo. -Musisz spędzać przerwy w socjalu, w którym nic nie ma. Jak nie masz telefonu to zanudzisz się na śmierć. -Nie dawajcie się nabrać na wszystkie oferty, promocje na dodatkowy zarobek od AllJob, bo i tak nie wyrobicie normy. To będzie cud, jeżeli w miesiącu wyrobisz ponad 100 godzin. A zrobisz to tylko, jeżeli będziesz brać od kogoś zmiany, bo SV układający grafik nie da Ci tyle wyrobić, bo "każdy chce zarobić". -Gdy tylko trafisz na lepszą pracę, rzuć robotę w CC jak najszybciej i nie wiąż z Nią przyszłości. SV zarabiają minimalną na umowę o pracę, a mają największy zapiernicz i zostają czasami do 1-2 w nocy. Menedżerowie zarabiają minimalnie więcej. -Możesz chodzić na darmowe filmy od Poniedziałku do Czwartku, o ile będą spełnione pewne wymagania dotyczące dyspozycji, seansów, obecności ludzi itd. -Tylko studenci mogą tam pracować. Nie studiujesz- nara. -Ogólnie praca w miarę łatwa, tylko najlepiej, jakby pracowały roboty. -Czasem, gdy masz zmianę od 9 do 17 to już o 15 mogą Cię wysłać do domu. Ale zapłacą Ci tylko za te 6 godzin. Oszczędność...Dlatego nie zarobisz. Trudno o plusy, jedynie dobre jest to, że można studiować i pracować i grafik dostosowany do potrzeb. Minusów sporo. Pozdrawiam Były pracownik

Annonim

mcp, mówisz o pracy w kinie jako o poważnej pracy? Przecież każdy wie, że w biurze wcale tak fajnie nie jest, a już na pewno to wie ten kto przeszedł przez biuro w kinie na śląsku. Zanim ktoś przecież przyjdzie na rozmowę to już w biurze są śmiechy, że znaleźli się kolejni którzy chcą pracować za takie zabawne pieniądze. ;)

mcp

Jakoś mi się pracuje świetnie, wiadomo, czasami nie bywa łatwo, kiedyś pracowałem na działach, teraz w biurze. W moim kinie klimat jest świetny, zawsze sobie nawzajem pomagamy i każdy wywiązuje się ze swoich obowiązków. Bywają gorszę dni kiedy pracy jest strasznie dużo, ale wtedy każdy spina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zapieprza, nikogo nie trzeba upominać. Narzekajcie więcej lenie to na pewno dużo osiągniecie.

mcp

Jakoś mi się pracuje świetnie, wiadomo, czasami nie bywa łatwo, kiedyś pracowałem na działach, teraz w biurze. W moim kinie klimat jest świetny, zawsze sobie nawzajem pomagamy i każdy wywiązuje się ze swoich obowiązków. Bywają gorszę dni kiedy pracy jest strasznie dużo, ale wtedy każdy spina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zapieprza, nikogo nie trzeba upominać. Narzekajcie więcej lenie to na pewno dużo osiągniecie.

Annonim

To powiem tak, Stawka w Gliwicach: 7zł/h brutto (Obsługa widza) 7,2zł/h brutto (Kasy) 7zł/h brutto, a po przepracowaniu 250h 7,4zł/h brutto Bar/Cafe około 10-11zł brutto kabiny. To od was zależy co będziecie robić ale jutra nie możecie być pewni w tym kinie, to co widzę co się dzieje tam obecnie jest po prostu przerażające. Przynajmniej w Gliwicach każdy pod każdym dołki kopie. Za nikogo nie można tam ręczyć bo już wiele razy było tak, że najlepsi przyjaciele sobie tam nóż w plecy wbijali. O tych co noszą białe koszule też nie będę nic mówić bo reprezentują o wiele niższy poziom niż pracownicy działów.

Miło

Jej, ile tu hejtu.. Powiem Wam tak, dużo zależy od atmosfery w danym kinie. W moim była genialna, współpracownicy z działów, kadrą kierownicza, ogólnie wszyscy bardzo zgrani, każdy był w stanie powiedzieć coś o każdym z nas a do pracy przychodziłeś z uśmiechem który rekomendował nawet tę śmieszną stawkę. Jeśli chcesz pracować nikt Ci nie zabroni, a jeśli nie to Twój wybór ale dla samego przeżycia tajnej przygody z pierwszą pracą Polecam jak najbardziej.

Anonimek

@Marek niby co więcej jest w tej pracy tajne? Bo chyba nie powiesz mi ze ta glodowa stawka za która się pracuje jest cool. Wybacz ale darmowe seanse (można na nie chodzić tylko od pon-czwartku,max.2pracownikow na tym samym seansie, jak ktokolwiek kupi bilet na dany film który chcesz iść to dopiero wtedy możesz i jak nie jest zajęte 12 sali..) i zostanie pracownikiem miesiąca nie z rekompensuje mi przeharowanego miesiąca i wzięcia 500zl wypłaty : Zapewne Twoje odczucia piszesz z perspektywy SV lub mng, bo masz kawke menagerska, ciasteczka z café ze strat itd.itp dlatego tak zachwalasz. Nie mam zamiaru nabijac kasy żydom, którzy karza iść do pracy biednym studentom nawet w święta bez żadnego bonusu! Święta w CC za 6,20h. Dno totalne.

Anonimek

Jedyne co jest fajne w tej pracy to współpracownicy z działów. Oczywiście nie mowie tutaj o menagerach i superviserach (Sv- asystent mng który odwala cala robotę za niego gdy ten siedzi 8h i pierdzi w stołek). Niestety miałem przyjemność pracować w jednym z krakowskich CC. Najgorzej wspominam wielka panią menager od siedmiu boleści Agnieszkę K. Jej zachowanie było poniżej krytyki. Wywyższanie się, poniżanie, dogryzanie i wywracanie ślepiami z byle powodu to u niej norma. Zachowywała się jakby dyrektorem była. Juz pomijam fakt jej wyglądu-tudzież osoba na stanowisku menagera powinna wyglądać reprezentująco. Zarówno zachowanie SV, którzy byli od czarnej roboty a zachowywali się jak mng. Śmieszne zarobki, miesięczne wynagrodzenie raczej bym nazwał zapomoga a nie wypłata. Niestety my jako pracownicy i tak dużo zarabialismy, powinniśmy ich po rekach całować ze w ogóle dali nam możliwość pracy w tak "prestiżowym" miejscu. Normalnie jak tam pracujesz to Pana Boga za nogi zlapales. Pamiętaj, tam każdy jest tylko pionkiem i to ze pracujesz w kinie, nie sprawia ze masz mnóstwo przywileji. JESTEM Szczęśliwy ze już tam nie pracuje i nigdy więcej nie będę. Poznając się na CC od kuchni bez zastanowienia przeszedł em na multikino!!!!!!

gość

Jak tak czytam te Wasze lamenty to mi się szkoda Was robi. Nikt w tej firmie na siłę Was nie trzyma ! Ba, niebawem ktoś inny Was może zastąpić za ciągłe marudzenie. Przejrzyjcie na oczy. Fakt, praca może nie jest spełnieniem każdego marzeń ale to jest praca DORYWCZA dla studentów/uczniów. Skoro jest tak źle- znajdź inną, w czym problem? Stawka jest taka a nie inna bo zatrudnia agencja a nie samo kino. W każdym kinie są inni pracownicy a to tak na prawdę od nich wszystko zależy, jaka będzie atmosfera. Zmieńcie nastawienie a pójdzie Wam o wiele lepiej. Przecież z każdym można się dogadać. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Mateusz

Rekrutuja cały czas, wystarczy zanieść cv albo na alljob.pl pracowałem półtora roku i atmosfera z ludźmi tam jest spoko. Rekrutuja cały czas

cora

Ja pracuje już ponad rok. Kolorowo nie jest, ale dla studenta dziennego idealnie. 6.42 na rękę na barze. Po tak długim czasie pracy mam wyjebane. I tak mnie nie zwolnią, bo ludzie po 2 dniach pracy zwalniają się, bo "za ciężko". Jak masz 25 lat i decydujesz się na swoją pierwszą pracę w CC to się nie dziw że Ci ciężko, bo pracować nie umiesz. W tej pracy trzeba wyczuć co wolno, a czego nie, i wykorzystywać to co wolno :) pozdrawiam.

martuskawork@gmail.com

CZEŚĆ LUDZISKA!BYĆ PRACOWNIKIEM KINA CINEMA CITY -TO NAJGORSZY ETAT W SWOIM ŻYCIU.JA BYM NAWET ZA 10 ZŁ NETTO NIE PRACOWAŁA.WIEM CO SIĘ DZIEJE W MOIM MIEŚCIE I DOŁĄCZAM SIĘ DO WASZYCH OPINII-ŻE PŁACĄ MARNIE OK 5 ZŁ NETTO I NIC SIĘ NIE ROBI(ALE MOŻE TO I DOBRZE ŻE JEST TAKA STAWKA-ZA NIERÓBSTWO) ,TYLKO STOI PO 7-10 H.LEPIEJ PRACOWAĆ DLA CINEMA ,NP W FIRMIE SPRZĄTAJĄCEJ.TRAKTUJĄ CIĘ ANIELSKO-TO DUŻO ZALEŻY OD KIEROWNIKA I MIASTA.U MNIE JEST SUUUUUUUPER! PRZYCHODZISZ SOBIE PO SEANSACH I MASZ SWÓJ ZESTAW DO SPRZĄTNIĘCIA.SPRZĄTNIESZ I WYCHODZISZ,A NA UMOWIE MASZ PODPISANE 6 H.A TAK NAPRAWDĘ ROBISZ TYLE ILE SAM SOBIE CZASU WYGOSPODARUJESZ W SPRZĄTANIU.JA JAK JUŻ MAM WPRAWĘ MIN.2.5-3 H SPRZĄTNĘ I KOŃCZĘ ROBOTĘ ,A PŁACĄ ZA 6 H ,7 ZŁ NETTO!TROCHĘ CIĘŻKIE SĄ PONIEDZIAŁKI PO WEEKENDZIE-TO JEST JEDEN JEDYNY DZIEŃ W TYG.GDZIE NAPRAWDĘ PRACUJESZ PRAWIE 6H,PONIEWAŻ TO JEST TAK ZWANA GENERALKA.SPRZĄTASZ SOLIDNIEJ I DOKŁADNIEJ,MYJESZ PODŁOGĘ ,ODKURZASZ WYKŁADZINĘ PODŁOGOWĄ I LUSTRA,SZYBY,FILARY-DOSŁOWNIE WSZYSTKO,A NA TYG.TO TYLKO PRZELECISZ GDZIE TRZEBA I TYLE.PLUSEM JEST TO IŻ NA ZMIANIE ZAWSZE JEST OK 4-5 OSÓB I TO ŻE W DZIEŃ ZAWSZE MASZ WOLNE A TROSZKĘ MASZ ZAWALONĄ NOCKĘ ,ALE JEŚLI JESTEŚ MATKĄ BĄDŻ W DZIEŃ GDZIE INDZIEJ PRACUJESZ TO SPRZĄTANIE KINA JEST AKURAT W SAM RAZ DLA CIEBIE! W TEJ FIRMIE ZAROBISZ OK 900 ZŁ NA RĘKĘ ,ZA OK 3 GODZ.PRACY(W UMOWIE 6H)TO BAJKA........W KAŻDYM MIEŚCIE JEST INNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA W KINIE.WIĘC TAKA OFERTA W WASZYCH MIEJSCACH TAKA SIĘ NIE TRAFI.A DLACZEGO O TYM WAM PISZĘ?NO BO WY ZWIERZACIE SIĘ JAK PRACUJE I TRAKTUJE SIĘ PRACOWNIKÓW CINEMA CITY,A JA DAJĘ PORÓWNANIE PRACOWNIKÓW PRACUJĄCYCH DLA KINA CINEMA CITY.JA POZOSTAJĘ W TEJ FIRMIE DLA TEGO KINA : WIEEEEEEEEEECZNIE!

X.

Grafik jest ustalany co tydzień. Wpisujesz to w jakie dni jesteś dyspozycyjna i w jakich godzinach, ewentualnie na którą zmianę. Plusem jest to, że praca w godzinach środkowych (10-22) jest lekka, a wadą to, że przy zmianie do 23:30 (na barze) wychodzisz często po północy bo coś jest niedokładnie posprzątane albo na popcornicy została jakaś mała smuga której nawet nie widać. W CC w Gliwicach kadra Supervisorów i Menadżerów jest naprawdę ok natomiast prawdziwym problemem są współpracownicy który ciągle wszystkich obgadują innych. (głównie innych pracowników kina) nie można im nawet zwrócić uwagi, że zachowują się niewłaściwie bo od razu wymyślają inne historyjki i je roznoszą jak zarazę ( usunięte przez administratora ) Jeżeli chodzi o Cinema City w Gliwicach to NIE polecam pracy na barze, jest ona wieczorami bardzo męcząca, a zarobki nie są współmierne do wysiłku wkładanego w pracę oraz tego jak bardzo męczą psychicznie inne osoby pracujące na barze. Najbardziej wporządku są osoby które mają umowę wyłącznie na 1 dział, Ci co mają umowy na wszystkie działy po prostu zachowują się tak jakby byli na stołku menadżerskim i wykorzystują nowe osoby. :)

Byly pracownik
@X. 24.07.2015 23:23
Grafik jest ustalany co tydzień. Wpisujesz to w jakie dni jesteś dyspozycyjna i w jakich godzinach, ewentualnie na którą zmianę...

Proponuje popracować trochę dłużej to zmienisz podejście do kadry kierowniczej i przejrzysz na oczy. Nie są tacy wspaniali jak Ci się wydaje. Ale co ja tam wiem razem z masą zwolnionych przez nich osób za bzdurne "wykroczenia". Osobą, która jest nie w porządku jesteś Ty, by obgadywać swoich współpracowników na publicznym forum.

anonim
@Byly pracownik 13.08.2015 16:11
Proponuje popracować trochę dłużej to zmienisz podejście do kadry kierowniczej i przejrzysz na oczy. Nie są tacy wspaniali jak...

Tak się składa, że w każdym kinie jest ta sama firma sprzątająca i nie jest tak, jak napisała koleżanka wyżej.

beznaczenia

hej., ja mam pytanie o ustalanie zmian. Czy można samemu ustalić na którą zmianę chce się przychodzić? O której zwykle kończy ostatnia zmiana? bo mam ostatnie autobusy zaraz po 23 i nie wiem czy się w to pakować.

wkurzony

stawka to okolo 8zł (w Warszawie). Praca TYLKO DLA STUDENTOW zatrudnienie przez agencje bez statusu studenta nie przyjma Praca fajna do DOROBIENIA - układasz grafik jak chcesz, W skrócie - zarobisz tyle ile jesteś w stanie. Zaoczni wyrabiają okolo 120 godzin jak maja duzo w grafiku co daje mniej wiecej 1000zł na msc (mniej niz wiecej;]), a dzienni w takiej pracy wiecej niz 500zl/msc nie wyciagna. Pracownikom przysluguja darmowe filmy od pn do czw poza godzinami zmiany co moim zdaniem nie jest takie extra - ja przez pol roku pracy ani razu nie skorzystalem z tego "bonusu" bo nie mam czasu. Jako student oceniam neutralnie poniewaz czasem czuje sie w tej pracy traktowany jak smiec przez wiecznie niezadowolonych ludzi ktorzy wszedzie rozsypuja popcorn, skarza sie bileterom na rzeczy za ktore nie odpowiadamy, zostawiają na salach na przyklad rozlaną cole a my mamy 5 minut na jej sprzatniecie i calej sali no i stawka jest lekko mowiac nieprzyzwoita - niby praca nie jest jakas odpowiedzialna ale jest CIEZKA, stojąca, meczaca. Zmiany od 5 do 7 godzin przewaznie Polecam zdesperowanym osobom ktore koniecznie muszą dorobić a nie mają lepszych pomysłów bądź czasu na caly etat - zawsze lepiej tak zarobić niż czekać na zbawienie

Oki
@wkurzony 27.04.2015 00:57
stawka to okolo 8zł (w Warszawie). Praca TYLKO DLA STUDENTOW zatrudnienie przez agencje bez statusu studenta nie przyjma Prac...

Ale mnie rozbawiles Wy zmywacie cole I sprzatacie sale w 5 minute Chyba Raczej podmiatacie smieci I popcorn pod siedzenia a w nocy silver service musi ten Caly Syf posprzatac Nieprawdaz?

anonim

(usunięte przez administratora)

Andrzej

Ja pracuję w konkurencyjnej sieci i odpowiem Ci w ten sposób - zależy czego oczekujesz. Jak chcesz sobie coś tam dorobić i masz trochę czasu to praca może i nie jest zła. Z 400-500 student powinien sobie uzbierać. Na cuda jednak nie ma co liczyć, chyba, że chcesz tam pracować non stop, ale szanujmy się - stać 5 dni w tygodni po 10 h to nie jest normalna sytuacja, chyba, ze pracujesz ciągle na kasie. U mnie jest jednak tak, że dziś jesteś na barze, jutro na kasie, a jeszcze innego dnia na obsłudze.

maciek

Ludzie czy wy jestescie pier...... ? I nie ma znaczenia czy student czy nie,za takiego pieniadze poprostu pracować nie wypada a jeśli już to chyba najlepiej za darmo gdzies na stazu ale na bardziej konkretnym stanowisku,bo po takim doswiadczeniu to nadal mozna pracowac tylko w call center albo na kasie sklepie i nigdzie ingdziej was nie przyjma.

anonim

(usunięte przez administratora)

doświadczony

Czasem jakies napiwki na kawiarni. A do kina mozna chodzic od poniedzialku do czwartku

bbq

LUDZIE PO CO TAM PRACUJECIE?! DZIEKI TAKIM JAK WY NIC SIE W TYM KRAJU NIE ZMIENI!! ZAWSZE ZNAJDA JAKIEGOS STUDENTA-MURZYNA ZA 5ZL.

pracownik001

Pracowałam na barze..Kręcą ze stawką, przelewy dostaje sie mniejsze niż było ustalane. Komfort pracy jest tragiczny. Ciagle trzeba zapierdzielać i robić 'cokolwiek' nawet gdy nie ma klientów, nie ma opcji ,żeby oprzeć się na chwile o bar,bo przybiega menadżer. Brak szacunku z ich strony dla pracowników,uważają się za wielkich bogów i stroją miny na wszystko.Nie radze rozpoczynać tam pracy, bo to stracony czas,zdrowie i nerwy za marne grosze.

anonim

(usunięte przez administratora)

Studentka

Ja nawet nie mam nic przeciwko pracowaniu w takie dni, ale nie za taka stawkę.

Studentka

Umowa zlecenie, stawka od 5,10 do 5,30, praca od poniedziałku do niedzieli od 9 do 1 w nocy w zależności od działu. Kino jest czynne 365 dni w roku, nie ważne czy Sylwester, Boże Narodzenie czy 1 Maja. Grafik ustalany cotygodniowo na podstawie podanych wcześniej swojej dyspozycyjności na dany tydzień. Stawka bardzo mizerna, bo robiąć sobie manko na 20 zł, Twoja dniówka wynosi ok 15 zł. Zawsze denerwowało mnie, że wypłaty prawie nigdy nie dochodziły terminowo, tylko z jedno lub dwu dniowym poślizgiem. Przepracowywuje się średnio ok 50-150 godzin, to już zależy indywidualnie od pracownika, znaczy zleceniobiorcy... Zastrzeżenie mam też co do kierownictwa, dobrzę wiedzą ile zarabiamy ale zawsze, żeby się nie nudzić wymyślają dodatkowe zadanka, żeby powycierać jakieś szafeczki nieużywane od 100 lat. Bardzo duża rotacja pracowników, przynajmniej raz w miesiącu przyjmuja z 4 osoby, a więcej odchodzi lub jest zwalniane za naróżniejsze bardzo poważne wykroczenia. Co do rozmowy to przyjmują wszystkich jak leci, nie słyszałam,żeby kogoś nie przyjeli. Co do możliwej drogi awansu, nie radzę się łudzić, bo pracowałam tam bardzo długo i jedyną osobą, która awansowała nie pochodziła z naszego kina. Co do plusów to darmowe filmy od pon do czwartku, ale trzeba spełnić kilka warunków jak np przepracować w tygodniu dwa dni i ktoś musi kupić bilet na film. Jest też świetna atmosfera wsród pracowników, chodź wiadomo znajdą się różnego rodzaju nieogary. Praca jest dla studentów, ktorzy mają napięty plan zajęć lub dla młodych ludzi szukających pierwszej pracy, by zdobyć jakiekolwiek doświedczenie. Ale nie polecam, najlepiej po przyjęciu szukać od razu nowej pracy a tą traktować jako bardzo dorywczą

hulja

pracowałam w cinema city w poznaniu 3 miesiące, zgodziłam się tylko dlatego, że studiowałam dziennie i nie miałam jak dopasować grafika pracy do zajęć, a CC idzie Ci na ręke i co tydzień ustalasz sobie grafiki. była to moja pierwsza praca,może dlatego wytrzymałam tak długo. nawet dobra atmosfera i darmowe filmy nie wynagrodzą Ci świadomości że tyrasz za 5 zł na ręke, na godzinę. To zarobki na obsłudze widza,barmani i kasjerzy mają jakieś 50 gr więcej. Jest 2014 rok stawki nie zmieniły się od lat. Kpina, w większych kinach powyżej 10 sal, płacą ponoć złotówkę wiecej. we wszystkich sieciowych kinach w Polsce płace pracowników są tak żenująco niskie. Ludzie, którzy kupują zestaw popkorn (czasem kilkudniowy) i rozwodniona cola na pewno nie zdają sobie sprawy, że sprzedawca na barze musi tyrać 4h godziny, żeby kupić sobie taki zestaw. LUDZIE NIE GÓDŹCIE SIĘ NA TAKIE WARUNKI! MINUSY: -TRAGICZNIE NISKA STAWKA !!!!!!!!! -ZMIANY DO 1 W NOCY -KINO CZYNNE 364 DNI W ROKU, TYRASZ W ŚWIĘTA,MAJÓWKI ITP ( W WIGILIE ZAMKNIETE) -ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWA, NIE ZGADZA SIĘ HAJS W KASIE ODEJMUJĄ CI. POWIESZ SOBIE E TYLKO 30 ZŁ SIĘ NIE ZGADZA, ALE TO TWOJA DZIENNA WYPŁATA -NIE MA KRZESEŁ NA BARZE I CAFE, STOISZ CAŁĄ ZMIANĘ -JAK NIE MA RUCHU, NIC SIĘ NIE DZIEJE, ZNAJDĄ CI JAKIEŚ ZAJĘCIE EXTRA,LEPIEJ UDAWAĆ ŻE COŚ SIĘ ROBI -NIBY USTALASZ SAM GRAFIK, ALE JAK NIKT SIĘ NIE ZGŁOSI NA JAKĄŚ ZMIANĘ TO CI JĄ WEPCHNĄ - plusy: darmowe filmy pracują tylko studenci, więc luźna atmosfera między pracownikami grafik w miare dopasowany do twoich dyspozycji

pinokio

zależy co macie na myśli pisząc świetna. To, że w ogóle jest to plus, ale kasa to w Cinema City jest naprawdę nie za duża

jarek

Ja podobnie słyszałem, podobno wejścia na filmy sa wówczas darmowe, tylko kto z zajęciami i praca w Cinema City pogodzi jeszcze bycie kinomaniakiem.

Martin

kirk, to znacz? Możesz jakoś to przybliżyć, bo słyszałem, że praca w cinema city jest świetna dla studenta.

cc

Hejka. Na kasie zarabia się na rękę 4.90...z tymi voucherami o które ktoś pytał to wygląda to tak, że jeżeli zostaniesz pracownikiem miesiąca to dostajesz dwa vouchery pracownicze które możesz wykorzystać od poniedziałku do czwartku, ale tylko dwa tygodnie od premiery danego filmu. Praca na barze- najwyższa stawka (hahaha) 5.13 ale dopiero po przepracowaniu 250 godzin. Atmosfera jest różna, nawet między pracownikami. Fakt, na tym dziale jest najwięcej pracy, zachrzaniania- bo na popcornie i biletach kino głównie zarabia. Wazelina w relacjach "menagerowie"- czarnokoszulowcy : to zależy od podejścia obu stron. niektórzy w ogóle się nie podlizują itp i jakoś w miarę żyją z akwarium... także to wszystko zależy od podejścia. Generalnia- (usunięte przez administratora)nie ma co kryć. Częsty brak szacunku do pracownika, brak zrozumienia, brak profesjonazlimu, często brak ludzkich odruchów takich jak kultura i szacunek. Jeżeli ktoś chce wyżyć z pracy w CC Lbn to musi zaiwaniać, jeśli chce dorobić to zapraszam.

hobbit

Teraz coś 5-5,50 na rękę w zależności od stanowiska, chyba najwięcej zarabiają na barze, bo i do nocy czyszczą sprzęty, chyba do 01:00. Zatrudniają osoby uczące się, umowa zlecenie czyli bez składek. Premii nie ma, chyba raz w roku dają wejściówki dla pracowników żeby mogły przyjść z osoba towarzyszącą na film. Między pracownikami tzn. szarakami panuje atmosfera z reguły przyjazna, a jak chce się mieć chody w pokoju menadżerskim to trzeba używać dużo wazeliny,bo pracownicy nie są dobrze traktowani za dobra prace tylko za słodzenie, taki jest mój ogląd na cala instytucję. Praca za barem i w nescafe to stanie na nogach po minimum 8h, co nie jest zgodne z prawem, bo pracodawca musi zapewnić miejsce siedzące, no ale kto by na to patrzył :P

olcia

a nie wiecie czy przyjmują osoba uczące się w szkole policealnej?

ja

aha i ta stawka oscylujaca w granicach 5zl/h to jest kwota brutto (usunięte przez administratora). i z tymi darmowymi filmami tez roznie bywa niekiedy nie wpuszczaja jak maja kaprys.

ja

praca fajna,ludzie tez ale jesli chodzi o menadzerow to roznie bywa

Zostaw opinię o Cinema City - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City