Opinie o Anita Gargas-Wojciechowska Media w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anita Gargas-Wojciechowska Media. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anita Gargas-Wojciechowska Media o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anita Gargas-Wojciechowska Media w Warszawa

Dora

Czy zainteresuje Panią temat gminy Jeżów Sudecki gdzie wójt silną ręką rządy sprawuje od 34 lat łamiąc prawo i tworząc układy korupcyjne dba o swoich w tym bylego skazanego mafioza najgroźniejszego na Dolnym Śląsku tzw RyŻego. Wójt i jego radni na czele z policjantem śledczym w roli porzewodniczącego rady naruszają plan przestrzennego zagospodarowania dając tereny pod budownictwo i firmy uciążliwe na terenach mieszkaniowych.jest ekspertyza urbanistyczna.powiązania z powiatem przez byłego wce wójta ,radnego a obecnie w zarządzie powiatu który od lat służy wiernie wójtowi jako kumpel i mieszkaniec sołectwa.pokomunistyczne powojenne układy rodzinne ,kliki rodzinne.te malutkie gminy to dopiero układy korupcyjne.

Patrzyłam właśnie po okolicznych wydawnictwach za pracą, mam doświadczenie jako redaktor. Niby takie PKD mi się pod firma pokazało ale jak tak czytam te komentarze to chyba nie ma możliwości by się zatrudnić na takim stanowisku jednak? Czy temat finansów jest już wyjaśniony może?

Mlap Nowy wpis

Pani Anito grupa oszukanych osób na duża kwotę potrzebuje pomocy profesjonalistów (dziennikarzy śledczych) , sprawa dotyczy nieuczciwej firmy która ma również wiele spółek działa w całej Polsce . Sprawę każdy z nas zgłosił na policję ale będąc na grupie każdy z nas odkrywa nowe informacje o działalności osób prowadzących nieuczciwie firmę . Prosimy o pomoc . Mariola Łapaj

123456 Nowy wpis

Pytanie Witam chciałam bym prosić o pomoc w rozwiązaniu sprawy a także jej nagłośnieniu wszystko po to by nikt więcej nieucierpial . Wszystkie instytucjie odmówiły pomocy policjia umorzyła śledztwo. Sprawa dotyczy jed ej z Poznańskich rzekomo ,,Kancelaria prawna " założycielka firmy podaję się za p. Mecenas ktura nie jest i nigdy niebyła naciąga ludzi obiecując cuda opowiadając o swoim bogatym doświadczeniu jako adwokat Nie jest czynnym odatnikiem VAT a wystawia faktury VAT Po wpłacie wynagrodzenia za rzekome usługi jest z nią bardzo utrudniony kontakt a w sumie brak . NADMIENIAM IZ POPRZEDNIA PODOBNA DZIALALNOSC ZOSTALA TEJ PANI ZAMKNIETA ZA (usunięte przez administratora) POLICJA ,PROKURATURA RADCY RAWNI WSZYSCY UMYWAJA RECE NAWET URZAD SKARBOWY NIEREAGUJE NA PRZESLANE FAKTURY A PANI WLASCICIELKA NADAL BEZPRAWNIE (usunięte przez administratora) WYLUDZA I CZUJE SIE BEZKARNA POSIADAM OBSZERNY MATERIAL DOWODOWY PROSZE O KONTkt gorecka85@wp.pl

Dora

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Anita Gargas-Wojciechowska Media? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jak w Anita Gargas-Wojciechowska Media wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy jest Pani zainteresowana tematem mieszkaniowym w Polsce. Dotyczy to głównie cen lokali mieszkaniowych na rynku wtórnym. Pytanie : kto ustala ceny mieszkań - czy tylko biura nieruchomosci-pośrednicy mają wpływ na rosnące ceny mieszkań. czy jest jakakolwiek kontrola ze strony Państwa w tym temacie. Czy jest pełna samowola w ustalaniu cen mieszkań . Państwo - rząd RP powinien mieć kontrolę nad obrotem nieruchomościami mieszkaniowymi . Z poważaniem : Irena Nurkowska tel. 503 167 519 e- mail : nur.irena@interia.pl

Brak Niku

Dzień dobry Czy z waszych to Szeregów otrzymam tzw. pomoc Dziennikarza interesującego ten to Temat: Fałszowania aktów Notarialnych Dotyczących Nieruchomości tak dokładniej Kamienic kradzionych przez tzw.Prawników z szerokim układem w tym że Łódzkim Sądem.? Ot taka sama sprawa jak w Stolicy, Sprawa jak w Warszawie (usunięte przez administratora) - prawnicy i ich układy w Łódzkim Sądem Z poważaniem. Andrzej Wietrzykowski 90 -718 Łódż

Nie oosiadam go.

Pani Anito tu wMieście Łodzi ukradziono wpierw Sfałszowano Akt.Notarialny dotyczący Kamienicy w Centrum Miasta wie o tym tak Policja,Prokuratura i Sąd lecz (usunięte przez administratora)działają i czują się bezkarni Nawet Rozebrali Budynek na w/w Posesji pomimo Wniosków o takim to Zakazie jak Remontów i Udzielenia Wolnych Lokali itd,itp. Sprawa w Sądzie o zwrot Nieruchomości a ona (usunięte przez administratora) Agnieszka Wosik - wawrzkowicz nic sobie z tego nie Robią a ja Informowałem ten to Sąd o jej Krokach była by pani zapewne ciekawa co dalej tak z prawowitym Właścicielem jak i (usunięte przez administratora) w/w Nieruchomości. Bo i Policja z IV Komisariatu z M.Lodzi w tym Uczestniczy nie by pomóc lecz tak Pomaga (usunięte przez administratora) . Z poważaniem. Andrzej Wietrzykowski 90 - 718 Łódź.

historia "S"

Wystarczy spojrzeć na zasoby IPN, które posiadają znikome informacje o uczestnikach okresu założycielskiego NSZZ „Solidarność” w 1980 roku. - Wielu ludzi oddanych „S” w tych miesiącach zostało zapomnianych, a także niszczonych w następnych latach przez ożywioną przez „okrągły stół” watahę post komunistów. - NIKT IM RĘKI NIE PODAŁ, BO OBOWIĄZYWAŁA DOKTRYNA OKRĄGŁEGO STOŁU, czyli komuchów nie ruszać, solidaruchów ignorować. Ważne są bieżące interesy nowej kasty politycznej, komuszo-liberalnej. Przesyłam fragment listu do Premiera RP, bo istnieje obawa, że w kancelarii Premiera zostanie to wrzucone do kosza... Pozdrawiam, Janusz Ściskalski tel. 501034954; e-mail: janusz.sciskalski@doriza.pl

Almaros1234

Witam serdecznie proszę o kontakt wysłałem wiadomość na messenger. Pozdrawiam sprawa pilna

Johnmark

Dobra robota.przydala by sie Pai w lodzi.

Orientujesz się, czy szukają obecnie do pracy? Daj też proszę znać, na jakie zarobki mogę liczyć? Pytam, bo nie mogłem znaleźć żadnego ogłoszenia...

christoph wieden

Pani Anito .... gratuluje odwagi !!!!! trzymam kciuki... zyje od ponad 40 lat w wiedniu ...

Jeszcze się korzysta z usług grafologów? A to ciekawe, myślałam ze to nie jest zbyt pewne czy tam naukowe…

Beata

Program tendencyjnie przedstawił sprawy obu przedsiębiorców a w szczególności wykonawców robót budowlanych. Z ich wypowiedzi wynika że podpisali umowy na wykonanie obiektów w systemie zaprojektuj i wybuduj nie mając bladego pojęcia że w stosunku do inwestora odpowiadają również za projekt. Uważam że skandalem i nieuczciwością autorki tego programu było obwinianie inwestora za braku profesjonalizmu wykonawców. To tendencyjnie przedstawienie całości sprawy i świadczy również o braku profesjonalizmu Pani Gargas. Może powinna zająć się innymi tematami. Kawinska

Iwona
@Beata

A to wszystko co piszesz nie zależy po prostu od samej interpretacji? Jakie inne tematy masz na myśli?

Jadwiga 123

Pani Anito przydało by się sprawdzić. Jak to się stało że w Domach Opieki Społecznej mieszkańcy głosowały na PSL

Patologia polskiego sądownict

Chciałbym podzielić się wiedzą jaką zebrałem na przestrzeni ostatnich 8 lat a dotczącą patologii w sądownictwie rodzinnym. Wiedza oparta na własnych doświadczeniach . Kontekst : tragiczna śmierć ojca i syna na warszawskim Bemowie . Smutne wydarzenie ... ale za ten stan rzeczy obwiniam brak zmian systemowych w polskim wymiarze sprawiedliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Anita Gargas-Wojciechowska Media - Warszawa

• Jak się pracuje w Anita Gargas-Wojciechowska Media?

Zobacz opinie na temat firmy Anita Gargas-Wojciechowska Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anita Gargas-Wojciechowska Media?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anita Gargas-Wojciechowska Media
  • Adama Naruszewicza 10 lok. 1