Opinie o Cinema City w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cinema City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cinema City na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cinema City w Lublin

Anonimek

@Marek niby co więcej jest w tej pracy tajne? Bo chyba nie powiesz mi ze ta glodowa stawka za która się pracuje jest cool. Wybacz ale darmowe seanse (można na nie chodzić tylko od pon-czwartku,max.2pracownikow na tym samym seansie, jak ktokolwiek kupi bilet na dany film który chcesz iść to dopiero wtedy możesz i jak nie jest zajęte 12 sali..) i zostanie pracownikiem miesiąca nie z rekompensuje mi przeharowanego miesiąca i wzięcia 500zl wypłaty : Zapewne Twoje odczucia piszesz z perspektywy SV lub mng, bo masz kawke menagerska, ciasteczka z café ze strat itd.itp dlatego tak zachwalasz. Nie mam zamiaru nabijac kasy żydom, którzy karza iść do pracy biednym studentom nawet w święta bez żadnego bonusu! Święta w CC za 6,20h. Dno totalne.

Anonimek

Jedyne co jest fajne w tej pracy to współpracownicy z działów. Oczywiście nie mowie tutaj o menagerach i superviserach (Sv- asystent mng który odwala cala robotę za niego gdy ten siedzi 8h i pierdzi w stołek). Niestety miałem przyjemność pracować w jednym z krakowskich CC. Najgorzej wspominam wielka panią menager od siedmiu boleści Agnieszkę K. Jej zachowanie było poniżej krytyki. Wywyższanie się, poniżanie, dogryzanie i wywracanie ślepiami z byle powodu to u niej norma. Zachowywała się jakby dyrektorem była. Juz pomijam fakt jej wyglądu-tudzież osoba na stanowisku menagera powinna wyglądać reprezentująco. Zarówno zachowanie SV, którzy byli od czarnej roboty a zachowywali się jak mng. Śmieszne zarobki, miesięczne wynagrodzenie raczej bym nazwał zapomoga a nie wypłata. Niestety my jako pracownicy i tak dużo zarabialismy, powinniśmy ich po rekach całować ze w ogóle dali nam możliwość pracy w tak "prestiżowym" miejscu. Normalnie jak tam pracujesz to Pana Boga za nogi zlapales. Pamiętaj, tam każdy jest tylko pionkiem i to ze pracujesz w kinie, nie sprawia ze masz mnóstwo przywileji. JESTEM Szczęśliwy ze już tam nie pracuje i nigdy więcej nie będę. Poznając się na CC od kuchni bez zastanowienia przeszedł em na multikino!!!!!!

gość

Jak tak czytam te Wasze lamenty to mi się szkoda Was robi. Nikt w tej firmie na siłę Was nie trzyma ! Ba, niebawem ktoś inny Was może zastąpić za ciągłe marudzenie. Przejrzyjcie na oczy. Fakt, praca może nie jest spełnieniem każdego marzeń ale to jest praca DORYWCZA dla studentów/uczniów. Skoro jest tak źle- znajdź inną, w czym problem? Stawka jest taka a nie inna bo zatrudnia agencja a nie samo kino. W każdym kinie są inni pracownicy a to tak na prawdę od nich wszystko zależy, jaka będzie atmosfera. Zmieńcie nastawienie a pójdzie Wam o wiele lepiej. Przecież z każdym można się dogadać. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Mateusz

Rekrutuja cały czas, wystarczy zanieść cv albo na alljob.pl pracowałem półtora roku i atmosfera z ludźmi tam jest spoko. Rekrutuja cały czas

cora

Ja pracuje już ponad rok. Kolorowo nie jest, ale dla studenta dziennego idealnie. 6.42 na rękę na barze. Po tak długim czasie pracy mam wyjebane. I tak mnie nie zwolnią, bo ludzie po 2 dniach pracy zwalniają się, bo "za ciężko". Jak masz 25 lat i decydujesz się na swoją pierwszą pracę w CC to się nie dziw że Ci ciężko, bo pracować nie umiesz. W tej pracy trzeba wyczuć co wolno, a czego nie, i wykorzystywać to co wolno :) pozdrawiam.

martuskawork@gmail.com

CZEŚĆ LUDZISKA!BYĆ PRACOWNIKIEM KINA CINEMA CITY -TO NAJGORSZY ETAT W SWOIM ŻYCIU.JA BYM NAWET ZA 10 ZŁ NETTO NIE PRACOWAŁA.WIEM CO SIĘ DZIEJE W MOIM MIEŚCIE I DOŁĄCZAM SIĘ DO WASZYCH OPINII-ŻE PŁACĄ MARNIE OK 5 ZŁ NETTO I NIC SIĘ NIE ROBI(ALE MOŻE TO I DOBRZE ŻE JEST TAKA STAWKA-ZA NIERÓBSTWO) ,TYLKO STOI PO 7-10 H.LEPIEJ PRACOWAĆ DLA CINEMA ,NP W FIRMIE SPRZĄTAJĄCEJ.TRAKTUJĄ CIĘ ANIELSKO-TO DUŻO ZALEŻY OD KIEROWNIKA I MIASTA.U MNIE JEST SUUUUUUUPER! PRZYCHODZISZ SOBIE PO SEANSACH I MASZ SWÓJ ZESTAW DO SPRZĄTNIĘCIA.SPRZĄTNIESZ I WYCHODZISZ,A NA UMOWIE MASZ PODPISANE 6 H.A TAK NAPRAWDĘ ROBISZ TYLE ILE SAM SOBIE CZASU WYGOSPODARUJESZ W SPRZĄTANIU.JA JAK JUŻ MAM WPRAWĘ MIN.2.5-3 H SPRZĄTNĘ I KOŃCZĘ ROBOTĘ ,A PŁACĄ ZA 6 H ,7 ZŁ NETTO!TROCHĘ CIĘŻKIE SĄ PONIEDZIAŁKI PO WEEKENDZIE-TO JEST JEDEN JEDYNY DZIEŃ W TYG.GDZIE NAPRAWDĘ PRACUJESZ PRAWIE 6H,PONIEWAŻ TO JEST TAK ZWANA GENERALKA.SPRZĄTASZ SOLIDNIEJ I DOKŁADNIEJ,MYJESZ PODŁOGĘ ,ODKURZASZ WYKŁADZINĘ PODŁOGOWĄ I LUSTRA,SZYBY,FILARY-DOSŁOWNIE WSZYSTKO,A NA TYG.TO TYLKO PRZELECISZ GDZIE TRZEBA I TYLE.PLUSEM JEST TO IŻ NA ZMIANIE ZAWSZE JEST OK 4-5 OSÓB I TO ŻE W DZIEŃ ZAWSZE MASZ WOLNE A TROSZKĘ MASZ ZAWALONĄ NOCKĘ ,ALE JEŚLI JESTEŚ MATKĄ BĄDŻ W DZIEŃ GDZIE INDZIEJ PRACUJESZ TO SPRZĄTANIE KINA JEST AKURAT W SAM RAZ DLA CIEBIE! W TEJ FIRMIE ZAROBISZ OK 900 ZŁ NA RĘKĘ ,ZA OK 3 GODZ.PRACY(W UMOWIE 6H)TO BAJKA........W KAŻDYM MIEŚCIE JEST INNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA W KINIE.WIĘC TAKA OFERTA W WASZYCH MIEJSCACH TAKA SIĘ NIE TRAFI.A DLACZEGO O TYM WAM PISZĘ?NO BO WY ZWIERZACIE SIĘ JAK PRACUJE I TRAKTUJE SIĘ PRACOWNIKÓW CINEMA CITY,A JA DAJĘ PORÓWNANIE PRACOWNIKÓW PRACUJĄCYCH DLA KINA CINEMA CITY.JA POZOSTAJĘ W TEJ FIRMIE DLA TEGO KINA : WIEEEEEEEEEECZNIE!

X.

Grafik jest ustalany co tydzień. Wpisujesz to w jakie dni jesteś dyspozycyjna i w jakich godzinach, ewentualnie na którą zmianę. Plusem jest to, że praca w godzinach środkowych (10-22) jest lekka, a wadą to, że przy zmianie do 23:30 (na barze) wychodzisz często po północy bo coś jest niedokładnie posprzątane albo na popcornicy została jakaś mała smuga której nawet nie widać. W CC w Gliwicach kadra Supervisorów i Menadżerów jest naprawdę ok natomiast prawdziwym problemem są współpracownicy który ciągle wszystkich obgadują innych. (głównie innych pracowników kina) nie można im nawet zwrócić uwagi, że zachowują się niewłaściwie bo od razu wymyślają inne historyjki i je roznoszą jak zarazę (usunięte przez administratora) Jeżeli chodzi o Cinema City w Gliwicach to NIE polecam pracy na barze, jest ona wieczorami bardzo męcząca, a zarobki nie są współmierne do wysiłku wkładanego w pracę oraz tego jak bardzo męczą psychicznie inne osoby pracujące na barze. Najbardziej wporządku są osoby które mają umowę wyłącznie na 1 dział, Ci co mają umowy na wszystkie działy po prostu zachowują się tak jakby byli na stołku menadżerskim i wykorzystują nowe osoby. :)

Byly pracownik
@X.

Proponuje popracować trochę dłużej to zmienisz podejście do kadry kierowniczej i przejrzysz na oczy. Nie są tacy wspaniali jak Ci się wydaje. Ale co ja tam wiem razem z masą zwolnionych przez nich osób za bzdurne "wykroczenia". Osobą, która jest nie w porządku jesteś Ty, by obgadywać swoich współpracowników na publicznym forum.

@Byly pracownik

Tak się składa, że w każdym kinie jest ta sama firma sprzątająca i nie jest tak, jak napisała koleżanka wyżej.

beznaczenia

hej., ja mam pytanie o ustalanie zmian. Czy można samemu ustalić na którą zmianę chce się przychodzić? O której zwykle kończy ostatnia zmiana? bo mam ostatnie autobusy zaraz po 23 i nie wiem czy się w to pakować.

wkurzony

stawka to okolo 8zł (w Warszawie). Praca TYLKO DLA STUDENTOW zatrudnienie przez agencje bez statusu studenta nie przyjma Praca fajna do DOROBIENIA - układasz grafik jak chcesz, W skrócie - zarobisz tyle ile jesteś w stanie. Zaoczni wyrabiają okolo 120 godzin jak maja duzo w grafiku co daje mniej wiecej 1000zł na msc (mniej niz wiecej;]), a dzienni w takiej pracy wiecej niz 500zl/msc nie wyciagna. Pracownikom przysluguja darmowe filmy od pn do czw poza godzinami zmiany co moim zdaniem nie jest takie extra - ja przez pol roku pracy ani razu nie skorzystalem z tego "bonusu" bo nie mam czasu. Jako student oceniam neutralnie poniewaz czasem czuje sie w tej pracy traktowany jak smiec przez wiecznie niezadowolonych ludzi ktorzy wszedzie rozsypuja popcorn, skarza sie bileterom na rzeczy za ktore nie odpowiadamy, zostawiają na salach na przyklad rozlaną cole a my mamy 5 minut na jej sprzatniecie i calej sali no i stawka jest lekko mowiac nieprzyzwoita - niby praca nie jest jakas odpowiedzialna ale jest CIEZKA, stojąca, meczaca. Zmiany od 5 do 7 godzin przewaznie Polecam zdesperowanym osobom ktore koniecznie muszą dorobić a nie mają lepszych pomysłów bądź czasu na caly etat - zawsze lepiej tak zarobić niż czekać na zbawienie

Oki
@wkurzony

Ale mnie rozbawiles Wy zmywacie cole I sprzatacie sale w 5 minute Chyba Raczej podmiatacie smieci I popcorn pod siedzenia a w nocy silver service musi ten Caly Syf posprzatac Nieprawdaz?

Ja pracuję w konkurencyjnej sieci i odpowiem Ci w ten sposób - zależy czego oczekujesz. Jak chcesz sobie coś tam dorobić i masz trochę czasu to praca może i nie jest zła. Z 400-500 student powinien sobie uzbierać. Na cuda jednak nie ma co liczyć, chyba, że chcesz tam pracować non stop, ale szanujmy się - stać 5 dni w tygodni po 10 h to nie jest normalna sytuacja, chyba, ze pracujesz ciągle na kasie. U mnie jest jednak tak, że dziś jesteś na barze, jutro na kasie, a jeszcze innego dnia na obsłudze.

maciek

Ludzie czy wy jestescie pier...... ? I nie ma znaczenia czy student czy nie,za takiego pieniadze poprostu pracować nie wypada a jeśli już to chyba najlepiej za darmo gdzies na stazu ale na bardziej konkretnym stanowisku,bo po takim doswiadczeniu to nadal mozna pracowac tylko w call center albo na kasie sklepie i nigdzie ingdziej was nie przyjma.

doświadczony

Czasem jakies napiwki na kawiarni. A do kina mozna chodzic od poniedzialku do czwartku

bbq

LUDZIE PO CO TAM PRACUJECIE?! DZIEKI TAKIM JAK WY NIC SIE W TYM KRAJU NIE ZMIENI!! ZAWSZE ZNAJDA JAKIEGOS STUDENTA-MURZYNA ZA 5ZL.

pracownik001

Pracowałam na barze..Kręcą ze stawką, przelewy dostaje sie mniejsze niż było ustalane. Komfort pracy jest tragiczny. Ciagle trzeba zapierdzielać i robić 'cokolwiek' nawet gdy nie ma klientów, nie ma opcji ,żeby oprzeć się na chwile o bar,bo przybiega menadżer. Brak szacunku z ich strony dla pracowników,uważają się za wielkich bogów i stroją miny na wszystko.Nie radze rozpoczynać tam pracy, bo to stracony czas,zdrowie i nerwy za marne grosze.

Studentka

Ja nawet nie mam nic przeciwko pracowaniu w takie dni, ale nie za taka stawkę.

Studentka

Umowa zlecenie, stawka od 5,10 do 5,30, praca od poniedziałku do niedzieli od 9 do 1 w nocy w zależności od działu. Kino jest czynne 365 dni w roku, nie ważne czy Sylwester, Boże Narodzenie czy 1 Maja. Grafik ustalany cotygodniowo na podstawie podanych wcześniej swojej dyspozycyjności na dany tydzień. Stawka bardzo mizerna, bo robiąć sobie manko na 20 zł, Twoja dniówka wynosi ok 15 zł. Zawsze denerwowało mnie, że wypłaty prawie nigdy nie dochodziły terminowo, tylko z jedno lub dwu dniowym poślizgiem. Przepracowywuje się średnio ok 50-150 godzin, to już zależy indywidualnie od pracownika, znaczy zleceniobiorcy... Zastrzeżenie mam też co do kierownictwa, dobrzę wiedzą ile zarabiamy ale zawsze, żeby się nie nudzić wymyślają dodatkowe zadanka, żeby powycierać jakieś szafeczki nieużywane od 100 lat. Bardzo duża rotacja pracowników, przynajmniej raz w miesiącu przyjmuja z 4 osoby, a więcej odchodzi lub jest zwalniane za naróżniejsze bardzo poważne wykroczenia. Co do rozmowy to przyjmują wszystkich jak leci, nie słyszałam,żeby kogoś nie przyjeli. Co do możliwej drogi awansu, nie radzę się łudzić, bo pracowałam tam bardzo długo i jedyną osobą, która awansowała nie pochodziła z naszego kina. Co do plusów to darmowe filmy od pon do czwartku, ale trzeba spełnić kilka warunków jak np przepracować w tygodniu dwa dni i ktoś musi kupić bilet na film. Jest też świetna atmosfera wsród pracowników, chodź wiadomo znajdą się różnego rodzaju nieogary. Praca jest dla studentów, ktorzy mają napięty plan zajęć lub dla młodych ludzi szukających pierwszej pracy, by zdobyć jakiekolwiek doświedczenie. Ale nie polecam, najlepiej po przyjęciu szukać od razu nowej pracy a tą traktować jako bardzo dorywczą

hulja

pracowałam w cinema city w poznaniu 3 miesiące, zgodziłam się tylko dlatego, że studiowałam dziennie i nie miałam jak dopasować grafika pracy do zajęć, a CC idzie Ci na ręke i co tydzień ustalasz sobie grafiki. była to moja pierwsza praca,może dlatego wytrzymałam tak długo. nawet dobra atmosfera i darmowe filmy nie wynagrodzą Ci świadomości że tyrasz za 5 zł na ręke, na godzinę. To zarobki na obsłudze widza,barmani i kasjerzy mają jakieś 50 gr więcej. Jest 2014 rok stawki nie zmieniły się od lat. Kpina, w większych kinach powyżej 10 sal, płacą ponoć złotówkę wiecej. we wszystkich sieciowych kinach w Polsce płace pracowników są tak żenująco niskie. Ludzie, którzy kupują zestaw popkorn (czasem kilkudniowy) i rozwodniona cola na pewno nie zdają sobie sprawy, że sprzedawca na barze musi tyrać 4h godziny, żeby kupić sobie taki zestaw. LUDZIE NIE GÓDŹCIE SIĘ NA TAKIE WARUNKI! MINUSY: -TRAGICZNIE NISKA STAWKA !!!!!!!!! -ZMIANY DO 1 W NOCY -KINO CZYNNE 364 DNI W ROKU, TYRASZ W ŚWIĘTA,MAJÓWKI ITP ( W WIGILIE ZAMKNIETE) -ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWA, NIE ZGADZA SIĘ HAJS W KASIE ODEJMUJĄ CI. POWIESZ SOBIE E TYLKO 30 ZŁ SIĘ NIE ZGADZA, ALE TO TWOJA DZIENNA WYPŁATA -NIE MA KRZESEŁ NA BARZE I CAFE, STOISZ CAŁĄ ZMIANĘ -JAK NIE MA RUCHU, NIC SIĘ NIE DZIEJE, ZNAJDĄ CI JAKIEŚ ZAJĘCIE EXTRA,LEPIEJ UDAWAĆ ŻE COŚ SIĘ ROBI -NIBY USTALASZ SAM GRAFIK, ALE JAK NIKT SIĘ NIE ZGŁOSI NA JAKĄŚ ZMIANĘ TO CI JĄ WEPCHNĄ - plusy: darmowe filmy pracują tylko studenci, więc luźna atmosfera między pracownikami grafik w miare dopasowany do twoich dyspozycji

pinokio

zależy co macie na myśli pisząc świetna. To, że w ogóle jest to plus, ale kasa to w Cinema City jest naprawdę nie za duża

jarek

Ja podobnie słyszałem, podobno wejścia na filmy sa wówczas darmowe, tylko kto z zajęciami i praca w Cinema City pogodzi jeszcze bycie kinomaniakiem.

Martin

kirk, to znacz? Możesz jakoś to przybliżyć, bo słyszałem, że praca w cinema city jest świetna dla studenta.

Zostaw merytoryczną opinię o Cinema City - Lublin

• Jak się pracuje w Cinema City?

Zobacz opinie na temat firmy Cinema City tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cinema City?

Kandydaci do pracy w Cinema City napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cinema City